Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
katulena
18. lis 2008
Melisso,
už tady ten kadeřník nen? Ale v pátek jsem šla kolema měl venku ceduli?? To by mě docela mrzelo kdyby to zabalil....ale ani bych se nedivila, protože si dosta s těma cenama nadsadil!!

Denis,
máš pravdu, Zahálku taky moc nemusím, já to tak střídam. Je takovej hrozně hrrrr. Taky jsem už na něj slyšela negativní ohlasy. Mě zatím nic nezničil 😃 ..teda zatím. Taky jsem jednu dobu chodila k jedný kadeřnici do Podlusk, ale taky nic moc. Takže v Dobříni je taky kadeřnictví? Tak pak napiš, jak si spokojená jo? Kdyžtak to pak taky skusím.
K ty Darje jsem taky chtěla jít, ale pokaždý, když jsem jela okolo, tak měla zavřeno...
denisa26
18. lis 2008
Neboj Kat..Dám vědět....Se neboj sa, já napíšu 😃 😃 😃 😃 😃

A co Mudr, jak jsi dopadla a co ta porodka?Byla jsi tam? nebo půjdeme spolu 😃 😃 😃 😃
miluseautor
18. lis 2008
Jani, díky... já se pak ozvu, nebojte sa 😉
angienka
18. lis 2008
zdravim =-)
No to cumim,cely vikend nic a teraz ste sa rozpisali,uz rano som sa snazila docitat no kym som to presla uz sme museli papat,potom uspavat a teraz uz ani neviem co som chcela ]-( skusim este doluskat ak timmy dovoli 😉
katulena
18. lis 2008
Sa nebojim 😃 , napiš.
U mudra dobrý, na UZ taky je všechno v pořádku. Akorát jak je prcek už dost velikej, tak to už bylo špatně vidět. Ani fotku mi už neudělal, protože to byla samá noha, samá ruka 😃 . Už máme 40 dkg 😉
Na tu porodku se chystám, ale nejdřív se chci na to zeptat ty por. asistentky na tom cvíču. Jenže tenhle týden tam asi nepůjdu, protože jsem nachcípaná a příští týden taky nevím, jestli mi to vyjde. Ale každopádně ti dám vědět a aklíďo píďo můžem jít spolu 😃
denisa26
18. lis 2008
Dobře tak napiš......A půjdeme spolu 😃 😃 Poradíme si navzájem 😃 😃 😃

Tak hlavně že je všechno v pořádku....A prcek roste..Já jdu na kontrolu příští středu..ale bez UTZ 😞 😞 😞 ..tak se těším k Apolináři toho 16.12. na veeelikou obrazovku x-) x-) x-)

A už se konečně dozvíme co to je vlastně x-) x-) x-) x-)
denisa26
19. lis 2008
Ahooooooooooooooj holky,

tak musím nahlásit, že včera večer kolem půl 8 večer jsem cítila třepotání, či jak to popsat i přes ruku!!!! x-) x-)

Normálně mě furt něco šimralo, tak jsem chvíli stála a nic nedělala...A za chvíli zase, rychle jsem dala ruku, stihnul to i Jarda a cítili jsme takové zatřepotání a bylo to fuč 😃
angienka
19. lis 2008
ahojky...
Jeee Deni tak to gratulujeme 😉
A idem sa hned aj pochvalit,ze dnes mame presne polrok x-) a tiez vitanie obciankov a ja netusim co si mam obliect ]-(
angienka
19. lis 2008
na zaciatku pohyby prichadzaju vacsinou vecer ked si lahnes a je klud tak mimisek chce vystrajat prave vtedy tak sa bude prevalovat,teraz to je presne ako pises simranie na konci to budu dela 😃
denisa26
19. lis 2008
Tojo, ke konci pak člověk nadává at už nešťouchá vid? 😃 😃 😃 😃 😃

Co ty, timmyka hezky obleč... 😃 😃 😃 😃 t je fešák...

A už půl roku jo? Hergot, toto letí!!! =-) =-) =-)
angienka
19. lis 2008
to teeeda polrok za nami a z miminka je veeelky chlap 😉
s timmcom problem neni taky ten ma veciiii horsie so mnou ]-( i ked jemu dam rifle a kaslem na to :-p
melissa
19. lis 2008
Ahoj holky,
mám jen chvilku, takže honem 😉

Gali, to je super prográmek, určitě tam něco pro nás vyberu. Díky. Toho Sváťu jsem ověřovala u mamky a ta mi potvrdila, že se ptala přímo Sváti a ten prý říkal, že kolem 20.12. budou v Rci. Pak ještě ze sebe mamka chrlila různý data, kdy má být Sváťa v Liťáku, tak nevím jestli něco nesmotala dohromady :-N 😉

Milu, máš pravdu, vždyť budeš pryč z práce kratší dobu než když se jede na dovču, takže vlastně žádný záskok není potřeba.

Jani, s tím maroděním je mi to líto 😞 Je to hrůza, když prckové onemocní. A to jsem četla na internetu, že letos se čeká velká chřipková epidemie. No už se na ní těším :-p

Katu, tak nevím jak je to s tím kadeřníkem. Kosmetička mi říkala (je to už víc jak 14 dní) že prý skončil kvůli nájmu a že je teď v Praze. Prý je to škoda, chtěla si ho vzít k sobě. Ale kdyby skončil, to by zas neměl venku tu ceduli, jak píšeš. Tak nevím...

Denis, gratuluju k motýlímu šimrání x-) x-)

A ještě gratulace Timmýčkovi, všechno nej
denisa26
19. lis 2008
sotva moje šefová přišla, hned mě nasrala..... ]-( ]-(

Musím odejít co nejdříve, ještě 4 týýýdny bože..... páč ted pronesla, že nám sníží plat...Jako základ...Prý se domluví s účetním....

Že nám dá nějaký základ a peníze bokem..Prý nebude státu platit peníze a raději nám dá peníze bokem...

Já už mám takhle 17 000 a peníze bokem a z čeho mi asi doprdele spočítají mateřskou????????
Doufám, že ještě za měsíc listopad to nechá!!!!!
angienka
19. lis 2008
Deni sak to celkom slusny plat =-) ved materska je len 6-8tyzdnov takze nic moc ti to neublizi,neboj.
angienka
19. lis 2008
a meliss dakujeme 😉
denisa26
19. lis 2008
No slušný plat ....jak se to vezme.....Já mám mít ofiko přes 30 tisíc...
A já mám takhle snížený plat a peníze bokem.....

A vůbec, nemůže mi to snížit, to se s ní budu hádat.....Páč se nevejdu ani na 2roky na mateřskou
denisa26
19. lis 2008
A jak to, mateřskou máš půl roku ne???? =-) =-) =-)
angienka
19. lis 2008
nie len 6-8tyzdnom pred terminom porodu,jedine ze sa to za ten polrok zmenilo =-)
angienka
19. lis 2008
zeny budem vyzerat jak debil na vitani ]-( stve ma to ja a elegance nejde dokopy a cierne nohavice jaaaaj,sa zblaznim z toho :-p no nemam ziadnu suknu co by sa mi hodila ku kozusku ]-( jedine riflove to by som si vzala najradsej no asi by na mna pozerali,ci nie??? :-|
denisa26
19. lis 2008
počkej počkej počkej..

To si s něčím pleteš....Na mateřskou nastupuješ 6-8týdnu před porodem, ale na mateřský jsi půl roku...a po půl roku nastupuješ na rodičovskou..

Takhle to bylo vždycky
denisa26
19. lis 2008
Mateřská dovolená souvisí s porodem a péčí o narozené dítě a trvá 28 týdnů. Narodily-li se dvě a více dětí, trvá 37 týdnů.
jana.rce
19. lis 2008
ahoj holky,
jasně že máš Deni pravdu. Mateřská trvá 28 týdnů a pak je rodičák.... to by byla fakt síla mít mateřskou jen 6 neděl =-) =-)

tak jsme byly dnes u Dr. a dostaly jsme 1. hexa i když má malá rýmu.. ještě jsme musely ke kožní, ptž. se to dětský nezdálo a máme ekzém. Naštěstí ne atopický, ale dostaly jsme nějaký mazání, snad to pomůže. Prý to může být i příčina toho, že tak špatně spí, ptž. jí to svědí. Tak si od toho dost slibuju... Jen za pitomý recepty dáme 120 kč a to ještě nepočítám doplatky za ty léky a mastě ]-( ]-(

Deni, gratuluju k šimrání. To mi na tom asi nejvíc chybí🙂Ale je paráda, když se ta beruška začne smát, to bych jí nejradši láskou snědla🙂

Si představte, že Teri jela dneska se školou do ZOO. Oni nemohli jet, když bylo lepší počasí, počkají až skoro na mrazy. Doufám, že to tedy neodmarodí, i když je dost oblečená, tak snad ne...
denisa26
19. lis 2008
Ahoj Janíí,

že jooo? mě Angie tak zmátla že jsem hned najela na net... 😃 😃 😃 😃 ..Jsem poudala že to není možný jenom 6-8týdnů...

Takže budeme žrát kořínky těch půl roku :-S :-S

A co ty, už víš zda budeš na 2,či na 3roky? Ted v tý zimě klentdře jeli do ZOO??? To je zase výmysl teda.... 8-( 8-(
jana.rce
19. lis 2008
ještě jsem nepodala ten formulář jestli 2 nebo 3... kvůli penězům by bylo lepší na 2,ale to je asi vše. Další dítě už fakt nechci a Janinku bysme neměli ve 2 letech kam dát a tak moc do práce se tentokrát fakt neženu. A abych jezdila co měsíc na pracák, to ani omylem... se doprošovat těch slepic tam , brrrr,... takže na 99% na 3 roky

s tou Zoo to je fakt prdlej nápad, ale už by měli být zpátky, tak to bude snad bez následků..
katulena
19. lis 2008
Deni, jasně že máš pravdu, přesně jak to říká jana. Fuj, už jsem se zas lekla,že bude nějaká změna....
To je kráásný to šimrání, viď??
Co ty ? Budeš doma jak dlouho? Já to vidím na ty 3 roky.
denisa26
19. lis 2008
A kolik hoky počítaj, 60% z hrubýho co???

A ještě dotaz, když budu na nemocenský tak se započítává i nemocenská nebo jenom plat? On na toto každej říká něco jinýho...

To joo, bylo to super, přes den lechtá furt....více lechtá než spí...Doufám že se to obrátí až porodím 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Jarda mi zase potom říká, no tak už ho nechej a nemačkej ho 😃 😃 😃

To je právě to co nevím, ty 2 roky zvažujeme taky..Stejně jako Jana..Kvůli penězům :-N =-) =-)
Ale ještě uvi¨díme taky no
denisa26
19. lis 2008
Ty jo stejně to holky letí..

Si pamatuju jak se k nám Jana připojila a byla ve 20tt..........A ted má doma sviště a za chvíli jí budou 4 měsíce x-) x-) x-) x-)

Hrůza 😕 😕
jana.rce
19. lis 2008
jj, letí to, to máš pravdu... v neděli máme 4 měsíce x-) x-)
s tou nemocenskou ti Deni neporadím, v tom se vůbec nevyznám. Cokoliv jsem chtěla vědět mi zjistila kolegyně v práci, ale teď už mám i s tím utrum, ptž. přechází jinam...
denisa26
19. lis 2008
áááááááááááááá zase jsem HO holky cítila x-) x-) x-) x-) x-)

Akorát dostane brzo na prdel, páč se mi zdá, že vůbec nespí 😃 😃 😃 a dělá kraviny
denisa26
19. lis 2008
Já se po tomhle budu muset někde dopídit....

Zkusím zavolat do rce na sociálku nebo k jakým čertům se to chodí.....