• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Jééé.... Janinka ale umí hezky psát, že jí posílám hudlana na čelíčko.... :astonished:

Mno já se rovnou přiznám, že před vánocemi se nečapu... mám skoro pořád nějaké srazy a to jsem ještě zvaná na jeden do Práglu a to vůbec nevím jak to stihnu, Ještě chceme jet někam na vánoční trhy, jako jsme loni byly v Drážďanech, letos to asi bude Praha, ta se nám zdála lepší a svařáka tam mají skoro stejnýho :grinning: takže fakt nečapačka
3. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meliss... no vidíš... jak kllusi začínají být samostatný, za chvíli tě budou vyhazovat z pokojíčku,uvidíš :grinning:

No já dneska ulovila dalšího ježucha, tak mám radost, už mi zbývají asi jen 3 sice už mám 2 vymyšlený jen je koupit... ale bráchovi a švagroví zatím ještě nevím co :frowning2:
3. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já bych tak potřebovala vyrazit sama na nákup. Ale mně se povede tak nanejvýš zbavit se na chvilku těch mrňavech a velkýho mám sebou :wink: Vloni jsem nakoupila hodně věcí přes internet, ale teď ani ťuk. Nebo abych nekecala, jen malej ťuk :slight_smile:
Hele, to je škoda, že už nemáš do vánoc čas :frowning2:
3. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ona má přijet i jedna kámoška z beremka z Prahy před vánocemi, což ještě taky vůbec neví kdy a taky by se chtěla slézt na kafe.... tak fakt nevím.... taky mě to mrzí.... :cry:

No já pořád ještě přemýšlím pro manžu nad nějakou MP3, budu muset prolézt net, jinak nevím.... pro něj je totiž těžký vybírat elektroniku... on si tohle totiž musí ošéfovat sám
3. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky jani....Ale zítra už budu vědět 100% co mi vlastně je...

Jééži dárky jani, já nemám ani jeden holka!!A ani nevím kdy se vypravím něco nakupovat..Vidím to až kolem toho 16.12. to bude děsný ty lidi!!!

My to máme taky tak, babička má v lednu narozeniny a táta má svátek, takže po vánocích hledám a přemýšlím co koupit pro změnu ted :grinning:

Jinak já jsem klidně pro sraz u tebe, jááá se nebráním, :grinning: ale tenkráte jste házely termín v týdnu..... :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky zpět. ta naše mrňavka nějak zlobí zase se spaním. teď už brečela po 20 min:frowning2: kde jsou ty její 3hodinovky...snad ještě tedy vytuhne. Mě byla venku pěkná kosa a Janinka měla chudinka v poledne zpocenou hlavičku:frowning2: tak teď už to bude snad lepší..

Jani, kalendář mi nedošel,očekávám ho zítra :wink: Taky mám zatím mail,že peníze došly,tak snad je už na cestě ke mě. Jestli se pak slezeme,tak ho vezmu na ukázku,jak vypadá tištěný, pokud ho budete chtít vidět:slight_smile:

Já zase letos překvapuju sama sebe, že mám dárky hotový. Nejvíc bych mohla nakupovat pro Toma,ale už jsem si dala stop stav. Ten je na tom obdobně jako ty, Jani. Začíná mít depku z vánoc, že prý pro mě nic pořád nemá a není ani kdy to koupit. No, já bych si uměla poradit,ale ať se snaží sám:slight_smile:

S tím srazem vyšumělo,ale já bych k vám taky ráda přijela. I s Ivet jsme se minulý týden bavily, že se domluvíme na nějakým dnu, jenže Ivet sem nestíhá asi chodit, tak se nic nedohodlo. Víkendy jsou nic moc,to budu už péct a využívat toho,že je doma taťka aby pohlídal malou. No,ale třeba se čas na ty 2 hoďky najde...
3. pro 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prááávě holky, já sice v týdnu můžu, ale víte jak..Až kolem 17 hodiny....

To už je tma a zima.....
tož mě napadl ten víkend noooo
3. pro 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
m+ znervoznuje stromeček co mám na ploše :grinning: :grinning:

Páč mám na ploše nainstalovaný stromeček a ted odpočítává dny do Vánoc..Třeba dneska tam je 21dnů..

Tak mu každý ráno nadávaám když tam vidím to číslo čím dám tím menší a já začínám palšít čím dál tím víc :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si změň pozadí.... a nebude tě znervozňovat nic :sunglasses:
3. pro 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Von nejde smazat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já to zkoušela včera....to mi totiž poslala "kámoška" a bylo to nějaký exe .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jedině monitor že vyhodím z okna... :grinning:
3. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele žije vůbec marta??? :confused: :confused: :confused:
3. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty si neumíš změnit pozadí? Tak to přenech někomu zkušenějšímu.

Žije, žije, proč by nežila.... jen nemá čas sem chodit...
3. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se na skok hlásím...
Lenču mám doma, kašle a já bych ráda, aby v pátek šla do školky na Mikulášskou, loni o to přišla a ani kalendář nedostala, jako ostatní.
Takže jsme, dík tomu, hotoví s pečením. Máme všechno. Už jen namazat a 2 nepečený druhy a klídek.
L. pomáhala, vykrajovala, válela, hlídala Míšu. A taky obalovala v cukru vanilkový rohlíčky. A prej, maminko, on se mi nějakej drolí.. No, z tý misky se jí rozdrolily všechny a jak ty drobky pečlivě strkala do krabice, která už byla dost plná, tak to přimačkávala, aby to nevypadalo ven a rozlámala i ty původně celý :grinning: Ale jinak byla zlatá, tak jsem drobky sezbírala a budou na náplň do báboviček :grinning: :grinning:

DENIS
s tou Tvojí štítnou fakt nevím, nerozumím tomu, jen vím, že je to pěkný svinstvo a že na K. bych asi tak úplně nedala. I když já vlastně dala, ty prášky jsem brala, ale u mně to už nemělo co ohrozit... A je děs, že každej řekne něco jinýho..

MELISSKo
tak přijeď sem a vezmeme děti a střídavě můžeme do krámů :slight_smile: Já se musím dostat do stříbrnictvo/zlatnictví, do konce příštího týdne, pak má kamarádka 30tiny...

MARKÉT
to je teda u Vás pech se salmonelou...

A víc nevím.
3. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky,nestiham vas nejak docitat stale mi chybaju posledne 2mesiace v kalendari :angry: a v piatok ci sobotu odchadzam na relaxacny pobyt na slovac bo uz to nezvladam sama :frowning2: ale rano ideme do nemecka tak sa chcem spytat viem ze na jedlo sa tam vyplati ale chceli by sme timmyckovi kupit velku sedacku neporadite niektora???Boli ste tam nieco take nakupit??? :confused:
3. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozadí si Mílo na PC změnit umím, to zasejc jooo :grinning: :grinning: ....Ale ono se to naistalovalo a mám ho dole v rohu na PC..Na ploše..A nejde vypnout, odinstalovat......Prostě se mi ráno nahodí, bliká na mě a hází mi to že ještě 21dnů do štědrého dne...

Ale to máš fuk

Ty foga Gali, my ted s kámoškou začínáme v pátek, to budeme dělat těsta, a v sobotu od rána od 9 a v neděli pojedeme..To bude nářez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já dělala s mámou jenom včelí uly nebo jak se tomu nadává tak jsem na nás celkem zvědavá, ale už se těším, bude aspon sranda...Akorát že budeme dělat 18druhů , ayyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

I když sobotě dopoledne se tomu vyhnu :grinning: :grinning: :grinning: , to jedeme do Mladý Boleslavi na kukandu na kočáry :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Gali
Lenička je ale šikulka, že takhle hezky pomáhala a ještě se starala o brášku :wink: Včera mi mamča poslala mms jak neteřinka taky doma peče... byla celá od mouky, ale to k tomu patří :grinning: Já tu mouku taky minule měla všude... už se docela těším na víkend, až to těsto budu ládovat do formiček... ještě pak udělám linecký a těsně před vánoci vosí úly a bude hotovo :slight_smile:

Angie
tak si to na slovensku užij a přijeď na ježíška krásně odpočinutá. Jinak s tím německem neporadím, ale vím, že tam hodně nakupují. Jezdila tam hodně Leela, ale ta už tu nebyla ani nepamatuju, ty tam snad tenkrát kupovali i kočár, myslím, že poudala. :confused:
4. pro 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
já normálně peču tak 15-17 druhů, jenomže když on to u nás nikdo nejí, takže jsem dostala zákaz, 7 druhů a konec. Nakonec jich bude teda 9, ale fakt víc ne. Peču z dvojnásobný dávky, ještě mamce.
Dneska jsem ještě dopekla jedny rohlíčky, aby nějaký byly :slight_smile:

MILU
a taky k tomu patří děsnej bordel, jako máme dneska doma my, nevím, kdy to uklidím

ANGIE
Německo taky nevím...
4. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj zienky tak to vy stravite cele sviatky len peceneim???Ja planujem tak 4druhy ja tie suche kolace rada nemam a muz ma strasne rad osie hniezda tak ich upecie a ja milujem linecke :wink: takze to upecieme v mega davkach,este zistim co nasi chcu a pocitam tak 4-5druhov zatim :confused: tucnucky sme vsetci dost :grinning:
4. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevadi zienky tak muz vie aspon kde je ten real a ze tam je vsetko tak snad najdeme i nejaku sedacku i ked mozno budu mat len 2-3druhy snad sa nam postasti a na slovac pojde uz v novej :sunglasses:
No ani neverite jak sa tesim,uz to tu nemozem vydrzat,kedze timmco je moc aktivny a ani v noci ma nenecha vyspat a tie teploty ustupili aspon niesu horucky uz 3dni len vecer mam teplotu ale hned ju vylezim a do rana az na to minimum spanku som fit :rolling_eyes:
4. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali,
neboj to s Leničkou zvládnete, taky přiloží ručičky k dílu a bude hotovo :grinning:

Mě se vždycky pod nohy ještě plete Nelča, prý aby jí něco neuteklo, např. spadnutý oříšek na zem apod. :grinning:

Gali a co všechno děláš? Já mám zatím 6 druhů ale ještě přemýšlým (škvarkové pracny, plněné ořechy, rohlíčky, linecké, myslivecký knoflíky, plněné oříškové kulikčky). Hele a jak děláš rohlíčky, pypláš se s nimi nebo strojkově? :fearful:
4. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to my děláme 18 druhů.....Já si to nevymyslela :grinning: :grinning: :grinning: , to oni..Kdyby bylo na mě, uděláme 2druhy a konec, páč mi to taky nepapáme..jak to znám, budeme to vyhazovat do koše.. :grinning: :grinning:

A pečeme pro nás, pro mý rodiče, pro jejich rodinu a pro rodiče jejich .....

Ale jo těším se, bude aspon sranda..Kor když to spálím, neuhlídám a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra je hoky Mikulááááš, jak jste to vyřešily teda???????????????????????
4. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vazne mikulas a ja nemam darceky zbalene :unamused: hlavne ze uz min 2mes su kupene :angry:
4. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem koupila v pondělí Nelče mikuláše a zítra asi zajdu do té nové pralinkárny a koupím nějakou čokoládku pro manžu, stejně on mi nic nedá... tak jen nějakou drobnost :slight_smile:
4. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak... ne že bych se chtěla chlubit, ale takhle vypadalo cukroví loni
http://sweb.cz/MiluseHruzova/cukrov%C3%AD.jpg

to jsem zkoušela i perníčky, ale moc se nepovedly... tak letos musím najít něco jinčího :sweat_smile:
4. pro 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda, na mě leze zase každoroční stres z cukroví... loni jsem nepekla,ptž jsme se stěhovali,tak jsme si od sousedky z Vědomic objednali cukroví,ale letos už jsem řekla že pečeme...Každý rok koukám do receptů a nejsem schopná si nikdy napsat, který jsem vyzkoušela a je osvědčený:frowning2: Takže zase tápu a nevím co péct...co pečete za druhy,že jich máte tolik????
Jinak plněný ořechy, košíčky, knoflíky se u nás nejí:confounded: takže to jistí linecký, rohlíčky, tatrankový pracny-letos poprvé, kokosový kuličky a víc nevím!!!!!!

A mikuláše pořád nemám vyřešenýho :frowning2: Už jsem se ptala včera dalších sousedů,co tu znají lidi,takže se mi poptají...no snad někoho seženem nakonec...
4. pro 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, moooooc pěkný, jen to je na tý malý fotce blbě vidět :frowning2: a co to je to se zeleným??? poraď nějaký dobrý, rychlý, osvědčený recept...kuju :wink:

ajo, perníčky :slight_smile: tak ty mám vždycky jako šutr:confounded: těstem to nebude, to asi nedovedu odhadnout, kdy je vyndat z trouby... a pak jsou akorát tak na stromek:grinning:
4. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to zelený to je obarvený kokos... no vidíš se po něm musím juknout, jinak to měli být nějaký mandlový tyčinky ale vznikly z toho takový oválky :grinning: a byly docela dobrý... někde bych musela vyštrachat recept.

Já vím.. já tu fotku musela loni hodně zmenšovat, páč jsem ji dávala na nějaký web, kde bylo hooooodně omezená velikost... a samo jinde ji už nemám.... :confounded:

Ad perníčky, já je loni dělala z "pytlíku" od Dr. Ocktera... bylo tam napsaný, že prý se mají pak vložit buď do plechové krabice nebo nějaké dozy, že prý změknou... no nezměnkly pak ani v mrazáku, když jsme je vyndaly po půl roce :grinning:
4. pro 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO a u nás jsou osvědčený ty škvarkový pracny... receptík mám doma, popř. je tuším i v nějaké diskusi na lide.cz ale už nevím kde a teďky se tam nedostanu
4. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme na tom s perníčky stejně...ani v plechovce ani v mrazáku a o velikonocích letěli :grinning:

ke všemu jsem letos na štíru s vlašákama. máme jich jen pár, co Teri vždycky nasbírala cestou ze školy:grinning: a plno jichbylo plesnivých,takže nic moc :confounded:
4. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
švakrový???a je to tím cítit???? škvarky u nás nikdo totiž nejí:slight_smile:
4. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek