• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Angie, jj... náměstí je už krásně nazdobené, stromek taky svítí, jen ten snížek chybí a nemělo by to žádnou chybu. Dneska tam začali i vánoční trhy, tak snad je do konce týdne stihnu projít.

Angie a dole na dlouhý u Štěpána jste už byly na pizze? Tam mají snad nejlepší z li'táku... jako takhle je taky dobrá, ale od štěpána je prostě od štěpána. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu nie tam som ja nebola muzik vravi ze tam fajnu robia ale asi ze mala je :wink: no ale snad sa tam vyberieme,jeee tak to sa tesim ja svetielka rada a tu taka skromna vyzdoba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hej a tie trhy su kazdy den vianocne???Parada tak to sa rodicia potesia,ked nas pojdu odviezt tak sa pytali ci budu trhy a nieco aby sme sli pozret daky hrad i ked ted v zime no ale co uz :grinning:
15. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je dneska taaak krasne jak v lete slnko svieti ze sa dnu parim jak knedlik :sunglasses: tak my ideme von a do mesta :wink:
15. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, tam mají takovou tu normální velikost jako v klasické pizzerii, je to ten průměr 32 cm tuším. Prostě klasická pizza.

Ty trhy jsou odedneška do neděle :wink:

Sluníčko ti závidím, tady je pěkně hnusně :frowning2:
15. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda, že jsme se v neděli sešly. Škoda jen, že nedorazila Ivet s Kristýnkou. Těšila jsem se na ní. Jo, a nezvala jsem vás kvůli tomu, abyste chválily, ale abysme v klidu pokecaly a dětičky se mohly plácat na koberci. Mišulka s Jaňulkou byli fajn jak si povídali. A jak jsem si na chvilku pochovala Jaňulku, tak Honza říkal, že růžovka by nám taky slušela :wink: :confused: :grinning: Doufám, že se zas brzo sejdeme.

Gratuluju Jaňulce k přetočení. Jani, pro Tvé uklidnění, já tu první otočku taky neviděla. Stejně jako Ty jsem byla pryč a najednou byl na bříšku. Ale neboj, však když se povedla první, tak to se Jaňulka brzo pochubí s další.

Jinak mám dneska náladu na bodu mrazu, tak mizím. Jdu si hrát s klukama a pak na procházku. Třeba venku příjdu na lepší myšlenky :wink:
15. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem tě taky moc ráda viděla. Už jsme se neviděly celou věčnost, nebo mě to tak aspoň přišlo... A "růžovka" ti fakt slušela :wink:
Taky doufám,že se zase brzy sejdeme. Teri bylo líto,že nemohla jet s námi tak se ptala,kdy pojedeme znovu,aby o to nepřišla :wink:

A co se děje,že nemáš dobrou náladu? :confused: No, ono to popadne někdy každýho,viď.. to znám od sebe. z ničeho nic mám po náladě a nevím jak z toho ven...

Normálně, Janinka spí už 3 hodiny :confused: :confused: :confused: Teď jsme byly pro Teri,tak jsem drncala kočárem a to jí ještě spánek prodloužilo,ale asi to dlouho nevydrží. Až se nají, jedem na úřad a vyzvednout ty fotky do Štětí.
15. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooj holky, teda dnesak se tady u nás v kanclu dějí věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ráno nazdobená kancelář, všude větvičky a vánoční ozdoby...

Celý den hrajeme hry spolu, děláme si různé testy :confused: a světe div se......SAMA mluvila o výplatě, že mi je dá ve středu ráno!!!! A dokonce nemám chodit v pátek do práce....

Já se divím, já se divím....AAž je mi jí líto, že už tady nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky neděle byla super a Jani jak řekli holky, máte to doma pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem doma hned referovala, se mi ta huba nezastavila :grinning: :grinning: :grinning: Jinak na tý dece jak ležela Jaňule s Míšou byla super, ale spíš jak jsi psala Jani, bylo to na video jak výskali, nebo vískali??To je fuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme včera přijeli domů večer v 8, vyslechla jsem si od tchýně rady a porady a když mi vynadala že jsem jí taky nenapekla cukroví, páč moje máma má a ona ne :rolling_eyes: :rolling_eyes: , tak jsem jí málem poslala dopjdele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Něco Melisko jako ta tvoje jak jsi říkala..Tvoje máma byla, a ona nebyla na besídce :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska mastím domů děfčata...

Mějte se tu krásně, zítra nevím kdy se objevím , páč jdeme do tej Prahy...Tak si na mě v 11 vzpomeňte, na tu holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim :wink:
Jaaaj fakt len do nedele su tie trhy??? :frowning2: to je veeelka skoda my zrovna z nedele na pondelok asi budeme cestovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze to presvihneme...
Inac ta moja selma zubata je bozska uz sme mu fotili ten zubok/zubky no na fote to este neni tak dobre vidiet :wink: a hned nam lezie aj druhy takze si este uzijeme chvilu :unamused:
16. pro 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm dnes bude hnusne asi aj tu ale vcera to bolo pocasicko normalne sa dalo v mikine ist :sunglasses:
16. pro 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

DENIIIII,
já jsem nervóza za Tebe!!! V 11? Jasně, že myslím!!!!!

JANI
já Tě zklamu.. Měla bych hezký fotky Míši a Jaňulky, ale ty hezký byly nakonec tak rozmazaný :frowning2: Takže mám asi dvě :frowning2: Ale pošlu Ti je.
Přijeďte s Vaší otáčivkou (gratuluju!) někdy, ať zas můžou "tokat", jak se o tom vyjádřila kamarádka :grinning: :grinning: :grinning:

Jéé, Lenča tu šílí, že dávaj reklamu na Pedd ekk :grinning:
16. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda, přišel mi mejlík od Pavlíny
:wink:
Zdravím všechny!

Připravili jsme pro vaše děti jako předvánoční překvapení loutkové divadelní představení.
Přijede k nám Sváťovo divadlo z Litoměřic zahrát pohádku "O pejskovi a kočičce" .
Divadlo bude tuto sobotu 22.12.2008 od 10,00 hodin.
Máme k prodeji ještě 9 vstupenek, pokud máte zájem, jsou k zakoupení v recepci. Cena 50,- kč.

Těšíme se na Vás!!!
Mondea centrum
16. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no Gali, to je tedy škoda, že ty fotky nevyšly :frowning2: jsem se těšila, ptž. vypadali oba kouzelně :slight_smile:

Tak my někdy k vám dorazíme dopo... teď jedeme ve ČT na tu hexa, ale to ani nebudu zkoušet, ptž. si myslím,že bude protivná a ještě potřebuju zajet do práce, i když se mi tam vůůůůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak včera jsme moc nepochodili.. na úřadě mi sice vytiskli list vlastnictví,ale katastrální mapu prý nesmí,takže pešek. Do Štětí jsme jely pro fotky a taky je tam ještě neměli,takže zbytečná cesta. Dnes si tam radši nejdřív zavolám, než pojedem...

Milu, taky mi Pavlína poslala maila, ale to bych tam musela vypravit jen Toma s Teri, nebo jet já s Teri :wink:
16. pro 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska budeme napnutý, kdy nám Denis prozradí co je schované v bříšku. Držím palce, ať je to holčička, kterou si přeješ, ale kdyby to byl klučík, tak věř, že i kluci jsou fajn. Mohla bych vyprávět :wink:

Milu, díky za zprávu o Sváťovi. Mamka se chystá s Vojtou a Eliškou v neděli. To by měli být normálka v Rci v kině. Ale zkusím ji nadhodit, jestli se jí třeba víc nehodí sobota.

Jinak dneska nemusím vařit, tak bych se mohla pustit do balení dárků. Teď se u nás chvilku spí, tak bych toho mohla využít. Jen jestli to má smysl roztahovat na tu chviličku. Taky mě štve, že zatím pořád nedošel hlavní dárek pro Honzu :confounded:
16. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nic?
16. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky koukám, čekám a nic....:wink:
16. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
Ty slavíš a nám nedáš vědět???? :cry: :grinning:
Já se těším na výsledek pátráníčka :wink:
16. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pořád nic?????
16. pro 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, víte co? My jsme to asi špatně pochopily. Ona sice Denis se už dneska dozvěděla co se v bříšku ukrývá, ale na internet půjde až zítra, tak tajemství nám poví až zítra. Si myslím...
16. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj děvčata, tak už jsem tu.. :grinning: :grinning: :grinning: Dříve to bohužel nešlo...Jééé to je pěkný jak netrpělivě čekáte :grinning:

Tak co, co myslíte??? :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, tak jsme zdraví, délku nevím, prý už neměřej délku :sweat_smile: , ale máme 311g..

No...a je to zdravá holčička, akorát má pindíka a kouličky mezi nožkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát mi trvalo celý den než jsem to schroupala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Mudra když viděla že jsem zklamaná, tak mezi nohy zajela ještě 3x, ale říká mi, je mi líto, sami vidíte že z tohohle holčičku neuděláme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čau Denis, proběhla jsem koupelnou a říkám si, ještě nakouknu a ono je to tu :wink: Gratuluju ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: Nevím proč, ale dneska jsem měla takové tůšo, že by to mohl být kluk. Chápu, žes to rozdýchávala když jsi si přála holčičku, ale uvidíš za chvilku se na něj budeš těšit, stejně jako na růžovku. Kluci jsou fajn a třeba se holčičky dočkáš napodruhé :wink:
Máš fotku z ultrazvuku? No a co jméno, už přemýšlíte?
16. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj DENÍ!!!
Tý jo, já už jsem byla tak vyplašená, že nám nepíšeš, to víš.......
Jééé, holčička s pindíkem? Tak ta bude krásná :slight_smile:
Ale neboooooj, vím, žes chtěla holčičku a já Tě naprosto chápu, taky jsem poprvé chtěla jen tu holku. A když teď mám kluka - no, v porovnání s Lenčou si ho víc užívám, on je víc mazlivej, tulivej, prostě chlapáček :slight_smile: Tak buď veselá, že je všechno jak má být a - ono je to fakt nakonec jedno, co to je :slight_smile:
Gratuluju, k tomu 311g velkýmu kloučkovi!!!!
17. pro 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

tak jsem si včera s manžou říkaly, že si možná letos pořídíme živej stromek, ale nevím nevím, tady je mají drahý jak prasátka :frowning2: za ani ne 1,5 smrčku chtěli skoro 700 Kč :confused: ale je fakt, že byl asi stříbrnej, ale v té tmě to nebylo moc vidět.

Denis, no vidíš, tak už víš na čem jsi. I kluk je krásnej :wink:
17. pro 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
my máme borovičku za 460 :frowning2: Je teda přes 2m, přesně 2,30 - já jsem na příště chtěla umělej, táta je rezolutně proti. Vánoce celkově nemusí, ale živej stromek prej jo :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zato nám vydrží až do února :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojda holky,

děkuji děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem to nějak zchroupala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Jani fotku mám v albu, ale brali to moc zblízka, tak je tam jenom hlava, ale v uterý jdu ke Spěváčkovi na UTZ tak ten mi udělá foto "zdálky" :grinning:

To my máme stromček umělej a jeto...
17. pro 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
krásnej! Velkej! :slight_smile:

Jo, jinak hlásím, že babička je od včera zas doma, ale je fakt divná prej, mluví nesmysly, v nemocnici hlásila, že má manžela - děda je 20 let mrtvej.. A že ho přece má, že má Standu - to je manžel, ale její dcery.. NO, uvidíme, ono taky v 90 letech..
17. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My právě máme taky normoš umělej, ale letos jsem si tak říkala, že by nebylo špatný mít zas po dlouhé době živej.... mno uvidíme.
17. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem konečně uspala tu naší hysterku :sunglasses:
Deni,gratulace ke klučíkovi :slight_smile: neboj, však ho budete zahrnovat láskou stejně jako by to byla holčička:slight_smile: hlavní je,že bude zdravý mimčo a pak už je jedno,co to bude :wink: třeba další pokus vyjde.... (jen abys na tom nebyla jako já,ale s klukama :grinning: :grinning:)

add stromeček..... já jsem taky říkala,že za ty prachy se vyplatí umělej,ale Tom je zásadně proti (by si s Pavlem asi notovali,Gali,co? :wink:), takže jsme byli v SO v obi pro jedli...jenže už to měli přebraný nebo pěkný byly strašně prťavý, tak jsme koukali ještě venku před Sparem a tam měli větší výběr, aby ne, když na jedli chtěli o 200 kč víc než v obi...nakonec máme za 499 stříbrnej smrček 180cm a je pěkně symetrickej...snad vydrží :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek