• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
hmm,tak mi právě psala tchýňka, že Péťa s Karolínkou jsou pořád v porodnici, ptž. Kája chytla žloutenku a musí jí dávat pod světlo.Takže to vypadá že jí pustí až v pátek nebo dokonce v neděli...No, jen taktak to stihnou na vánoce..... A málá Anička prý je nějaká rozhozená, ptž. jí pořád převážejí na hlídání k někomu jinýmu a má v tom zmatek (je jí 2,5)...
17. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, stříbrnej jo? Hmm, to je dobrá cena, asi se tam zajdeme juknout. Díky za typ :wink:
17. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Milu....měli tam fakt dobrej výběr... a že jsem náročná:slight_smile: Tom by vzal hned první,ale mě se nezdál,tak ten chlapík ho vzal někam dozadu a tam ještě vyhrabali další a pěkný :wink: prý ani ty stromky nestačí doplňovat,jak mají fofr...
17. pro 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To věřím, páč ten včera byl fakt tak max. 1,5 a chtěli za něj 700 Kč, ale je taky fakt, že byl krásnej no! Tak je to jasný, pojedem asi do OBI, ještě juknu o pauzu co mají tady v zahradnictví u parkoviště a pak se uvidí
17. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to mi včera Jarda taky poudal, že na podruhý to výjde, tak jsem mu řekla at zapomene, že jeden kluk mi stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ted mě celá rodina hákuje aby to byl Jarda, páč švára je Martin a mají Martina...Aby to prý byli zase malý kluci Jardä s Martinem....Jedno jsem schroupla,ale todle nevím zda schroupnu :grinning: :grinning: :grinning: Takže se jménem nevíme zatím..

Jinak je fakt, že ty stromky jsou za šílený ceny teda...Už neví, co by za ně měli chtít ..

Jééé v nemocnici???Týý jo, tak snad budou doma na svátky!!! :fearful:
17. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obi bylo vybraný,ale venku na parkovišti jsme ho pak koupili :slight_smile:

těm chlapům se to říká,co? vyjde to příště.... :grinning: :grinning: no,aspoň máte pokračovatele rodu,to my asi vymřem:grinning:

klučičích jmen se mi líbí.....Ondřej, Jakub, Tomáš, Dominik, a holčina z červencovek má Tadeáška,taky pěkný :wink:

no taky doufám,že holky brzy pustí dom,ať nemá Anička pokažený vánoce :frowning2:
17. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Tadeáš není špatný, jenom o tom přesvědčit i ostatní :grinning: :grinning:

Mě ještě napadl Matyáš
17. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek...taky pěkný :wink: nám do toho ostatní nekecali, bylo to v rámci naší rodiny (tedy jen my 3)
17. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to je taky správný, neb nikdy se se jménem nezavděčíš všem, ale v prvé řadě je to tvoje dítě a je jen na tobě jak jej pojmenuješ. :wink:
17. pro 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se holky přidávám k těm vašim mužským. Páč já doma umělej stromek taky nechci. Ono totiž vůni živého vánočního stromku nenahradí vůbec nic. To radši budu uklízet jehličí než umělej :wink: :slight_smile: My už máme taky doma schovanou jedličku. Honza dělá v Praze, tak ji přivezl otamtud. Kolik dal nevím, ale určitě ne 700. A prý je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším :slight_smile:

Deni, já jsem chtěla Matyáše nebo Adama. Neprošlo mi to kvůli svátkům. Matyáš má v únoru, což se kluci narodili a Adam na vánoce. Takže nakonec to rozsekl Vojtík. Je zajímavý, že jemu nikdo neprotestoval kvůli tomu, že Štěpulka bude slavit chvilku po vánocích. Ale jak píše Míla, vždycky se najde někdo, kdo Ti bude říkat, ať dáte něco jiného. Ale nakonec, ať vyberete jakékoliv jméno, budou mlčet a radovat se z prcka. Možná že před rodinou je lepší jméno neříkat :wink:

Jani, tak ať jsou holky brzo doma. A to že je Anička rozhozená chápu. Ono je to pro ty dětičky opravdu náročný strávit, že maminka není doma. Je pryč a ještě navíc s někým, s kým se bude muset dělit o přízeň.
17. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,jeee Denis citam ze chlapecek,no nevadi-to ja som chcela tiez dievcatko ale teraz by som nemenila a uz aj na utz ked mi povedal ze chlapcek ta som bola najstastnejsia na svete...a teraz ked vidim to moje sidlo uzasne i ked dievcatko by to este chcelo no uvidime to je daleka buducnost...
Ten zub mame uz pekne ostry a viditelny aj z dialky a pekne uz lozi hlavne dozadu sa mu to paci ale da aj dopredu par krokov :wink: a zacina si stupat sam na nozky a odrazat sa :grinning: prdelka sikovna :dizzy_face: a uz aj splieta prve slova ale vacsinou este taraninky jeho :grinning:
17. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tiez chceme mat zivy po prvy krat a potom na dalsi rok uz snad kupime novy krasny umely a bude pokoj...tiez sme obzerali ceny no ale my chceme velikansky takze za taky 2-2,5m by sme si zacvakali pekne :angry: a muzikovy sa paci ten modrostrieborny,,,tak uvidime co z toho bude,este ho doma teda nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz by to chcelo lebo ja sa stresujem ze nakoniec ostaneme bez stromceka :angry:
17. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni tak mas nad cim premyslat :grinning: ked is cakala dievcatko a pripravovala pre nu mena :wink: matyas je pekne :angry:
17. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé to my se nenecháme ovlivnit..At si každej říká co chce...

Jarda teda včera cééélej den poudal že to prostě bude malej Jára, ale ono se to ještě několikrát změní..Musíme si na to vklidu sednout a probrat to..Páč takový ty dohady zatím byly v poklusu, nebo v autě...
17. pro 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výplatu jsem již dostala, dokonce dala i prémie 5 tisíc, ale taky mohla přidat více teda!! :grinning:

Dokonce to bylo i bez nadávek, jenom si neodpustila, že jsem jí otěhotněla.... :angry:

Ale zítra jsem tu jenom do 12 hodin a pak jedu domů a v pátek u ž chodit nemusím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jupí jupí jou vej hej jou!!!
17. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooooo a ještě tady byl nápad na Denise :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už si tu holky uklízím a likviduju svoje věci, mažu PC a táák..Páč už nebyde kdy..

Musím po sobě zahladit stopy :grinning:
17. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak v první řadě moc gratulujeme ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jméno si dejte, jaký se líbí vám. My jsme taky dostávali chytrý rady a stejně se nakonec jmenovala, jak jsme chtěli my (já) :grinning:

Vánoční stromek máme taky živý cca 1,80 m a kupovali jsme tradičně v Líbeznicích v zahradnictví, při cestě domů z vánočních nákupů. Ale letos byl už drahý, takže příští rok půjdeme jinam. Kamarádka kupovala v Hornbachu jedličku 2 m za 450,- a prý je moc hezká. Tak uvidíme. A je pravda, jak jste psaly, že bez té vůně to prostě není ono :grinning:

Jinak my jsme dneska byly na 10-ti měsíční kontrole a tramtadadáááá Kristýnka má 6,66 kg a 67 cm. Paní doktorka říkala, že přibírá pomalu, ale stále jede svým tempem a že je vidět, jak je zvědavá :grinning: Tak jsme rádi, že všechno v pohodě. Ale spaní atd. u nás stojí za nic. Doufám Jani, že Jaňulka už je lepší, protože u nás je to čím dál horší - večer sice usne, ale pak se probere a skáče hopsa hejsa do Brandejsa, trvá to tak hodinu a půl než usne znova (někdy okolo půlnoci) a pak vstávačka co 45 minut max hodinu. Takže já už jsem úplně hotová :pensive:
Teď zrovna spí (aby byla svěží na večer), tak jdu ještě něco uklízet, tak zatím.
17. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivet,to je dost že ses ukázala :slight_smile:
doufám,že vás choroba nesložila a jste celá rodinka fit :wink:

Tedy, máte krásný míry, jako mi ve 4.měsících:grinning: :grinning: no, zítra jdeme na 2.hexa,tak jí nechám i převážit,ptž.teď jdeme s váhou strašně málo nahoru,tak snad to nevadí.... Aspoň máš pořád doma krásnou malou holčičku:slight_smile:

No add spaní... spaní je celkem v pohodě,ale usínání je nesnesitelnej horor... vždy trnu,jestli zabere u prsa nebo ne.když ne,tak ta hrůze se ještě zdvojnásobí a pak řádí jako černá ruka a nepomáhá nic:frowning2: Dneska ráno jsem jí zase po delší době uspala v kočárku doma,tak chrupkala hoďku a čtvrt a pak se probudila usměvavá. Začnu mít asi fobii ze tmy,ptž. s tmou začíná běsnit..už ať je ta noc kratší a dýl světlo...

A jak jste pokoupili dárky? úspěšně? Já dnes zařadila nové fotky,co jsem si nechala tisknout a tak má aJaňulka skoro půlku alba plnou :slight_smile: Ještě se musím dokopat k Terezčinnýmu, ale tý teď pro změnu vyrábím masku na pátek do školy,kdy musí být mrazík...tak si oprašuju dovednosti ve stříhání vloček a tak:grinning:
17. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Ivet,
koukám, že už je z Týnky kus ženský :grinning: neboj ona všechno krásně dožene, je vidět, že jí nejspíš nic nechybí a má se dobře.

:confused: Kdepak máme Markétku, už se tu dlouho neukázala. Doufám, že obě dětičky jsou už v pořádku a i Nikča už je doma z nemocnice :wink:
17. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Iveeet to je dost, že se tady taky vokážeš :grinning: :grinning: :grinning:

áááá Kristýnka má kráásný míry...Hlavně že roste a je zdravá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice roste pomalu, ale jistě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A už jste zdraví doma všici?

Jinak já ani nevím jak se nám to povedlo, ale nám už chybí dárek jenom pro tátu ..Jo a pro švárovce myslím..Martasovi už máme, ted pro jeho rodiče něco schrastit..Ale to už je pohodáá, času dooost
17. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme stromeček..... ty jo po 6 letech zase budeme mít živej... já se tak těším :grinning:
17. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, u nás je to teď takový náročnější, jak jsem nevyspalá a unavená, tak už štěkám na všechny a na všechno :sweat_smile: takže jsem sem ani radši moc nelezla. Táta nemoc přechodil, děcko je trochu unudlaný a mně pořád tak divně, ale funguju. A dneska to nějak polevilo, tak se zase házím zpátky do klídku :wink:
Jani, to spaní je u nás stejný, usínání hrozný a okolo 4. hodiny odpo bych si nejradši okousala všechny nehty, protože do koupání tak daaaaleko :rolling_eyes:
Dárky už mám všechny (ještě teda dvě bonboniery, ale to už je detail), tak jsem ráda, že je to letos z krku :slight_smile: nějak mě to vůbec nebere, tak doufám, že se vánoční atmosféra ještě dostaví. Těším se hlavně kvůli malý, ale jinak mě to zatím míjí :sweat_smile:
Jinak zítra jedu pro naše opravené golfky do Prahy (vůůůbec se mi tam nechce :rolling_eyes: ), tak jsem zvědavá, jak je opravili, protože kamarádka je taky reklamovala a vrátili jí je úplně celý strašně špinavý :angry:
A přemýšlím teď o tom, že asi prodáme celou tu naši trojkombinaci (tak za dva měsíce), protože je v bezva stavu a budeme potřebovat novou autosedačku, tak jsem si vymyslela, že můžeme koupit i jiný kočárek :grinning: je jasný, že naše mrňavka žádnej obr nebude, takže nepotřebujeme kočárek pro obříka. Jen teda budu plakat pro náš obrovský nákupní košík, to je super věc :frowning2: a většina kočárků ho nemá tak velký. Ale další kočík koupíme jetý, na tu chvilku už nový nechci.
Holky jdu do sprchy a zkusit zabrat (mám na to cca hodinu a půl :angry: ), takže dobrou (a prosím prosím) klidnou noc :slight_smile:
17. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooj pážata,

tak dneska naposledýýýýýýýýýýýýýýýýýý v práci :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se s klukem už vžila holky :grinning: :grinning:

Včera jsme na něho tukali, tak se nám hezky vrtěl..Akorát že sebou mlel až do 1hodiny do rána :sweat_smile:

Jééé a včera bylo dobrý..Já ležela na zádech, a když bouchnul, hýblo se mi břicho a pak se mi vyvalilo pravý břicho-jako půlka :grinning: :grinning: Se prostě uvelebil na pravý straně břícha frajer, ale když jsme do něho dloubli, opět se rozmístil všude :grinning:
18. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si tady píšu sama.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale já si vystačím, aspon si nachytám příspěvky :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem objednaná u Pavlíny na cvíčo na 7 ledna, tak jsem zvědavá na sebe
18. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Milu, tak stromeček jste sehnali, ju. Počkej jak bude vonět. Živej je živej :wink: :slight_smile:

Ivet, to jsou krásný míry. To se musí Kristýnka pěkně nosit. To já vláčím něco kolem 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme zítra, to jdeme na 10měsíční. A spánek? U nás taky děs. Večer usíná sám, jen tam asi 10-15 minut chodíme pokládat, protože i když je sebevíc utahaný, tak prostě postýlka je nejdřív na stání a až odpadne, tak na chvilkové spaní. Pak je asi hodinku klídek. A potom to začíná. Asi po půl hodině se budí a křičí a nefunguje žádné utěšování. Prostě nic. Takže když vyčerpáme nápady jak utišit, tak ho jen položíme a zavřeme dveře od pokojíčku. Chvilku křičí, stoupne si a když ho položíme podruhé tak usne. Takhle fungujeme asi do půlnoci. Pak je na hodinku a půl klid a pak zas křik. Kolem 4 obvykle nevydržíme ani jeden a beru ho k nám do postele. Tam se chvilku vzteká, ale když si ho nevšímáme, tak přestane a usíná. Do 6 kdy vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: O tom, že jsem nevyspalá a unavená nejspíš psát nemusím. Vlastně Honza na tom není o nic líp. Takže vyhrožuje, že během vánočních svátků ho naučí spát celou noc. Prý k němu bude chodit jen on sám, nebude ho vyndavat z postýlky, jen nasadí dudlík, položí, pohladí a odejde. Už teď mám z toho hrůzu :frowning2: Nechápu proč takhle v noci vyvádí. Přece to nemůže být jen tak. Nejspíš jsem v něčem udělala chybu, ale kde?

Denis, jsem ráda, že už jsi se s mrňouskem sžila. Hele a dokud má kam se rozmístit, tak je to dobrý. Ke konci se už bude boulit všude. Jo a co budeš doma dělat, čéče? :wink: Budeš nám sem posílat nějaký příspěvky?
18. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme zpět od Dr. máme 2. hexa a malá zase brečela :frowning2: ale nebylo to tak strašný jak minule..spíš jsem zvědavá,co bude,až se vyspí....:confounded:

no, jinak máme rovných 7 kg v 5.měsících,což je prý pěkný a musíme pokračovat v zelenině kvůli té špatné krvi.. .i když to nechce, musíme to zkoušet až si zvykne...

Jani, Ivet, vím o čem píšete, jsme na tom obdobně. Tedy až na to, že mi máme hlavní problém pořád s usínáním. Včera usínala 2 hodiny s brekem a ani prso nepomohlo :frowning2: až za další hodinu jsem jí už "ukojila" a spala.. ale ani v noci to nebylo růžový. Budila se co hodinu, ani dudel nepomáhal,prostě nic... ve 4 jsem jí už musela vzít do náruče a chvíli jí houpat a pak se teprve přicucla k prsu a usnula... vstávaly jsme před sedmou a jsem jak zmlácená a záda necítím,asi mi ke všemu nastydly... a malá??? ta se pro změnu probudila s rýmou :frowning2: :angry: :angry: se děsím,jak to na vánoce u nás dopadne. jestli bude hysterčit,bude po náladě....

Co si to ty děti teď vymýšlejí co? A nemyslím si Jani, žes někde udělala chybu. Prostě procházejí různými obdobími a teď je na řadě to horší. Třeba jim vadí taky ten krátký den a dlouhé noci, špatný počasí, úplněk, rostoucí zoubky, cokoliv....

No, nezbývá nám, než to vydržet do lepších dní i když to je občas fakt na provaz...
18. pro 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvíčo mě Deni bavilo i když ke konci jsem se sotva valila a sotva to udýchala,ale byla u toho i sranda:slight_smile:

jinak jsem se byla ještě podívat v práci /potřebovala jsem potvrdit pro Toma a na sociálku papíry/,tak jsme se tam na půl hodiny zasekly. Janinka byla hodná,ani nemukla i když byla ospalá,ale nakrkli mě tím, že jsem nedostala vánoční balíček,co posílají z Německa. Říkáme tomu humanita,ptž. tam posílají potraviny na přilepšenou:slight_smile: Víno, čokolády, sušenky,párky, med, marmeládu atd.. no a letos prej už nejsem zaměstnanec tak nic nebude..
že jsem se na ně nevyprdla,když jsem bylan a mateřský před porodem a ještě tam jezdila na výpomoc i když jsem už nemusela...
18. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, taky pěkný story se spánkem :frowning2: :frowning2: :frowning2: já si to zatím fuuurt maluju všechno růžově.....
Teda ted už modře :grinning: , ale se spánkem a tááák to u nás bude 198% určitě pohodičkáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To bude táááááááááááááák hodné miminko, že jste v životě neviděli :grinning: :grinning:

Jinak co budu dělat Jani doma nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale spíše Vás budu furt otravovat s nějakejma procházkama a tak......Ale ono se snad něco najde a psát budu..Sice nevím zda přes den, záleží podle notase ale budu tady furt :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek