• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojky Jani,

no já chci začít cvičit od toho 7ledna u Bambuškový každou středu, už jsem tam zaregistrovaná, tak jsem si myslela že do tej doby to bude v pohodě, böhužel :frowning2:

Na míči 2x týdně cvičím, ale musím dělat něco blbě, budto blbě sedím, nebo je míč velkej, páč mě naopka kříže..a co kříže..celý záda bolej více :confounded: :confounded:

No budu muset začít jezdít plavat víkendy a jdu zase na masáže k Pavlíně, páč ta bolest je nesnesitelná, a fáákt to bolí jako....Docela se děsím víkendu-pečení.....To zase bude od rána od 9 stání až do večera.

Jinak vím no :grinning: a ted jak mě chytly ty záda, tak zrovna včera jsem poudala at už je jaro a rodím :grinning: :grinning: :grinning:
Ale on mě ten humor přejde :grinning: :grinning: :grinning: Jinak na kočárkách jsme byli, jezdíme furt..a uvidíme, ale zatím to vidíme na ten X-lander......

Jiank v tu sobotu se uvidíme teda jáááá, Jana, Jana, Ivet a možná Gali??
11. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
NO holky, nás v neděli asi neuvidíte :frowning2:
Míša je celkem v pohodě, kašle jen ráno, jinak přes den nic co by stálo za řeč. Dneska ale začala zase Lenidlo - i ve školce mi říkali, že celý odpo spinkání prokašlala, já jsem od Míši (nebo kde?) chytla rýmu, takže nebýt toho, že musím hledat dárky na netu, tak už spím..
Takže to vidím fakt bledě,že budeme v neděli v přijatelným stavu :frowning2: A já se na Vás tak těšila!

DENIS
ono Tě můžou bolet záda, protože malá (už jsi mně naočkovala a určo to bude) může blbě ležet a tlačit na nějaký nervíky, až povyroste a pohne se, může to být lepší

JANI
gratuluju k neteřince
11. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani, gratulujeme k holčince :dizzy_face:
Gali, to je mi líto, těšila jsem se, že se před Vánoci ještě všechny uvidíme :frowning2:
Deni, já myslela, že v neděli??? :confused: A to bolení může být vážně z nervů, jak píše Galinka, zkus ten kojo polštář na polohování. Ale kdyby to přetrvávalo, tak hlásit doktorovi, tvrdutí bříška není nic moc. A pásy jsem nekupovala, bylo mi řečeno, že je to na veliké bříško, což já teda neměla :sweat_smile:
Meli, tak to jsem zvědavá na kalendář :grinning:
Jani, holky se na nás asi domluvily, u nás je to stejný v bleděmodrým :confounded:
11. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek maminy,

my měli včera vánoční večírek a je mi trošku ouvej :confounded:

Meliss
o adventních psích kalendářích vím, Nelča ho měla loni a letos už mi ho vyprodali :frowning2: teda ten obyč čokoládovej, jinak ještě mají přímo s mlskama, ale 150 dávat za kalendář se mi moc nechce :frowning2: Měla jsem i pro ni vyhlídnutý svetřík k vánocům a opět vyprodáno :angry: já prostě když si vymyslím co bych asi tak pod ten strom koupila tak mi všechno vyprodaj to je děs todleto :rolling_eyes:
12. pro 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áááááááá, málem bych zapomněla. Gratuluji čerstvé tetce :wink:
12. pro 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,díky ta gratulace...:wink:

u nás zase hrůzná noc... od 1 hod brečela a brečela a nevím proč :frowning2: včera ani nekadila, tak možná bolí bříško...jdeme dnes koupit sabíka, snad pomůže (tedy jestli se s kočárem dokloužeme p kopcedo lékárny :grinning:)
jinak jsem za noc k.o. a přes den to nedospím... další změna je,že když nejezdím s kočárem-je do 10 min.vzhůru :confounded: si to uměla tedy načasovat..když bylo teplo, kodrcat nechtěla a teď když je hnus,tak abych mrzla venku :confounded: :confounded:

taky jsem si na tebe Ivet dnes v noci vzpomněla,když ta naše blejkala řvala a nebyla nijak k utišení... asi se fakt domluvily...uvidíme na čem se domluví v neděli :grinning: :grinning:

ve čtvrtek jdeme na 2.hexa,tak už z toho mám hrůzu teď, že bude protivná a v horečkách a to v pátek má Teri na světluchách besídku a přespávají tam...jsem zvědavá, jak to tu skoro hodinu malá ustojí...tedy spíš já s ní na ruce :grinning:

Gali, tak to je tedy blbý s těma bacilama, moc mě to mrzí a přeju vám, ať jste brzy všichni fit a snad se ještě zadaří se vidět :wink:
12. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jojo Ivet jasně že v neděli, já ani nevím proč jsem napsal sobotu blbec :grinning:

Takže si dáme ve 14 hodin sraz u řípu na parkovišti ???Jééé Gali to je škoda, že nemůžete :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad se brzo uzdravíte a budete všici už fit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak čéra jsem koupila dárky mámě k Vánocům, ale kdy a co koupím těm ostatním 8lidem, to vůůbec nemám tucha :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
12. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ve 14 u řípu,to snad zvládneme:grinning:

no, já pořád akorát dokoupit něco tchýňce a teď ještě malé neteřince a hotovo...jen tedy nevím co Karolínce koupit. Hadříků má plno a hraček po Aničce jakbysmet....

teď jsem byla uspat Janinku a je to venku pěknej hnus. Za oknem to vypadá pěkně,když je bílo,ale ve skutečnosti to je šííííílená břečka:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to jdu za chvíli ještě do tý lékárny, mám tipa i na homeopatika pro malou, tak to snad půjde objednat...

Ivet, a u vás to řvaní není třeba zoubkama? třeba se už Týnce klubou... pokud bys měla zájem,tak ti můžu přeposlat info o těch homeo na co vše jsou.. jestli to ale zabere netuším,ale asi to prubnu...
12. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, já jdu dneska ve 12 hodin domů...

Kdyby byla nějaká změna, napiš mi Jani SMSku,já se sem přes víkend totiž nedostanu...Tak at tam potom nestepuju u řípu a ono nic nebude :grinning:

Mě letos ani nic hlavně nenapadá co komu koupit..vůůůbec nevím...
12. pro 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Deni, dám vědět kdyby byla změna :slight_smile:

no, já se na rovinu vždy zeptám, kdo co chce...dají nějaký tipy a já z toho vyberu a někdy mě tedy napadne něco samo:grinning:

tak si tedy užij víkend a v neděli se uvidíme...a bacha na silnicích,jede se v tý břečce fakt blbě....
12. pro 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
JANI,
to mně mrzí s tím spaním. Míša dneska, po dlouhé době, spal dobře, dokonce v kuse asi 4h, no joo, ale já byla vzhůru, že jsem nemohla dejchat.
Jsme na tom tak, že Lenidlo kašle jen v při usnutí a chvíli ráno, Míša dneska nekašlal už ani ráno, jen já mám tu rýmu. Ven chodíme. V neděli dám vědět Melissce a Janě teda, jak na tom jsme, mohli bysme jet za každou cenu, ale nechce se mi nakazit těhulku a děti, když je to před těma vánocema. Ráda bych Vás ale viděla, to určitě.
Tipy na vánoce? Tak mně nikdo nikdy stejně nic neřekne... Našim a tchánovcům jsme koupili tonomoetry a objednali nože. A ještě chci každýmu něco, jako jen extra pro něj - mamka má balíček Lacalut a to je, prosím, všechno. Taťkovi sice vím, ale zas drahý a tchánocvům - no, taky nevím...
12. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se už neptám...Páč každej chce dary za desetitisíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže těch 8 lidí co kupujeme by nás vyšli tak v průměru na 60 tisíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zrovna čééra máma....že si vybrala televizi za 10 000 tak jsem jí řekla at si najde jinýho sponzora... :grinning: :grinning: My ted fakt nemáme bohužel na rozhazování, holt to letos bude muset rodina a spol pochopit.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Holt se koupí jenom maličkosti no.. Hlavně že jsem si vzpoměla ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky by nemuseli dostat vůůbec nic :grinning:
Ale naštětsí u nás je to v pohodě, tak je to dobrý...

Jojo to máš pravdu, na těch cestách je to fakt hnus..Taky na netu kolik je těch bouraček už od rána :pensive: To vidím z okna, jezděj jak prasata rychle..
12. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Gali uvidíš jak ti bude......

Záleží jak moc jsi nemocná nebo děti....Těžko říct, zda by jsme to chytli, ale je fakt, že když mě nakazila před těma 3týdny švagrová, tak jsem jí ze srdce nenáviděla..to ti nemusím ani psát vid? :grinning: :grinning: :grinning:

Ale uvidíš, když tak písni Janě, ona mi dá vědět a když, tak boože no, budu doma já a uvidíme se jindy néé :wink:
12. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Denis, ty máš přednost!! To víš, že písnu, jak na tom jsme, chápu, že bys švagrovou tehdy ráda zabila.. Já to mám teď od Míši, tak tomu to toleruju :slight_smile:
Dary za desetitíce, no, to znám :slight_smile: Já bych si teda přála dovolenou!
12. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prosím tě přednost, nepřednost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prostě napiš a uvidíme..... :dizzy_face: :dizzy_face:

To mi potom ještě psala za 3 dny jak se máme a co děláme?že by jsme přijeli, tak jsem jí napsala, ležím, jsem nemocná..A už ani neodepsala raději :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jéééééééééééééééééééé to je doba, kde ten Jarda je? Jindy je tu za 20 minut a ted jede hodinu :grinning: :grinning:

Čeče a to našim bych tu dovču zaplatila, ale oni nikam nejezdí, to je děsný s nima..Já jich chtěla zaplatit dovču v létě, ale taky nechtěli...Ale tak snad to výjde příští rok..Jsme se bavili, že bychom jeli s nima do Chorvatska autikem...Ale oni to zasejc 50x změní :grinning:
12. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, jednodušší je to s tebou, že budeš zdravá, my jsme na to přece jen tři.
Neboj, napíšu :slight_smile:
Mně stačí ke štěstí málo - v lékárně mají sanorin emulzi normálně, už ne na předpis a já se ze svý rýmy dokonce radujuuuuuuuu!!!!!!!!
No jo, za rok, to je dloooouhá doba!
12. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je tady dohadů:slight_smile: já myslím,že každý dokáže zvážit,jestli má cenu jezdit a nenakazit ostatní nebo ne....ale do neděle je teoreticky daleko,tak věřím,ž e se uvidíme všichni :slight_smile:

holky, dneska je v Majáku večírek od nás z práce. Už mi 2 chlapi volali,jestli dorazim... a že se jim po mě stýská, ptž. ta holka co je místo mě je na zabití :grinning: :grinning: :grinning: bych docela i na chvíli vypadla,ale Tom určitě dorazí zase pozdě , tzn. v 19 hod a to už nikam nemůžu, ptž. malou uspím jen já a pak už jen do rána kojím,což by asi nezvládl...tak asi pešek,no :frowning2:

ale aspoň se uvidím s váma :wink:
12. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem se taky ráno probudila s pocitem, že se o mě něco pokouší. Ale snědla jsem půlku citronu a řekla bych, že dobrý. Snad se to mrcha nevrátí.

Denis, Ty se máš, že jedeš takhle brzo domů. Hlavně opatrně v tý břečce. Ráno to vypadalo docela hezky, za to teď když jsem šla pro Vojtu do školky, tak jsme cestou skoro plavali :angry:

Jani, jestli máš možnost, tak na večírek běž. I třeba jen na hoďku. Odreaguješ se a pak je i řev snesitelnější :wink: Jinak když to tady čtu, jak holčičky béékají, tak jsem na ně v neděli zvědavá. Páč si myslím, že horší než to máme my doma, to být nemůže. Hele, můžeme si rozdat medaile, kdo je víc uřvaný :wink: Jinak doufám, že budeme všichni v plném počtu a žádný marod.

A vánoční dárečky u nás. Zkoušela jsem na Honzu, že letos si koupíme jen jednu nějakou maličkost, aby to Vojtovi nebylo divný a jinak nic. Největším a finančně nejnáročnější dárek jsme si dali na konci října. Ale on na takové věci nepřistoupí. Řekne, že mu nemusím nic kupovat, ale on že má plno nápadů a že udělá nějaký melouch a bude. Tak ani nevím jestli mám mít radost. Jinak obdarováváme celé široké příbuzenstvo :unamused: Je nás nějak hodně. Vůbec si netroufám počítat, kolik je to lidí (peněz)

Nic, mastím uklízet 100 míčků. Ale alespoň na chvilku to kluky zabavilo :wink:
12. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
víš, když já právě, bohužel, znám taky pár nesoudných, kterým je jedno, že někomu můžou nějakej bacil předat :frowning2:
taky máme mít sraza s holkama, ale fakt nevím, kdy, protože bez mého těla se Míša neuspí... A když se uspí, tak už zas tak pozdě nemůžou holky..

MELI
tak to já mám, proti Vám, vlastně naprostý poklad a hodný dítě :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak tady tak pěkně probíráte ty nemoce, tak u nás to taky zaútočilo a náš táta přestal mluvit, má plnou hlavu rýmy a mě začalo škrábat v krku. Takže je mi to moc moc moc líto, ale nechci nikoho nakazit :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kristýnka teď odmítá spát skoro úplně, takže spí přes den 1,5 hodiny a večer usíná v 8, aby byla v půl desáté zase fit a mohla tady po mně lízt :confounded: Takže Jani, tohle by Jaňulce vyprávět nemusela, aby to Jaňulka taky nechytila :grinning: A ty zuby se jí ani nehnuly :angry: nemá to ani červený, prostě nic :angry: ale info o homeo určitě uvítáme, až to přijde, tak ať se nezblázním :sweat_smile:
A dárky máme jet nakupovat zítra dopo (kupujeme vždy skoro vše najednou, prostě uděláme zátah a je to), tak doufám, že to nějak zvládneme.
Holky, strašně mě to mrzí, že nepřijdeme :frowning2:
14. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooooj holkz,

tak jak tak koukám, jste nemocné všechny i s dítkama...To je pech teda....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak jak teda dneska odpo vůbec?????Budu na mobilu, už se sem nedostanu, tak mi dejte když ta vědět teda....

Jinak včera jsme konečně všechno dopekli....A máme celkem 15druhů, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám konečně klid, akorát ještě příští týden v neděli budeme péct vánočky...Ale to už bude pohodička
14. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Díky za moc bezva odpoledne.
Melissko, máte do doma moc hezký! Jani, Jaňulka se mi moc líbila, jak se zamlouvala Míšovi :slight_smile: A Denis, máš hezký bříško!
My dorazili domů, zapla jsem myčku, Míša usínal a - telefon. Volala mamka, že přišla k babičce, ta byla divná, měla oteklej jazyk, tak jí volali pohotovost a ti jí odvezli do nemocnice a nechali si jí tam, tak jsem tam letěla s věcma a tak..
14. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki,
díky :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsem moc ráda, že jsme se včera všechny (tedy skoro všechny :wink:) viděly:slight_smile:
Jani, připojuju se a opakuju se, že to máte doma mooooooc pěkný:wink:
Gali, můžeš mi prosím poslat pak fotky, kde je Janinka? :wink: bylo to moc pěkný,jak si s Míšulkou povídali, to bylo skoro už na video:slight_smile:
Jinak cesta dom byla zase "super"... brečela až skoro do Vetlý, pak zabrala a doma byla hned vzhůru,takže 10 min.s pánku...ale doma vypila celou 120ml mlíka a ještě jsme všichni šli ven a usnula na hodinku... však pak šla spát až v půl 10 večer a to jsem se bála,že neusne, ptž. u kojení nezabrala,ale nakonec jsem jí nějak ke spánku přemluvila a vytuhli jsme všichni 3 stejně, i s taťkou :wink:
Doufám, že je babi už dobrá a není to nic vážného :confused:
15. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyy,mě se Jaňulka otočila sama na bříško:sweat_smile: :sweat_smile: Tedy, já to neviděla,ale jsem si 100% jistá, že byla na zádech,když jsem šla pro čistý body a když jsem přišla zpátky,byla na břiše a vyprávěla si No pěkný,ale pak mi to už neukázala...hlavně že se po 2 dnech vykadila :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady si asi nepokecám :slight_smile::slight_smile:
15. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek, tak koukám, že návštěva se vydařila, to je dobře, že jste si to užily :wink:

Gali,
ať se babča brzy uzdraví a u stromečku může být s vámi, snad to nebude nic vážného :frowning2:

Jani,
ty jo... to je šikulka ta malá Jaňulka, jen škoda, že si to nechává pro sebe co? :grinning:

Tu akorát do sebe cpu pizzu, na námku u nás dělají XXL a prodávají jí na ty osminky, vzala jsem si 3 a nevím nevím jestli ji zvládnu :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim a hlasim zubok a za nim pojde hned druhy uz ho je vidno len sa musi poriadne prerezat :frowning2:
15. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej aj my sme ju boli skusit s muzom kazdy si ju chvali a my sme na pizzu jazdili vzdy do kralup tam kde som makala kedze tam to je prava super pizza,no tu je cesto stejne mnamka ale to co davaju navrch nam nechutila ja som nezjedla ani 2kusky a to sme bralu celu velku s prosutom bola slana a tie 4druhy syra tiez nic moc taka sucha,ale to mame mlsne jazycky ked sme si zvykli na inu jasne ze tam robili aj kuchari co varili po celom svete tak to uz bolo na urovni no :wink:
a co litomericanky namestie je uz komplet vysvietene?Ked som odchadzala tak kostol stale nerozsviecovali :wink:
15. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a zeby uz na teba isli chute???Co nezabudla si si nahodou prestavit snz??? :wink:
15. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek