• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj!
Jani, to mně těší, že se perníčky povedly!
Amok by mně taky chytal, fakt jo, já jsem na tohle pes, když někdo říká něco, co se mi nelíbí, tak nemlčím, tož to bych té tetě něco řekla, Ty ses udržela???
My dělali kalendář loni, babičkám a já taky byla smutná, že já ho nemám :frowning2:
No, a knedlíky a rajská - tak Míša ještě nic z toho neochutnal.. Nic jinýho kromě mně a kapek na prdíky, D, K a antibiotik... A jsem nějak pozadu, o pár dnů mladší chlapeček už občas ťapká za ručičky..
S tím železem je to teda blbý.. Jsem zvědavá, jestli bude Janinka líp třeba spinkat po všem tom jídle
nesmutni s rohlíčkama - my je nepřipálily a stejně je Lenča všechny rozlámala..

HOlky,
co ten nějakej srazík?
7. pro 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali,

taky jsem dneska dělala perníčky a jsou super, ještě se musím někde juknout po těch zdobících polevách v tubách a možná je i nazdobím. Fakt mají úspěch - manža mi na ně tajně chodí a to moc sladký nemusí :grinning:
7. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
tak fakt super!
My zdobo-nezdobíme.. Uděláme polevu a Lenča jich tak 10 namaluje štětcem, zbytek já tam pak v tom vymáchnu a konec. To bych ty Vánce nikdy nestihla :slight_smile:
U nás chutnaj, tradičně, až když nejsou...
7. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak prave som dokoncila aj cesky kalendar tak sa dam asi na to objednavanie,len mi este neni jasne jak tam vlozit tie peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: no idem to prestudovat...ale Jani poviem ti ze mam strach objednat tolko kusov kalendarov a bojim sa ze to bude rozmazane :frowning2:
7. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jaký byl víkend? U nás tak trošku pracovněpředvánoční. Jo jo, taky jsme pekly. S maminou. Původně byla domluvená s mojí skoro švagrovou, která společně s bráchou u našich bydlí, ale ta se sebrala a odjela pryč, aniž by něco řekla :unamused: Mně to teda nevadilo, stejně jsem s tím počítala, na vánoce peču ráda. Ale nechápu proč se sama nabízela, když pak odjede. No, ale nic, to je trošku mimo téma :wink: Takže Honza hlídal (měl celodenní premieru) ale zvládli to kluci dobře. Ve 4 hodiny odpol. jsme měly hotovo, upekly jsme 10 druhů a mamka se ještě asi na 2 chystá v týdnu. Denis, jestli jste upekly těch 18 druhů o kterých jsi tu psala, tak jste borky :wink: Perníčky jsme nepekly, nikdy mi nějak zvlášť nechutnaly, ale jak tu o nich píšete, tak mám docela chuť se do nich taky pustit. Když jsou takový dobrý :wink: A dneska jsem konečně udělala věnečky na dveře, truhlíky a adventní věnec na stůl. Vím, jsem ostuda, ale nějak nebylo kdy.

Jani, na kalendář jsem taky zvědavá. Určitě nám ho přines ukázat, jestli se teda srazíme. Čekám, že já ho budu mít až tak ve středu. Podle toho co říkala pošťačka, když jsem posledně vyzvedávala v Rci balík. Angie, platí se normálně převodem z účtu. Takže pokud nemáte možnost platit přes internet, budeš muset do banky. Až uděláš objednávku, přijdou Ti pokyny k platbě.

Jinak Jaňulka už je velká holčička, když už má 68 :wink: A to že ji nechutná z lžičky se ani nedivím. Vždyť do teď bylo papání tak pohodlný. U nás to Jani trvalo 2 měsíce než si Štěpánek zvykl. Držím vám palce, aby u vás zvykání bylo rychlejší.

Holky, hoďte někdo nějaký termín kdy bude sraz. Ať ho ještě do vánoc stihneme :wink:
7. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej jani uz som sa docitala ze z uctu sa musia zaslat len to je komplikovane da sa to nejak my mame moznost aj z netu bo muzik ma to internetove bankovnictvo lenze ja mam pracu tu na sr v notasi a on je v cr-jak to funguje ze teraz im to ja poslem a peniaze tam nemusia byt a moze ist zajtra muz v cr do banky alebo to spravit cez net???Ja tomuto vobec nerozumiem co sa prevodou tyka :angry:
7. pro 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a k tomu papkaniu ja som myslela ze timmco ani nebude chcet ale prekvapil ma teda zacali sme mrkvou a tu len olizoval nevedel ako na tu tuhu stravu pak mrkva brambor tiez ziaden pokrok chcel len nevedel az ked som pridala maso ta zahadne zacal :grinning: takze trvalo to tyzden a papal tak pekne,dokonca ma nervy bo nestiham mu davat on rychlo zhltne ze nestihnem ani nabrat a on uz drzi pusu otvorenu :dizzy_face:
7. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, pokud to dobře chápu, tak ty máš ten kalendář v PC a chceš ho poslat přes net, to přeci nezáleží jestli jsi v ČR nebo SR. Tam spíš záleží jestli máte internetové bankovnictví, to můžeš pak příkaz zadat odkudkoliv. Ale spíš ti asi řeknou holky, když už si to objednávali :wink:
8. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooj holky,

tak zase víkend je v pr...fuč co :grinning:

Co nového tady??? Já dneska tady nemám tu mojí megeru tak bude klííídek, pohodička, budu koukat na filmy na netu co jsem neviděla a tak a vůůbec bude pohoda a budu se flákat na koňovi :grinning:

Jinak jsem začala s kámoškou o víkenu péct a o pečení mi ani nemluvte :angry: ..Máme skoro hotový pečený, dělaly jsme s kámoškou 7druhů,nebo 8 jich máme.. a v životě už nepeču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nebo když tak rok pečivo nechci vidět..A to o víkendu zase bude makati, ale už nepečený...Jo a ještě v týdnu budeme dělat to další blbý cukroví.
Ale bolí mě celý zádiška, krk, no děs...Včera když jsme patlaly to linecký, tak jsem ho uuuplně nesnášela :grinning:

Letos to bude vzácnost na stole.. :grinning:

Jinak jani já už sem házela několikrát datum 13, nebo 14 prosince, ale žádný ohlas nebyl.
Já teda spíš můžu toho 14.12.
8. pro 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Denis, kdy jdeš na ten důležitej UTZ?

SRAZíIK - já bych mohla taky spíš toho 14.
ALe mám návrh ještě pro nás, děťové (DEnis, když budeš doma, samo taky!!!)
MELI, JANI, máte určitě doma děti 22 a 23, že jo?
Nechcete ten jeden den třeba dopolčo někam, s dětma? Do cukrárny, cournout, cokoliv??
8. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
a co jsi se dozvěděla vůbec kvůli tý štítný? Bereš teda ty léky? Jo, že jo, 2
8. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj Gali,

no já jsem doma od 22 prosince, takže pokud nevýjde sraz o víkendu, můžu klidně i v týdnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Gali s tou štítkou je to na delší povídání, to bych tady zase zabrala všechny volný stránky :grinning: takže když tak povím až se uvidíme, jezdím i do Rce i do Prahy a Kazecká mi každý týden říká něco jinýho :rolling_eyes: , dokonce ted naposledy mi řekla, at ty prášky beru jenom když si vzpomenu.... :sweat_smile: :pensive: :pensive:

Ale 16.12. jedu k Apolináři, jsem s nima už domluvená, mám s sebou vzít všechny poslední výsledky a oni na to kouknou a prý mě i pošlou na to jejich oddělení kde dělají vyšetření štítky jak mě tak plodu...Tak ten týden už to vydržím ..budu muset..
:confounded:
8. pro 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiank my se doma ted bavíme pohybama :grinning: Mě se prcek včera hýbal hodinu s přestávkama u pojištovny štěstí , asi to nemohl poslouchat či co :grinning: :grinning: tak jsem měla hodinu!!!! ruku na břiše....

Pak přišel manža, měl taky chvíli pracky na břiše a ten mi stejně říká, že se mu to nezdá že todle pohyby nejsou a strašne přeměřoval cca 20 cm na pravítku :grinning: :grinning:

Jo a pak se ještě malej hýbal o půlnoci, tak jsem mu domlouvala aby šel spát, že je půlnoc, že takhle by to nešlo, at si nezvyká :grinning:

Jo a jinak se mi nějak vyklenul pupek ven přes víkend, asi z toho pečení :grinning: a to ještě asi poroste co? :grinning: :grinning: :grinning: Já ještě tak měsíc a nezapnu zimní bundu..Nevím, pak budu chodit asi v tričkách jenom...

Jinak ten kalendář bych takýý chtěla vidět, tak když nám ten sraz výjde, vezmeš ho Jani?
8. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já bych tak strašně potřebovala boxovací pytel!!!!!!!!! Ta naše můra je na odstřel :angry: :angry: Včera byla vzhůru od 15:45 do 22:45, mezitím si dala pouze 30min slabýho spánku a pak hysterčila!!!!!!!! Nepomáhalo zase nic, ani kočár, náruč, postel, nic!!! Mě z ní jednou klepne.
Takže jsme přes noc spali 7 hodin, ráno usnula opět jen na 30 min a zase řve!!!!!! Byly jsme v kočáru venku,ale nedalo se to,jakej dělala brajgl,tak jsem jí šupla do postýlky pod kolotoč, ptž. už fakt nemůžu!!!!!!! Netuším, co jí je:frowning2: Tohle je fakt očistec...Terezka byla zlatá, to ať mi někdo tvrdí, že 2. dítě je za odměnu. Já jí mám asi za trest...

Gali, co bude o prázdninách netuším,takže ani žádnou naší účast neslibuju. Jestli budem pořád protivný, nejedu nikam,ani do Hořic ke tchýňákům.
O tomhle víkendu bysme snad mohli.Je mi jedno jestli So nebo Ne. Teď jde o to,jestli v Rci nebo uděláme tu slibovanou návtěvu u Melisky.

Kalendář sebou vezmu.
8. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak si pohybů užívej co to jde a hlavně to, že ti mrňous ještě neřve...Ta naše se už naučila přímo pištět,tak už mě z ní věčně bolí hlava...
A držím palce na to vyšetření v Pze.
8. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj zas to musim pisat odznova :angry: nejak mi to tu nepridalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Milu myslela som to tak ze ja by som to z tade mohla objednat ale nie zaplatit lebo sa tomu nerozumiem to ma mangel to internetove a robi to on ja som to ani nevidela :unamused: alebo ci by to slo objednat a az potom zaplatit ze by to siel vlozit do banky-len ide o to ci tam peniaze nemusia byt hned pri odoslani,ale vyskusam a uvidim :confounded:
8. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, objednat to můžeš ty, pak ti pošlu mail s info o platbě, ten pošleš manžovi, on to zaplatí a je to. co je za problém??
8. pro 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
opr. pošlou, ne pošlu:wink:
8. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude záležet na Melisce.....když to půjde, budeme u ní..když ne, dáme spíícha v Rci..

Tak uvidíme jak se Janí vyjádří

Jani neboj, vydrž!!!!Snad už brzo bude lépe...A na zoubky je brzo cooo???? :confused:
8. pro 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Deni, vydržet musím, ptž není jiná možnost.... zuby to nejsou. sice slintá, ale pusince není ani žádný náznak...
8. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
sraz 14. se mi hodí. Je jedno jestli u nás nebo někde jinde. Záleží kam se vám bude chtít. Pokud to bude jinde, tak prosím někde kde se můžou děti placatit na zemi. Protože Štěpán mi dlouho na ruce nevydrží. To samé platí na toho 22. nebo 23.

Jani, vydrž. Vím že je to na hlavu, ale jednou přece musí přestat křičet. Je divný, že ani v kočárku se neuklidní. U nás se na dnešek křičelo v noci. Dělá to už posledních pár dní a nevím co to znamená. Řve a nic ho neuklidní. Ani dudlík, kozenka a ani chování. Dneska jsem ho po marných pokusech o uklidnění zas šoupla křičícího do postýlky a odešla do ložnice. Pak mi to ale nedalo. Tak jsem se vrátila a vzala ho k nám do postele. Tam taky křičel. Až když jsme se ho s Honzou úplně přestali všímat, tak za chvilku utichl. Vím, že mu teď lezlo 5 zubů najednou, ale už je má prořízlý, takže důvod bude jiný. Asi nás jen zkouší. Takže pokud Jaňulka nebude mít náladu ani v den srazu, tak klidně pojeďte. Nás jen tak něco nerozhodí a Ty si na chvilku odfrkneš.

Denis, vyfoť bříškovce :dizzy_face: Hezky si užívej kopanečky. Taky jsem usínala vždycky s rukou na břiše i s Vojtou. A když jsem usínala po porodu, tak jsem si tam tu ruku dala znovu a čekala kdy zakope. A on už ležel v postýlce :wink:
8. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dikes Jani,teraz uz ziaden problem len mi nebolo jasne ked som videla ze mam tam muj ucet a 0kc tak som nevedela ci musim najprv nejak tam dostat tie peniaze aby som to mala na tom ucte hned a az tak objednavat,alebo ci sa to da zaplatit neskor...tak super idem dokoncit objednavku lebo si chcem aj nejake scrapy nechat vytisknut :wink:
8. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jani jááá můžu klidně toho 14 prosince i k tobě domů... :grinning: :grinning: :grinning: Já dojedu kamkoliv.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Uvidíme co holky, jak se jim kam bude chtít a třeba se dohodneme..Takže většina je pro toho 14 prosince, takže holky platí neděle??????? 14.12.2008 raději pro upřesnění :grinning: :grinning: A kde, to se doladí, to už bude to nejmenší...

Jani pupek mám v albu myslím z minulého týdne, to zatím stačí..Já ted nedělám nic jinýho než stojím, koukám, natáčím se a fotím :grinning: :grinning: :grinning: Ale vyfotím zase..To jo, když jsem doma u telky, položím ruku a čekám....A dneska je teda cítit během dne furt, to už nebude spát května??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jedeme do tý Mladý boleslavi na ty kočáry, tak doufám že tam budou mít to Perego, páč se chceme zeptat na to pružení ...

Jinak Jani, určitě pojed taky v neděli!!!I s Jaňulou...Jak píše meliska, aspon se na chvíli odreaguješ, holky jen tak něco nerozhodí no a já aspon uvidím, co mě čeká a nemine... :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
termín srazu nám vyhovuje a je nám jedno, kde to bude, kdyžtak použijem přibližovadlo :grinning:
Jani, Jaňulka ti teda dává zabrat :frowning2: doufám, že se to trochu zlepší, ale připadá mi, že teď má většina dětí nějaký divný období. A blahopřejeme k 68 :slight_smile:
Deni, to odpružení je fajn, ale trvá asi 2 měsíce, než si ten kočárek "sedne". Já s ním můžu teď i houpat a jde to úplně v pohodě. A stále mám nastavený soft a je to bezva. Jinak šťouchanečky závidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: už se těším, až budu zase těhu :dizzy_face:
Jinak všem ostatním - máte můj hluboký obdiv s pečením a Vánocema vespolek :dizzy_face: :slight_smile: já jsem sice dala vánoční výzdobu a dneska se dokopala upéct rohlíčky a zadělat si těstíčka, ale jinak bych se na to nejradši vykašlala. Jediný, na co se fakt těším je, až půjdeme ke stromečku a malý budou svítit kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U mě asi celková únava materiálu (vstáváme teď stále několikrát za noc, malá pláče i přes den, což nikdy nedělala, zuby nikde, takže to nemám na co svádět). Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je možný chodit do Matýska s takhle malým dítětem (celkem bych uvítala, kdyby si mohla hrát s jinými dětmi a taky se trochu vyblbla, třeba by pak spala líp a to dloooouhé odpoledne by nám i líp uteklo). Novinky od nás - říká TÁTA a pochopila, kdo že to je, to samý s dědou (a tajně, potichu trénuje bába, jen máma pořád nikde :sweat_smile: ) Na požádání mi dává "jednu sladkou" pusinku :dizzy_face:, ukazuje TYTYTY(když zlobí) a hned na to BÁC BÁC BÁC. Ne proto, že bychom ji mlátili, ale protože jsem to na ni dělala, když házela věci ze stolečku, takže ukazuje, že to pak dělá bác bác bác. :grinning:
A neskutečně "tančí" :grinning: :grinning: stačí jakákoli písnička a už péruje v kolenou :grinning: :grinning:
Zítra jedeme zase na plavání, otvíraly se nové kurzy, nebudete některá jezdit?
8. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO
já čekám na plavčo v Rci, jako nepojízdná :slight_smile:
Na Matýska je asi brzy, s Lenidlem jsem začala v 15ti měs. (to to začínalo), ale ve Čt by tam mělo od 2.pololetí být cvíčo pro prcky
jinak můžeme klidně někdy dopo prubnout, vzala bych Míšidlo, aby tam byli dva stejně velcí, chci vidět ty sladký pusinky :slight_smile: šikulka je to!!!!
8. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
Míša je celkem hodnej, ale na dnešek zas vyžadoval spaní u mého prsa pouze tak, že budu sedící a né ležící :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už mi zase hodinu řve, já už nevím co dělat...ruce mě bolí jak jí tahám a jakmile jí vezmu,začne se rozhlížet a vyprávět a spánek nikde.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: včera večer to bylo obdobný....
tak zatím se mějte jdu pokračovat s tím nekončícím křiklounem:frowning2:
9. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff,tak už spí...poprvé mi usnula na ruce v pozici tygříka... a bez dudlana... pěkně tedy chrápe,jak brečela, tak má plný nosánek:frowning2:
tak super holky, takže se uvidíme v neděli... má být pěkná klendra, takže by to chtělo jinde než u Labe. Můžeme tedy udělat 1. oficiální návštěvu u Melisky? :wink: Co, Jani.. budeš to mít bez dojíždění, jen nám budeš muset napsat , jak se k tobě dostanem...

Jen přemýšlím, jak to udělat s Gali.. Nám se do auta vejde jen 1 kočár,takže jestli by byla ochotná jet Denča a vzít kočár k sobě, bylo by to vyřešený, co? Jinak já budu bez Teri, na víkend je u táty,tak dorazíme jen s Jaňulou.. Kočár beru určitě, když bude protivka, půjde na mráz :grinning: :grinning:

Deni, máš docela malý bříško na 20tt. To já si pamatuju svůj 20tt dobře, ptž. jsem se vdávala a břicho bylo tedy rozhodně větší:grinning: :grinning: Tak se nám v neděli předvedeš naživo :wink:
9. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, já vím kde Janí bydlí :grinning:
Tak budto pojedeme spolu, nebo si dáme sraz s holkama v Rci a budeme dělat navigaci živou :dizzy_face:

Akorát teda v kolik?????????????????????,
9. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ted čtu s tou Gali......Já teda zjisím jak to bude s autem....Zda budu mít auto, nebo mě Jarda hodí, nebo mi půjčí máma....

To dám ještě vědět teda...Musím zjistit zda bude Jarda mít v práci pohotovost, nebo už jí měl...
9. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek