• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
KORKI,
no jo, už o tom ani nemluví.. Ale já když viděla video, tak mi jí bylo tak líto!!

DENI
no tak to je síla.. My dneska vyslali tátu do města. Nakoupil, ale chybí nám dárek pro našeho taťku. Jinak máme všechno
jj, je to animace, jak bulela :slight_smile:
20. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já přemýšlím Gali, zda vůbec pojedeme do Prahy a nenecháme to nakonec všechno na Rci....

Teda fuuuuuuuuuj venku je vitr, nám to snad odnese barák ne??? :angry: :angry: :angry: :angry:

Stačí že mi položilo prádlo se sušákem venku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Gali, chudinka Lenička :frowning2: :frowning2: mám úplně slzy v očích, jak jsem ji viděla v tý animaci :frowning2: Tak snad až Ježíšek přinese to vytoužený divadlo, tak bude líp.

Pro zlepšení nálady dávám recept na super rychlé vánoční cukroví :

Rychlé rumové pralinky

Vezmeme dutou čokoládovou figurku - čím větší, tím lepší - ukousneme jí hlavu a dolijeme až po okraj rumem.
Neskladujeme a rovnou konzumujeme !

A pak že pečení na vánoce zabere hodně času... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás proběhne první Ježíšek už zítra, jdeme k našim, protože ségra odjíždí pryč, tak abychom se sešli jako rodina :slight_smile: Kristýnka stále vstává po hodině, ale už je mi to jedno, protože mám z únavy pocit, že v sobě mám pořád tak 2 skleničky vína :sweat_smile: což teda nemám, ale motám se a jsem taková zmatená jak lesní včela. Takže to teď balím a jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
20. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Gali, to jsou pěkně smutný fotky :frowning2: Chudák Lenička. Co na to říkala učitelka?

Prot, děkujeme za přání. Nevím jestli sem ještě dojdeš, ale pokud ano, tak přeji hodně štěstí a zdraví nejen v novém roce celé rodince. Hezky si užijte vánoční svátky.

Deni, my už snad máme nakoupeno všechno, ale měli jsme v plánu vzít do Prahy Vojtu. Na stromečky a výzdobu. Ale nevím jestli to raději nevzdat. Jinak včera jsem do půl dvanáctý balila dárky. Letos mě to poprvé nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, asi zatím nemám tu správnou vánoční náladu. A udělala jsem si znovu adventní věnec. Protože ten původní, přestože jsem použila jedličku, tak zreznul a začal opadávat. Větviček jsem doma měla ještě dost, tak jsem ho udělala podruhé. Tentokrát smrkový :wink:
20. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak to je mi líto, že Kristýnka takhle špatně spinká. U nás už asi dvě noci mírné zlepšení (ťuk, ťuk, ťuk). Na dnešek jsem vstávala asi jen 3x, což se s předešlými nocemi nedá srovnat. Sice vstáváme v 6, ale i tak jsem se po té dnešní noci cítila docela vyspalá.
20. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkz holky,

Ivet díky za super recept, posílám dál a příští rok určitě vyzkouším :grinning: :grinning: :grinning:

Mě psal kamarád před hodinou a poudal že Vánoce a dárky nechce rok slyšet. :grinning: My jedeme zítra večer, tak jsu zvědavá kolik bude lidí...Chtěli jsme jet i před hoďkou do Litoměřic, ale kašleme na to..Sice není co k jídlu, ale musíme vydržet do zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já od rána uklízela a ještě prala, něco málo nazdobila, polovinu ozdob vyhodila :grinning: :grinning:, ještě ten stromek a slavnej Ježura může zaklepat na dveře :grinning:
21. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy,

přišla jsem vám popřát krásné svátky, plné pohody, pohádek a vánočních dobrot, pozor na přejídání :wink: a ať máte ty nejkrásnější vánoce.

Na koho jsem měla mejlíka, tak jsem mu poslala přáníčko, jsem se s tím piplala skoro 3 hodiny, ale povedlo se ... i procpat do toho mejlu :slight_smile: ale byla to fuška.

Tak se mějte a zítra ať pod tím stromem najdete spoustu krásných dárečků a rozrářené očka dětiček :wink:
23. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

vložila jsem do alba mimíse, ale je spíše jako strašidlo, jako duch :grinning: :grinning: páč nešel nafotit a pupek mi ještě házel stín :rolling_eyes:

Jinak je to fakt kluk, páč když ho Mudr prohlížel, ukázal na nás i zadek, a ten pindík mu visel mezi nohama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale má všechno, jsme zdravý, má kolem 400g, délku nevím, prý už délku neměří.

Jinak s tou neschopenkou...Do konce měsíce jsem doma, normoš na dovolený...A 6ledna mám přijít a napíše mi neschopenku od 5ledna.....Takže já do práce ani nepojedu na ten jeden den...Akorát nevím co s tím 2lednem, ale to jí napíšu, že jsem byla u Mudra asi a je to ne??Páč ta moje pinda mi tvrdí, že nemám na dovolenou nárok, tak nevím
Jinak jsem zatím celkově přibrala 3kila, což jde, mám ted přesně 60kilo
23. pro 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a potkaly jsme se s Katu u Mudra :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím, zda se sem dneska ještě dostanu, ted půjdu dělat ještě papů a krtka,
tak Vám všem přejeme kráásné Vánoce, hezky si svátky užijte a přejeme hodně zdraví a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen v rychlosti... malá zase řádí a nechce usnout a my už jsme z ní na prášky....

takže, všem přejeme s celou rodinkou ty nejpohodovější vánoce plné radosti, štěstí, dárečků a dobrého jídla:slight_smile:
a na koho nemám mail, máte u Jaňulky v albu přáníčko... :wink:
23. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Tak, jsem vyřízená, ale doma je hotovo :slight_smile: KOnečně...
Přáníčka jsem poslala snad všem, kromě Korki, na Tebe nemám mailíka..
takže tady ho máš :slight_smile:
http://i103.photobucket.com/albums/m123/drakyy/vanocnipranicko.jpg?t=1230063533

DENI
tak on TI to pořád slibuje a oddaluje, co?? Mimísek krásnej! To bude krásnej kluk! A víš, na co se těším? Až si ho pochovám! Vždyť až on se narodí, Míšidlu bude skoro rok!!!!!

JANI
já Ti přeju klidnější dny! A spolu s Ivetkou a Melisskou prospinkané noci!!

HOLKY,
užijte si zítřek a svátky, jak jen to půjde!!!!
23. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Vlastně jen popřát :wink: Většině jsem přání poslala mailem, ale ne na všechny ho mám. Takže všem tetkám koníkovkám přejeme krásné a pohodové vánoce plné úsměvů od nejbližších.
23. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme za vianocne priania a tiez Vam zelame stastne a pozehnane vianoce,vela lasky,zdravia a rodinnej pohody :slight_smile:
PS: najviac sa tesim na tie rorziarene detske ocka pri stromceku a na maleho Jeziska v kostole v Betlehemceku.25.12. pojdeme vsetci do kostola, lebo Jezisko ma narodeniny, Adamko sa mu chysta nieco podarovat, vypada to po dneskajsku na jeho oblubene auticko-model Trabantu :grinning:
23. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no Gali, my jsme se takhle domluvili, on by mi jí napsal už dneska tu neschopenku, ale pro mě je výhodnější, když dodělám měsíc..Takhle jsem na dovolený, což je placený...

Krouhla by mi půlku platu a dovolená by byla v trapu což je škoda a ta pinda mi jí neproplatí, takže do konce roku vyčerpám dovču a nastoupím od 5ledna na neschopenku a je to...

Tak se mějte krááásně, užijte si Ježíška a pohádky a pak napište dojmy dětiček z Ježíška :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
jo ahá, tak takhle je to, tak to jo!

HOLKY
Krásné Vánoce!
24. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jakej byl ježura? U nás to bylo všechno o prckovi, až Jarda vyleze z pelechu tak to nafotím, páč to musím rozložit na postel kvůli hafovi, ale dostali jsme plýny, oblečení, kosmetiku na malýho, koupací podložku, zavinovačky, deky a co se mi asi líbilo nejvíce je povlečení s bordama do postýlky, to je úúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže já si myslím, že mám v podstatě na prcka hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: , akorát se dokoupí ještě kosmetika, pleny i ty látkové, komodu jo a kočár.

Jinak tchýně jako každý rok po 10letech nezklamala, nedala nic, opět nemá peníze, ale aby jí to prej nebylo trapný, dala nám na WC ten stříkač Brise :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zienky,tak snad ste mali vsetky krasne Vianoce, u nas teda boli supracke asi tie najlepsie a najkrajsie a asi aj najbohatsie,hlavne timmyk mal co robit aby rozbalil tie hromady darcekov :grinning:
Deni tak to mas fajn uz si pripravena :sunglasses:
U nas rodicia uz dnes odisli na slovac tak som trosku smutna ako vzdy ked odidu no ale co uz :wink: mam teraz nejak casik kedze mi timmyk spi a manzel upratuje uz 2hod kuchynu :grinning:
26. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha denis stedry darcek :grinning: no ale musis uznat ze aspon prakticky :wink:
26. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac to choditko a skakadlo a hraci pult v jednom ako som predtym posielala odkaz je fakt bozske no vymakany kazdy detail a timmy je v nom tak rad :dizzy_face: a dostal este aj dalsie choditko-no vianoce sa niesli v znameni macka pooh takze dostal vsetko co s me s tymto motivom nasli a to pomocne choditko pre starsie deti ale je to super hracka ako hracia tabula takze radost,tolko hraciek ze o ne zakopavame na kazdom rohu a komody ma preplnene oblecenim :unamused: a zohnal mangelik nakoniec zivy stromecek i ked len 1,80m no co uz je v pohodke i ked ho zdobil sam som cakala ze bude vyzerat horsie :wink:
26. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

tak u nás vánoce super, tady pár foteček http://picasaweb.google.cz/milihru/VNoce2008#,
ještě budu muset nějaké dodat. Neb nelča dostala supráckej svetr, tak až bude příznivé počasí tak jí v něm vyfotím za denního světla. :slight_smile: Jinak u nás vše dobře klaplo, na to že jsme u nás měli poprvé i tchánovce a šváru, tak super. Jen Nelča z toho byla trošku vyjukaná a hlavně nemohla pochopit, že si nemůže vzít ten krásně vonící dáreček co měla pod stromečkem :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Tak co po vánocích????

ANGIE
tak to je fajn, že Timmy je spokojenej!!!

DENI
no tak super dárek, to bych taky chtěla dostat :grinning: :grinning: :grinning:

MILU
super fotky!

NOvinky od nás nejsou veselé.. :slight_smile:
Néééééééééé, naše dítě se už plazí i po koberci :frowning2:((( A už to není miminko.. Vím, mám se z pokroku těšít, ale já doufala,že bude po Lenidlu, do 10měs. nedělala nic, spokojeně mi ležela pod hrazdičkou a Míša?? NO jo, pokrok nezastavím...
http://www.stream.cz/video/207034-lezu
koukám, že Míša chce otvírat šuplíky, tak zas budeme vyndavat úchyty.. A už ho otevřel.. Tak a táta má odpolední práci...
A táta povídal, že už se nebude jen kojit, že takovej velkej kluk, už musí dostat pořádný jídlo, takže jsem si pohrávala s myšlenkou, že to ještě vydržíme (pořád mu to stačí), ale 1.1. teda dáme mrkvovou šťávičku, no...
Vánoce byliy v pohodě, dárky se líbily oběma dětem, Míša byl z toho tak vykulenej, co všechno se děje, všecko vděčně ocucal a má z toho rozházenej režim, začal usínat až po 21h večer, protože si dá odpolední dvouhodinovku..
28. pro 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

Gali,
fotečky jsou super, je vidět, že děti si to užily a jsou spokojené z dárečků. A Míša je už velkej kluk a gratuluju k pokroru, ikdyž tobě se to moc asi nelíbí, ale což, děti rostou, tomu nezabráníš :sweat_smile: :dizzy_face:

A co chystáte na silvouše? My tu budeme mít pár kamarádů, kolik přesně se asi dozvíme dneska.
28. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim.,tak ja som prave dopiekla dalsie 2davky lineckych akosi je uz takmer po cukrovi-resp ostalo uz len to co nemame moc radi,tak som dopekala :grinning:
Gali aj Milu fotky supracke,skoda ze u nas sa viac kamerovalo nez fotilo :angry: takze ak nashromazdim dalsie fotecky tak pridam...gali aj u nas je to tak najprv zuby a ted uz lozi jak drak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa tom u celkom radujem lebo s myslienkou ze je to miminko som sa rozlucila uz hooodne davno :frowning2: takze to mame zaujimave teraz :sunglasses:
28. pro 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by ma tiez zaujimalo co podnikneme,my sa akosi nemozeme stale rozhodnut co so silvestrom :unamused:
28. pro 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

my dneska měly 2 návštěvy, dostala jsem těhu čaje, vitamíny, něco málo na prcka + vložky a kalhotky do porodnice :sweat_smile:

A dostal nás švára hele...Zapoměl!!! že budeme mít kluka, tak koupil krááásnýýý bodíčka, ale růůžový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nic no, na zahradě a doma to unosíme :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Gali super, že Míša už leze!!! :grinning: :grinning: :grinning: Holt ted to už bude malej škůdce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak fotky neotevřu, musím si je nejdříve uložit a pak zkouknout :rolling_eyes:
28. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
my na Silvestra budeme doma, tradičně :slight_smile:

ANGIE
já ještě to miminko chtěla, víš???

DENIS
co byste dostávali, nebýt ty těhule??? :grinning: :grinning: Růžový body si schovej, třeba příště :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali ved ja tiez ale ja som smutila uz asi v 3mes ze toto neni miminko ale velky chlap a teraz ked sa k tomu pridali aj zuby a lozenie,no co uz narobime my starneme a oni rastu :wink: Najviac ma stve ze si ho nemozem nechavat na prebalovaku vedla vane kym sa osprchujem :angry: takze cakam kym mi zaspi zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inac aj ja som pridala par fotiek z Vianoc do albika :wink:
29. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie
tak to já jsem se vždycky myla, když byl Míša v postýlce, já ani v koupelně žádnej přebalovák nemám.
Ty nemáš mimčo, máš opravdu velkýho chlapa, ale já mám pořád jen kojené miminko :slight_smile: Už teda jen pár dnů, ale jo :slight_smile:
Timmy je už dávno větší než byla Lenička v roce.
Je krásně rozesmátej, super je ta fotka na schodech. A to chodítko, nedivím se, že se mu líbí! Akorát, když je v chodítku, musíš ho vílc hlídat, přece jen na zemi je víc v pohodě, pokud nenachází na zemi věci jako Lenči hračky, tužky, prstýnky :frowning2:
29. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek