• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Melisso,
už tady ten kadeřník nen? Ale v pátek jsem šla kolema měl venku ceduli?? To by mě docela mrzelo kdyby to zabalil....ale ani bych se nedivila, protože si dosta s těma cenama nadsadil!!

Denis,
máš pravdu, Zahálku taky moc nemusím, já to tak střídam. Je takovej hrozně hrrrr. Taky jsem už na něj slyšela negativní ohlasy. Mě zatím nic nezničil :grinning: ..teda zatím. Taky jsem jednu dobu chodila k jedný kadeřnici do Podlusk, ale taky nic moc. Takže v Dobříni je taky kadeřnictví? Tak pak napiš, jak si spokojená jo? Kdyžtak to pak taky skusím.
K ty Darje jsem taky chtěla jít, ale pokaždý, když jsem jela okolo, tak měla zavřeno...
18. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Kat..Dám vědět....Se neboj sa, já napíšu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co Mudr, jak jsi dopadla a co ta porodka?Byla jsi tam? nebo půjdeme spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, díky... já se pak ozvu, nebojte sa :wink:
18. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :confused:
No to cumim,cely vikend nic a teraz ste sa rozpisali,uz rano som sa snazila docitat no kym som to presla uz sme museli papat,potom uspavat a teraz uz ani neviem co som chcela :angry: skusim este doluskat ak timmy dovoli :wink:
18. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sa nebojim :grinning: , napiš.
U mudra dobrý, na UZ taky je všechno v pořádku. Akorát jak je prcek už dost velikej, tak to už bylo špatně vidět. Ani fotku mi už neudělal, protože to byla samá noha, samá ruka :grinning: . Už máme 40 dkg :wink:
Na tu porodku se chystám, ale nejdřív se chci na to zeptat ty por. asistentky na tom cvíču. Jenže tenhle týden tam asi nepůjdu, protože jsem nachcípaná a příští týden taky nevím, jestli mi to vyjde. Ale každopádně ti dám vědět a aklíďo píďo můžem jít spolu :grinning:
18. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře tak napiš......A půjdeme spolu :grinning: :grinning: Poradíme si navzájem :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hlavně že je všechno v pořádku....A prcek roste..Já jdu na kontrolu příští středu..ale bez UTZ :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..tak se těším k Apolináři toho 16.12. na veeelikou obrazovku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A už se konečně dozvíme co to je vlastně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj holky,

tak musím nahlásit, že včera večer kolem půl 8 večer jsem cítila třepotání, či jak to popsat i přes ruku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Normálně mě furt něco šimralo, tak jsem chvíli stála a nic nedělala...A za chvíli zase, rychle jsem dala ruku, stihnul to i Jarda a cítili jsme takové zatřepotání a bylo to fuč :grinning:
19. lis 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
Jeee Deni tak to gratulujeme :wink:
A idem sa hned aj pochvalit,ze dnes mame presne polrok :dizzy_face: a tiez vitanie obciankov a ja netusim co si mam obliect :angry:
19. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zaciatku pohyby prichadzaju vacsinou vecer ked si lahnes a je klud tak mimisek chce vystrajat prave vtedy tak sa bude prevalovat,teraz to je presne ako pises simranie na konci to budu dela :grinning:
19. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, ke konci pak člověk nadává at už nešťouchá vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Co ty, timmyka hezky obleč... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: t je fešák...

A už půl roku jo? Hergot, toto letí!!! :confused: :confused: :confused:
19. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teeeda polrok za nami a z miminka je veeelky chlap :wink:
s timmcom problem neni taky ten ma veciiii horsie so mnou :angry: i ked jemu dam rifle a kaslem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám jen chvilku, takže honem :wink:

Gali, to je super prográmek, určitě tam něco pro nás vyberu. Díky. Toho Sváťu jsem ověřovala u mamky a ta mi potvrdila, že se ptala přímo Sváti a ten prý říkal, že kolem 20.12. budou v Rci. Pak ještě ze sebe mamka chrlila různý data, kdy má být Sváťa v Liťáku, tak nevím jestli něco nesmotala dohromady :sweat_smile: :wink:

Milu, máš pravdu, vždyť budeš pryč z práce kratší dobu než když se jede na dovču, takže vlastně žádný záskok není potřeba.

Jani, s tím maroděním je mi to líto :frowning2: Je to hrůza, když prckové onemocní. A to jsem četla na internetu, že letos se čeká velká chřipková epidemie. No už se na ní těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katu, tak nevím jak je to s tím kadeřníkem. Kosmetička mi říkala (je to už víc jak 14 dní) že prý skončil kvůli nájmu a že je teď v Praze. Prý je to škoda, chtěla si ho vzít k sobě. Ale kdyby skončil, to by zas neměl venku tu ceduli, jak píšeš. Tak nevím...

Denis, gratuluju k motýlímu šimrání :dizzy_face: :dizzy_face:

A ještě gratulace Timmýčkovi, všechno nej
19. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sotva moje šefová přišla, hned mě nasrala..... :angry: :angry:

Musím odejít co nejdříve, ještě 4 týýýdny bože..... páč ted pronesla, že nám sníží plat...Jako základ...Prý se domluví s účetním....

Že nám dá nějaký základ a peníze bokem..Prý nebude státu platit peníze a raději nám dá peníze bokem...

Já už mám takhle 17 000 a peníze bokem a z čeho mi asi doprdele spočítají mateřskou????????
Doufám, že ještě za měsíc listopad to nechá!!!!!
19. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni sak to celkom slusny plat :confused: ved materska je len 6-8tyzdnov takze nic moc ti to neublizi,neboj.
19. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a meliss dakujeme :wink:
19. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No slušný plat ....jak se to vezme.....Já mám mít ofiko přes 30 tisíc...
A já mám takhle snížený plat a peníze bokem.....

A vůbec, nemůže mi to snížit, to se s ní budu hádat.....Páč se nevejdu ani na 2roky na mateřskou
19. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to, mateřskou máš půl roku ne???? :confused: :confused: :confused:
19. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie len 6-8tyzdnom pred terminom porodu,jedine ze sa to za ten polrok zmenilo :confused:
19. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny budem vyzerat jak debil na vitani :angry: stve ma to ja a elegance nejde dokopy a cierne nohavice jaaaaj,sa zblaznim z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nemam ziadnu suknu co by sa mi hodila ku kozusku :angry: jedine riflove to by som si vzala najradsej no asi by na mna pozerali,ci nie??? :unamused:
19. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej počkej počkej..

To si s něčím pleteš....Na mateřskou nastupuješ 6-8týdnu před porodem, ale na mateřský jsi půl roku...a po půl roku nastupuješ na rodičovskou..

Takhle to bylo vždycky
19. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mateřská dovolená souvisí s porodem a péčí o narozené dítě a trvá 28 týdnů. Narodily-li se dvě a více dětí, trvá 37 týdnů.
19. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jasně že máš Deni pravdu. Mateřská trvá 28 týdnů a pak je rodičák.... to by byla fakt síla mít mateřskou jen 6 neděl :confused: :confused:

tak jsme byly dnes u Dr. a dostaly jsme 1. hexa i když má malá rýmu.. ještě jsme musely ke kožní, ptž. se to dětský nezdálo a máme ekzém. Naštěstí ne atopický, ale dostaly jsme nějaký mazání, snad to pomůže. Prý to může být i příčina toho, že tak špatně spí, ptž. jí to svědí. Tak si od toho dost slibuju... Jen za pitomý recepty dáme 120 kč a to ještě nepočítám doplatky za ty léky a mastě :angry: :angry:

Deni, gratuluju k šimrání. To mi na tom asi nejvíc chybí:slight_smile:Ale je paráda, když se ta beruška začne smát, to bych jí nejradši láskou snědla:slight_smile:

Si představte, že Teri jela dneska se školou do ZOO. Oni nemohli jet, když bylo lepší počasí, počkají až skoro na mrazy. Doufám, že to tedy neodmarodí, i když je dost oblečená, tak snad ne...
19. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janíí,

že jooo? mě Angie tak zmátla že jsem hned najela na net... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..Jsem poudala že to není možný jenom 6-8týdnů...

Takže budeme žrát kořínky těch půl roku :confounded: :confounded:

A co ty, už víš zda budeš na 2,či na 3roky? Ted v tý zimě klentdře jeli do ZOO??? To je zase výmysl teda.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem nepodala ten formulář jestli 2 nebo 3... kvůli penězům by bylo lepší na 2,ale to je asi vše. Další dítě už fakt nechci a Janinku bysme neměli ve 2 letech kam dát a tak moc do práce se tentokrát fakt neženu. A abych jezdila co měsíc na pracák, to ani omylem... se doprošovat těch slepic tam , brrrr,... takže na 99% na 3 roky

s tou Zoo to je fakt prdlej nápad, ale už by měli být zpátky, tak to bude snad bez následků..
19. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jasně že máš pravdu, přesně jak to říká jana. Fuj, už jsem se zas lekla,že bude nějaká změna....
To je kráásný to šimrání, viď??
Co ty ? Budeš doma jak dlouho? Já to vidím na ty 3 roky.
19. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik hoky počítaj, 60% z hrubýho co???

A ještě dotaz, když budu na nemocenský tak se započítává i nemocenská nebo jenom plat? On na toto každej říká něco jinýho...

To joo, bylo to super, přes den lechtá furt....více lechtá než spí...Doufám že se to obrátí až porodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jarda mi zase potom říká, no tak už ho nechej a nemačkej ho :grinning: :grinning: :grinning:

To je právě to co nevím, ty 2 roky zvažujeme taky..Stejně jako Jana..Kvůli penězům :sweat_smile: :confused: :confused:
Ale ještě uvi¨díme taky no
19. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo stejně to holky letí..

Si pamatuju jak se k nám Jana připojila a byla ve 20tt..........A ted má doma sviště a za chvíli jí budou 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hrůza :fearful: :fearful:
19. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, letí to, to máš pravdu... v neděli máme 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
s tou nemocenskou ti Deni neporadím, v tom se vůbec nevyznám. Cokoliv jsem chtěla vědět mi zjistila kolegyně v práci, ale teď už mám i s tím utrum, ptž. přechází jinam...
19. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááááá zase jsem HO holky cítila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Akorát dostane brzo na prdel, páč se mi zdá, že vůbec nespí :grinning: :grinning: :grinning: a dělá kraviny
19. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se po tomhle budu muset někde dopídit....

Zkusím zavolat do rce na sociálku nebo k jakým čertům se to chodí.....
19. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek