• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holčiny,
Vojtík spinká, Štěpánek relaxuje na dece, tak nakukuju než spustí křik, abych se mu šla věnovat.

Debatíte o tom, jak to rychle utíká? Tak to souhlasím. Utíká to tak rychle, až mě to děsí. Hele Denis, moc o tom nebudeme mluvit, abysme to nezakřikly, ale bylo by fajn pozorovat jak u Tvého jména naskakují týdny :dizzy_face: No a třeba si i Míla přiveze malé Chorvatčátko, když už jsem vás jednou tak pěkně prokoukla :wink:
30. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nic si z toho nedělejte. My nejspíš taky nepojedeme nikam. U nás je těch důvodů víc. Ten nejdůležitější je asi čas. Alespoň tady někdo zůstane. Vždyť včera jsem tuhle diskusi hledala až někde úplně vzadu.
30. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkýýýýýýýýýýý Janííí
30. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě to nějak ani nevadí že nikam nejedeme letos...ASpon budeme něco dělat venku a tak..

A když, naložím se do bazénku na zahradě, a děláme Jadran u nás :grinning: :grinning:

Akorát Jani, co myslíš tím: prokoukla?? :confused:
30. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj melisss,ja pisem lavou rukou a drobca lozi po mne :grinning: aj vcera som nakukovala ale nepridala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ja by som sla ale ten rok by som z toho nic nemala kedze na slniecko moc nemozem a drobcek je este malinky...
30. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mojmu zlostidielku sa nece spinkat chce sa hrajkat a cumidielkuje stale a nic nemozem robit ta kopiska pradla ma tu uz tyzden caka a na pranie mam uz zas plny pradelak :angry: len kedy sa do toho pustim ked je taky aktivny :unamused:
30. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak už jsi Denis zapomněla, že jsem vás s Mílou prokoukla, že jste se dohodly a budete těhulkovat společně :wink: :slight_smile:
Angie, já nechovám, ale odbíhám podávat hračky apod. Spánek po něm chtít nemůžu, protože prospal téměř celé dopoledne v kočáře. To už se nám dlouho nestalo.
30. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, já vypráno mám, ale není kdo by to vyžehlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi se do toho budu muset pustit dneska večer. Protože pak má být ještě větší horko než je dneska a to se mi do toho nebude chtít už vůbec.
30. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, to že jsme se včera viděly mělo být na mě nebo na druhou Jani?
30. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som ho tiez polozila vedla seba ale uz protestuje :unamused: hajzlicek...hraciu deku kupime ked pojdeme na svk,chceme zajst do polska a tam kupime o dost lacnejsie :wink: no ale to je pohlad uplne bozsky som z neho stale unesena je to tak dokonale stvorenicko...
no ja som mala tiez vyprano pred tyzdnom :grinning: a uz len zehlenie cakalo ale nebol cas ked som sa do toho pustila tak sa timmy pripominal a ked bol cas tak som bola uplne vystiavena alebo sa mi necelo vobec :unamused:
30. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez asi zacnem prat o chvilku lebo to musim odniest k svokre vedla lebo mi tu v prizemi nemame kde susit veci...este ze sme presli uz na velkost 62 tak sa nemusim ponahlat ze ma timmysek vsetko spinave :wink: to je to tak ked muzik chce stale na vyletiky chodit...no auto mame opravene tak sa chce pochvalit a uzit si ho :sunglasses:
30. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a timmyk spal skoro celu noc jasan ze sa mu necelo tak som ho musela hompalat v sedaku a zaspal a potom sa budil po 3hod tak som bola rada ale od 10tej uz nece spat...ale je pokladik :grinning:
30. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak po víkendu jsem zase tady, o víkend jsem teda nakukovala, ale jen tak v rychlosti :grinning:

My jsme o víkend grilovali se známýma a konečně jsme s malou začaly víc šátkovat, takže teď naprosto odmítá kočárek a chce být jen v šátku :sweat_smile: má tam rozhled, spinká tam taky, takže kočárek je nuuuuudaaaaa :pensive:

Jinak reference o sušičce: Je to SUPER! vyprala jsem ty haldy, co jsem si pro ni nastřádala a je to teda paráda. Prádlo jsem měla během dopoledne vyprané a odpoledne bylo všechno zpátky ve skříni, což kdybych měla žehlit, tak nehrozí. Všechno bylo krásně nadýchané, zbavené vlasů a prachu (až jsem koukala, jak plný byl ten filtr fuj). Ručníky jsou měkoučké, bavlnu a normální oblečení jsem jen složila a dala do skříně. Jediné co budu muset přežehlit jsou dvě moje halenky a manžovo košile a to jen proto, že jsem je dala na špatný program. Takže rozhodně nelituju a i když je mi jasný, že elektřina půjde nahoru, tak za ten čas a přenášení sušáku a hlavně moje dokopávání se k žehlení to stojí.

Jinak Denis, doufám, že tam ty dvě čárky budou :slight_smile:
30. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem konecne doma v chladku:grinning:

byla jsem u Dr.,moc mi toho nerekl, akorat ze pokud se nic nestane,tak se uvidime za tyden:grinning: :grinning: noo, vcera jsem uz pro jistotu pripravila tasku do porodky s tim,ze jeste neco preci jen chybi....

Pak jsem mela posledni kurz,ale mezitim jsem se stihla potkat s Melliskou a tema jejima klucikama... Stepanek to cely prospal a Vojtisek vypravel a vypravel a vypravel, jako vsechny ostatni deti :grinning:
30. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to bylo na me Jani s tim,ze jsme se s Dencou potkaly v zatacce... neboj Deni,zaregistrovala jsem te :grinning:

tedy Ivet, to zni fantasticky s tou susickou:wink: ale u nas to ted nejako dobu nehrozi, jestli vubec nekdy:frowning2:
jinak tu mam taky silenou kupu na zehleni, na susaku se mi dosusila dalsi varka a zehlit se mi absolutne nechce :angry:

a na dovcu taky nikam nepojedem,takze doufam,ze nebudete jen nakukovat a taky obcas neco kazda napisete,ptz. co ja pak tady sama...:slight_smile: :wink: manza v praci, Teri na tabore, Janulka zatim v brisku a u prace dlouho nevydrzim a musim odpocivat.... tak se pekne snazte :grinning:
30. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhléééééééééééééééééééééé tohle myslíš Jani, né to byla sranda s Mílou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já myslela Janí..Jako jana.rce..S tou jsem se minula ve Vetlé v zatáčce....

Teda, čék to chvíli není a nestíhám psát :grinning:
30. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dyk jáá se snažím Jani :grinning:
30. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si pro jistotu koupím test teda v Rci až přijedu, ale nedávám tomu velký šance..no huvidíme...
30. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, to je pro mě nepochopitelný. Jak Ty to tam doma koulíš, že ten Tvůj drobeček vydrží spinkat do 10? :confused: Kluci vstávají kolem 6 hodiny a je vyspáno. Je teda pravda, že Štěpánek si pak dá svou 20 minutovku kolem 9 hodiny, ale aby leželi vydrželi ležet do 10, tak to bych je musela svázat a do pusinky roubík :wink: :grinning:

Ivet, šátkování se mi moc líbí a kdyby Čepula měl o pár kilo méně, tak bych to určitě vyzkoušela. Ale teď už by to bylo o záda :sweat_smile:

Hm, sušička, reference jsou víc jak dobré. Že bych doma zdůraznila, že je to nezbytně nutná věc na přežití :wink: :grinning:
30. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, a večer nám dej echo, ju. Stačí když uvidíme nějaký číslo vedle nicku :wink: :grinning: My to pochopíme :grinning:
30. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Deni, drzim palecky...jinak mam doma jeste zasobu testiku,kdyz budes chtit. sice to stoji par kacek,ale co ja s nima...jsem pouzila jen 1 a bylo jasno:grinning:
30. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Janí, já Vám tam něco písnu a vy si to přeberete potom samy ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bůhví čím ho Renča krmí :grinning: :grinning:
Hele holky, nevíte o nějaký dobrý kadeřnici. Využila jsem chviličku, že kluci usnuli a byla jsem si umýt hlavu. Zjistila jsem, že vypadám fakt hrozně a navíc mi začaly ty vlasy padat. Ne, že bych měla strach, že okamžitě vyplešatím, ale vadí mi ty povalující se vlasy. Potřebovala bych nějakou kadeřnici co nejen ostříhá, ale i dobře poradí.
jéé a jaký máš? mám to koupit v lékárně nebo od tebe, aspo se toho zbavíš, stejně je tak rok nebudeš počebovat ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já vím jani: DARJA Krnáčová dole na Bezdáku
30. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim s Darjou :wink: je to sice na dlouho,ptz. cekas i kdyz jsi objednana ale nemuzu si ji vynachvalit....

ten test mam GS Mamavit... jsou tam 2 v 1 baleni... vysledek do 3 minut:slight_smile: a nic za to nechci,stalo to par korun a me se to tu jen vali.... a nevim,zda to jeste nekdy budu potrebovat :grinning:
30. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano sice čekáš než tě objedná, já většinou čekám 14 dnů...Tak se raději objednávám dopředu měsíc....Ale myslím si že to čekání za to stojí hele.....

Jako jak nechceš??????!!!! Nekecej, kolik ti mám dát, přece mi to nebudeš dávat zadarmo...

JOooooooooooooo holka jen nekřič, aby jsi je za půl roku nekupovala taky..Víš že Tom chce toho klučinu :grinning:
30. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt je dobrá? To čekání mě popravdě trošku straší. Páč co já s věčně hladovým Čepulou? Asi budeme muset zaúkolovat taťku, aby jezdil kočárem kolem a až bude hlad, tak donesl malého na jídlo. Číslo na ní najdu na netu nebo budete některá tak hodná a písnete mi ho do IP?
30. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé Janíííí, písni ho Melissce prosím...
Já nemůžu najít vizitkuu a mobil je kaput.. :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska mám den :rolling_eyes:
30. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle jsem to nemyslela Deni,ze cekas 14 dni,ale i kdyz se objednas na urcitou hodinu,tak stejne minimalne dalsi pul hodku cekas,nez prijdes na radu,ptz. toho ma proste moc... ale ja uz s tim tak pocitam a 1x za ty 3-4 mesice,co se tam dokopu, to vydrzim :grinning: :-d

nechci... fakt by se mi to tu valelo a ty si usetris cestu do lekarny...:slight_smile: tedy,tam jsem dnes byla a samozrejme jsem zapomnela co jsem tam chtela,takze tam budu muset nekdy zase vyrazit :grinning:

no Toma to 3.dite porad drzi,ale treba si to rozmysli, az uslysi ukricenou Janulku :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek