• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Čau holky,
já už jsem vás neviděla. Fakt dlouho :slight_smile:

Gali, vánoční fotky dětiček jsou úžasný :dizzy_face: Lenička je kouzelná jak předvádí co dostala. Taky se chystám, že nějaké fotky doplním, ale když mě to tak strašně nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivet, nevím jestli někdy čteš co se tady píše, ale pokud ano, tak držím palce, aby se u vás už nemarodilo. Je to hrůza když jsou ti prťavci nemocní. Chuděrka Kristýnka když má tak brzo antibiotika, ale bohužel někdy to bez nich nejde :unamused: Pod stromečkem byla Kristýnka opravdu fešanda :dizzy_face: A příjde mi úplně jiná než si ji pamatuju. Však už je to dlouho co jsme se viděly.

Angie, jak psala Gali, brambory se nemrazí. Nejen kvůli nasládlé chuti, ale prý brambory po zmrazení obsahují nějaké škodliviny. Co přesně netuším. Taky nevařím Štěpulkovi každý den. Většinou uvařím tak 3-4 porce. Ale pouze maso se zeleninkou a to zmrazím. Pak jen denně vařím přílohu a někdy tam šoupnu i čerstvou zeleninku. To už pak dlouho netrvá a nedá to ani moc práce :wink:

Deni, já jsem měla na svatbě svědkyni, která byla 5 týdnů po porodu. Je to moje opravdu dobrá kamarádka (teď mě napadá, že ji zas dlužím mail :confounded: ) a ona ráda svědčit šla i když byla tak krátce po porodu. Je pravda, že chvilku po večeři odjížděli. Jednak kvůli hlídání a pak i kvůli kojení. Jo, a dýl jak 14 dní Tě přenášet nenechají :wink:
30. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj Gali, teď čtu ten Tvůj poslední příspěvek. Úplně mě z toho mrazí. Nevím co bych dělala kdyby se to stalo mě. Někde jsem četla, že to nějaké dětičky dělají. Dokonce jedna maminka psala, že její chlapeček to dělá často a snad chodí i na nějaké spešl kontroly. Prý z toho vyroste. Držím palce, aby se to u vás už neopakovalo.

Jinak jsem shlédla Mišánkovo video. Je opravdu šikovný. Myslela jsem si, že bude brzo lézt. Ono totiž i při tom plazení je vidět jak strká kolínka pod sebe a jak střídá nožičky. Je to šikulka. Mě se lezoucí dětičky líbí, příjde mi to roztomilé. Tak se ani moc netěším, až se u nás přestane lézt a začne se chodit.
30. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO ahooooj!
Jé, vidíš, taky nevíš, proč přesně se ty brambory mrazit nemají, viď, já si to taky nepamatuju, ale prostě to teda radši nedělám :slight_smile:
A nevíš, prosím, co se s takovýma dětma teda jako má dělat, kdyby to, náhodou, chtěl Míša zopakovat? Já už to zažít nechci, stačilo mi to.
Tak to Ti děkuju teda :frowning2: Už budu mít po miminku, jo??? Tak teda, když už chce tohle dělat, tak ať se dloooouho jen plazí :slight_smile: Ba né, už jsem si teda zvykla, že se vůbec neřídí tím, co jsem si pro něj vymyslela, už od narození ne :slight_smile: a ať si dělá, co chce, jak brzy chce a jak uzná za vhodný, hlavně, že je!
Moc ho to plazení se baví, dneska si super hrál s PET lahví se žlutou limonádou, táta na to prej "tak my mu kupujeme drahý hračky a jemu stačí jedna limča za 8 korun :slight_smile:)"
Štěpulkovi bude brzy rok, to letí.. Moc se mi líbilo, jakou rychlostí se u Vás doma plazil, za bráškou, super to bylo!
30. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za podporu, Kristýnce je už docela dobře, ale atb brát musíme. Za to mně je čím dál hůř a jako vrchol všeho jsem si dneska opařila pusu tak hnusně, že se mi to okamžitě slouplo do živýho masa :rolling_eyes:

Gali, nechceš radši půjčit monitor dechu??? Abys měla přes noc klid a pro jistotu bych to konzultovala s doktorkou ... Vím jaký to je, měly jsme to 4x, jen malá byla úplně šedivá (jak spala) ne fialová. Kdyby ano, klidně písni na mobil a můžeme se domluvit, že byste si ho vzali (klidně ještě teď hned, aby ses nemusela celou noc klepat).

Deni, dýl by tě přenášet nenechali, neboj se :slight_smile: Už se těším, až tady přibyde nové miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a definitivně prodáváme kočárek, včetně autosedačky, hluboký a základny do auta. Je ještě rok v záruce a v perfektním stavu, tak snad ho někdo koupí. Já jsem s ním fakt max spokojená, ale pro nás je zbytečně velký, nám by ho stačila půlka :grinning: a v našem mega bytě je potřeba každičký centimetr místa, tak půjde do světa.
30. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO
opravdu děkuju moc za nabídku,
zatím doufám, že je to ojedinělý stav a opakovat se to nebude. Míšula spí se mnou, spím na půlku, tak bych snad reagovala, i když...
A Vám se to taky dělo? Cos teda dělala, když zapípal nebo co dělá???

Jaký bere Kristýnka ATB? To je hokej je do ní nacpat, co? Vím, jak Míša je nechtěl, bral hnusnej Zinnat :frowning2:
A jak jsi si opařila tu pusu, prosím Tě??? Au!
30. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali,
kdyby něco, tak fakt kdykoli. Nám Kristýnka přestala poprvé dýchat v porodnici, alarm začal houkat a protože jsme byly na JIP, tak mi ji sestra rovnou odnesla a vrátila v pořádku asi za 5 minut. Pak se to stalo ještě 3x když už jsme byly doma a to taky začal houkat alarm, tak jsem utíkala k postýlce, Kristýnka tam ležela úplně šedivá, tak jsem ji vždycky chytla a zatřásla s ní a naštěstí pokaždý "naskočila", lekla se a začala dýchat a brečet. Ale já jsem pak pokaždý byla úplně vyřízená, protože jsem se bála, že příště nenaskočí :confounded: Konzultovala jsem to s dr., ale u nás to bylo tou nedonošeností, tak by to už mělo být v pořádku (ťuk, ťuk, ťuk) Malá spí taky se mnou a teď strašně kope a mlátí sebou, takže vím o každým jejím pohybu :grinning: Teď bere Ospen a jsou sladký pomerančový, tak jí to vůbec neva (Nurofen sirup mi nechtěla vrátit tu trubičku, jak jí to chutnalo :grinning: ) dáváme injekční stříkačkou, tak to spolyká v pohodě.
Jsem jelito, chtěla jsem zkusit cukrkandlový zdobení a jak jsem to rozehřála, tak jsem si to neuvědomila a dala si měchačku k puse a tradáááááá, mám tam 1 x 1 cm puchejř na spodním rtu. Prostě debil :rolling_eyes:
30. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak co s tím kdyby se to opakovalo, bohužel nevím :frowning2: Myslím, že tenkrát psala, stříknout do obličeje trochu vody, aby se lekl a nadechl. A taky snažit se vyvarovat zbytečného pláče. Vím, že tenkrát jsem se nad tím pozastavovala, protože si neumím představit, jak se dělá vyvarovat se zbytečného pláče. Děti přece pláčou tak často... Ale třeba to u vás byla jen náhoda, která se už víckrát nebude opakovat.

Ivet, jsem ráda, že už je Kristýnce líp. Ty máš teda ale pech, ještě si spálit pusu. Využij toho, že je taťka doma (předpokládám, že je :wink: ) a zalez si do peřin, ať se z toho taky brzo dostaneš. Mně docela pomáhá vykousat půl citronu. Ne, že bych to dělala ráda, ale často to zabralo. Ale nevím, jestli by se to vůbec dalo vydržet, teď když máš tu sloupnutou pusu.

Jinak i my se chystáme prodat kočárek. Poprvé, když jsme prodávali ten Vojtíškův, tak jsem to obrečela :sweat_smile: Nějak mi z toho bylo smutno, asi že už není miminko :wink:
30. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO
kdyby něco, tak se budu určitě hlásit.
Tý jo, tak to jsi si teda fakt užila.. To je strašný, když si jí představím, kočičku krásnou. A že jsi byla vyřízená, to se nedivím, vím, jak bylo mně, kdyby se Míšidlu něco stalo - pořád na to musím myslet a chodím ho pořád kontrolovat.
Zatím nebudu plašit, mohlo mu třeba něco zaskočit nebo já fakt nevím, ale určitě ho budu pozorovat víc než kdy jindy.
A Vy už malou na tom monitoru teda nemáte? To jí teda radši dávej! Takovýhle zkušenosti, fuuuj!
Tak to ten Zinnat byl pěkně hnusnej :frowning2:
No a ta tvoje pusa, to teda bolí!!!

MELISSKO
vyvarovat se zbytečného pláče, to znamená mu v noci nechávat prso a necpat dudlík, nenechávat ho usínat v postýlce ,ale u mně na ruce - to jsou chvíle, kdy pláče nejvíc :slight_smile:
Ten citron by se asi vydržet nedal, si myslím. Když mám rozpraskaný koutky (a že je mám teď pořád), tak kyselý pálí až moc
Melinko, my taky první kočárek prodali a jak mi to bylo líto. Ještě jsem ho asi 3x potkala v Rci a jak mně bodlo u srdíčka. Tenhle neprodám :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, ty děti se leknou a hned začnou brečet, takže to teda taky moc nechápu :confused: Táta se stará skvěle, ještě že ho máme, jinak bysme tady umřely hlady :sweat_smile: Kočárek obrečím zcela určitě :sweat_smile:
30. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza taky nějak s prodejem kočárku nechvátá. Není to tak dlouho co mi našeptával, jestli si ho nenecháme ještě na další mimčo :sweat_smile: :wink: :slight_smile: Ale myslím že už ne, my už máme vybráno. Já se budu chodit kochat miminkem ke kamarádce. Jen jestli jí nebudu závidět :wink: :grinning:
30. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Meli, tak to si ho radši schovej, kdyby ta "závist" přerostla trošku víc :grinning:
30. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELI
budeš jí závidět, nech si kočárek! :wink: :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminky kecalky :grinning:

jdu vám jen popřát příjemnou oslavu konce roku a ať ten nový rok je lepší než ten předešlý; přeji samozřejmě jen samá nej, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn ze to viem,tak teraz timmyk dostane vegetarianu :grinning: som zvedava co na to povie :confused: namiesto masa bude este davka mrkvicky :grinning: no kuracie som mu nechcela davat sa vravi aby stastie neuletelo neviem ako je to tu u vas ci to jete ci nie :confused:
Jaaaj uz mi timmco vstal a to som sa chcela pustit do sosovice nech je viac penazi to mi zas muzik vravel ze oni to tu tak varia a este aj tortik upiect no to by som chcela asi moc ved aj tak sa divim ze spal skoro celu hod tak to osm sa stihla krasne vykupat vyprat,uvarit mu papanicko a este sa aj najest :grinning: a uz len pockam na tatika asi kedy vstane nech sa do toho pustim-on bol totiz to v praci :frowning2:
31. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Denis hej ja som si neuvedomila ze si pisala ze az 6mesiac stale som to brala ze to je ten kveten :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam chaos v mesiacoch az pak mi doslo ze aj timmy je kvetnatko a ze je to 5mesiac :wink: to vies ze max su 2tyzdne potom ti ho vyvolaju ten porod :sunglasses:
31. pro 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,

uff, tak jsem Vás dočetla konečně :grinning: ale teda musím říct, že mám husinu z těch Vašich příspěvků a hlavně z toho prvního od Gali!!!!!!!!!!!!!!!

Já vůbec nevím co bych dělala holky, se nedivím, že jste potom vystreslý a bojíte se ty voga, já bych asi taky začala lítat po baráku, brečet, třást s ním, to ježiši to musí bejt hrozný, kor když píše Ivet že Kristýnka byla šedivá, šmankote :pensive: :pensive: :pensive: :fearful: Já bych byla přímo posraná až za ušima :sweat_smile:

Tak Gali snad to bylo poprvý a naposledy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak Ivetkoooo máš IPčko :wink:

Jinak s tou svatbou uvidím no..Bůůhví co a jak všechno bude, Jarda jde to je jasný a já jako s jedním člověkem se můžu řešit tak měsíc před svatbou..Ale spíše se obávám že se mi od malýho ani nebude chtít spíše :grinning: , tak půjdu na obřad kouknout a pak bych se u nich stavila na chvíli po jídle....Ale je to brzo takhle plánovat..

Jooooooooooo kdybych nebyla těhule, tak je to jasný, jsem tam od rána do večera, možná až k ránu, koupala bych se v bazénu a pořááádně to zapila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak ja vam len idem popriat krasneho Silvestra,nech si to pekne uzijete a do Noveho roku vstupite s este stastnejsou nohou a prezijete ho v zdravi,stasti,laske a rodinnej pohode :wink:
31. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky i jáááá přeju krásný Nový rok a hodně zdraví a lásky!!!!

Já se jdu pomalu odpojit.....Tak se mějte zatím krásně, ahoojky a večer se moc neopijte :grinning:
31. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, užijte si hezký Nový i nový rok 2009 a všem přeju hlavně zdraví a lásku.

PS a kdo nekojí, tak tomu jen malou kocovinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem přišla popřát. Všem přeji hodně štěstí a zdravíčka. A tu oslavu si hezky užijte.
31. pro 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký nový rok........

víc ani nemá cenu psát....
31. pro 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
krásný a úspěšný Nový rok 2009,
hlavně hodně zdravíčka a štěstí!!!!

PS: Také spavé děti! :slight_smile:
PS1: některým "zadaření se" a některým lehký porod :slight_smile:
PS2: a ať se tu pravidelně scházíme a pokecáváme :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný Nový rok 2009 všem.
Ať se Vám splní všechna přání :wink:
31. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
MŮŽEME MÍT TISÍCE PŘÁNÍ, TUŽEB A SNŮ,
ALE JEN ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ,LÁSKA A PŘÁTELSTVÍ
DÁVÁ SMYSL NAŠIM DNŮM.
1. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přejeme hodně štěstí do nového roku

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=49374
1. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny a stastny novy rok,plny lasky, zdravia, trpezlivosti a porozumenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj holky,

tak máme rok 2009, tak taky přeji hezký vstup do toho Nového roku.....

Jináč u nás Silvestr nuda jako bláááázen. Byli jsme opět u známých, v televizi katastrofa, NIC nedávali, mejdan z Václaváku ubohej!!!!!, no nic prostě...V 1 jsme už byli doma.....
1. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas supeeer silvester,boli sme na ohnostroj a dokonca sme skoncili aj na diskoteke parada :dizzy_face: timmycek bol u babicky a pred polnocou sme tam sli a on pekne cakal spolu s nami na prichod noveho roku :wink:
1. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásný Nový rok,hodně zdraví,štěstí a pohody :slight_smile: :wink:
1. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek