• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky,
tak my už jsme byly reklamovat golfky, tak jsme zase bez kočárku :frowning2: Kristýnka začíná "mluvit" tak máme o zabávu postaráno. :grinning:

Milu, tak držíme všechny palečky, aby to dopadlo, jak si představujete :wink:

Gali, blahopřejeme k půlročku :dizzy_face:

Jani, jak zítra? :sweat_smile: :wink: blahopřejeme k naušničkám a chceme FOTO FOTO FOTO :dizzy_face: :grinning:

Deni s bolestí neporadím, nevím. Ale psala jsem ti ip o kočárku.
26. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
a co s nima už je? To je ale blbý! :angry:
26. lis 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooj cholky, jsem tuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera u Mudra v pohodě, slyšela jsem srdíčko a Mudr mi už do dokladů napsal, že jsem unavená z dojíždění a nedělá mi dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , páč 23.12. jdu na kontrolu a UTZ a bude mi psát neschopenku :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jinak mi dopadly blbě testy na štítnou žlázu, mám hodně vysoké hodnoty, tak mi odebrali krev včera znovu a v půl 12 si mám zavolat že mi řekne co a jak :frowning2:

Jinak Ivet díky za vyčerpávající odpověd, my ted v sobotu chceme jet do Mladý Boleslavi, tam ho mají, tak ti dám vědět ju? Jediný co mě mrzí na něm, je to že se rukojet nedá otočit..Dá se aspon korbička nasadit tak, aby budto koukal na tebe..nebo byl otočen¨?? Víš co myslím ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted mají kolekci 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nekoukala jsi? Ale v červené barvě jenom
27. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooooooo a Jani vlož foto Janičky s náušniškama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOooooooooooooo a krk přestal bolet, sice jsem se málem po tom kloktání poblila, ale hlavně že nebolí :grinning: :grinning:

Ale zato rýmu mám, že mi snad teče i ušima :confounded: :grinning: :grinning: a mám uplně odřenej frňáček :grinning:

Ale tak ta by snad vadit neměla už..
27. lis 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Gali, my jsme si museli vzít vystavený vzorek a asi to vypadá, že do něj někdo strčil mnohem těžší děcko, protože přední kolečka šla jaksi od sebe a hlavně se zasekávala při jízdě a to jsme si nevšimli, při té krátké projíždce po obchodě :unamused:

Deni, tak to je super, že budeš doma, hlavně ta štítka, aby dnes byla v poho :wink: Otáčecí rukojeť mi ani nevadí, že není. Nasadit po i proti směru jízdy jde pouze hluboká korba (což je nesmysl), ale prcek, jakmile jednou vidí do světa, tak už chce jenom koukat a nic jinýho ho nezajímá :grinning: Na stříšce je větrací síťka, skrz kterou můžeš prcka kontrolovat, takže mi to ani nevadilo, že jí nevidím do obličeje, stejně tak je dneska dělaná většina kočárků. Dneska vracíme půjčený Jané Slalom a můžu říct, že se na náš kočárek docela dost těším (i když je o trochu těžší), protože včera jsem nakoupila pár drobností a nevešlo se mi do košíku nic a musela jsem táhnout ještě igelitku s nákupem :angry: to s naším kočárem bych to hodila dospod a ještě by místo zbylo :grinning:

Jinak u nás véééélký pokrok s mluvením - z ničeho nic začala K. říkat dědědědě, nenenene, dadadada a různý sloučeniny z výše uvedených. Dnes taky definitivně končíme s plenkami velikosti mini (tj. 3-5 kilo) a přecházíme na midi :dizzy_face: a poslední novinka, včera si sama stoupla a stála BEZ DRŽENÍ SE asi 3 vteřiny než si kecla :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám to šídlo na ruce,tak nemůžu moc psát...
Ivet,dneska do Rce jedeme a rádi vás uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Gali,ma krev asi pojedeme v pondělí,tak vezmu kočár a můžeme jet spolu dopo...

fotky s naušnicema mám jen mizivý, ptž. se nenechá vyfotit... ale je teď úúúúplně jiná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, připimeň mi prosím odpo, že musím k Petrákovi pro antíky a že se tě chci zeptat na plavčo, díky :wink:
27. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek maminy, jste to tu nějak rozjeli a koukám, že tu máme dalšího oslavence, tak Míšulkovi taky posílám hudlana a ať se má co nejlépe.

Jani,
gratuluju k naušničkám a taky se těším na foto :wink:
27. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jste se rozjely a a já nevím co psát ted už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady po ránu nějak rušno :wink:
Denis, jsem ráda, že kontrola dopadla dobře a že se to připravuje na čekání z domova :wink: Ještě aby byla v pořádku ta štítná žláza.

Taky se těším na fotky malé Jaňulky s naušničkama. Určitě je to fešanda :dizzy_face:

A koukám, že i Kristýnka je šikulka. U nás se taky brebentí, slyšíme v tom: mamamam a babababa, ale nedělám si iluze, že by si uvědomoval co říká :slight_smile: Je kouzelnýho pozorovat, jaké dělá pokroky, jak si krásně sám sedá, kleká a pokouší se lézt na schody (z toho jsem na nervy), taky ho neustále odháním od kytky, kterou se snaží požírat. O stoj bez držení se pokoušel, ale zatím nemá pevné základy ve stoji s oporou, takže to ještě nějakou chvilku trvat bude. No, je veselo.

Taky jsem do gimpovala. Teda ještě dneska musím udělat úvodní stránku a kalendář bude hotový. Ale musím říct, že mi sežral veškerý volný čas. Nevím jestli to za to stálo....

Za chvilku se chystám juknout do práce. Ne že by se mi tam chtělo, ale mám pocit, že bych měla :unamused: Vy si hezky užijte kočárkování. Závidím, taky bych vyrazila. Ale dneska by to nešlo, Vojta je objednaný na 3 hodinu k zubaři a tak dlouho v téhle zimně venku nebudeme. Ale jinak se u nás nemarodí, takže pokud byste měli chuť dorazit na kafčo a procházku kolem Řípu, ráda vás uvidím. Pozvání samozřejmě platí pro všechny i holky z Ltm.
27. lis 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě gratulace Mišulkovi k půlročku. Gali, fak jsi se nesekla a je Míšovi už pů roku? :wink: :confused: :grinning: Mám pocit, že mu nemůžou být víc jak 3 měsíce.
27. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jak se jmenuje v Rci ten dětský obchod pod mostem????

tenkráte jsem tam byli s ivetkou a janííí
27. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
batole
27. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, díky :dizzy_face:
27. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
já nevím, jestli v Po můžu, měla by příjít Pavlína s Kamilkou, ale ještě účast nepotvrdily.

MELISSKo
no fakt, půl roku a den

IVET
tý jo, tak to je blbý :frowning2: To je jasný, že poznat se to nedá.
A chceš znát vyjímku, dítě, který chtělo sedět hlavou k mámě? Lenička určitě :slight_smile:

DENIS
tak to už to máš za pár, paráda!
27. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není možný Gali, to jsi se někde sekla s počty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
to je fakt, matika není mou silnou stránkou :slight_smile: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš, já být tebou tak to znovu propočítám.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff,tak protivka už spí... musela jsem jí oblíct a uspat venku,ptž. doma dělala zase vyrvál :frowning2:

jinak, dnes jsem vzhůru od 4 hod :angry: :angry: malá prostě zase nemohla spát a to večer usnula až po 4,15 hod. co byla vzhůru-její rekord- tak zabrala až v devět... no a ve 4 budíček. usnula v půl 6 kdy jsem budila Toma a za hodinu zase Teri,tak jsem už neusnula...:frowning2:

Teď jdu dodělat okna, ještě mi chybí kuchyň a obývák,ale francouzský si nechám až na víkend,do toho se mi vůůůbec nechce...

Jani, to jsi tedy rychlík, že už máš celý kalendář...tak se pochlub,jak jsi šikovná.. mě chybí už jen duben a mám taky hotovo..no, musím to udělat dřív než okna,abych to vůbec stihla,:grinning:
a na kafíčko a na procházku pod řípem přijedem s Janinkou rády a myslím že se někdo určitě i přidá, aspoň Ivetka říkala, že by taky jela:grinning: tak se domluvíme na příští týden????

Gali, tak dej vědět, v po budem na krvi, tak buď s námi půjdete nebo ne, podle Pavlíny...
27. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak mi tak došlo, byly jste vůbec u té Pavlíny na tom open door dnu? :confused: A jaký to tam bylo?

Jůů, procházka kolem Řípu, to zní lákavě... ale leda že bych tam přijela na kole :grinning: páč auto má jaksi manža :rolling_eyes:
27. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj yienkz vcera sa mi ani nechcelo spat jak som bola mimo timmy celu noc pasol koniky a vystrajal tak som spala tu polhodku a dnes sa to odyrkadlilo teda uy od vcera mam horuckz a celu noc i ked dnes bol dobry tak ja som nemohla spat v takzch teplotach co sa striedali so zimnicou no hruuuza a mam to este aj teraz...
Takze dnes idem pozhanat doktora-Milu ty si odbornik tak porad...mam vytipovanu jednu yensku-nechcem chlapa co je jak sa ide smer na kaufland a zataca sa okolo nabytku tam chodime s timmym k detskej Zackovej a vedla ma nejaka zenska pre dospelych-pocula si uz o nej????A keby nahodou nenaberala tak mi odporuc prosim ta niekoho,alebo aj ine mamce ka viete... :unamused: uy sa to neda vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie,
myslíš praktického lékaře? Tak ty tu moc neznám. Já chodím k Laryšovi, ale ty chlapa nechceš. A vlastně naproti Laryšovi je tuším Nováková, ale jaká je to netuším :confused: takže s tímhle bohužel neporadím :pensive:
27. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm aj tak dik Milu...
a tiez sa pridavame k gratulacii a tiez k nausnickam :wink: deti nam rychlo rastu co?Gali ja tomu tiez stale nemozem uverit no co my starneme oni rastu :sunglasses:
27. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu a este kde je ten Larys???
27. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten je u Katovny, nahoře je lékárna ve dle dětstské lékařky, pak jdeš za telefoní budkou po schodech dolů a tam jsou lékaři pro dospěláky.
27. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra na to kašlu holky, budu doma, mám rýmu jako blázen a teče mi to všudy možně sakra..Ani pořádně dýchati nemůžu..

Večer tý mý megeře napíču sms že mám horečku a že si beru dovolenou..Sice bude držkovat jako blázen a až příjdu, dá mi to pořádně sežrat, ale kašlu na ní a zítra bude doma Deniska
27. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa uz viem Milu tak skocim aj tam keby ma nahodou nevzala tam kde ma timmy detsku :unamused:
no nic konecne som ho uspala tak si idem dat s nim polhodinovku :frowning2:
27. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my teď jdeme k našim, ale s procházkou počítám, takže v půl páté u Řípu???? Napiš mi sms, budu už jen na telefonu.
Jinak já jsem se na kalendář vyflákla, vybrala jsem fotky a nechám udělat 14-ti denní stolní kalendář a hotojo :grinning:
27. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasně doražte. Pokud vám nebude vadit, že ne zcela všechno je hotovo. Ale kafe si tu máme kde dát :wink: Domluvte termín, ráda vás uvidím.

Milu, a to auto by nebylo ani k večeru?

Kalendář: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=247362&vReferer=
27. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek