• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky,
koukám že se tady probírá praní.
Tak my praly asi do roka v Lovele-sypké a pak normálně v Arielu.
Jednou jsem zkusila koupit na naše prádlo s manželem Lanzu a ona se špatně rozpouštěla a nevyprala vše tak jsem se vrátila k Arielu a ten vypere všechno :wink:
Jinak známá třeba říkala, že od mala pere malého věci v normálním prášku jako jejich prádlo a nic, ono to chce vyzkoušet některé děti jsou citlivé a některým nevadí na kůži vůbec nic.
Jj pračka, taky budu uvažovat o nové jen bych tady od vás potřebovala poradit nějakou bezhlučnou :sweat_smile:

Andrej naše malá to měla taky s tím nočníkem,
ze začátku tam hačala a byla spokojená ale nic tam neudělala, pak tam nechtěla hačat vůbec pak kolem 18.měsíce začala chodit na nočníček sama ale zase byl problém s kaděním u toho tam nechtěla hačat a časem se to srovnalo.
Dej jí čas, nemá cenu to uspěchat :wink:

Jani,
je mi to líto s dědou rakovina je svinstvo to znám :cry:
5. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
teda dneska opravdu sněžilo. Ale jsem ráda. Když je zima, tak ať mrzne a je sníh. I když na silnicích je to hrůza :confounded: Byli jsme venku na bobování. Vojta boboval a já jsem se Štěpulou v kočárku dávala pozor. Musím říct, že dneska jsem si po dlouhé době ten velký těžký kočár pochvalovala, protože ve sněhu jsme projeli bez problémů všude.

Jinak Deni, u nás se taky pere v práškové Lovele. A vypere. Teda nevypere hovňouse žluťásky, který už naštěstí nemáme a růzdné druhy ovoce taky nechají stopu, ale na to používám buď vanish nebo žlučový mýdlo. To si s tím poradí vždycky.

Jani, to s dědou je mi líto :frowning2: Držím palce ať se s tím popere. Bohužel s rakovinou mám v rodině zkušeností víc než dost. Ale to je smutný téma, o tom se mi nechce psát.

Milu, ta předsíňová stěna je moc pěkná. Z podobného materiálu teď před vánoci Honza dělal skříňky do obyváku. A pračka potvora pořád zlobí, co. Když se nám posledně rozbila, tak opravář právě říkal, že pračky se málokdy vyplatí opravovat. Že náhradní díly jsou drahé a že se pak vyplatí koupit pračku novou. My jsme tak udělali a zatím (ťuk, ťuk, ťuk) v pořádku.

A co Ivetka? Nevíte jak je Kristýnce. Doufám, že už dobře.
5. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ahooooj. Jak se vůbec všichni máte? Co Simonka? Já ji pořád vidím jako čerstvé miminko, které bylo na prvním srazu v Litoměřicích a ona už bude mít sourozence. Přejete si chlapečka nebo zase holčičku? Jinak souhlasím s názorem Prot, taky bych ten nočník nějak nehrotila. Ono většinou když dětičky začnou nočníkovat brzo a to si myslím, že Simonka začala, tak pak mají období kdy z něj utíkají. Nenuťte ji, ono to přejde.

Prot a co baráček? Stavíte teď v zimě nebo čekáte až se trošku oteplí.
5. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani, ohledně dědečka je mi to taky moc líto, měli jsme to taky v rodině :frowning2:

Ad pračka - loni nám odešla elektronika a oprava stála 4500 - to jsem nadávala jak špaček, protože se to stalo 14 dní po vypršení záruky. :angry: A malý jsem prala v Lovele (práškový i tekutý) a připadalo mi, že skoro nic nevypere. Rozhodně teda ne mrkev a kakání od miminečka. Takže přesně - žlučový mýdlo.

Kristýnka je od minulého pondělí bez teplot, takže už jsme vyrazily i na krátkou procházku, ale je teď solidně unudlaná a protivná. Nevím, jestli zuby nebo prostě ponorka. Navíc potřebujeme koupit novou kombinézu, protože z týhle už leze všade okolo, tak sjíždím mmb a přeměřuju jak ďas. A velká novina od nás - chci malou už definitivně odstavit. Jsem už napůl mrtvá z toho, jak vstávám 15 x za noc, aby si slečna cucla stylem cuc cuc a spala. Takže zkušené matky prosím o radu, jak ostavit totálního závisláka, co mi rve tričko a křičí u toho HE HE. :sweat_smile: :pensive:
5. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, ale co bude dál nevím, myslím dědu...radši jiné téma...

Ivet, mám pocit, že píšeš o nás a nočním kojení.. u nás to je naprosto stejný,ale nedovedu si představit co by bylo, kdybych jí to prso nedala... u Teri jsem jí ošálila čajem,ale Janula nechce čaj :frowning2:

ježis, už zase řve,tak jdu uspávat :confounded:

jooo, zítra nejde koník do 11 hod.tak abyste se nedivili.... pa
5. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, Jani, ajo :confused:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=81970&vGroupOffset=0

to alespoň v práci stihnu udělat i něco navíc :grinning:
5. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak já znám radu z knížek a ta zní: v noci ať vstává k malé tatínek. Prý to trvá 3 dny až týden a děťátko pochopí. Ale nevím jestli na to máte, protože jednoduchý to určitě nebude. Já jsem Vojtu odstavila v 11 měsících bez problémů (až teď vidím, jak hodné a bezproblémové dítě jsem měla :wink: :slight_smile: ) Vzbudil se v 5 ráno, tak jak bylo zvykem a já jsem místo kozenky dala čaj, nechtěl ho. Druhý den se znovu vzbudil a to už jsem na něj jen tiše mluvila a usnul. Třetí noc a další už se nebudil... to byl relax :dizzy_face: Štěpána už v noci taky nekojím. A to jsme skončili protože i když jsem nakojila a konejšila, tak se řvalo jako blázen. U kojení se vztekal. Takže jsem k němu taky jen chodila, hladila, nasazovala dudel a řev byl menší než když jsem se snažila nakojit :confused: Teď už se budí asi 2-3x za noc jen kvůli dudlíku nebo protože stojí. Položím ho a jdu spát, usíná bez pláče (ťuk, ťuk, ťuk). A pro jistotu ještě jednou ťuk, ťuk, ťuk. Fakt to musím zaťukat, protože předtím to byl očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kojím jen ráno a večer. Taky bych už ráda přestala, ale nemůžu ho naučit na Sunar, zvedá se mu žaludek. Ale mléko by ještě měl mít, tak nevím co s tím. Sunar mi u Vojty doporučovala dr. prý je nejpodobnější MM.

Díky za info, že nepůjde koník
5. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melis je nam oboum jedno, co to bude, hlavne at je v pohode.Simca by chtela kuka a tadka asi taky - aby pry nemakal na baraku sam, ale simca je technik jako blazen, takze je to dle meho nazoru jedno.Uz simonka sama zacina chodit, ze mam v brise mimi, tak je sranda.

Ivet ja bych mela taky prestat kojit, ale Simca by me snad sezrala - dostava i behem dne a ja ted nemam to srdce ji nechat bulet - pak totiz rvu taky - hormony.A caj mi sice pije, ale v noci mi ho neveme.Zkus dat maly treba sunar.Jestli pije z lahvicky - me ji simca vubec nebrala.
5. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mellis,
teď jsme se o tom zrovna bavili s manželem nadává na počasí zrovna když potřebuje dělat tak je pořádná zima.
Ale já už jsem v klidu po tom,
co jsme čekali na střechu cca rok už to nehrotím.
Ale než bude druhé,
tak chci bydlet :slight_smile:

Ivet,
tak s tím ti neporadím já malé nedávala od šestého měsíce v noci ani jíst ani pít ona stejně furt plakala a hladem to teda nebylo a jsem teď za to vděčná že se od té doby krásně vyspím.
Čím je dítě asi starší tak tím je odstavení horší.
Každopádně bych být tebou zrušila kojení v noci, aby jsi se vyspala.
Malá to pochopí, že se v noci spí a přes den bych ji klidně kojila aspoň ušetříš :wink:

Dobrou holky
5. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak my sme u starsieho syna pouzivali Lovelu praskovu pol roka, a potom som prala v Arieli alebo Persile.U mladsieho som od zaciatku prala v Persile a bolo vsetko Ok.
Tiez by som potrebovala novu pracku,lebo aj moja obcas tecie,alebo nedokonci program :angry:
Dabelska,ak som spravne pochopila tvoj manzel ma neaky obchod???Chceme kupim umyvacku riadu,do linky aby sa dala zabudovat, vobec neviem aka znacka je dobra, dam si rada poradit :slight_smile:
Nocnikovanie u Adamka sme zacali velmi skoro(14 mes.) a okolo 18 mesiaca zacal odmietat sediet na nocniku, tak sme na 2 mesiace nocnik odlozili a potom skusili znova, no on stale odmietal.Az ked som sa vratila z porodnice, tak odmietal plienky a velmi rychlo sa aj potom naucil chodit na WC.Samozrejme sa mu obcas stalo,ze nestihol sa ist vycurat,ale bol tak zaneprazdneny hrou,ze jednoducho nestihol :grinning:,ale to je normalne.Tak som si povedala,ze u Mateja sa nebudem ponahlat a obcas mu nocnik ukazem,ale nutit ho rozhodne nebudem,lebo by to bolo len trapenie.
5. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem ráno trnula jako blázen. vyply nám elektriku a během 15 minut nám klesla teplota o stupeň.prostě jsem se bála,že nepůjde půl dne a nám tu bude zima a hůř, že nebudu mít malý jak ohřát jídlo,když máme vše na elektriku.... no, naštěstí to po půl hodině pustili,tak už zase topíme:slight_smile:

a taky zírám,že koník jde, i když psali že nepůjde :confused:

tak a teď můžu reagovat na to,co jste tu psaly a já to nestihla:slight_smile:

Milu,ta předsíňová stěna vypadá dobře. Ale je lepší to vidět v reálu. My jeli do sconta za 1 vybranou přes net a když jsme to viděli v reálu,přestala se nám tedy líbit :confounded: Potřebujem atypický rozměry a hlavně ten výklenek máme hluboký 60 cm,tak je škoda nevyužít prostor. Pak ještě k tomu pod kotel chceme samotný botník a Tom si vymyslel zavírací skříň. No a když se do toho pustí sám, udělá ještě skříňky nahoře u stropu na míň používaný věci. Však skladovacích prostor není nikdy málo.... Jo a když jsme u toho, Jani, nemohla bys mi prosím poslat fotku těch vašich vestavěných skříní,co máte??? Já to líčila Tomovi,ale není na vizuální pohled :wink: Moc díky předem.

Jak jsme to měli s Teri a nočníkem si už moc nepamatuju. Jen vím, že jsme začaly hodně brzy a kupodivu bez jakýchkoliv problémů. Občas nějaká ta příhoda byla,ale že by brečela,že tam nechce být jsem nezažila. Jsem na tom jako Melisska,až teď zjišťuju, jaký jsem měla zlatý dítě ve srovnání s Janinkou :grinning: :grinning: :grinning:

My dnes v noci zase vstávaly po hodině. Někdy prso chtěla, někdy ne, dudlík jsem jí dala ale ve vteřině ho plivla a tak pořád dokola. Takže chodím spát s ní už klidně v osm večer,abych se aspoň trochu vyspala,když se jí podaří zabrat.... Teri mi spala celou noc od 8. měsíce, kdy mi Dr. říkala, že takhle velký dítě by už po hodině v noci vstávat nemělo a právě mi říkala o tom ošálení s čajem a že jí to přejde a pak bude brzy spát celou noc. Kupodivu to vyšlo,ale děsím se, co bude s touhle raubířkou. Kojit chci,dokud to zatím jde,však nemáme ani půlrok...

A Meliss, divím se, že ti Dr. řekla,že máš dávat sunar,že je nejblíž k MM. Mě to samý tvrdila o Nutrilonu... no nevím tedy.. V každým případě mi na nutráč jsme zvyklý,tak aspoň že tak :sweat_smile:
6. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, máš teďky časík, že bychom se mrkly na ten oriflame? :wink:
6. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se do klubu nespavců.
IVETKO, naprosto chápu, že už nemáš nervy v noci 15x vstávat... Lenča byla TAK pohodová, nedivím se, že jsem jí kojila tak dlouho, 1x za noc se přece dalo vydržet vstát, pak to bylo čím dál tím víc k ránu.
U nás byla zas další prokojeno-tím pádem pronespaná noc (pro mně), už asi 4 za sebou. Sice oba vstali v 6 (LEnidlo mám taky doma, když je taková zima), ale chtěli ještě spát, vylezli v půl 9, ale do tý doby Lenidlo x krát kašlala, při tom probudila Míšu, kterýho jsem musela uspat - fakt parádní spaní. Už mně to začíná štvát, dýl jak 3h v kuse spím vyjímečně, to jen o svátek... Dřív alespoň sice chtěl kojit každých 45minut, ale usnul, dokonce jsem ho třeba přendala i do postýlky nebo ležel vedle mně.Teď zásadně jen na mé ruce, jakmile se pokussím oddálit prso, tak ječí, dudlíka si neveme..
Už jsme zkoušeli i toho tátu.. Jenomže sousedi určitě nejsou nadšení, když on ve 2h ráno začne ječet a ječí ještě skoro ve 3. Takže nakonec jsem zas šla já.
Prý už mám teda dát příkrmy.. No, nevím, jak polední mrkev může vyřešit noční spánek..
Jestli mu teda roste zoubek, což jo, tak ho dneska snad masáži protlačím nebo nevím...

JANI
s dědou je mi to moc líto!
6. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak už je malá zase vzhůru (po 40min.), tak to teď s ní nezvládnu :frowning2: kdyby mohla být v kočárku, spala by líp, ale při týhle zimě to nejde :frowning2:
6. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jasně, nic se neděje.... :wink:
6. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj holky,

teda po dlouhé době je co dočítat, to koukám teda

Jani s dědou je mi to líto, my toto měli v rodině před rokem a před 2lety :pensive:

Jinak s tou elektřinou povídej, my se ráno probudili a docela ziminka, okna zarosený uplně, tak jsem jenom přes půl hodiny utírala okna, abych tu vodu dostala pryč...
Už aby bylo teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, sice sníh super, ale teplo je teplo :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak neříkala vůůůůůůůůůůůůbec nic, u nás je totiž krize, jak říkaj v telce pořád, spedice nemají práci a dopravci nejdezdí a stojí jim kamiony, tak mi naopak napsala, že mi stejně chtěla navrnout že byh šla na nemocenskou, tak nic navrhovat nemusí no :grinning: :grinning: :grinning: Akorát ted ještě na ní musím býti hodná, páč mi musí dát příští týden výplatu poslední :grinning: :grinning: :grinning:
Odpo kolem 14hodiny si jedeu pro neschopenku ke Spěváčkovi.

A dneska tady opravdu nebudu sedět celý den jako včera, a budu dělat aspon tu ložnici.....
6. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki nam Simca zacla chodit na nocnicek uz v 8mesicich, vydrzelo ji to krasne cely leto a pak kdyz se ochladilo, tak uz se ji nechtelo.
Manzel nema obchod, ale ma kontakty a super ceny.Kdyztak pisni do IP jakou mas predstavu, co ma umet, jaky rozmer a tak.
Jeste se te zeptam, jak si prestala kojit Adamka?My mame hrozny problem ji odtsvit.Place.V noci ji obcas ukonejsim, ale vecinou ne, ale spis mi de o to pres den.Uklidnuje se u toho, usina a kdyz se nudi, tak chce.A taky proste jen kdyz ma chut.Uz mi dochazi napady a nasilim ji to odnaucovat nechci.
6. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabelska-myslim,ze by si Simcu nemala nutit na nocnik,ked nechce, nacas ho odloz a po napr.mesiaci skus znovu.Deti v tomto obdobi uz vzdoruju a skusaju nove veci a sediet na nocniku je asi pre nich nuda :grinning:
S kojenim ti nepomozem,lebo obe deti som nekojila, lebo som nemala absolutne ziadne mlieko!!Tak obaja su od zaciatku na UM,ale svagrova ma tak isto 17 mes.dieta a ma podobne termin porodu ako ty,ta mi volala,ze maly nechcel pit jej mliecko,asi mu to tehotenske uz tak nechutilo.No a skusala vseliake UM,ani jedno nechcel az napokon mu zachutil neaky s prichutou vanilkyBeba?Od tej doby zacal lepsie aj papat a hlavne prespi celu noc.Mozno by si jej mohla skusit dat UM.Musi to byt hrozne ked sa poriadne nevyspite v noci :unamused: a myslim, ze je vas tu takych viac( Gali,Jana RCE,Ivet)
Drzim palce nech to vsetko dobre dopadne
6. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
a tím jsi prakticky, kromě sebe a těch, co děti ještě nemají :wink: vyjmenovala všechny :slight_smile:))))))))))

DABELSKA
je to blbý kojit hodně při těhu, já kojila, ale jen večer. Zkus jí třeba fakt nalákat na nějaký to mlíčko s příchutí, Lenče jsme tehdy dávali nějaké vanilkové a chutnalo jí, pak jsme přešli na Sunar, je to těžký, na vysvvětoování je malá. Ale ty musíš být hotová, kojení, těhulkovství..

DENIS
tý jo a vidíš, bála ses a nakonec jsi vlastně měla odejít, co?? Tak hlavně, že v poho...
6. led 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draki-pisala si,ze Lenicka je nemocna, u nas Matej, ma teplotu,kasel,obavam sa,ze ma bronchitidu :frowning2: Este dnes uvidim ako to bude,ak sa nezlepsi budeme musiet napisat neake ATB, este,ze je manzel doma,lebo neviem ako by som chodila s Adom do skolky.Uz sa zacal poctivo ucit, niekedy to taha aj 3 hodiny bez prestavky, maly Adam mal minule taku hlasku: Tato a kedy uz budes konecne vsetko vediet a pojdes sa so mnou hrat.Poziciam ti auticka... :grinning:
Dabelska-urcite odstav malu,lebo teraz bude potrebovat malinke vela zivin :slight_smile: kojila si ju dlho,dala si jej maximum,tak nemusis mat ziadne vycitky
7. led 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Gali, ona totiž neví, že 22 ledna mi to Spěváček znovu prodlouží tu neschopenku :grinning:

Ona jenom ví, že jsem nemocná a 22ledna mám jít na kontrolu, takže zatím je v klidu...Já ji nechci nasrat hned na začátku, páč mi dluží ještě plat za prosinec, pro který si budu muset zajet příští týden, tak ještě musím být hodná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ted sem s ní řešila tu neschopenku, nemůže nějak pochopit to, že to že 14dnů platěj všichni zaměstanavatelé, nejenom nad 20 zaměstnanců, a nenechá si to vymluvit, ale co, pro mě je důležitý že mi to pošle na sociálku a jestli mi těch 14 nezaplatí tak at si je strčí do.............

Jinak večer jsme měli MINUS 24 stupnů. Ayyyyyyyyyyyyy už aby bylo teplo a krapet to povolilo....Jsem venku sbírala prádlo a bojovala jsem tam s prostěradlem, páč se mi nechtělo ohnout :grinning:
7. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
ahoj! NO, ona zas tak nemocná není, jen trochu kašle, ale vzhledem k těm mrazům prostě doma je. Byla by i tak, ale Míšu do toho tahat nechci.
To je blbý,že Adámek takhle marodí, ale alespoň, že nejsi doma sama. I když, to z Vás M. asi není nadšenej, když se chce učit, co. A hláška teda je super!!!!

DENI
jo aháááááá, takhle je to s ní a Tebou.
Tý jo, takovej mráz, jo? Já dneska taky sundavala prádlo, něco šlo, něco jsem odtrhávala.
7. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, nám se na hodinu vypnul kotel, to zmrznu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Už ted nejede půl hodiny a mám zmrzlý ruce a nos ledovej.....Tak ted uklízet nebudu, napapám se, lenu pod deku a počkám až se to ohřeje..Už abychom měli ten krb bože

No večer jsme byli Gali v Obi v ltm a v půl 9 bylo Minus 19...At už to konečně skončí!!!!Jinak prádlo taky odtrhávám :grinning:

Jinak jsem ted mluvila s tou mojí pindou a ted mě zase vylekala, že nebudu mít nárok na mateřskou...
Jak se to dělá, když jste nemocný...Normoš ti jede nemocenská, doktor ti ji pak ukončí a nastupuješ na mateřskou ne??A já musím někde o něco žádat?????

páč se prý bavila s nějakou její kamarádkou, která byla těhule na nemocenský, nezažádala si o mateřskou tak nemá nárok...To nějak nechápu, nebo je to zase její blud?????
7. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky,

Denis, koukám, že ti ta šéfová dává zabrat. Ale pěkně kecá, to si piš, že máš nárok na mateřskou!!! Já jsem taky na nemocenský a od konce února nastupuju na mateřskou a nárok na ni mám! To by mě zajímalo, kam na ty bludy ta ženská chodí....ale jak je to s tou žádostí taky přesně nevím...ale neboj, ten nárok určo máš a jí pšli někam!!
Jdeš dneska na cvíčo??:slight_smile:
7. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááááááááááááááárek,

akorát jsem ti chtěla napsat, jasně že jdu, právě se posilňuju bramborem, zelím a prejtem abych měla co shazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak normoš příjdu v riflích a převlíkat se tam dá normálně že jo, nemusím chodit v teplákách....A ručník mám mít s sebou taky????
7. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni je to trubka, normalne ti da doktor nemocenskou a az bude cas jit na materskou, tak ti to rekne a da ti hlavne papiry.Jen te strasi.Priste ji rekni, vzdyt ja vim a bude v haji - to nebude cekat.Je fakt hlupka. :wink:

Korki ja bych ji rada odstavila, ale ona nechce.Vycitky bych urco nemela.

Holky a pradlo mam vyreseny.Ja to ven veset nemuzu,protoze ten nas hlupka stene mi to kouse - je mu pul roku a uz ma 45Kg - vazi skoro vic jak ja.Takze vesim jen doma a protoze mame podlahovku,tak to mam za chvilku krasne suchy. :wink:
7. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hele 2dny jsem jí přesvědčovala o tom, že ty nový zákony platí i pro ní...
A až ted mi volala, že si volala na 3 sociálky aby se poptala jak to je a to víš že jsem měla pravdu!!! Prvních 14dnů platí ona a pak socka

Hlavně že ráno mi řekla že jsem guma a at nemyslím, když tomu nerozumím, přitom ona je ta blbá :grinning: :grinning: :grinning:

A kam na to chodí, nevím holka, pre jí to poudala nějaká kamarádka..Nezažádala si o mateřskou, marodila a nemá nárok..A ještě mi řekla, že o mateřskou se žádá 8týdnů předem....Ale to je kravina přece !!

Ale já až půjdu ke Spěváčkovi 22ledna, tak se o optám..Kdy nastupuju a co mám dělat
7. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááááááá kotel už jede, tak jdu zapnout myčku...a už mě hřeje podlaha do tapiček, je to dobrý :grinning:
7. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teď dávala dvacet po obědě:slight_smile:). Jojo, přijď v riflích, je tam šatna na převlíknutí, já se taky převlíkám. Ručník mít nemusíš, takovej záhul to zas není:slight_smile:). Tak pa a těším se.
7. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hádě se mi tu plazí po kolenou, ale snad něco stihnu.

Deni, ta Tvoje šéfová je fakt trubka. Nemá vůbec páru o tom, jaké má jako zaměstnavatel povinnosti. Nechápu, že se o to nezajímá. Nejsem si jistá, teď když jsem doma, ale po novu je to snad tak, že první 3 dny na nemocenské jsi zadara a 4-14 (nebo 10? :confused: ) platí zaměstnavatel, který má i nárok dělat kontrolu, jestli jsi doma. Takže pak na ní bacha. Podle toho co píšeš, tak si myslím, že je toho schopná. A o žádanku o mateřskou Ti napíše dr. Nastupuje se 8-6 týdnů před porodem.

Jani, jak je to s tím Sunar x Nutrilonem nevím :confused: . To že je chuťově nejpodobnější MM mi Dr, říkala když jsem přestávala kojit Vojtu. Ten přešel na Sunar úplně v pohodě, zatím co Štěpánovi se zvedá žaludek hned po prvním polknutí :unamused: Nevím co mu dát, ráda bych, aby ještě pil mlíčko.

Jinak cvíčo závidím, taky bych šla cvičit. Už mi to tu doma leze na mozek.
7. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek