• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jinak jistě, uděláme přehlídku Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
DENI, JANI
to jste hodný, že na mně tak myslíte :slight_smile: :slight_smile:
Ale není potřeba, tatínkovi jsem říkala a on povídal, že nás tam klidně odveze :grinning: Hoooodnej, že jo! (A já bych ho zaúkolovala, aby se mu po nás nestejskalo, třeba sundat záclony a tááák)
9. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ááááááááááááááá takže kdyby něco, tak máš odvoz?????? :confused:

Já to dneska večer zjistím a dám Vám vědět jak to budu míti s autikem....

A v kolik hodin holky teda????? kolem 14hodiny zase?že by jsme si daly sraz u řípu na tom parkovišti a navedu Vás a pojedeme spolu děfčata
9. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky dneska jsem se probudila s bolestí zad kolem 3 ráno, ale jak!!!! To bylo děsný a NIKDY se mi toto nestalo.. :confounded:

Jak spím furt na pravým, či levým boku, tak mě ráno probudila palčivá bolest na pravém boku..Musela jsem se z boku překulit na záda a normálně mi bolestí chvíli tekly slzy, tak jsem se musela procházet....

Jsem si vzpoměla na porod...pokud budou takové bolesti na začátku, co budu dělat potom? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si ráno když jsem to rozcházela říkala, to se poseru :grinning:

Musím si asi pod sebe dát nějakej polštář pod pupek či co..Jestli to na boku táhne ten bok..Nebo nevím..Ale dala jsem si potom pod sebe ruku pod pupek a přestalo to...Snad se to už nebude opakovat do dubna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koukám že už se tu trošku hnulo se srazem :wink: No, to je dobře. Mně to v neděli odpol. vyhovuje v podstatě kdykoliv, takže můžete dojet jak se vám bude chtít. Denis, kde jsi zjistila kde bydlíme? Že by Petra nebo teta Irča? :wink: Pro jistotu popis cesty: Předpokládám, že všechny pojedete z Rce. Pojedete směrem na Říp, v Krabčicích budete míjet po pravé straně hospodu (ukazatel, který si myslím že většina zná :wink: ). A asi po 100 m. (jsem špatný odhadce co se metrů týče) před mírnou zatáčkou a rybníčkem pršálkem je novostavba. Sousedí s nově nahozeným zeleným barákem. To parkoviště, o kterém píše Denis, je až o kousíček dál, to už nás minete.

Gali, pokud bude potřeba, zajedu pro vás do Rce. Vem i Leničku ať má taťka klid na ty záclony :wink:

Milu, a co Ty? Nenajdeš ani hoďku volno? A nebo nějaká jiná litoměřičanda?

Jani, opravdu si užíváš :frowning2: Snad se Jaňulka brzo vykřičí a bude zas hodná holčička.

Denis, já do postele na spaní používala kojící polštář. Honza sice nadával, že šustím a stavím mezi námi hradby, ale spalo se mi tak o dost líp.
9. pro 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já myslela parkoviště u řípu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jsem se špatně vyjádřila...

Nehledě na to, že ty sama jsi mi naposledy na srazíku říkala kde bydlíte :grinning: :grinning: :grinning: Popisovala jsi mi cestu právě kolem hospody atd :grinning:

Takže zatím to vypadá že dorazíme v hojném počtu i s malými pážaty :grinning: :grinning:

Jinak kojo polštář mám doma, tak to zkusím spinkat s ním..... :dizzy_face:
9. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jste se rozjely a koukám že je na neděli vše jasný, to mám radost :wink:
Takže pokud bude mít Gali odvoz, tak tě Deni můžu klidně vzít, ale netuším, jak dlouho tam vydržíme, podle nálady tý naší roštandy... Podle mě je taky ta 14 ideál, tedy ve 14 u Řípu v Rci. Tak to teda platí??? Už se těším ,ale zároveň mám obavy, v jaký náladě bude mladá:confounded:

Holky,to je děs tu bydlet a něco potřebovat koupit. Ráno jsem se smilovala nad Teri :grinning: :grinning: a odvezla jí do školy. Tedy, předtím jsem musela škrábat auto a to mi kompletně rozmrzlo až cestou dom,tak to byla jízda. Včera jsme byly nakupovat ve Štětí /akutně potřebuju moučkovej cukr/ a přijeli jsme s nákupem, jen bez toho cukru:confounded:
Tak jsem teď vyrazila do místního krámu a mají jen do 11 a pak až od 14.30,..... minulej týden jsem tam jela kolem 10 a už měl zase zavřeno,že jel pro zboží nebo co.. no děs, takže asi nebudu dál péct :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla Deni taky problémy se spaním. Nejradši totiž spím na břiše, což tedy nějak nešlo,tak jsem spala napůl na břiše a napůl na boku...těšila jsem se po porodu,že už konečně budu moct být na břichu a to zase nešlo kvůli nalitým prsům:grinning: a teď už jsem si i zvykla:grinning:

A Deni, na porod nemysli..máš času dost a stejně tě nemine,tak se nestresuj předem. Bude to stejně horší než v tvých představách :grinning: :grinning: :grinning:.. ale zapomeneš a ten mimísek za to stojí:wink:

Jani, taky doufám, že to brečící období přejde,ale zatím je to snad horší a horší :frowning2: Ke všemu dneska enormě blije a nevím proč. Už mám po 1 krmení mokrý 4 pleny,jak blinkala.. chjo, snad se to zlepší příkrmama...včera jsem koupila na zkoušku ve skleničce mrkev+brambor,tak jí to snad bude chutnat víc, než to domácí...
9. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ať žije vesnice Jani vid :grinning: :grinning: :grinning: Ale neměnila bych, do města bych už nešla...

Sice pro každou blbost musíš autem ale ten klííííííííííííííídek doma a okolo nás... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já Jani napíšu zítra co já a auto ju? A pokud se ti bude chtít, vzala by jsi mě cestou zase u popelnic :grinning: a počkáme na holky u řípu...

jinak se taky těším až se s vámi uvidím a pokecáme... :dizzy_face:
9. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vesnice to ofiko není,ale připadám si tak.... jinak jak jsme byly včera s holkama ve Štětí (ještě jsme sháněly domácí potřeby - chyběly mi formičky), tak jsem tak ráááááááda, že bydlíme tady a ne tam... všude bylo černo, no dě :angry: Tam by mi Teri určitě zvlčila, se chytnout jen nějaký pofidérní partičky a bylo by... fakt hnus tam jezdit za tmy s kočárem...

tak ju, času na domluvu je ještě dost..:wink:
9. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
chjo, konečně mi Janinka spí v kočárku a pro změnu vedle přijel bagr a odváží sousedům nějakou hlínu nebo co a budí to malou... :angry: Ke všemu jsem myslela, že ani neodjedem s kočárem od baráku. Právě u sousedů finišujou stavbu (chtěji se začátkem února stěhovat-původní plán bylo loňské září :grinning: :grinning:) a tak tam je teď lidí jak smetí a parkujou i před naším barákem tak blbě, že nám 2 auta zabarikádovali výjezd ven... naštěstí odjeli těsně předtím,než jsme vyrazily ven...
9. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj zienky,no ukecane ste pekne i ked mam veeela volneho casu teraz tak nestiham az teraz som docitala...no moja mamka si tak uziva to moje slniecko ze po nocnej dnes ani nesla spat teda skusila to a prej to neslo a doteraz rajduje s timmyskom po vonku a je tak hnusny mraaaz-brrr a pritom svieti tak krasne slniecko...
No poviem vam ze stale som ten kalendar neobjednala :angry: muz nakazal ze mam dat platbu kartou ze to bude najrychlejsie tak mi to ukoncilo a ja ze to je objednane no pak sa zaregistrujem zas a napisalo ze tam bol nejaky problem tak skusam znovu a trebalo cislo karty kreditnej-to hned akoze asi stiahnu a je to-no neviem-no to uz muzik bol v praci tak mi cislo neposlal tak cakam kedy vstane-snad mi do vianoc dojde :angry:
9. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali, to je škoda, že my už děláme pokročilý kurz, jinak jste mohli jezdit s námi :frowning2: Kristýnka dneska poprvé potopila celou hlavičku pod vodu :dizzy_face:
Jani, u nás je to teď naprosto stejné, za dnešní noc jsem spala asi tak 30 minut a řve a řve a řve. Myslím, že sousedi nás už nenávidí :sweat_smile:
Jinak my určitě pojedeme autem, takže místo je (ale nevím, jak kočárek, kdyžtak bych si mohla vzít jen šátek).
Dnes nám přišel objednaný kalendář, tak jsem byla trošku zklamaná, že tam nejsou jména a taky končí 27. 12.2009? ale jinak vypadá hezky a účel (radost prarodičů) to asi splní. Vezmu jeden na ukázku.
9. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali a do toho Matýska s vámi určitě rády půjdeme, aspoň tam nepůjdu jak trdlo (vůbec nevím, jak to tam funguje :sweat_smile: )
Dobrou a klidnou noc všem. :slight_smile:
9. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Achooojte holky,

tož, zatím to vypadá že auto bych mohla mít...Pokud se něco nezmění v Mondi..Páč Jarda jede do práce, ale až odpo...

Takže pokud pojedu autikem, klidně tě Gali poberu, ale počítej že v Rci musím být zpátky do půl 5...Jarda musí být s klukama v Mondi v 5 páč bude odstávka naplánovaná v Mondi.

Takže když tak tě poberu někde před 14hodinou..A když auto mít nebudu, Jarda mě odveze a pobrali bychom tě taky..
10. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vám tu neděli nevím...
Míša je pěěěěkněěě zahleněnej, když zakašle, tak se z toho skoro poblinká :frowning2: Vůbec nevím, jak dlouho mu to může trvat, na tohle nejsem zvyklá, Lenča už je přece jen velká a stejně mi to vadí a u něj extra, v noci jsme skoro nespali, no děs...
10. pro 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Draky,
tak to je smutné, koukám, že si s dětičkami skoro všechny užíváte :confounded: ale nebojte, bude líp.

Jo a perníčky mají úspěch, už jsem je poslala dál a prý taky budou holky kuchtit :grinning:
10. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
10. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Korki,
jen jdu v rychlosti poděkovat za recept na medovníčky, jsou fakt skvělé a určitě zařazuju do oblíbených receptů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jen se jdu podělit o radost. Dnes se švagrový narodila Karolínka: 3980g ale výšku nevím:slight_smile: už se na ní těším, až si pochovám úúúúplný miminko:slight_smile:
11. pro 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Chele holky, počebuji poradit, pokud sem teda vůbec někerá příjdete :grinning:

Používala jste některá podpůrné těhotenské pásy????
Třeba jako totok: http://www.podivej.cz/detail/podpurny-tehotensky-pas/

Já totiž nevím co s těma zádama, kříže mě už bolí celý den, večer se mi nechce ani spát...Včera jsem Jardovi řekla, zda musím jít spát :grinning: :grinning: páč večer at ležím na zádech či boku, podkládám nebo ne..bolí to jako prase..

Tak jestli s těma pásama máte zkušenosti někdo...

Jé Jani tak jsi tetka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kde rodila?
11. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj Denis, ted jsme přijely z Billy a Janinka to cestou zalomila,tak dospává v kočárku :wink:...

S těmi pásy nemám zkušenost,takže bohužel neporadím...

JJ, jsem tetka od dvou neteřinek.:slight_smile: A po pravdě ani nevím, kde rodila :grinning: Buď v Jičíně nebo ve Vrchlabí,ale vzhledem k tomu, že byl u ní včera ještě tchán odpo a říkal, že je Péťa celá, tak to tipuju na ten Jičín,což mají kousek... :wink:
11. pro 2008 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Aháíááááááááááá, tak já myslela že je někdo kousek od nás právě..

No vidíš Jaňula spíííííííííííííííííííí, tak si užívej na chvíli klidu :grinning:
11. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, užívám... doteď jsem vybalovala nákup a teď do sebe v rychlosti hážu oběd,abych se vůbec stihla najíst... je teď neuvěřitelně na mě závislá...nemůžu udělat ani pár kroků ahned brečí a vyžaduje si pozornost... a to mívaj děcka až kolem 8 měsíce...no, holt si pospíšila :grinning: :grinning:
11. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě spinká?? :grinning:
11. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali, doufám že Mišánek se do neděle uzdraví a dorazíte taky. Hlavně aby byl v pořádku. Taky ty nemoci dětiček špatně snáším i když je to třeba jen rýma.

Denis, s těhu pasem nemám vlastní zkušenost. Asi od 12tt jsem každý den cvičila na míči a musím říct, že na záda je to výborný, navíc se tím posiluje pánevní dno a to je u porodu a i vlastně po něm dost potřeba. Ze začátku to pomáhalo úplně a ke konci už jsem záda cítila i když jsem cvičila, ale určitě to byla bolest snesitelnější než kdybych necvičila. Pás měla kamarádka. Nosila ho jen chvilku, tvrdila že ji to nepomohlo a navíc se v něm prý hodně potila. Rodila v červenci, takže se nedivím, to se potí každý :wink: Ale jak říkám, znám to jen z vyprávění...

Ani si nepsala co kočárky? Nebo jste nakonec nebyli?

Jani, gratuluju k neteřince :dizzy_face: Taky bych si pochovala čerstvé miminko. To co mám doma už miminkem dávno není. Navíc taky trénuju bicepsy jinak je i u nás řev. Rýmu už nemá, zoubky bych řekla že jsou venku, tak nevím čím to je. Už přestávám hledat příčinu, prostě teď je takový a doufám, že brzo ho ta závislost přejde :wink:
11. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis, teď koukám na to Tvoje číslo u pasu. Týýý jova už 20tt :confused: To je půlka, víš to :wink: :grinning:
11. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě něco jsem chtěla, ale už nevím co. No, to jsem celá já :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Už vím :grinning: Včera jsem si taky konečně vyzvedla ten kalendář na poště. Je pěkně tištěný, jsem spokojená. Jen některý měsíce bych teď asi předělala. Vím že jdou udělat líp :unamused:

Jo, a z jednoho internetového obchodu nemůžu dostat objednaný vánoční dárek. Co toto? :confused: :angry: Na mail neodpověděli a telefon neberou.
11. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, kde jsi? Hele slyšela jsem, že se dělají adventní kalendáře pro psíky a kočky. Slyšelas to? Nebo nedostala ho už Nelča?
11. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek