• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Já se tam těším na to cvíčo, zase t bude i něco jiného..Spíše nejsem zvyklá někam chodit sama :confused: :confused:

Tak spíše z čeho mám obavy je to, že tam půjdu sama samotinká, neznalá, nezkušená... :grinning:
18. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme měli besídku.
A naše sněhová vločka jí téměř celou probrečela...
Bylo mi jí tak líto!!!!
Ona na "meluzínu" hraje na dřívka, viděli jsme to v televizi, když vystupovali v kulturáku a fakt jí to šlo:812: A ještě na schodech do školky mi říká "maminko, uvidíš mně, já se budu nakrucovat a bouchat do dřívek, bude se ti to líbit"...
No a začali zpívat, první písnička a druhá ta meluzína. A učitelka rozdává dřívka a místo Leničce je dala jiný holčičce, Lenča se hlásila jak divá, ale ona to prostě popletla. A Lenča bez dřívek začala bulet. Pak teda řekla s nějaku holčičkou básničku, ale až do konce už prakticky nezpívala, nemohla to zkousnout, že mi to na kameru nepředvedla a celý večer se o ničem jiném nemluvilo.
Ke všemu dopo zpívali v důchoďáku, kde má prababičku a tchýně se tam na ní šla podívat. To už jí předtím vadilo, proč tam byla babička a já teda ne, když ona ano a pak začala, že ona to zkazila a já to neviděla a babička to viděla, že to uměla..
No, bere si to moc, ale fakt mi jí bylo líto, jak uřvaná se choulela Klárince na ramínko a ta jí brala za ruku :slight_smile:

Dneska ale bude mít "náplast", volali z DDM, že si má přijít pro cenu za perníčky
18. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Gali, chudák Léňa... :frowning2: :pensive: :pensive:
18. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zistujem,ze vsetky nase male dietky sa asi nejako dohodli, ze budu zle spinkat.U nas to uz trva vyse mesiaca.Pernamentne mame rymu a kasel,do toho nie a nie vyrast dvojka hore.Cez den sa Matej vyspi 2x po 1.5 hodine, vecer zaspi normalne o tej 19.30 hod.A potom sa budi kazdu hodiku s placom.Rano je o6.00 vyspaty a vysmiaty akoby nic.Minuly tyzden Adam zase tiez chory,takze 6 dni bol doma :unamused: do toho nejaka ocna infekcia, tak som obom musela davat ocne ant. kvapky,kazde 3 hodiny.neviem co si susedia o nas myslia, ale mam pocit,ze v kuse iba plakali,hlavne pri tej aplikacii kvapiek, no horor.Dufam,ze sviatky radosti a pokoja si uzijeme v zdravi a bez nervov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tiez ideme Matovi kupit autosedacku, uz som si aj vybrala Maxi Cosi Priori XP Deep Mint,Ado ma tu istu ale v inej farbe a sme s nou spokojni

Deniska blahozelam k chlapcekovi, a pre to dievcatko si este do porodnice pojdeme :wink: ,ja teda urcite :grinning:
Meno sa mi paci napriklad Marek,Lukas,Filip

Stromcek budeme mat tradicne umely, vo vaze zive vetvicky
18. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Gali tak to je mi jí líto.... A ta Klárka, to je "naše" Klárka :grinning:
18. pro 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Recept na vánoční cukroví

Pusť troubu.

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů.
Připrav mísu a suroviny. Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr.
Vyndej z mouky puzzle.
Odežeň děti a umyj z nich mouku.
Vezmi vejce.
Podej manželovi pivo.
Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.
Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.
Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.
Najdi rum. Odejmi rum manželovi.
Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.
Plech vytři tukem.
Podej manželovi tlačenku.
Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.
Podej manželovi noviny.
Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.
Vezmi si prášek.
Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu, dopij rum a jdi do cukrárny pro cukroví.
18. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
tak takhle to taky zvládám??

MILU,
jaká Vaše Klárka????

KORKI
jsem ráda, že jsme se potkaly
uvaříno je, ale zbytek nic, Míša je protiva chovavá :slight_smile:
18. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, jako myslím od Pavlíny :wink:
18. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
taky mi to pak došlo - ne, ne, tohle je Klárka od Aleny, přece jen je Lenča o 2 roky mladší než Pavlíny Klárka - ta nám byla jako roční přát na svatbě :slight_smile:
18. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem co sa deje,ale Matko spi uz 3 hodiny,nechcem ani pomysliet co bude robit v noci :unamused:

Deni, ty si bola niekedy u nas?Lebo som mala pocit,ze pises o nas :grinning:
18. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Korki, co by dělal v noci , bude koukat jestli náhodou už neuvidí ježíška :grinning:
18. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak to je mi Leničky líto... chuděra, nedivím se že plakala :frowning2: Musela být děsně zklamaná. Bulila bych taky, možná ještě teď :wink:

Korki, autosedačku taky máme Maxi Cosi, minulý týden v ní Štěpula frčel poprvé. Spokojeně v ní klinkal nožičkama :sunglasses:
18. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka, já se s Vámi za chvíli rozloučím..Mě totoiž padla letos :grinning: :grinning: :grinning:

Čekám až přijede Jarda - jede z Hradce domů tak pojedu s ním....

Tak se mějte krásně a já se tady určo objevím.......
18. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Ivet, pokud teda ten příspěvek najdeš než sem dorazíš :grinning: , jaký jsi kupovala ty plýny???

Já se v tom totálně ztrácím, nevím jaký, jestli bambus, krokus :grinning: či jaký to jsou ty matroše a všechno okolo a mezi svátkama je chci začít pomalu nakupovati právě..
18. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí teď měřila a máme 38°C a panadol mi plyve budu muset počkat na Teri až přijde ze školy a vyslat jí pro čípky... chjo..., to chci dnes vidět ten boj s usínáním, když nemůžeme ven-........

reakce na očkování a do toho pořádná rýma............. a Teri začíná prskat taky,,... to budou vánoce :confounded:
19. pro 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, neboj, to bude dobrý... Jaňulce zabere čípek a Terce zase čajík se sirupem... ikdyž je fakt, že já tu prskám taky jak stará prkna :confounded:
19. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem v tý naší super lékárně zavírají ve 14 hod,kdy jde Teri teprve ze školy,takže tam stejně musíme vyrazit s Janinkou samy..
19. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to má dnes Teri besídku..holt tam nebudeme:frowning2:
už řve, musím jít...
19. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,a le na druhou stranu buď ráda, že nemusíš do Štětí nebo Roudnice :wink:
19. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to si tedy užíváte :frowning2: Držím palce, aby byla rodinka co nejdřív zdravá
19. pro 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas novy zub, konecne!Vcera spal cez den skoro 4 hodiny a v noci spal ako drevo az do 7.00.Zato Adam po par dnoch v skolke zase kasle a ma rymu, takze Jani u nas budu tiez Vianoce ,,vesele,, :confounded: Zelam aj dievcatam skore uzdravenie :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky.... mi to bere nějak sílu ty věčný tahanice s chorobama:frowning2: a to není nic vážnýho.. ke všemu to vypadá,že nám taťka půjde i v pondělí a úterý do práce,takže se tu budu plácat se 2 marodama a do toho připravovat vánoce... no už se vidím...

ale co, čípky máme doma, malá spinká v kočárku (volala jsem Dr. a ven smíme,huráááááááá, ptž. si nedovedu představit jí uspávat doma,to je boj), Teri jsemkoupila kapky do nosu a snad bude líp. Jen aby to obě přešlo do příštího víkendu,kdy chceme jet do Hořic a za malou Karolínkou se juknout...

Korki,tak to gratulace k novému zoubku a taky přeju brzské uzdravení Adámka, abyste si ty vánoce užili v klidu...
19. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme Vám všem s Aničkou krásné Vánoce a šťastný Nový rok :wink:

Přáníčko máte v albíku :dizzy_face:
19. pro 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

dneska jste toho moc nenakrafaly....Jani snad budou holky brzo v pořádku, ať máte vánoce a svátky v klíídku!!!!!

Já dneska konečně uklidila šatnu a dneska jsem 2hodiny probírala oblečení na prcka , roztřídila a vyfotila a postupně budu dávat do alba...

Jo hele holky, našla jsem ve výbavě 3nové růžovoučké dupajdy a jedno body-budou v albu..Nechcete to někdo vyměnit za neutrální barvu nějakou?? My to růžové jaksi neunosíme, vypadal by fáákt blbě :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůůbec nevím, co budu dělat ty jooo, Jarda má vánoční "besídku", sice pít nesmí páč má hotline, ale i tak budu sama samotinkáá do půlnoci určo..A v televizi nic nedávaj :rolling_eyes:

Zítra jedeme na poslední nákupy do Prahy, to bude mazec, to bude lidí!!!!!!!Musíme nakoupiti papů a poslední dárky pro 3lidi, tak snad to zítra dokoupíme at už je konečně klid.

jinak jsem dneska psala tý mý megeře, tak si o víkendu až budeme v Praze zajedu do kanclu pro můj noťas, at jsem připojená od rána a ne jenom večer
19. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek,

Prot, díky za práníčko, taky budu muset konečně něco spáchat... nebo vylovit loňské a upravit ho :grinning:

My dneska byly v ústí a myslela, že je snad konec světa či co, jak tam lidi bláznili :confounded: ale na druhou stranu, jsem ráda, že jsme ještě vyrazily.... a všechno máme
20. pro 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak to bolo fakt huste :angry: ,tokeby sa stalo nasemu Adovi tak to by som ho asi neukludnila.co Lena,uz to rozdychyla?Chudinka mala.
20. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co pobíráte??Koukám že nic :grinning:

My dneska byli od ráno od 10 v Praze..Mysleli jsme si bůůůůhvíííí co nekoupíme, jak nekoupíme zbytek dárků a jídlo a máme klid a vono prd!!!!
Ráno v 10 před Ikeou už byla fronta, nikde zaparkovat, když už jsme místo našli, vevnitř bylo tolik lidí že se ani chodit nedalo, tak jsme zase jeli pryč...Díky frontám a zácpám jsme JENOM v Ikee strávili hodinu a něco :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Pak jsme jeli do Kika..Tam to bylo v pohodě, ale když jsme viděli tu frontu u kas, tak jsme plýny a spící vak, nebo jak se tomu nadává "odložili" a prošli...

V Letňanech v Tesku to bylo v pohodě, když jsi byla vevnitř a nechodila jsi po obchodech co jsi na boku, tak pohoda...Ještě nám chybí dárky pro dva lidi, jídlo jsme už odmítali koupit ty lidi dělají jak když má být měsíc zavřený obchod s jídlem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , jako když umřou za ty svátky nebo já nevím.. :rolling_eyes:

Takže pro velkých úspěch pojedeme ještě jednou v pondělí :angry: , ale to musíme budto hodně brzo ráno, nebo pojedeme až večer kolem 23hodiny. Ale fakt co ty lidi dělaj je uuplně sen!!!!!! Dokonce jsme viděli 2ženský jak se "perou" u posledního masa!!!Normálně se do sebe pustili, tak jsem jenom stála, koukala na ně a kroutila hlavou. :sweat_smile:

Jéééé Gali já nevím co tam je,se mi to nechce otevřít :angry: :angry: :angry: , ale asi něco s besídky s Léňou co?
20. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek