• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
hmmm lenze timmco v postielke moc nechce hlavne ked ma nevidi okolo tak som si ho vzdy vzala sebou do vajicka a hodila sa do vane,potom to uz neslo moje hodinove kupele tak na prebalovak-ten ma vyvysene okraje a kym sa nepretacal ta to bolo super na rychlu sprchu no teraz to uz nejde nijak :angry: ked nechcem aby zobudil muzika tak ho nenecham sameho v postielke bo viem ze po minute bude krik :angry:
Hej to je chlap riadny taky obrik :wink: no v choditku je mu fajn az na to ze ho tam este nechcem nechavat moc dlho inac moc v nom este nechodi len dozadu alebo na bok :grinning: a to len par krokov nelieta v nom este po celom baraku,on len tak vyzera ale podla veku je to mimco trosku prerostle... :wink:
29. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mi zaspal a mam pocit ze chrape este viac nez tatko :grinning:
29. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac som sa vam asi zabudla pochvalit tym kalendarom teeeda v reale vyzera uuuzasne :dizzy_face: a babicky boli hotove nechali vsetky darceky a len tento a furt dokola si ho prezerali :grinning: a aj fotky scrapy som dala urobit a spokojenost maximalna :sunglasses:
29. pro 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali vy davate uz misacka tiez do choditka???Sa divim ze este kojis-teda nie ze kojis ale ze len kojis a mudr ti nenanutila zeleninku ovocie :confused: mne normalne zacal odmietat zeleninu teda urobila som poriadnu obmenu a asi mu to nechutilo ta skusim zas kuracie brokolicu a zemiak a snad zacne zas papat :angry:
Dnes som bez telky kedze moj technik postlacal cosi ked sa hral s ovladacmi kym ja som pisala na kona a nejde nic len zrnenie :angry:
29. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že jste si užily krásné Vánoce. U nás se marodí, Kristýnka má angínu a antibiotika, já jsem to chytla od ní, takže nálada je pod bodem mrazu. Do toho přestala jíst (dvě lžičky jídla a je po obědě), tak je to u nás čím dál horší. Ježíšek byl letos velmi štědrý, ale kvůli nemoci ji teď hračky ani moc nezajímají. Chce si jen "číst" nebo vkládat obrázky do vkládačky. Ze stromečku byla vykulená, ale dárky nechtěla rozbalovat :slight_smile: jediný, co se trochu zlepšilo je spaní - díky nemoci spí trochu víc, ale zase musím být u ní, což jsme se snažili odbourat, ale teď nemám to srdce ji nechat samotnou, když po mně vztahuje ručičky a pláče, až se jí slzy kutálí po tvářích. :frowning2: tak až bude zdravá, tak zase začneme zkoušet nový spací režim.
Tak ještě hodím fotky do alba a jdu spát, zatím se mějte hezky :wink:
29. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO
tak to je mi Vás moc líto, holky, uzdravte se brzy! A pak se půjdeme cournout někdy, jako novoroční předsevzetí, jo? A začneme taky pracovat na spánku.

ANGIE
ne, my máme jenom to aktivní chodíko, jak si ho musí dítě strkat před sebou, když už chodí, aby mělo oporu
NO, však on taky Dr. neví, že Míša se nepřikrmuje :slight_smile: Ba né, já jsem říkala, jestli musím a Dr. říkal, že ntuně nemusím, že třeba jen teda vývary, aby to nebylo tak kalorický. Ale třeba pokud je dítě z alergické rodiny, tak ho běžně jen kojí do 8měs, takže se nebojím. Navíc to Míšovi zatím stačí, nekřičí hlady. Ale už brzy něco dostane, i když se mi do toho moc nechce, taková věda to je :wink: Už se těším ,až s ním budu jíst jáhly, pohanku, kuskus, cizrnu :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa tak to mne nakazala mudr hned ked som jej povedala ze som vyskusala bebu lebo bol chory a prestaval mi papat ta hned ze mam zacat davat zeleninove polievky...
Jee ivet tak to je strasne,take smutne sviatky,no snad sa vam to rychlo zlepsi :wink:
29. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze nekrici hladom,to uz by bolo moc spatne,ale tak sa vravi ze po polroku uz to mm nestaci :confused:
29. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaka veda,ja som najprv len kupovala tie bio uz pripravene,kym sme nedostali novy kuchynsky robot je to jednoduche-ja davam vzdy zemiak maso a tu zeleninu obmienam bud mrkva,karfiol alebo brokolica uvarim to vo vode bez soli a pak pomixujem a uz si to pripravim na 3-4porcie a dam aj do mrazaku :wink:
29. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE
brambory se nemrazí!!!!
29. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ANGIE
moje mlíko musí stačit, víš, co čokolády sním, aby ho měl hodně kalorické??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nie??? :confused: tak to ja mrazim a uz to par krat jedol a chutnalo :zipper_mouth: prave som dost citala ze vacsina mamin to tak robi :confounded:
Jeee fakt sa cpes cokoladou :grinning: :sweat_smile: :grinning: no to je obeta :grinning: i ked ja som ju niekedy na kila jedla no teraz uz som odvykla nejak tak by to bol aj problem mozno :unamused: ale to timmy prave nesmie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jééé IVET, to je blbýýýý, že jste takhle nemocný!!!!!!!!Tak snad se brzo uzdravíte a budete brzo v pořádku. Ty jo antibiotika jo, tak snad to brzo přejde a je to u všech poslední marodění. Za chvilku :grinning: bude jarooooo, to už budete všici zdraví!!!!!!!!!

Jinak jsem koukala na fotečky a musím říct, že už je z ní teda krááásnáááá slečna Ivet..Strašně se změnila a jak je důležitá na tý vánoční fotce co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já už 4-5den nespím..Nevím proč, zda je tělo odpočatý či co..Ale přes den spát nepotřebuju....večer chodím spát kolem půlnoci...usínám tak hodinu!!!!!!, pak se kolem 4-5ráno probudím, jdu se vyčůrat..Ty vole a neusnu! Převaluju se, čumím do tmy.......Tak ráno kolem 7vylezu ajsem vzhůru :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jo holky a když jste měli prcky v bříšku, nepamatujete si, zda tak jak vám řádili v břiše, řádili i po narození???
Páč naše veličenstvo přes den spí...Občas se zamele, ale večer!!Jako když má nastavenýho budíka kolem 23hodiny s sebou mele a rajtuje s přestávkama až do cca 5-6ráno......Nezůstane mu to že??, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
ale to víš, že to zůstat může :slight_smile: Přece tady nebudeš jediná se spavým dítětem, no ne? :grinning: :grinning:
Jinak při Lenče jsem taky nemohla spát, to jsem se budívala kolem 4h ráno, zato s Míšou bych ve spaní trhala rekordy.

IVET
tak jsem taky viděla fotky, krásný dárky a krásný šatky a nejhezčí je jejich nositelka!!!

ANGIE
já vím, že se to řešilo, když byla malá Lenička, že prostě se mají mrazit udělaný příkrmy bez brambor leda, protože brambory všeobecně nemají přemrznout a když ano, tak pak sládnou a nemělo by se to jíst. Tehdy tam holky psaly ještě asi x věcí, jenomže to už je let, já si to nepamatuju... Takže zmrazit leda bez toho bramboru, ten pak dovařit do toho.
30. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Gali fuj, to jsem právě slyšet nechtěla...Ty jsi měla napsat néééééééééééééé, to mu nezůstane, až se narodí, přes den bude vzhůru a v noci kolem 9 usne a probudí se ráno kolem 6... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty voga, to mě asi odvezou Gali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co děláš??? Já myslela že tu nikdo nebude...Nebyla tady dlouho Jana a Jana že ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měla, nooo, ale radši počítej s horší variantou.. U nás je spaní dýl jak 3h v kuse zázrak - no, dneska se mu skoro i povedl, spali jsme s tátou všichni v jedný posteli, přece se před tátou nepředvede jako zlobil, že jo..
JInak já tu dělám to, že se koukám, jestli platí dnešní srazík, tak proto jsem na netu.
Mám dojem, že jedna Jana je v HOřicích a druhá Jana - nevím.. Asi se návštěvujou a hrajou si :slight_smile:
My máme Leničku u babičky a Míšidlo spíí
A teď už jdu pofackovat byt :slight_smile:
30. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem ted ve vaně, páč v tý zimě se potřebuju odmrazit

To jo u táty musí bejt hodnej :grinning: to je jasný přece......

Jéé hele holky, včera jsme se byli přihlásit u nás na vsi, tak od příštího týdne už budeme oficiálně vesnický :grinning:

Ale na to se chci optat.....Budu si dělat novou občanku, a když už budu měsíc na neschopence, musím potom někam něco posílat, že mám změnu????

Jako banka atd je mi jasný, to psát nemusíte :grinning: spíš mi jde o tu nemocenskou, jestli nemusím nikde někam hlásit změnu.....Jenom tý pindě do práce napíšu změnu adresy že jo???Jinak adresu v době nemoci nahlásím rovnou už tady tu novou..

Ale jsem ráda, že to stihneme, že mateřská už bude na mojí novou občanku, že nebudou zmatky potom...
30. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to viem ze sladnu potom zemiaky ale je to skodlive ked maju nasladlu chut?? :confused: uz 3x som mu to takto dala ja vzdy 2si dam do ladnicky aby mal na dalsi den a jednu zmrazit abo ak vyjde tak aj dve :confounded: no robievala som to predtym aj bez zemiakov teraz uz vzdy davam zemiak...hmmm tak dobre vediet na sr sme mu vzdy cerstve varili ale to je otrava kazdy den resp kazdy druhy :angry: fajn akurat dnes sa chystam mu robit nove lebo 2dni je na ovoci teraz tak pre zmenu nas caka v ladnicke brokolicka :sunglasses:
30. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne mi zaspala to som cumela bo sused nam tu tlcie kazdy den a to pocut rovno jak pri hlave keby mi to robil :angry: jaaaj uz mam toho dost,chcem vlastny dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
30. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale dnes sa celkom pekne hral sam az na to ze kym som ja bola na pc tak mi pred ocami postahoval ozdobky zo stromceka jak si lozi hore dole po celom obyvaku a pak taky omotany jak sa valal po zemi z bruska na chrbatik no zlaty bol ale uz ciham jak drak stale na nho treba davat pozor no ale aspon sa zabavi kym ho to lozenie este bavi,inac uz sa stupa aj z kolienok na spicky tak som zvedava kedy nam zacne chodit :grinning:
30. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali aj my mame aj to aktivne choditko ale mam pocit ze sa o nho ani neoprie nejake je to nizko robene asi pre mensie deti nas uz je teraz davno vacsi ze uz by sa k nemu ohynal :angry: a kym zacne poriadne chodit no co uz aspon to ma jak zabavu a tlaci si to pred sebou ked lozi dnes ho strcil do stromceka a tlaciiiil :unamused: este ze je tak stabilny :wink:
30. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni ono preto tak vyvadza ze cez den ma pohyb teda ty mas pohyb alebo aj ked sedis a hybes sa tak on sa hompala a ked si lahnes tak je klud a on vtedy zacne najviac...to tak maju vsetky tehulky asi :wink: ono sa to vzdy meni mne vyvadzal skoro vzdy aj cez den aj v noci ale tak zeby som nespala to som mala az ku koncu tehu a ostalo mu to dodnes :grinning:
30. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě uklidnila Angie, to abych si pomalu začala rezervovat pokoj v Bohnicích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu vás pozdravit :slight_smile:

vánoce byly u nás fajn, malá se akorát probudila,když jsme jedli,tak pak vydržela v lehátku a byla hodňoučká.Pak jsme jí převlíkli a šli ke stromku. Největší radost měla samo z papírů a ne z obsahu :grinning: Teri pořád hledala mobil, ale i tak vypadala spokojeně, hlavně že měla přeskáče.
Na víkend jsme byli u babi a dědy v Hořicích,tam tedy byl hoooodně bohatý Ježíšek a konečně jsem si pochovala malou neteřinku. No malou, mám pocit,že nás hodně brzy dožene tím jak jí chutná, už teď má přes 4 kg,což mi měli až ve 2.měsících a velikost má už 62 :confused:

jinak máme doma taťku,tak si ho s malou aspoň užijem a chodíme spolu kočárkovat.

ani nedočítám, jen zběžně jsem cosi skoukla.
Ivet, tak moc držím palečky,ať je Kristýnka zdravá holka a nemáte žádný trápení. Je to naprd,když jsou ti drobečci nemocní. My jsme konečně bez rýmy,tak snad to nějakou dobu vydrží.
Jo, a s usínáním to je o malinko lepší.Už uspávám v posteli,ale ne vždy se zadaří a pak padá lustr, jak vzteky třísknu dveřma (jako včera :grinning: )
Horší to je teď přes den, když je venku takový mráz a nemůžeme zůstat v kočárku...To jí uspíme a pak odstavíme v předsíni a dospává... no, není to jako venku,ale aspoň chvílu se vyspí...

Tak se tu mějte pěkně a přejeme pěkně prožitý poslední den v roce a co nejlepší vstup do toho nového:slight_smile:
30. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nie Deni nicoho sa neboj,ved kazde dieta je jedinecne a uplne ine :wink: prvych 6nedel som mala hotoveho lucifera s anjelskou tvarou potom sa to otocilo i ked ta tvar ostala anjelska :grinning: :wink: bol dobrucky a zacal pekne papat teda pomenej nie kazdu hodinu a pekne v noci spinkat no a po 3,5mes nespi...zlosti v noci stale sa prehadzuje a cez den je hyperaktivny...no moja kamoska ma zas dieta co sedi tam kde ho polozia-a ma uz vyse roka :unamused: to tiez neni moc dobre ale ten stred by som brala zas :grinning:
30. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved uz coskoro to zistis-sledujem jak to bezi uz len 4mes a nieco a budes mat cipiska pri sebe :wink:
30. pro 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme u nás měli kamarády a k červnu mají svatbu 5. 6. Pozvali nás, Jarda jde za svědka.....

Jarda jak Jarda, ale já jdu poprvý v životě na svatbu....Budu vypadat jak velryba, nemám nic na sebe, při nejlepčím malýmu bude 3týdny, záleží kdy porodím......Takže super....

Ještě že to mají v Rci a potom v Hoštce, naši jsou v Kyškovicích, ale i tak..Budu jezdit jak dojná kráva :grinning: a bůůůůhvííí co z tý svatby budu mít...Budu na limče a poctivě spíše rozvážet lidi asi ..No jseeem na to mooc zvědavá jak to bude
30. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni alebo budes lezat na porodnom sale :wink:
30. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už néééé proboha.......

Já si myslím, že do 17května porodit MUSIM, ono se nesmí déle než 14dnů přenášet že jo?????

Ale uvidíme, nechávám to být....Buuhvíí kdy porodím, takže to nebudu hrotit..Jarda jde, toho doma držet nebudu a nechci a já se když tak půjdu jenom kooknout na obřad a pak tam juknu do Hoštky na průběh :dizzy_face:
30. pro 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj
Jdu Vám říct, co se mi dneska stalo.
Odpoledne jsme se chystali na srazík, já jsem se chtěla převlíknout, tak jsem vzala Míšidlo a v ložnici jsem ho položila na postel, abych se převlíkla. On začal, jakože bude brečet. Někdy se prostě nadechne a chvíli trvá, než siréna spustí. No a tak jsem čekala, že začne a ono pořád nic, svlíkala jsem se a koukla se na něho a on byl fialovej, obličejík, pusinka, celej, popadla jsem ho, vím, že se má jakoby dítě vyšokovat, fouknout na něj, myslím, že v tom jsem to taky udělala, on pořád nic, žádnej hlas, otočila jsem ho hlavou dolů, bouchala do zádíček, běhala jsem tam po bytě a on pořád nic, myslela jsem, že se zblázním. Pavel byl venku dát kočár do auta, běžela jsem na chodbu, chtěla jsem běžet za ním a teprve až tam, venku na chodbě, se Míša rozeřval, za takovou dobu! Já nevím, třeba to bylo jen 10 vteřin, ale bylo to neuvěřitelně dlouhý a on celej fialovej, pak jsem ho jen popadla a seděla jsem na chodbě a klepala se. Vůbec nevím, proč to udělal, ale strašně se teď bojím.
30. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek