• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
aha, tak z toho odkazu to nejde zpustit, musíte si to celý okopírovat a pak to půjde :fearful:
25. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyyyyy kde jste?????

Janulka se otocila, jupiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
odhad vahy je ted 2980 g,coz neni konecne cislo,takze to asi zadny drobek nebude :wink: pry ma velkou hlavicku,ale snad to nebude tak zasadni. mam i malo plodovy vody,tak taky nevim,jestli to ma vliv treba na drivejsi porod...

ale jsme stastny a za chvilu jedem pro Toma a pozval nas na veceri, ze se to musi oslavit... tak zatial :wink: :slight_smile:
25. čer 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Dnes jsem byla s Nikolkou na osmyměsíční prohlídce a už váží 7400q a měří 68 cm :wink:

Jani tak to je supr, žese ti miminko otočilo :dizzy_face: holka jedna šikovná, je to :sweat_smile: :slight_smile: a stou plodovkou nevím,ale myslím si,že bys měla jít rodit dřív :confused: hezky si užijte véču :wink:

no a dnes budu žehlit já :unamused:
25. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani, tak to je super!!! :grinning: :grinning: :grinning: To máš ale rozumnou holčičku, když poslouchá už takhle v bříšku :dizzy_face:

Teda Markét, to je modelka, takový krásný míry :dizzy_face:

Jinak k těm Vitanám, kupuju taky sýrovou omáčku na těstoviny ( u nás vede parmezánská), jen místo mléka a vody jak to doporučují v návodu, to dělám ze smetany a z mléka. Je to rychle a je to mňamka. Pokud budete dělat, tak nejlépe na teflonu, ráda se chytá.

Tady je bouřka a lítaj hromy blesky na všechny strany :fearful:
25. čer 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky :wink: jj, je to sikulka poslusna, jen aby ji to vydrzelo :slight_smile:

u nas uz prestalo prset,ale prijeli jsme dom v tom nejvetsim slejvaku a me uz nebavilo cekat v aute,tak jsem jen prebehla 10 m z auta dom a byla jsem pekne mokra :grinning:

tu omacku - francouzskou mam doma uz asi 2 mesice a jeste jsem ji tedy neprubla...ale kdyz to tak chvalite,tak se k tomu asi brzy dokopu :grinning:
25. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, tak to je super,jak ti Nikolka pekne roste :slight_smile:

taky potrebuju zehlit ale vuuuubec se mi do toho nechce...samozrejme uz od nedele rikam,ze musim zabalit veci pro Terezku na tabor.Zitra to odvazime a porad to nemam :wink: pokousela jsem se nandat veci do kufriku,co mame pujceny,ale je tak mrnavy,ze to je nadlidsky vykon :grinning: buud to muset dotahnout do finise,dokud mam u sebe chlapa,co mi to pomuze zavrit :grinning:
25. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem tu, ale ještě jsem dopisovala mail švagrové na Ibizu. Je tam už od května, tak jsem ji něco málo písla a poslala fotky kluků, aby byla v obraze.

Jani, tak to je super zpráva, že je Jaňulka otočená. Však je to holčička šikovná. Doufám, že jste si tu véču užili. Taky bych si něco dobrého dala. Ale kuš, musím si dát pokoj.

Markét, Nikolka má opravdu krásné míry v osmi měsících. On totiž ten náš obřík má ve 4 měsících víc jak na délku, tak na váhu :sweat_smile:

Ivet, tady byla slušná bouřka, co? A co sušička, už měla premiéru?
25. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meliss, ani nevis,jakou jsem mela radost,kdyz mi to Dr. rekl :wink:

a co Cepula,jeste usnul,nebo jste sli dom s brekotem? :wink:
hmmm, Ibiza,tam by bylo asi pekne :wink:
25. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti věřím, že jsi měla radost. Jaňulka je opravdu šikulka, že se zvládne takhle chvilku před porodem ještě otáčet. A myslím, že bude mít míry tak akorát. Můj odhad je 3300 g :wink:
Čepulánek ještě usnul, ale jen tak napůl oka. Jak jsem zajela kočárem do baráku, tak byl vzhůru. Doma si dal mlíčko a byl klid. Asi měl taky jen žízeň, vždyť bylo na padnutí.
V neděli večer jsem s Lenkou mluvila, volala a říkala, že je tam strašný horko. Takže mně stačí ten hic co je tady :wink:

Nevím jestli sem ještě nakukuje Pavlínka, ale v únorovkách se objevil odkaz na dovču s dětičkama a zdá se mi to docela hezký, takže Pavlí přihazuju ho sem
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-detmi
25. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,kdyz mam ted min ty plodovky,tak se asi nemusim bat,ze by mi predcasne praskla...s Teri to byl tedy gejzir...ted ctu nejaky odkazy o tom a zase se jen hrozim,ze to neni vubec dobry....:frowning2: ale snad by to nenechal doktor jen tak bez ohlidani... to radsi porod driv,nez aby byla Janulka bez vody....

no vsak ja kdyz prijela dom,tak jsem padla na gauc a mela se z toho vedra zpamatovavat.pak jsem si dala studeny testovinovy salat a navrch chlazeny meloun,tak mi bylo lip :slight_smile:

na ten odkaz taky juknu ale jeste netusim,jak to s nami v tom srpnu bude vypadat...:slight_smile:
25. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, takovýhle věci vůbec nečti. Nemá smysl se strašit a nervovat. Kdyby něco bylo v nepořádku, určitě by Tě poslali na spešl vyšetření.
25. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja se bojim,aby neco Dr. nezanedbal... ale snad ne,no.
25. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to nebola ona...ja som mala na zapekanie a tiez francuzsku od vitany a hned ked som ju zbadala som vravela ze tu som dostala odporucenu a ta kari tam nebola a tato bola posledna :wink:
Inaaac Jani gratulujem,to je super tak si mozes vydychnut koly tej plodovke sa nestresuj-Janulke isto postaci ved doktor vie co robi isto by ju neohrozil a ona si uz sama urci kedy sa jej zochce na svet :sunglasses:
25. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, no vidíš, dyť jsme ti to říkaly :grinning:

Ivet já zas kupuju tu bešamelovou, vždycky ji dávám na lasagne, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu to tu ještě pofackovat a zítra balit... uff se mi vůbe nějak nece, už abychom byly u mooože
25. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky...snad to bude vse ok a brzy budu posilat sms ze jsme 4... :slight_smile:

tak ja jdu tedy taky Terezce zabalit,at to nedelam o pulnoci :grinning:
25. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tu dovču závidím. A klidně bych i balila :wink:
25. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss - jsem pro jistotu šla vytahat věci z elektriky :astonished: připadalo mi, že to práská přímo nad náma :sweat_smile:

Jani a řekl ti Dr. o kolik míň? Kdyby to bylo nějak akutní, tak věř tomu, že si tě tam hned nechá. Já jsem měla strašně málo (jen 0,5 l) a taky šla malá okamžitě ven. Ale tam byly i další komplikace, takže u tebe je to určitě v pohodě, protože jinak vyživování a další věci jsou v pořádku. Tak se nestresuj, protože i když na Roudnici kdekdo nadává, tak mně tady malou zachránili častým sledováním a tím, že přišli na to, že můj Dr. to totálně zanedbal (a to jsem si myslela, jak to Praha jistí). Málo plodové vody je jen indikace ke častějšímu sledování a navíc, ty už to máš za pár a Jaňulka je na tom skvěle, takže se ničeho neboj :wink:

Mili taky bych jela i s balením :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: by mi to vůbec neva s představou, že se budu povalovat u mooooře :sunglasses: :grinning:
25. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek babule,

tak balit budu až dneska, včera jsem to jen prozatím naházela do tašek a dneska to tam narovnám, ikdyž mi nějak přijde, že je toho málo, ale ono se to asi prozatím jen zdá. Huž huvidíme :sweat_smile:

Jako mě to balení taky jako moc nevadí, ale kdyby to šlo, tak bych se obešla bez toho a hlavně pořád přemýšlím jestli máme tak nějak všechno :confused:

K těm doktorům, ono je všude něco, někdo nadavá na Rce, někdo na Ltm a jinej za na Ústí a jinej si je zas nemůže vynachválit. Vždycky je to spíš o náhodě a o prozatimní náladě personálu :sweat_smile:
26. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak posledni den pred vysvedcenim :wink: Dnes jde Teri naposledy na obed a do druziny,tak jsem ji rikala,at si to nalezite uzije,ze uz se tam nepodiva:grinning:

Ivet,doktor mi nerekl,jak moc malo mam ty plodovky...ale asi to neni tak strasny,ptz. rikal, ze by tam mela mit zasobu aspon 5cm (nekde nejaky cerny flek na UTZ,v cemz ja se nevyznam) a nameril 5,7 tak asi dobry... vecer zase kopala jako o zivot,ale pak utichla a dnes ji nejak zase nemuzu rozhybat, potvurku nasi malou...

tak jsem zadelala testo zase na ovocny knedliky. jsem slibila Teri pred odjezdem merunkovy,tak je nejvyssi cas, ptz. ty merunky by stejne uz dlouho nevydrzeli :wink:

veci mam sbaleny tak z 90%,.... jeste ji budu muset sbalit 1 maly kufrik na boty a veci,co se uz nevesli... bude jak stehovak,tak jsem zvedava,jak se s tim za 14 dni poperou,az budou balit dom:grinning:
26. čer 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo,zase nikde nikdo :frowning2:
26. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu,ale mam len lavu ruku volnu kedze pravou musim kolisat nervacika v sedaku :angry:
26. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo,tak uz mi zachrupkal zlatusik-mam obe ruky volne :grinning: ale tu uz asi kazdy chrupajdi :unamused:
26. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já nespím, peču škvarkové placky a dosoušela jsem ještě džíny.
To vedro je hrozný, ani jsme nešly ven, protože bylo celý den přes 30 stupňů :frowning2:
26. čer 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha tak to my sme vysli ale az okolo 18tej a to bolo prave uz chladnejsie...no moc sme sa nenakocikovali kedze nam ho hned babicka ukradla ze ona ho chce nech sa prejdeme bez kocika len my dvaja tak ma muzik pozval na veceru...teeeda boli sme v restike na hradku no ale tam to je teda kraaasne-no najkrajsia restika :wink: i som si pochutnala :grinning:
26. čer 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek babule,

nevím jak to budu přes den stíhat sem nakouknout, ale jdu se s vámi na 14 dní rozloučit :zipper_mouth: to zas bude absťák :grinning: Mějte se tu hezky a zkusím vám poslat i trošku chorvatského sluníčka, ikdyž prozatím to vypadá, že to není potřeba, ale kdo ví..... :sunglasses:

Jinak hlásím, že máme úspěšně zabaleno, 3 velký tašky, 2 malý, plus bedínka s jídlem a chladící box, docela dost si myslím, jsem zvědavá kolik toho budou mít ti naši známý, abychom to vůbec pobraly a nemuseli ještě v 10 večer jet pro rakvičku :rolling_eyes:

Takže už jen zbývá osmažit řízky a naložit ten proviant do auta, což asi bude docela fuška bych si typla a to bude určo jmen, jak se s tím bude manža rozčilovat :slight_smile:
27. čer 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak i my máme poslední den Vojtíka ve školce, pak už budeme společně prázdninovat. Takže asi nebude čas, abych sem během dne nakoukla. No uvidíme.

Milu, dojeďte v pořádku a hezky si tu dovču všichni užijte. Řádně to všechno zdokumentuj a pak nám sem alespoň na chvilku hoď nějakou fotečku.
27. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
naždáááárek babulky moje :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Mílo, fotešky určo pak musíš nějaký ukázat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokud bude co ukazovat, tak i ukážu :sweat_smile:
27. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bude, bude..Když tak aspon krajinu a moře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek