• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak jsem opět tu a vůůbec z toho nejsem chytrá teda vám řeknu.. :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak Miluš Propycil je právě jenom JEDEN....Ale jsem z toho zmatená čím dál tím více...

My to včera zkoumali na netu s Jardou do 1do rána, a opravdu je divné, psala nám to i jedna mudra na netu, že mám sice vysoké hodnoty, ale ZADNE příznaky.....Přitom jsme na netu našli holky, co mají také vysoké hodnoty, ale žádné příznaky, jsou těhu a prášky neberou.....Páč se stává že v těhotenství jsou vyšší díky prostě těm změnám atd...

Já prostě nevím co mám dělat, pokud mi žláza funguje blbě, budu brát prášky, ale musím vědět, že to bude v poho a neuškodí to ani mě ani malýmu..Na jednu stranu mu můžu ublížit když prášky brát nebudu...Na druhou mu můžu ublížit taky a to tak, že mu zničím jeho žlázu což je taky paráda.

Ještě počkám do 14 hodin, budu volat Spěváčkovi, ale jinak nevím prostě!!
2. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo Denis to je nějaký divný. A co se poradit ještě s nějakým jiný doktorem? Raděj bych chtěla slyšet názor od víc chytrejch hlav.
2. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
problém je, že jsem volala na další endokrinologie A po telefonu ti neporadí - mají to u prd.. :rolling_eyes: a nepřibírají, mají top stav...
2. pro 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
To na těch našich Mudrech miluju.....Neudělaj pořádný vyšetření a hned rvou prášky..A starej se, ono to nějak dopadne
2. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Denis, mě je právě divný, že by ti ta holčina psala, že bere to samý a že je tam psaný, že je to i pro těhule... hele ať ti schválně pošle scan toho příbalovýho letáku. Každopádně to se chce ale pořádně zeptat, než do sebe něco rvát a pak tím ublížit malému
2. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
právě.....mě ještě napadla Smolová, že by mohla vědět..Jako vrchní sestra na gyndě..koor když okolo sebe má plno Mudrů že..
Jenomže jak se k ní dostat..mě napadlo přes Petru, ale nevím jak spolu vycházej..
2. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak vás jdu taky pozdravit...

no koukám, že si Deni užíváš :confounded: :confounded: tak držím palce, ať to dobře dopadne pro tebe i pro mimíse:slight_smile:

já teď nějak nestíhám:slight_smile: dopo jsme byly v Rci zase na odběrech krve, snad už to bude mít Jaňula dobrý a nebudu muset do ní cpát ten maltofer.
O víkendu jsem domyla okna a uklízela jak cvok... no, stejně to není poznat:grinning: hlavně jsem byla sama dopo v Rci nakupovat dárky a můžu s úspěch říct, že máme VŠECHNY nakoupený!!!!!! To se mi ještě nestalo mít na konci listopadu vše doma...tedy ještě chybí tchýňka,ale to vím co, jen se to nedá sehnat...

Adventní věnec jsem tedy v neděli nestihla a tak jsem ho páchala včera.Jenže jsem nenašla vázací drát, tak jsem se patlala se špendlíky :confounded: no, nějak to vypadá, snad to do vánoc vydrží. Samo, že jsem si na něj dnes v Rci nevzpomněla... Ještě jsem dokupovala nějaký dekorace,takže to půjdu naaranžovat, dokud malá spí a jsem sama doma..
2. pro 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
joooo a zítra mi přijde dom ten kalendář...už se tak těším:grinning: :slight_smile: :slight_smile:

a Ivet, Janinka asi od vaší Kristýnky okoukala to pištění a už doma začíná taky:grinning: Taky už se nějak začíná fixovat na mě, i když jí jsou teprve 4 měs... jakmile mě nevidí spustí...a to je třeba i u táty v náručí, nepomáhá to... no to si ještě asi užijeme...

teď objevila v koupelně vrány, co máme na dlaždičkách,tak při první příležitosti,co je na přebalováku, hnedle se točí na bok a "šlape" po vránách:grinning: to je tedy sranda...:wink:
2. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Deni, tak z toho bych taky byla zmatená jak lesní včela :fearful: Zavolej tomu Spěváčkovi a dala bych na něho, co mi řekne, ten by měl vědět, jestli by to malýmu uškodilo.
Holky, prosím vás, nevíte některá, jestli tenhle víkend /neděli/ není v okolí nějaký vánoční jarmark nebo výstava?
2. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni je to divne :confused: zeby ti mudr predpisala to co nemozes ked vie ze si tehu???No ale zas ani nahodou neriskuj a neber nic-skus to hocikde na gynde by ti mohli poradit :wink:
Inac dnes hlasim o kapku lepsiu noc po vyse 3mesiacoch som si aj na chvilu schrupla,ale vstavat sa mi teda nechcelo :frowning2:
2. pro 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím počkat do 14 hodin až tam bude Spěváček a uvidím co mi řekne....

Ted koukám na tu virtuální porodnici, tam taky raděj tak Vám dám potom vědět teda.
2. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
DENIS
Smolová Ti v tomhle těžko poradí, sama od sebe, myslím. Je dobrá, ale pokud si nebude něčím jistá, tak ti nic neřekne.

KATUL
nevím, ale příští sobotu je jarmark v Úštěku

JANI
jéé, už všechny dárky. Já jich mám - skoro všechny. Ještě přijdou našim a tchánovcům poštou. Jinak jich je 3/4 zabalených, nachystaných.
Musím dokoupit Míšovi drobnosti ,ale nevím, kdy.
2. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem volala holky na gyndu...

Mudr se někam asi koukal, páč mi řekl at vydržím a pak mi říká: no prášky TYTO nejsou tím nejlepším řešením a nedokáže mi zaručit, že to nebude mít žádnej vliv na dítě..To prý mi nezaručí nikdo..Dokonce mi na rovinu řekl, že se vyskytují i roštěpy..

Fakt mám uplně zkaženou náladu
2. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ted psala dotaz ještě jednomu Mudrovi a volala jsem na endokrinologii na tu Prahu 1..Byla tam velice milá paní a poudala mi, že pokud nebudu brát více jak 3 prášky denně, nemělo by to vadit, ale pochopitelně mi taky řekla, že to nezaručí..že to prý nezaručí nikdo nikdy nikomu..

A mám tu názor a to CTVRTY a opět jiný a to takový, že ty moje prášky co mi dala, jsou prý jediný v těhu, co se dávají... :confused: :confused: :confused:

Udělám následující: večer si prostě vezmu první prášek a budu brát 2 prášky denně a doufat!!! že bude všechno v pořádku a že se mimís bude vyvíjet tak jak má a že nebude poškozen..
A 16tého jdu k Apolináři na UTZ tak se na to zeptám a za 14dnů si zajdu na krev abych věděla zda se něco děje teda...

Nic jiného mě už nenapadá totiž.
2. pro 2008 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,jdu vás pozdravit :wink:
Tak si představte,že mi Tomika min. středu pustili domů a v sobotu,jsem tam šla s Nikolkou :frowning2: ona totiž tu salmonelu od něj chytla taky :confused:

Denis já si štítnou žlázu léčím už 18 let a léky jsem brala pořád i v těhotenství :wink:

Jani my už máme také skoro nakoupeného Ježíška :dizzy_face:
2. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Markét,

tak to držím pěstičky ať se i Nikolka brzy uzdraví a děti jsou na Mikuláše fit a hlavně na ježíška :wink: páč bez nich by to pak nebylo ončo. :fearful:
3. pro 2008 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milu,moc děkuji :slight_smile: snad už letos marodit nebudou :wink:
A co ty,jak pak se cítíš,jsem se dočetla,žes byla také v nemocnici,na malém zákroku? :confused:
3. pro 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo, dalo by se říci na malém zákroku, byla jsem na laparoskopii a hysteroskopii... takže mě profoukli a snad to bude k něčemu dobrý a za chvíli vám tu taky ukážu fotečku z UTZ :slight_smile:

Hele objednáváte dětem mikuláše a čerta nebo chodíte někam na mikulášskou? :confused:
3. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Naždáárek pážata, :grinning:

hele holky mě dala kámoška číslo do Ústí n/L je tam genetika a prý se tam mám objednat,ale nevím proč....

Co se tam zjišťuje???Nevíte někdo? :sweat_smile: :confused: :confused:
3. pro 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Markét, ať jsou obě děti co nejdřív v pořádku. To je hrůza s těma nemocema. Já jsem rozhozená z nachlazení a u vás řádila salmonela :confounded:

Milu, já letos s Mikulášem vůbec nevím. Vojta ho bude mít ve školce a i ten den bude mikulášská v práci, ale to nevím jestli tam kluky vezmu. Asi půjdu sama :wink: :slight_smile: Pak jsme chtěli pozvat čerta k nám domů, ale to se nám zatím nepodařilo. Honza říkal, že ještě dneska rozhodí sítě. No, a pak se rozhodujeme jestli půjdeme ještě na mikulášskou sem na sál. Nevím, ale rozhodně nějaké setkání s čertem potřebujeme :wink:

Denis a jak jsi dopadla Ty? Na genetice jsem nebyla, ale myslím že na ní posílají jen někoho. Prostě kdo má riziko vývojových vad v rodině a nebo při špatných výsledcích utz nebo tripple testů.
3. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám ted Meliss výsledky od Kazetský v ruce..Nebo spíše Jarda...

Takže ted jsem volala do Litoměřic , do prahy a posílám různé dotazy tak čekám kde mi co řeknou..

Ráno jsem si vzala jeden prášek, ale zase podle netu mám výsledky normální....Už jsem z toho debil a nejenom já...S Jardou už 3 dny řešíme Mudry a věci okolo žlázy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže Vám dám ještě věděti neboj sa :grinning:

Já jsem zrovna poudala, jak je to neskutečný, je TO v břiše, má 16cm, je nenarozen ale člověk se děsně bojí...
Bych v životě neřekla že až takhle teda se může člověk bát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tedy Markét, to si tedy užíváš se salmonelou:confounded: tak ať už máš v pořádku oba drobky a v klidu prožijete Vánoce...

My taky řešíme čerty..nikoho tu neznáme,tak se mi prý poptá sousedka,ale tu nevidím,jen o víkendu,což bude jaksi pozdě,takže nevím,jak to letos dopadne. V každým případě si TEri nepřipouští,že by čert nepřišel :grinning:

Já na genetice byla. Nic moc a to nekonečný čekání na výsledky jsou akorát o nervy a většinou zbytečný...
3. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky story pokračuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Podle 2 Mudrů ted co jsem jim nadiktovala ty výsledky, tak moje štítná žláza je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a NEMAM brát prášky...

Jdu zítra na krev do Prahy a předtím musím k mojí obvodní, která mi musí napsat doporučení - i přes její blbé otázky..a proč tam jdu, vždyt naše paní doktorka je šikovná, rozumí tomu....

Takže ráno mi vezmou krev, odpo budu mít 2 nezávislé výsledky, ale oba mi potvrdili, nic zatím neberte...
3. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
áá tak už mám konečně klid, moje šefičková právě odešla a už se nevrátí, jupíjupíjouvej hej :grinning: :grinning:

Jo hele holky, spácháme před vánocema ještě nějaký ten srázek???????

Jinak čert, no jo vždyt on už je ted v sobotu co??? No, a já nemám ani jeden dárek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
čert chodí Deni v pátek :grinning: :grinning: :grinning: ale neboj, s prckem se do toho dostaneš až ho budete shánět :slight_smile:

pro sraz jsem, ale prefereuju dopoledne nebo brzské odpo, malá nemá ráda jízdu autem vew tmě
3. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakto?? V sobotu ne????? :confused: :confused:

Joo počkej on vlastně chodí nějak o den dříve že???? Hmm, tak to je ti naprd když sousedku potkáš o víkendu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co víkend? To by šlo ne někdy odpo??? Budto toho 13.12. nebo 20.12...To by mohla už kooonečně taky dorazit i Míla ne???
3. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
i vbžh bv c íj,okv n bkío=íén .- >noii ft o mk

tak tady máte vzkaz od Janinky... a teď jdeme zase ven...snad vydrží spát dýl než 45 min.:frowning2: jsem ještě nejedla,ale aspoň jsemstihla zabalit všechny dárky...tak se mějte a hoď te návrhy na ten sraz :wink:
3. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky tak piště návrhy kdo může, kdy může atd...

tady je pěkně hnusně, všude píšou jak všude svítí sluníčko...A tady je pěkně zataženo! fuj
3. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis, já jsem z tý Tvý štítný žlázy nějaká zmatená :confused: Hele, hlavně aby jste byli Ty i mimís v pořádku. Ověř si to u více dr. ať víš co a jak.

Ahoj Jani, ještě jsem Ti ani nechválila kalendář. Je opravdu moc pěkný :dizzy_face: Už Ti dorazil? Mně ještě ne. Jen jsem dostala na mail info, že jim došla platba a na jejich stránkách jsem si zjistila, že v pátek byl zadán do výroby. No, taky jsem zvědavá jak bude vypadat vytištěnej.

S těma vánočníma dárkama vás obdivuju. Jste šikuly. Já jsem na tom letos snad nejhůř za posledních pár let. Nějaký dárečky mám, ale nejspíš to není ani polovina. Pro Vojtíka toho máme až až, ale pro Štěpulku málo. Honzovi nemám vůbec nic. Už mě to začíná znervózňovat, nerada nechávám věci na poslední chvíli. Jo a kromě vánoc musím sehnat ještě dárky pro první Štěpánkův svátek a Honza má hned 9.1. narozeniny. Takže dárek kupuju taky vždycky před vánocema.

Denis, čert chodí den před tím než je svátek Mikuláše. Takže letos už v pátek.

Pro srázek jsem též. Nabízela jsem, že se můžeme srazit u nás, ale to utichlo. Nebráním se ani setkání někde jinde, takže budu pokukovat, jak se co domluvilo :wink:
3. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kluci si hrajou sami v pokojíčku. Už asi 15 minut. To je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek