• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojky,
Katulena-no sam sa neposadi z lahu ale z pololahu alebo s oporou vstava pekne a sedka aj ked ho tak necham tak sedi nie uplne stabilne ale sedi zato ma to prekvapilo :confused: no ale ona je odbornik,horsie na tom ze timmynko to nechape a sediet chce vzdy :grinning:
A stve ma tiez ze som jej vravela o tom nocnom budeni prelaknuti a takom uskostlivom placi a ona pocuvala co vravim a nic ticho ani sa k tomu nevyjadrila :angry: som myslela ci to nebude kolika alebo nieco ze nam da mozno sak to uz 2mes tak spi-nespi a len sa to horsi :frowning2:
21. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vydrž. Já vím že se to řekne, ale časem se to určitě zlepší. Vzpomínám, že i s Vojtou jsme měli lepší a pak zas horší období a teď se Štěpánem to není jinak. Ona se určitě nebudí a nepláče jen tak naschvál, nejspíš má nějaké bolení. Co třeba bříško, nebo že by už zoubky? A nebo má třeba jen takové období, kdy chce víc nosit a větší pozornost. Vím, že je to na hlavu, ale za pár dní určitě bude líp. Teď bude víkend, tak Ti Tom pomůže a Ty se můžeš odreagovat venku nebo třeba někde na kafíčku.

Denis, pozdravuj tetu Irču :wink:
21. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak mě tu máte zpět :grinning: ráno mě pustili a já musím dohnat ten absťák co mám.

proběhlo to docela v klídku... ale po té narkoze mi bylo docela blbě, asi už bych do toho znovu nešla... nevím, no, pořád mám z toho takové rozpoloplné pocity... počkáme co přinese čas, jestli to k něčemu bylo.

Zkusím vás dočíst, až bude víc času. Musím se taky věnovat manži, když on se te´dky tak hezky stral o mě :slight_smile:
22. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Milu tak to sa mu venuj a drzim palecky nech sa zadari :wink:
22. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak se zase po nejaky dobe ozyvam.Teda uprime vedet, ze todle teho budu mit jako to predtim, tak do toho asi nejdu.Od rana do vecera zvracim a 3 dny sem nemohla nic jist a ani pit.Ale jinak pohoda.Jen to tehu nemame jeste posveceny od dr.
Nejak neni cas a nalada se tam stavit.
Milu drzim palecky, at to je vse v pohode
Angie timiskovi dodatecne vse nej k pulrockam.
22. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej, neboj to přejde :slight_smile: uvidíš. Ke komu tu vůbec chodíš? Asi by jsi tam měla zajít co nejdříve, ne?

Angie, taky dodatečně posílám hudlana Timýkovi k půlnarozkám... ty jo toto letí...už je to velkej chlapák :sunglasses:
23. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,
zienky dakujeme za gratulacie :wink: no Andrej to by si mohla zajst i ked ja som tiez az neskoro sla ale to som vobec netusila ze tie priznaky znamenaju tehu :grinning: ja som nejedla a nepila vzdy 3dni a po tych 3dnoch som nieco male do seba flakla ako kusok pizze a keks za cely den ale inak nic a strasne ma zo vsetkeho napinalo do kuchyne som ani nechodila ani nadobi som nemyla a ked uz tak som to predychavala kazde 2min na okne :unamused: no hnusne obdobie ale po nom pride zas to lepsie :wink:
23. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a co vy uz snazilkujete ci cakate jak si pisala ze nechces v zari ci kedy neviem stale tie ceske mesiace v roku akurat leden a prosinec si pamatam :grinning:
23. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
angie, zatím snažilkovat nemůžu... uvidím co mi řekne doktor příští týden na kontrole, stejně zatím musíme tak 14 být bez sexu, takže až pak.

Jo, Angie, nechceme v septembri - tedy v září... no spíš já bych nechtěla, ale když už by se zadařilo nebyla bych samozřejmě proti. Ale myslím, že půlka rodiny v září stačí a nemusí být o dalšího člena víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu aspon budete mat vesely september :wink: tolko oslav :grinning: jasne ze je to na hlavu tolko darcekov vymyslat komu co ked je to tak po sebe no ale to uz je jedno hlavne aby sa postastilo a bolo to zdrave :wink:
Ahaaa no Milu tak hned ked vam dovoli mudr tak zacnite a este to vyjde na ten august :wink: a bude letne miminko ja som vzdy chcela mat narodky cez prazdniny letne a tak som chcela aj svoje deti-no maj je krasny mesiac tak som spokojna :grinning:
23. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

kde jsou všichni :confused: určo stavíte huhuláky co? Já si připadám jak malý dítě, když vidí poprvé sníh... mám z něj vždycky radost :grinning: já jsem holt zimní dítě no :wink:
24. lis 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisko

Irča super, spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie - se simcou sem zvaracela jeste u porodu.To sem mela celodeni nevolnost a hlavne cely tehu.TAk doufam, ze ted to bude lepsi.Vcera sem sezrala 1 a pul pizzi, mela sem na ni hroznou chut.A ty tri dny, co sem predtim nejedla, tak sem opravdu do sebe nedostala ani kapku vody a ani drobek jidla a do toho jsem kojila malou, takze jsem nejaky dve kila zhubla, ale uz zase je pomalu nabiram.

Milu nam se uz podruhe potvrdilo,ze jsem nejplodnejsi v dobe svych narozenin - tudis v rijnu.Ty ses ve kterym mesici?

A k tomu snehu - mala znej je vedle.No a ja?pac nas to v ty nasi vesnici trosku zasekalo a neda se nikam jet - autem, tak nic moc.Nejka nam tu nejezdi sipaci a ani to neprotahujou.
24. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej neboj, taky k vám dojedou, holt ale nejste na hlavním tahu no.

Já jsem ve znamení rybiček, takže si ještě chvíli počkám... stejně mi asi naordinujou ještě nějaký stimuláty, takže budu muset počkat až zaberou. :rolling_eyes:
24. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen jdu pozdravit a přivítat Mílu z nemocnice:slight_smile: Tak vám přeju, aby ten zákrok nebyl od věci a brzy se zadařilo:slight_smile: a kašli na to, jestli v září nebo ne, hlavně že vůbec bude, ne? :wink:

Včera jsme měyi 4 měsíce:slight_smile:, už je z tý naší slečny velká holka.. však má 6,5 kg a 65 cm:grinning:
24. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nestíhám. Motám se kolem dětiček a když se poštěstí a spinkají oba, tak se snažím pracovat na tom gimpáckým kalendáři. Už mám 6 měsíců, což považuju za úspěch :wink: Musím sebou hodit, nebo to bude dárek až k příštím vánocům.

Milu, jsem ráda, že už jsi doma z nemocnice. Kolegyně z práce otěhotněla hned v následujícím měsíci po laparce. A to prý měli sex zakázaný, tak nevím jak se jim zadařilo :wink: Věřím, že narkoza nebyla nic moc. Sama jsem ji naštěstí nezažila, ale brácha docela často, tak to znám od něj z vyprávění. Ten říkal, že jednou měl probuzení z narkozy hrozný a podruhé zas že byl strašně vysmátej, jak když si dával frťánky :slight_smile: Ale on to každý snáší jinak.

Jani, gratulujeme Jaňulce ke 4 měsícům. Už je to fak kus ženský :grinning: Ještě chvilku a už půjde do školy :wink: A jaký jste měli víkend? Bylo to lepší když byl Tom doma?

Andrej, snad Ti tentokrát nebude tak zle. Mně se osvědčilo jíst a pít častěji, ale opravdu pidi porce. Když jsem byla hladová, bylo mi zle a zrovna tak, když jsem se najedla.

Jdu vařit, v jednu hodinu jdu do školky. Dětičky tam mají vánoční besídku, tak jsem zvědavá, co připravily :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky gimpuju a chybí mi poslední 2 měsíce a to je to nejhorší. Nemám vůbec žádnou inspiraci,tak to vypadá šíleně kýčovitě :frowning2: Musím to stihnout do víkendu,abych využila akce na tištění A3 kalendáře za 199 kč...

Jinak víkend byl celkem dobrý. Tom je pořád nakřapanej,takže jsme se kurýrovali všici, ale Janinka se už pak zklidnila a jakoby věděla, že v ten pátek už jsem na hranici před zhroucením, tak pak už byla jako mííííílius a spala přes 2 hodiny, když byla vzhůru tak se smála a hrála si a spaní taky fajn... tedy až na noc, kdy jsem byla od 2,30 do 5.00 vzhůru : :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Mám pocit, že to byla prostě reakce na to očkování. Teď tedy dělá vyrvál pořád před spaním,ale aspoň už jí můžu nosit, občas(teď mi spí doma v kočáru,opět nechtěla usnout). Do toho ta hnusná rýma, která jí vadí a nemůže dýchat,tak se to prostě nějak nakupilo. Ale celkově to je lepší, ŤUK, ťuk, ťuk...
24. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,je Milu ty si zimnacek to ja zimu neznasam uz aby bolo leto i ked z okna sa na ten prvy sneh dobre pozera :unamused: takze to vidim ze dnes presedime s timmcom zas cely den domov ono to posnehuje vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas noc dnes katastroooofa ja uz neviem 3x zas pasol konicky zo spania pak ne a ne zaspat po kazdom tak som musela kojit aby mi pritom zaspal,do toho jeho prelaknutia a nocne mory mam pocit ze som bola hore kazdych 20min :angry: som hotova a teraz som ho uspala na rukach tak spinka ale uz len par minut a zas ma to caka :confounded:
Fiha andrej este pri porode,no to je sila :frowning2: tak snad to tentokrat bude lepsie :sunglasses:
24. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim o radu,tak som sa na to tesila ze budem tisknut pohladnice a mozno stihnem nejaky kalendar spachat no dali sme sa o vikendu do tisku a vsetko je rozmazane :cry: neviem ako na to oni tam aj pisu ze na tisk musi byt min 1800pixlovy obrazok no ale ved to je obrovitansky ja robim vsetky 3600x3600 a potom ich zmensujem tak som sa s tym piplala a teraz to mozem vsetko zahodit :angry: jani a kde davas tisknut,muzik s abol pytat tu vedla tam robia vo fotosluzbe kalendare ale ze ked si spravim svoj tak zbytocne ze oni maju svoje sablony tak neviem kde a ani ako ich urobit aby som ich nezmensovala aby sa neznicila kvalita :rolling_eyes:
24. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, nasla jsem www.24print.cz a tam to delaji. Taky vse delam v kvalite 3600x3600 a napadla me taky myslenka,aby to vubec bylo ostry,kdyz se s tim prdim uz 3 mesice :angry: Vsak to brzy zjistim,do konce tydne to poslu a uvidim,co dorazi...jen se desim,ze vyhodim 1000kc za rozmazany kalendare.Nevim,jak to tam funguje,jestli posilaji ke korekture nahledy nebo ne,ale je tam popsano,v jaky kvalite poslat.Zatim mam pripraveny ty svoje hotovy mesice a nahralo se to v pohode.Uvidime zaverecnou fazi, ale to ti muzu rict az pristi tyden.

A proc nejdete ven,kdyz je snih? vzdyt je tam tak suprove. Sice 2 stupne nad nulou,ale Janinka mi usnula behem 10 min a spi se ji tam krasne. Hezky se dycha:grinning:
24. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no nakoniec sme boli som zmzla jak ladova kryha,timmco necel spat az po 40Min pozerania na mna to zalomil a ja uz som bola premrznuta no necela som ho budit hned co zaspal ta som mrzla dalej :frowning2:
Tak na kalendar to je jani ja som skusala uz robit a dala v 3600x3600 a nahlad bol dobry tu uz nahlad pri tych fotkovych rozmeroch 13x9 je rozostreny :angry:
24. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVEE..

jak jste spokojení s kočárem? Myslím tím Pegem? dá se s ním jezdit i v terénu?
25. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobra stranka uz som o nej aj citala ked som zistovala ako tisknut kalendar a nestazovali si na nu :wink: ja si dam vytisknut A3 kove chcela som len klasicke na stol co sa postavia ale taky maly format nerobia :frowning2: no nevadi,len ma stve ze z fotiek nic ale asi skusim dat jednu dve na skusku z gimpu ci mi vyjdu,ale timmy sa mi uz zobudil a nestihla som urobit titulnu stranku i ked mam dve no uz sa mi az tak nepacia :grinning:
25. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se s vámi dneska loučím, zítra tu asi taky nebudu, páč jdu ráno k Mudrovi na kontrolu..

Tak se mějte kráásně a ahooj..

Jo hele já už fakt nevím co s tím krkem mám dělat, nevíte co mi pomůže na krk? Čaje ani cucací tablety nepomáhají, mám uuuplně krvavej červenej krk, pálí to, řeže :frowning2: to jako blázen, přes den ani večer nejde ani polykat..

Co s tím nemáte někdo nějaký osvědčený recept? Zabalit krk mi taky nepomáhá :confounded:

Rýmu co mám tak ta je v poho, tu zatím nějak ukočíruju a horečku naštěstí nemám, ale ten krk...!!! :rolling_eyes:
25. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, zkusila si kloktat slanou vodu? :confused: Mě většinou pomáhá tohle, když už nic jiného
25. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice jsem se málem pobl.. :grinning: :grinning: :grinning: .....ale zkusila jsem to......

Tož huvidíme co z toho bude.. :wink:
25. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, je to hnusný, ale většinou zabere... nabízeli mi to i te´dky v nemocnici, když jsem měla odřený krk od té trubice na dýchání
25. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky!
Ahoj holky,
před 6 měsíci, touto dobou, jsem stála na porodním sále opřená o opěradlo nohy na koze a čekala, kdy už.. ještě necelou hodinku a půl a Michulíček bude půlroční chlapák.
Zatím se rozhodl slavit spánkem - už od 8h spí a spí a spí a jediná aktivita je, že si nakope peřinu přes hlavu a mně vyděsí, jinak se ani nehne...

DENIS
zkus pastilky s islandským lišejníkem, ty se v těhu můžou, jsou i na chrapot a tak a pomáhaly mi
26. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak nejdřív gratulace Míšulkovi k půlročkám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

no, my právě přijely od Dr.Byly jsme na naušničkách,takže už jsme konečně kóóóóči:grinning: Sice to byl šílenej řev,ale má to beruška moje za sebou. Až z toho chudinka usnula v autě. Jely jsme rovnou dom i když jsem potřebovala vybrat peníze,vyměnit čepičku a juknout po dárcích,ale ona tak plakala,že všechno šlo stranou a jelo se dom. Teď chrupá v kočíku,ale asi ne dlouho, ptž. jedla v 7 hod. ráno....

Deni, mě pomohl preventan a může se brát po 1. trimestru...
26. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
to se těším na naušničkový fotky!!!
Kdy pojedeš sem za těma nákupama? Že bych se přidala, samotná do města a do krámů moc nejde
Preventan beru teď, na Lenču funguje a na mně nic
26. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek