• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
a zase!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tam dělá?!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis,
ptalal jsem se naší účetní, když jsem nastupovala na neschopenku, mateřská činí 60% platu....asi hrubého i když si nejsem jistá, kdyžtak se ji ještě zeptám, až tam půjdu s lístkem na peníze.
Počkej, teď jsem to nepochopila, jak jestli se započitává plat nebo nemocenská? Myslíš, z čeho se bude vypočitávat výše mateřský?
To se bude vypočitávat z průměrnýho platu za poslední půlrok, ne z nemocenský. Aspoň mi to takhle účetní říkala.

Hele já ho cejtím pořád, hlavně když si lehnu a chci si třeba číst. To je vždycky úplný vlnobití :grinning: , nebo min. týden sem ležela ve vaně a břicho se mi vlnilo :grinning: . Jsou to rabuíři už v tom bříšku viď? Co budou dělat až vylezou :slight_smile:
19. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej som to nestihla dopisat deni :grinning: necela som strasit ja len ze som narok nemala koly nejakym kretenom tam hore vo vlade co vymyslaju piiip ta som to tak brala ze 6-8tyzdnov a pak mozes na rodicak nastupit :wink:
Jasne ze sa berie aj dalej :grinning:
19. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak po dlouhé době se zase ozývám :sweat_smile:
Meli, to je super, že máš zase připojení, dokážu si představit jak to muselo být hrozný :wink: a ať jste brzy zdraví.

Deni, to je krásný, že cítíš pohyby, úplně jsem si vzpomněla, jak se mi loni zavlnilo poprvé bříško ( seděla jsem u počítače a břicho se mi otřáslo, jako pes, když vyleze z vody :grinning: ) a pak už to jelo :dizzy_face:

Milu, držíme všechny palečky na laparku :slight_smile: :wink:

Jani, tak hlavně, aby to pomohlo, aby Jaňulka líp spinkala ( a ty taky :wink: ).

Angie, gratulujeme k půlročku a těšíme se na fotky z Vítání občánků :dizzy_face:

Novinky od nás : máme nové vozidlo - přibyly nám golfky (to tahání sporťáku na plavání a na nákupy a nandavání do auta mě prostě točilo). Kristýnka řekla svoje první srozumitelné slovo a to bylo NE! Od té doby se její slovník smrsknul na NE, NEEEEE, NEEEEEEEEEEEE a Jéééééé. Zuby pořád nic, ale začala teď dělat strašidelný ksichtíky a pořád se kření. :grinning: Doplním ještě fotky do alba.
19. lis 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
takže to máte doma skoro jako "jeee, bagr", jo?? TO se Lenče líbilo :slight_smile:
19. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO!!!!!!!!!!!!!!! bagr byl super... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Katu my včera večer seděli nad zákoníkem a dozvěděla jsem se, že pokud jsme na nemocenské..tak nemocenská se nezapočítává do průměru na výpočet nemocenské....

Takže aspoň že tak!!!!!
20. lis 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, říalal mi to ta naše mzdová. :wink:
20. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali,
jo BAGR je bezkonkurenční :grinning: I když teď jsem četla rozhovor s jednou herečkou (tuším jestli to byla Vanda Konečná nebo tak někdo?) a její dcera řekla jako první slovo "sichrhajcka" na takový ten plastový spínací špendlík, co chrastí :grinning: takže to mi přijde nepřekonatelné.
Jani, dali jsme si do alba Jaňulku, doufám, že to neva :wink:
20. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
až se přestanu ozývat, tak jsem v Beřkovicích :frowning2:((((((
malá nespala od 6, teď už padala od osmi "na hubu" a neusnula... šmrdlala si oči a nic, jen brekot.. v lehátku, u mě v náruči prostě furt, ani u prsu neusnula:frowning2: Tak jsem ze zoufalství zajela kočárem do obýváku a do 2 min. byla tuhá!!!! to přeci není normální,že jí trvá 2,5 hod usnout...

včera jsme musely 2x odsávat,aby se mohla vůbec najíst a usnout,jak hnusnou měla rýmu..
20. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivet,jasně že to neva, ale ještě bys mi mohla hodit ty fotky na mail, co ty na to? :wink: No, na to že jsme o 5 měs. mladší tak to ani na váhu není poznat:grinning: až na to, že Jaňula má přeci jen ještě ty miminkovský rysy...
20. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotky jsou Ivet, super..ty golfky vypadají bezvadně.tak aspoň něco se zadařilo v Německu? :slight_smile: Týnka je fakt úžasný smíšek..
20. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink:
dakujem vsetkym ku gratulaciam,tak narodky sme oslavili na vitani obciankov aspon :grinning:
Inac timmco hovori tiez ne,a tiez ham a mam tak zrozumitelne,ale uz by sa mohol aj rozkecat,svojou recou mu to ide celkom dobre je ukecany riadne.
Dnes mame kontrolu u mudr neviem ci bude aj hexa lebo nam nic nevravela ani nezapisala ze bude ockovanie tak uvidime,no som strasne zvedava na jeho presnu vahu :confused:
20. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ivet fotky su krasne hlavne ta s tymi okuliarmi je bozska :grinning: :dizzy_face: a tiez s janulkou a aj sa podobaju skoro jak dvojicky a velkostou no jo Janicka je riadna zenska :wink:
20. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se pak Angie pochlub vaší váhou :wink:

a Jaňula je tak akorát na svůj věk. máme něco málo přes 6 kg ve 4 měs, což je myslím normál. Kristýnka je prostě droboučká :slight_smile:
20. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to hej to je akurat,na foto vyzeraju take vacsie ani kristynka nevyzera jak prcek :wink: no ono su dievcatka vahovo vzdy nizsie ako chlapci teda vacsinou no nie vzdy,ale budte radi,to sa pochvalim jani,no to sa ani nieje cim chvalit,moc dobre to neni,asi to aj zabrzdi jeho hyperaktivitu,bo s takym pupickom predsebou sa toho vela spravit neda :confounded:
20. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak Angie napiš kolik má Timmyk...

Jinak holky jsou sluníčka obě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky no napisem,len rozmyslam ze pojde na hladno tam aby vazil co menej :wink:
teraz mi zosrotoval cele sklo kvetak+brambor+kuracie prsia vcera som mu robila a musela som ist este po dalsiu davku cim som ho prave docpala a on este otvaral hubinku ze by si dal ale to uz nejde moj papos jablko mu tak nebere to zje len pol skla ale zelenina s masom to ma rad jak kasicku :grinning:
20. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mi sedi pekne v zidlicke a spieva si-neviem kto sa to cudoval ze naco si kupujem tak drahu zidlicku ze staci palstova ze to je len na krmenie a ono nieje chce v nej sediet dost casto a ked mu tam dam hrkalky ta sa hra a ked nie i tak sa zabavi a rozprava si :grinning:
20. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
normal trpnem kolko zas ta vaha ukaze :frowning2: dufam ze nie viac nez 10 500g :rolling_eyes:
no uvidime,este hodku a pol,no neviem kedy zobudim muzika chce ist s nami ale sme objednany medzi 14-15.15 no lenze on siel o 9tej spat ale ja by som najradsej sla na 14 no to by som ho musela za 40min budit a po 4hod spanku to bude asi problem no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste vsetky? :confused:
no ja idem oznamit len ze meriame 76cm a vazime 9 810g a to siel nalacno no jedol ale 2hod predtym :grinning: a aj nam dali tretiu hexu a zas nastastie ziadne nepriaznive ucinky a uz mi spinulka :sunglasses:
20. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, golfky jsme nakonec kupovali tady, protože Martinovi se zalíbily v obchodě a chtěl je HNED! :grinning: Mail jsem zkoušela a pořád mi to píše nějakou systémovou chybu, tak to mám v rozepsaných a pošlu hned jak to půjde :grinning:
Angie, Jaňulka je akorát, naše podvýživa prostě už neroste tak rychle (od narození vyrostla o 24 cm a přibrala cca 5 kilo, já vím, že to není moc, ale pro nás je to hodně) Takže to vůbec nejde srovnávat. Byla bych radši, kdyby byla jako ostatní děti, protože takhle se každej diví, jak to, že TAKHLE malý miminko stojí/ sedí/ je ve sporťáku a cokoli dalšího. Ale já ji těžko budu nutit tvářit se, že jsou jí 4 měsíce. Ale hlavně, že je zdravá a že ji vůbec máme. Po tom všem, čím jsme si prošli, je nám vlastně jedno, jak je veliká, hlavně, že pořád roste a kření se :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
jak by řekl klasik "na velikosti nezáleží" a to fakt ne, Kristýnka je krásná slečna, s parádníma golfkama a moc se mi líbí, jak pózuje!
Společná fotka s Jaňulkou je super, ještě Vám tam klidně někdy zapůjčím chlapa.

ANGIE
ten je teda pořádne!!!

Nedočítám, omlouvám se...
20. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet pekne napisane a suhlasim,i ked ja sa pridavam k tej vacsine ludi co sa cuduje ked vidim v OC tak male deti jak sedia ta si vravim ze pre pana pozri na toho nasho obra a na to malinkate miminko co sedi,no kazda matka zrovnava...
Inac sa ospravedlnujem citala som o kike co si mala v albe len som si to v tej chvili nespojila ze to si ty a ze uz bola tak malinkata tak je jasne ze je to pokrok ako podrastla.
20. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to moc a u nas sa zas kazdy divy ze sme tak velky a este nestojime a pri takej vahe snad ani tak skoro nebudeme :frowning2: mudr mi aj zakazala ho posadzovat :confounded:
20. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme tiez podrastli doteraz o 24cm a je to straasne vela podla mna :sunglasses: no co uz je velky a tlustucky po nas :grinning:
20. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že se tu řeší velikost :wink: Já si myslím, že to nemá cenu řešit, páč přece do prťavejch nebudeme cpát jídlo násilím a vytahovat je a obříky zas naopak nenecháme hladovět a nebudeme je zatlačovat do země. Každý je jiný a každý má jiné předpoklady. A pokud je to alespoň trochu v "normě", tak nemá smysl si s tím dělat hlavu :wink:

Angie, doktorka Ti zakázala posazovat, protože si nesedá ještě sám. Nemá na to zralou páteř. Může se s tím zadělat na spoustu problémů.

Holkám to na fotce sluší. Jsou to obě fešandy :dizzy_face: Měla bych si pomalu začít vybírat nevěstu :wink: Já nějak zapomínám doplňovat album. Ale nebaví mě vybírat mezi tou spoustou fotek, kterou sem dát a pak je ještě zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale třeba až se budu nudit... :wink: :slight_smile:

Ivet, Jani, ani jste neříkaly jaký bylo cvíčo. Nebo jste nakonec kvůli nemoci nešly?
20. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už snad naposled si postěžuju a dám vám pokoj:frowning2:

Včera večer byla zase 3,5 hod byla vzhůru a posledních 45 min. řvala a řvala..nechce nosit, ani být v lehátku, v posteli,ani v kočáru,prostě nic.... tak mi nezbylo nic jinýho,než jí po 1,5 hod. odstupu od jídla zase nakojit a usnula...v noci jsme vstávaly co hodinu a v 6 měla vyspáno....

Od 6 zase 2,5hod. vzhůru a řvala a řvala, tentokrát nepomohl ani kočár a už ani kojení :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: musela jsem jí řvoucí oblíct a uvozit venku v kočáru.já už nemůžu, jsem hotová, strašně mě to vyčerpává a bojím se, že mi ulítnou nervy z toho řevu....:frowning2:

nemám sílu ani chuť cokoliv dělat, bych nejradši někam utekla,ale nemůžu. chce se mi z toho až brečet a bojím se, že to může být i horší:frowning2:
21. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,cvičit jsme byly ale jen 1 hod.ptž. jsme byly nakřapaný s Ivet obě. I tak jsem byla za 30 min. K.O. ale nějak se to dalo vydržet. Horší to bylo v neděli a v pondělí, kdy mě bolel každý sval....

tak se tu mějte....
21. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,

vydrž, já vím, jsou to nervy. Neboj, ono se to zlepší.Mě to Markétka taky dělala, když byla mímo. Taky neustále řvala, že jsem ani nemohla jít s ní ven, protože se za mnou lidi otáčeli, jestli sjem ji neukradla.....chce to pevný nery. Držím pěsti.
21. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek