• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
ale kapesníky vám k tomu dávat nebudu, nebo spíš brindáky, jak budete slintat :grinning: :grinning:
27. čer 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nech tohoooooo jooo?????????????, :rolling_eyes: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nam uz taky vypukly prazdniny...Teri mela samy,tam me potesila a sly jsme na pohar:slight_smile:

ted jsme se vratily z Litaku, kde jsme hodinu poletovaly a uspesny jsme byly jen napul. snazila jsem se mimo jiny najit nejaky obchod, kde bysme sehnaly tu cestovni postylku a narazila jsem az na posledni chvili na Krtecka... chjo, vim ze byla i nejaka na Valech ale tam je z toho snad jen second hand:frowning2:

Milu, taky preji co nejpohodovejsi cestu, at vychazite se vsema,co tam jedou a hlavne fot, fot, fot, pak dame spicha at se muzes pochlubit :wink: UZIJ SI TO I ZA NAS, CO NIKAM NEJEDEME :grinning: :grinning: :grinning:

a Jani, ty nestras, ze sem nebudes chodit :wink: co ja pak tady sama... :frowning2:
27. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,měla jsi písnout, já bych tě naorientovala, neb většina prodejen s dětským zbožím je v ulici od pošty na náměstí, tam jsou 3 a na valech už právě nejsou,asi krachly :frowning2:

Jo a nebojte, já tu pak taky někdy budu sedět jak pecka a vy si budete trajdat po světě :grinning:
27. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, dneska je teda nuda
27. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Milus,premyslela jsem o tom,ze ti zavolam,abys mi poradila,ale Teri porad mluvila o tom poharu a bylo uz dost hodin,tak jsme to vzdali....mozna tam pojedem s Tomem zitra dopo,tak se holt podivame... asi tuhle jedinou ulici od posty k namku jsme vynechaly :grinning: jinak jsme prosmajdaly co se dalo.... smula, moje...:slight_smile:
27. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak se to děje? Nikde nikdo. Na sezení u počítače je asi venku moc hezky. Doufám, že jste si všichni užili fajn víkend.
29. čer 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je des,vid Melissko...:slight_smile: vsichni nekde trajdaj....

no ja mela normos vikend....v sobotu nam odjela Terezka (uz ted se mi styska:frowning2: ) a pak klasicky domaci prace....
ale Tomik se pustil do chodniku-dela zamkovku a vypada to uuuuuzasne...konecne nebudem chodit po paletach a trnout,kdy si kdo zvrkne nohu:slight_smile:

zitra rano jdu zase k doktorovi a pak na posledni porodnicky kurz,tak mam program na dopo dany...nebudete s klukama nekde na hristi,treba??
29. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähojky holky :slight_smile:
tak já si k pc sednu většinou až večer,když dětičky chrupajděj :wink: jinak jsme pořád u rodičů na zahradě :sunglasses:

Meli tak Vojtík se také asi pořád čachtá v bezénku,ne? :wink:
Jani tak Terka si už užívá na táboře :dizzy_face: já jí tááák závidím,si vzpomínám jak jsem já jezdila každý rok :slight_smile: strašně mě to bavilo,no :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si víkend docela užili. Hlavně dnešek. Byli jsme u známých na grilování (moje letošní první) a hlavně Vojtík si hrál s Elišku a společně se koupali. Byl nadšený a hned se mě ptal, jestli k nim pojedeme zítra zas :slight_smile:

Makrét Ty jsi jezdila na tábory ráda? Já jednou z donucení a později když už jsme jezdily s holkama, co jsme se znaly, tak pak už taky ráda.

Jani, máme na dopoledne naplánovanou vycházku, i když přesný čas a místo zatím nevím. Většinou se domlouváme s Vojtou kam by se mu chtělo. A v kolik je mi celkem jedno, když stihnu připravit oběd. Kdy budeš mít volný čas mezi dr. a kurzem? Zas jako posledně?
29. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždy sem se nemohla dočkat,až pojedu :dizzy_face:
Tomik se taky hrozně rád koupe a víš jakou mi to dá fušku,než ho stoho bazénu dostanu :confused:

Dneska mě Nikolka nějak nešikovně dloubla do oka,tak mě to pořád hodně slzí :frowning2: tak mi i vadí koukat do pc,takže to vipínám a asi si půjdu lehnout :pensive: pa pa
29. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Markét, ať je to oko zítra v pořádku.
29. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,ja vas minula...

no Jani,casove mi to bude vychazet jako minule...kdybych mela nejak moc volno,tak se ti kdyztak ozvu...
29. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooojte......................Mám Vád dočítat? Ale jdu to zkusit..

Janíí, včera jsme se potkaly v zatáčce, stihla jsi mě zaregistrovat?
30. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak nic..Jsem myslela že si počtu a vono prd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My měli tenhle víkend pracovní, nebo my.......Já na ně koukala, vařila kafe a nosila pití, ale i tááák to unaví :grinning: :grinning:
Jarda ještě s jedním klučinou dělali konečně - nebo začali dělat ten přístřešek venku, tak brousili dřevo,frézovali ho.....A zkoušeli jsme to i postavit. no bude to nářez teda, takový nezvyk......

Když tak pošlu fotky, mám v práci fotoaparát :grinning:
30. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak čekám na tetu.....

Mám 4 dny zpoždění, bolí mě prsa.............Tož čekám co z toho bude.......či nebude............. :angry: :angry:
30. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si tady píšu sama jak magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...jeee Deni tak zeby predsa???
30. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááárek, koooooooooooooonečně se tu někdo ukázal :wink:
30. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme..........................................................
Ale nevěřím moc tomu, že hned první měsíc by se zadařilo :dizzy_face:

Ale musíme máknout, páč já CHCI malého miláčka na jaře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to treba zapracovat...ja som chcela v lete ale maj krasny mesiac...hlavne nech sa zadari a je zdrave,na obdobi nezalezi...
30. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti prajem deni ja som taka stastna ze ho mam,dieta je najvacsim pokladom pre kazdu maminu...a to moje zlatinko tu na mne pochrapkava no nemozem sa od neho odtrhnut :grinning:
30. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac oznamujem ze dnes mame po 6ti nedelkach teda mame 6t presne... :sunglasses:
30. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz som ho odniesla do postielky nech sa na mne netrapy zlostidielko ma vytiahol z vane a vezmem si ho a na mne zaspi a tatik chudak po nocnej musel vstavat :wink: no co nech si uziva i on...deni akurat vcas domcek pomaly hotovy-krasne letne dni su tu...a na dovcu sa chystate niekde ci okolo domu budete dovolenkovat???
30. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, fakt to letí vid Renčo?

Když si vzpomenu tady na Melissku a Leelu jak měly mimísky v bříšku a ej¨hle, za chvíli máme rok pryč :confused: :confused: :confused: Našemu Martasovi je taky už 11 měsíců..wau až jsem se sama lekla, co jsem to spočítala, ale jo, sedí to...
30. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zrovna včééra se nás truhlář ptal, kam jedeme letos na dovolenou, tak jsme mu řekli že do prd........... :grinning:

Takže asi tak nějak..Letos budeme doma, už jenom i proto, že jsme s penězma úúplně na dně..Tenhle měsíc mi táta musí i půjčit na elektřinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , přišla nám roční složenka..Ještě musíme doplatit 30 tisíc tenhle týden za ty žaluzie, takže letos fakt nikam...

My se vyhrabeme tak v září o výplatu s penězma........... :rolling_eyes:
30. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm Deni tak sme dve co nejdu nikam,ja odkladam porodne a na dalsi rok nam to snad vyjde...no cukricek sa mi zas prebral takze som stihla umyt tanier a dve salky :confounded:
30. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz rocna zlozenka???
30. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek