• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Holky díky
Milu kéž by si tam mohl jít hrát :wink: ale nemůže ja na izolaci :frowning2: aby nikoho nenakazil,víš :cry:
17. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to je smutný... :frowning2: ale určo bude brzy líp a pustí ho i tam :wink:
17. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrrr.... hlásím, že spojení obnoveno :slight_smile:

Ahoj holčiny, tak konečně píšu z domova a nikdo mi nefuní na záda a nechodí kontrolovat, kde všude na netu brouzdám a co píšu. Fajn pocit :wink:

Dočetla jsem, ale nepamatuju si zas skoro nic :sweat_smile: Co si ale pamatuju je, že je Tomášek v nemocnici. To je mi Markét líto. Ať je brzo v pořádku doma.
My asi máme na nemoci nějakou permici nebo co. U nás pořád něco. Nejdřív Vojta přinesl ze školky virózu, jen se z ní dostal, tak jsme začali marodit my dva se Štěpulkou. Když se Štěpula zlepšil, Vojta měl zánět spojivek, takže jsme museli kapat a mazat očička. Obě, páč z jednoho si to přenesl do druhého :frowning2: Když byla očička vyléčena, tak mě začala zlobit maličká boulička, kterou jsem měla na krku. Tak jsem musela v pátek na řezání. Pořád trochu nastydlá, což se dr. moc nelíbilo. Doporučil mi přestat kojit, že prý mě to vyčerpává a proto se mě dlouho drží veškeré virózy apod. Skončit ale zatím nehodlám. No a včera jsme byli na pohotovosti s tím maličkým svištěm, protože skoro celý den proplakal, zvracel. V Rci nám řekli, že to vypadá na zánět středního ucha a tak jsme vyrazili na ORL na Mělník. Tam nám potvrdili, že je to počínající zánět, ale naštěstí mu ouška píchat nemuseli. Vyfásli jsme kapičky a dnešek už byl celkem v normě. Sice se mě drží jak klíšťátko, ale už alespoň nepláče. Tož tak je to u nás.

Ale z veselejšího soudku. Okoukla jsem fotky Angie. Jsi šikulka, zdá se že Gimp už jsi dobře zvládla. Jaňula taky. Já jsem udělala jeden měsíc do kalendáře těsně předtím než jsme se odstěhovali a od té doby nic :unamused: Mně to fakt baví, ale je to žrout času a toho se mi nějak nedostává.

Dívala jsem se i na Denisky bříško. Holky asi jsem blázen, ale když jsem dneska otevřela koníka, tak na první stránce byla fotka maličké holčičky. Ani měsíc ji nebyl. Byla opravdu kouzelná. Normálně jsem rodičům záviděla ten pocit mít doma čerstvé miminko. Denis, vím že je ještě čas, ale až to příjde, snaž se si všechno krásně užít. Ono to totiž tak strašně utíká.

No nic, nějak jsem se rozepsala. Omlouvám se za románové bludy :wink:
17. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
to je mi Vás líto!!! U nás teď vymýšlí tatínek, že by mohl marodit... A co ta Tvoje boulička? Taky si myslím,že s tím kojením je to se mnou na prd, pořád mi něco je a přesně, dlouho, ale když já nechci přestat. Říkám si, že čím míň kojit budu, tím zdravější budu, že jo :slight_smile:
A nejsi blázen, já chci miminko už delší dobu :wink: , štve mně, že Míšula je už tak velikej...
17. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Vám brání holky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já když se kouknu na kalendář tak ještě 4 týýýýýdny.....................

za prvé Vánoce a za druhé volnoooooooooooooooooooooooooooooo
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooooooooo holky mám problém a velký :grinning: :grinning:

Moje holička - Darja mi včera psala, že je těhu, takže skončila...kam chodíte vy???? Já nutně počebuju melíry a ostříhat...

Hoďte nějaké tipy... :confounded:
18. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každej je těhu :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
DENIS
já nevím, nechodím nikam, ale potřebovala bych...
18. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že já už to mám hrozný..odrostlý a dlouhý, nejde s tím nic udělat

:angry: :angry: :angry:
18. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, položila jsem Štěpánka do postýlky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :wink: Vojtík byl zas přes noc u našich a až se Štěpula vyspinká, tak jedeme za ním. Odpol. musím do Rce na vyndání drenu co mám na krku. A Gali, já ani nevím jak jsem k té bouličce přišla. Popravdě vím o ní už skoro rok, ale to jsem byla těhu a tak jsem myslela, že mi ji ani v tu dobu nevyndají. Pak už jsem na ni nějak zapomněla. A je to asi týden co mě začala bolet, tak jsem musela na vyříznutí.

Jé Denis vánoce. Já se taaak těším. Vánoce miluju. Vždycky jsem je měla ráda, snad kromě období puberty, kdy mi všechno přišlo trapný. Ale naši nám připravovali krásný vánoce. Po večeři jsme chodili ven "na roh" kde se scházeli sousedi a jeden z nich hrál na trupku koledy. Ještě teď mám z toho husinu když si na to vzpomenu. Dospěláci si dali frťana a my haraňťátka jsme otravovali, že chceme domů na stromeček :slight_smile: Táta se vždycky trochu zpozdil než na roh dorazil, to aby stihl přenést ozdobený stromeček z místnosti v patře a dát dárky pod stromeček. Když jsme pak přišli domů, bylo po celém schodišti spousta rozbitých ozdůbek. To jak Ježíšek pospíchal :wink: No a teď co připravuju vánoce pro Vojtíka, tak jsou ještě krásnější. Už navždycky si budu pamatovat ten výraz v loni když vešel do místnosti s rozsvíceným stromečkem :dizzy_face: A jak pak vyprávěl s vážnou tváří babičkám jak jsme koukali z okna, Ježišek zazvonil a když vběhl do místnosti, tak už tam nebyl :slight_smile: A letos budou vánoce už se dvěma svišťema. I když ten maličký z toho asi ještě moc mít nebude. Ty první vánoce Vojtu bral jen balící papír, tak myslím že Štěpán na tom bude podobně.
18. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já chodím na stříhání ke kamarádce do Dobříně. Už jsem tady o ní určitě psala. Stříhá normálně všechny, ale jestli dobře, to neumím posoudit. Já jsem spokojená. Pokud budete chtít někdo číslo, není problém.
18. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, byli jste na Sváťovi? Vojta byl s babičkou, přijel jako vždycky nadšenej. A prý by měl být Sváťa snad 20.12. v Roudnici, jestli jsem je dobře pochopila.
18. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis a draky,

já chodím buď to k Zahálkoj, je to naproti Bille v patře, ale to je takovej extrvagantní blázen, poprvé jsem z něho byla v šoku a nebo další dobrej kadeřník je na Karlově náměstí vedle knihovny. Musí se projít takovým průjezdem do dvora. Je suprovej, stříha skvěle, byla jsem s ním nadmíru spokojená. Podívejte se na jeho stránky: www.studioblackandwhite.cz
Ale má ceny na Roudnici docela dost mastný...ale chystáms e tam znovu.
18. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, já jsem od kosmetičky slyšela, že na námku už ten kadeřník není. Prý ale stříhal opravdu dobře.
18. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj katu, :grinning:

ty chodíš k zahálkovi?? Já právě nevím no......Slyšela jsem na něho dost stížností..až moc... Jedna má spálený vlasy, druhá je blbě ostříhaná...

Melisko, nejmenuje se náhodou Irena ta tvoje kámoška?Já ted dostala taky číslo nějaký do Dobříně...Ale klidně mi prosím hod číslo do IP..Já ted půjdu kamkoliv :grinning:
18. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné dopoledne,

vítej zpátky Melliss, to je úleva co... vlastní net :grinning: A snad už u vás bude všechno v pohodě a že posílám klukům pusinku, ať je jim líp :wink: a tobě taky (ale pusinku snad posílat nemusím :dizzy_face: )

markét, doufám, že Tomášek už je na tom líp. :wink:

Jinak kadeřnice to opravdu nevím... Rce moc neznám, v Ltm poradím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Jani to číslo dala včera Petra..............Prý k ní chodí taky.....To bude asi ta stejná vid paní? :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Denis, číslo má ode mě :wink:
18. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
jj, byli jsme na Sváťovi. A Vojtíka jsem viděla, když šli na záchod, teda, byl tam chlapeček s paní,kterej mu byl podobnej, ale já ho jen zahlídla.. Tak teď vím, že on to byl. Já byla ráda, že jsme ukořistili loutky - kluka, myslivce a vlka :slight_smile:
Já jsem měla takhle při Lenče cystu, teda, bylo to tam dýl, ale v těhu to narostlo a po porodu extra, tak jsem musela na operaci ,ale až na HOmolku když Lentile byly 2 měsíce. Takže vím, jak si "užíváš"
20.12. v Rci? O tom nic nevím, ale mám dojem, že neeeee :frowning2:
18. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude ta samá no :grinning: :grinning: :grinning:

Já jí dneska volala už 2x a nebrala to....Tak uvidím, zavolám ještě jednou..

Při nejhorším půjdu o víkendu ke Krejzům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám to dráče na klíně.

Milu, co v práci? Vyřešil se tam ten záskok za Tebe až budeš na tom zákroku? Nebo pořád zaskakuješ Ty?

Já musím, kroutí se mi tu na ruce jak hádě. Jedeme za bráškou. Tak zatím
18. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mellis, už nezaskakuju.... kolegyně se už naštěstí "uzdravila" a je tu... a mojí práci tu asi nikdo neudělá, ikdyž kolegyně se nabídla, že mi tu založí alespoň poštu, tak jsem zvědavá co mě tu pak bude po návratu čekat.

Měj se a pozdravuj....
18. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božeeee, my máme doma ale vzteklíka. Konečně se naučil přetáčet. Ale jen na bříško. A teď je neustále naštvanej, že mu to nejde zpátky, že nemůže dolízt k těm hračkám, co si rozházel.. No, zábava. Nejradši by seděl a nic jinýho, kramařil..

MELISS
30.11. od 15h Říp
3 pohádky na vánoce
a od 17h rozsvícení vánočního stromku

6.12.
Milulášsská v Řípu (to bývá dobrý, chceme jít)

21.12. kašpárek a HOnza v pekle

Pak chceme jet do štětí na Sváťu:
23.11. 16h, Dráček Kulihrášek - to jsem ještě neviděla :slight_smile:
21.12. od 16h - Pejsek a kočička (to chceme jet, měl by mít nové CD, že bysme ho koupili)

13.12.
by měl být v Úštěku vánoční jarmark

29.11.
jsme chtěli jet do Nelahozevse na advent, že si zároveň prohlídneme zámek, Lenče jsme prohlídku zámku slibovali a díky dřívějšímu porodu nestihli :slight_smile:
18. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
hele, ale starej Krejza, ten je vážně třída. Ten mně ostříhal nejlíp ze všech, co jsem zkusila, fakt si dal záležet, stříhal snad hodinu!
18. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
tak to Tě pak čeká kupa práce teda
18. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná na pátek ted na 17,30..

Tož jsu zvědavá :confused: :confused:
18. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali.... jj... ale je to skoro jako po dovolený... to je to samý... takže už jsem zvyklá... :dizzy_face:
18. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak marodíme celá rodina:frowning2: tedy, Teri ze školy přitáhla rýmu a už jí máme všichni,včetně Janinky:frowning2: Takže pořád jen nosíme, odsáváme, kapeme kapky,brečíme a tak pořád dokola...

Tom chodí i s tou virozou do práce,takže se toho jen tak nezbaví a mě se taky nějak drží, tentokrát opět kašel :rolling_eyes:

jinak máme pořád horší a horší uspávání. dneska mi usnula po 3,5 hod až v půl 11 a to jsem jí musela ukojit ke spánku:slight_smile: včera večer to bylo obdobný,usnula až ve 22,30 a to už jsem mohla lézt po stropu, ptž. řvala i v náruči... u kojení zjistila, že může breptat,tak dělá blbosti a neusne..prostě děs!

zítra musíme do Rce na 4.měsíční kontrolu.Pozvala nás tentokrát dřív kvůli očkování,ale bude zase prdlačka,když jsme nachcípaní. Takže tak asi...

Market, přeju vám, ať je Tomíkovi brzy dobře a je zpátky doma
Meliss, jsem ráda, že už je spojení opět navázáno :wink: a držím palečky,ať už jste všichni uzdravení...
Gali,se srazem zatím nevím, záleží na zdravotní situaci a taky na počasí... :slight_smile:
Deni,no to je tedy překvápko s Darjou:slight_smile: tak to máme aspoň na 3 roky utrum,co? :wink: Já byla spokojená s tou kadeřnicí v Hořicích,ale to je tak trochu z ruky :grinning:
18. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Milu, na zítřek držím palečky,ať to všechno klapne :slight_smile:

no není možná,ta potvora má vyspáno!!!! :angry: :angry: :frowning2: :confused:
18. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj Jani,

teda já si to furt maluju růžově :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s prckem...

Jinak máš pravdu Jani, máme po prdeli s holičem :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek