• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani, já bych taky někam šla...taky mi už hrabe :confounded:

ale jsme tu odříznutý od světa....dnes Tom zaspal a půlhodinu se snažil nastartovat auto.Přes start.kabely se mu topovedlo,ale já bych to sama zkoušet nechtěla. No,tak jel do Phy dnes autem,aby se baterka dobila a auto projelo:slight_smile: hned jsem mu napsala seznam na nákup, ptž. doma je jen kus tvrdýho chleba a máslo. A když jdu sem do krámu,tak je to jak po náletu,nic:frowning2: nebo radši zavřeno...a v mrazech s malou nikam vyjíždět nechci, a busem už kór ne .....

malá právě spí 2.hodiny a já aspoň trochu stíhám pofackovat byt a uložit fotky na web, kdyby nám náhodou kleknul PC,ať o všechny nepřijdeme....
7. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna tiez manzel posiela:vsak si chod zacvicit vecer do Areny ja s detmi budem, lenze predstava,ze by som po celodennom kolotoci mala ist este nazmyselne dvihat cinky ma desi,asi by som tam umrela :unamused:
Jani-dnes tiez upratujem,lebo Matej je chory tak viac pospava ako inokedy a uz to bolo nutne,lebo 2 tyzdne ako bola zatvorena skolka som nestihla nic,musela som sa hrat s autickami od rana do vecera,tak ti trosku zavidim,ze mas dievcatka :wink:
7. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,

jojo je to blázen ta baba...já jsem se ji to snažila vysvětit,ale v podstatě mi řekla, že jsem uplně blbá, že jíííí se ta změna netýká.....A ono ejhle, až jí to řekne kámoška, tak pak tomu věří...

A pak mi volala a počítala kdy odkdy to bude platit..Tak mi říká od 5ledna a 3dny neplatím atd...Tak jí říkám ale já jsem doma od 2ledna, šmarjá tak mě div neseřvala, tak jsem jí prostě řekla, Mudr věděl, že jsem doma, tak mi to napsala od pátku, co se s ní budu bavit!A vůbec, nechápu o co jí jde, když stejně jí to stát zaplatí. Jinak 14dnů je to Jani ted....

Já jsem se ted taky probudila, dala jsem si hodinku ale vůůůbec se mi do tý zimy nechce jo a sněží zase tady!!!!!!Sice málo, ale padá...
Doufám, že mi máma stačí přivést auto, páč Jarda je v Praze, tak čekám, kdo mě hodí, nebo půjčí auto...

No, a zasejc jsem dneska nic neudělala :grinning: , ale zítra už musím na tu kuchyn..Ložnici mám, tak mi zbývá ještě ta šatna.....
7. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

teda vy jste někde zamrzly ne, to není možný :grinning:

Jináč cvíčo bylo včera super, příští středu jdu znovu, tak snad to bude k něčemu dobrý a bude to k porodu k něčemu dobrý :sweat_smile: :grinning:

Jináč s Jardou jdeme 13ledna do porodnice večer v 19hodin, tak jsem na nás dva zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak včera byl super den, nevypustila se mi myčka než jsem šla na cvičení, tak jsem jí vypouštěla ručně, aby tam nestála voda a večer když jsme přijeli ze cvíča, tak Jarda kouknul pod myčku a tam voda, tak jsme rychle myčku vyndali, jenomže už to bylo nasáklý v lince, tak Jarda musel chudák odmontovat celou tu stranu linky směrem do obýváku, rychle jsem sušila fénem a pak musel rozebrat myčku. Nešlo čerpadlo, představte si, že si mi jedna debilní čočka :grinning: dostala někudy do čerpadla a vono nefungovalo ...
Tak jsme čočku vyndali, Jarda to smontoval a už jedéééé :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát je to tady jak po výbuchu, všude jsou korpusy, dřez atd.......Takže dneska bude fáze 2, smontovat kuchyn :grinning: :grinning: :grinning:

No ještě že jsem tu kychun neuklízela nakonec... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Deni, ty máš ale věci, jedna malá čočka a takový stěhování kvůli tomu :grinning:
U nás stále unudláno, odsávačka je nonstop napojená na vysavači a malá ho jen vidí a už ječí :confounded: bohužel se nedá nic dělat, protože jinak by jí asi praskla hlavička :sweat_smile: Z toho mrazu už mi taky hrabe, jsme už takovou dobu doma, že mě už nenapadá, na co ji ještět hrát. Odstavení zatím odkládáme, až se malá trochu vzpamatuje z té nemoci a rýmy, ale moc děkuju za rady, určitě je využijeme. Asi budu spát tak týden v obýváku a táta to zatím zařídí :grinning:
8. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

KORKI
co Adámek???

DENI
téda, no ještěže jsi neuklízela. Ale když Ti to tak jde, nechceš k nám na pracovní návštěvu???
Už máš to tričko s ťapkama?

IVETKO
Vy si teda užíváte, samý lepší :frowning2: Taky jsme pořád doma a taky už mi z toho hrabe :angry:
Měla bys na ten týden nocí někam vyrazit na flám, jinak nevydržíš - já taky nevydržela...
9. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, měla jsem v plánu vyrazit ve čtvrtek do Milána s kamarádkou na nákupy jako odreagování a hádej co??? Společnost, od které máme letenky dneska krachla :grinning: :grinning: :grinning: takže já už nic neplánuju, neřeším a volám Chochouška :grinning:
9. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, tak to je pech.... a vrátí vám peníze, nebo jste je ještě neplatily?

A co jiná společnost? Hele tak vyražte do Prahy, tam taky dobře pokoupíte :wink:
9. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, jsem hotovááááá :frowning2:

ať už je jaro, nebo mi z těch mrazů fakt hrábne. DNes jsem v nepříčetnosti napsala TOmovi sms, že má šichtu o víkendu, že to balím :grinning: :grinning: radši ani nereagoval. Za celej tejden jsme ho viděli celkem 7 hod,což mi přijde žalostně málo a už magořím z toho, jak tu jsem sama, nebo mi vyvrtává Teri díru do hlavy. A když nevyvrtává, tak vytáčí :confounded:

Milu, to Ivet chtěla odletět :slight_smile: Já chci taky někam pryč!!!!!!! Asi to dopadne tak, že zítra max. zajedem na Mělník na bazén, pokud seženeme malý ty plenky do vody. Ivet, vím, žes mi říkala, kde jsi je kupovala,ale já to už zase nevím :frowning2: Poraď prosím.....
Tak ať seženete jinou společnost a pěkně se odreaguješ...

holky, co takhle zase nějakýho spicha????? Mám pocit, že to potřebujeme všechny jako sůl.... :wink:
9. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani co vím, tak např. v DMku je prodávají, tak jestli je v Rce někde DMka tak to tam zkus. :wink:
9. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teď mi pěkně dlouho trvalo,než mi došlo, na co odpovídáš :grinning: :grinning: :grinning: no fakt magořím :wink:
DM v Rci není a mám pocit, že bych stejně nenastartovala auto :confounded: to nechám zítra na Tomovi
9. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáárek,

dneska máme teplouškoooo doma, nastavili jsme kotel na 50, tak tady máme ted krásně.....
Ted si ČEZ smlsne v těch mrazech, to jim jdou zase peníze do křtánu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Večer jsem spala v obýváku, páč se topení nestihlo rozehřát a měli jsme tam 15stupnu což už jsem odmítla..NA 18 jsem zvyklá, ale 15 je máááálo..

Jináč jasně holky, kdo chcete uklidit napište :grinning: :grinning: :grinning: není problém.....Včera jsem se vrhla na šatnu, místo plánovaných 2hodin jsem jí dělala skoro 6 hodin :rolling_eyes: , ale je hotová a pro prcka jsou regály připraveny.
Ted ještě ta kuchyn.....Už je i smontovaná, Jarda jí včera montoval, tak zase bydlíme normálně

Jinak jsem byla u známé, mám za 1500 korun hafoooooooooooooooo věcí zase, i větší, takže máme i něco na podzim, zimu a kombinézky..Tak příští týden budu prát postupně....

Tak ještě te kočáár!, kosmetika a pleny..A můžeme rodit ..

Jinak Jani jestli budeš mít auto, tak se stav někdy, jsem doma a pro sraz jsem určitě, ale až někdy v dubnu až bude teplo, vdyt ted přimrzneme ke kočárkům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale sraz bychom NEKDE určitě mohly spáchat...
9. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, plenky jsme kupovali v Tescu na Mělníku a měli docela i výběr velikostí. Já jsem brala ty do 7 kg tuším, ale teď budeme asi potřebovat už větší. No ale tyhle ještě dorazíme (vzhledem k ceně :unamused: ).
Deni, ty teda jedeš :grinning: já se na to taky chystám, ale nejdřív potřebuju a) prodat kočárek b) zajet do Ikey pro krabice c) koupit vakuo pytle a pak to tady bude lítat :grinning: protože máme opravdu velmi málo úložného prostoru a hluboká korba (do které se mmch ještě vejde) nám zavází v ložnici ve skříni a zbytek cajků jsou věci po Kristýnce atd. Takže počítám s vééééélkým předjarním úklidem :grinning:
Spicha - jsem pro, hned jakmile bude víc stupňů než - 10 :angry:
9. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, musím to udělat dokud mě ty chytlo a bere ještě :grinning: :grinning: :grinning: , páč bůůůůhvííííí kdy se k uklízení takhle velkýmu zae dostanu že?????

Jinak spicha klidně, ale tak oni hlásí že se má oteplit, tak snad se oteplí aspon na nulu přes den :rolling_eyes:
9. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
no to je teda pech!!! Fakt jo!!!
A plánů teda máš! Předjarní úklid, že si ho dáme spolu po netu, budeme se hecovat???
JANI
pro srazík jsem určitě! Taky jsem občas na prášky.. Lenidlo mám doma téměř celej prosinec a ještě nějakou dobu bude. Celej den je v pohodě a večer začne kašlat, nechci jí poslat do školky, aby se dorazila a nakazila Míšu, tak jí mám doma. No, zábava.

DENIS
já ani nepotřebuju uklidit, potřebovala bych vyklizovací četu :slight_smile: Máme děsně krámů a já si vždycky odůvodním, proč si je nechat. Tak kdybys přišla a bez emocí to dala do kontejneru, budu Ti vděčná. Přebraný zbytek uklidím :slight_smile:
A ještě neroď, hele, máš ještě sakra času :slight_smile: A ten kočárek teda, víš už, co bys chtěla???

KDyžtak můžeme zkusit srazíka v tý cukrošce na Špindlerce, tam nikdy nikdo není
10. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali-Matej mal uz 4 den teploty od 38-39,5, tak som to uz nevydrzala a zavolali sme susedku Dr.Suchoparovu, predpisala mu ATB,neake specialne robene kvapky do nosa a este Efedrin,aby sa mu lepsie dychalo a rozsirili sa mu priedusky.Teraz uz spi 3,5 hod, tak dufam,ze to uz zabera lebo v noci to nebolo nic moc :cry: Je hrozne zahlieneny. ado zatial OK,chodi do skolky uz to potych prazdninach potreboval ako sol.
10. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
to mně mrzí, že Maťo je takhle nemocnej, chudáček malej. To si taky "užíváš". Musíš už být z toho taky na prášky co.
Doufám, že se zas brzy potkáme a pokecáme. Lenča teda zatím do školky nechodí a nevím, jestli půjde, asi ne...
10. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
co vůbec budou mít Míša s Eminkou? Už jsem je věky neviděla, jen 2x potkala, ale nemluvila jsem s ní od léta :frowning2:
10. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,

tak jsme byli dneska v Ústí na tom 3D ultarzvuku, bylo to celkem fajn, trvalo to hodinu, málem jsem tam usnula :grinning: :grinning: a byla mi děsný zima, jak jsem měla 5litrů gelu na tom pupku...
Ale bylo to pěkný, prohlížel detailně i srdce, všechno....A má kolem 633g.....Foto jsem vložila, jenom škda, že dělal foto černobílý a ne takový ty žlutý...

A podle tady toho UTZ je termín porodu 30dubna, tož huvidíme, kdy nakonec poleze ven :sweat_smile:

Jinak na kočár jedeme kouknout ještě v sobotu do Kolína a pak si nad tím musíme sednout a rozseknout to, do konce ledna se musí objednat už...

Není problém Gali, já tady mám 2pytle oblečení na vyhození, tak přijedu i s pytlema a uvidíš jak to bude lítat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak koukám, že nemoci jsou stále v kurzu!!!! To je tím debilním počasím co, už aby fakt bylo konečně teplo a svišti byli zdraví!!!!!

Jinak večer zase nespím a nevím proč, divné že mi to nechybí ani..Lítám jak namydlená myš přes den, nespím přes den..V noci jdu spát kolem půlnoci a jestli spím 2 hodiny, je to hodně...
Třeba dneska jsem spala 2hodiny....V půl 4 jsem usnula a a od 6 ne a ne zabrat.....U Mudra jsem taky málem usnula :confounded:
10. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek, maminy...

nějak nestíhám dočítat.... jen jsem chtěla říct, že pokud se někdo chystá třeba na další mimi, tak už i v Ltm v nemocnici je 3D ultrazvuk, nejspíše asi od prosince, neb v listopadu tam ještě nebyl... kámoška z něj ukazovala už super fotečku. Tak jsem ráda, že se kvůli tomu nebudu muset trmácet do Ústí nebo Prahy :slight_smile:

Jani, tak co, sehnaly jste plíny na cachtání? :dizzy_face: My včera byly na nákupech v Práglu, na to že všude píšou slevy tak nif mof teda :frowning2: jsem myslela, kolik si nepřivezu hadrů a ve finále mám akorát 2 trička a 3 silonky :sweat_smile: :frowning2: buď i po slevě to mělý drahý jak prasátko a nebo neměli velikosti, zkoušela jsem si krásnou podprdu a nesedla a pak jsem zjistila, že i ta krajka je nějaká natrhlá a páře se, tak jsem to zase šla pověsit zpátky na stojan... :pensive:
11. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
od nás velká novina - Kristýnka dnes povýšila se savce na hlodavce a má první zoubek - jedničku vlevo dole :dizzy_face: :grinning:
11. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás bylo nějak neveselo. Vojtík onemocněl, kašle, smrká a měl teplotu, takže nic moc. Dnešek už byl trošku lepší, tak doufám, že zítra bude zas líp. Jen doufám, že to nechytne ještě Štěpulka, když se z toho pomalu hrabeme.

Jinak Štěpánka musím pochválit. Od té doby co v noci nekojím, tak se postupně zlepšuje noční spinkání. Dneska se probudil poprvé v 5:30 :astonished: , nasadila jsem dudlík a spinkal ještě hodinku. Pak jsem ho přesunula k nám do postele (tam už si od půlnoci lebedil i Vojtík) a spal skoro do 8. Myslela jsem, že mi někdo vyměnil dítě. Jo, jenže u nás většinou když má jeden z kluků lepší noc, tak druhý jí má na ... prd. S Vojtou jsme byli cca. každou čtvrthodinu vzhůru. Ale jeho omlouvá to, že mu je zle. Dneska si zabral na večer televizi. Chce se dívat "na ty děti jak jednou s tatínkama na hory". Já bych teda radši Rebelové, ale to nevadí :slight_smile:

Taky jsem rozhodila sítě kdy a kde se cvičí a někam určitě půjdu. I kdybych měla jen po večerech běhat kolem Řípu. Potřebuju si pročistit hlavu.

Milu, a k těm slevám. Mezi svátky jsme byli v Praze. Chtěli jsme Vojtovi ukázat výzdobu. S mamkou byl na Staromáku, takže my jsme mu slíbili, že ho vezmeme na stromečky do obchoďáků. Jenže ejhle, nějak si s tím odstrojováním pospíšili a nikde žádnej strom nebyl, tak jsme nakoukli do krámků a docela jsem se pobavila. Před vánoci jsem koukala na mašinku, stála 1100, teď v akci za 1390. Švagrové jsem koupila vestu za 450, teď byla zlevněná o 70% na pouhých 450. To byly jen dvě věci, které jsem si pamatovala a na které jsem znovu narazila. Takže takhle vypadají akce a slevy.

Jo, a máte ještě někdo stromeček? My ano, ale příští víkend půjde.
11. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda Kristýnce gratulujeme k prvnímu zoubku. Copak dostane dobrého na hlodání? :slight_smile:
11. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

MILU
tak to budeš mít 3D za humnama, co :slight_smile:

IVETKO
gratulujeme k zoubku!!!! Tak teď to bude kousavec. I když, třeba bude hodná, Míša má své 4 zoubky a zatím nekouše.

MELISSKO
je mi Vás líto, když jeden spí, tak druhej ne. Držím pěsti, ať Štěpulka nic nechytí.
A Ty slevy, paráda.

Jinak co my...
Stěžuju si, jak můžu, na Míšu. HOlky, už zas nám 2x nechtěl dýchat. Nebylo to až do zmodrání, ale doba to byla, dneska stihl dojít (doběhnout) i táta, aby ho viděl.
Dělá to, když chce brečet. Takže u nás nehro žádná vyřvávací metoda..
Zítra jdu k Dr., zeptat se. Sice vím, že mi řekne, že je to "normální", ale jdu. Navíc Lenidlo už 14 dní kašle, tak ať jí taky třeba něco dá.
Míša zrychlil plazení, zamiloval se do kabelů a nabíječek a objevil, že je krásné postavit se na kolínka a houpat se, takže máme pár dní, než přijde na to, že se tak dá i přemísťovat lezmo - vlastně to dneska už párkrát udělala, ale jen jeden lezo-krok......
Tož takto u nás
11. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, tak se hlavně brzy uzdravte a slevy teda stály za to :rolling_eyes: Kristýnka už hlodá cokoli, co vidí, sama si podala i cukroví :confused: a teď chce jíst jen to co jíme my, tak nevím co s tím, protože svoje papání naprosto odmítá.

Gali, to mi teda normální nepřijde, takže bych si radši řekla o žádanku na neurologický vyšetření. Nemusí to být nic, ale jistota je jistota.

A děkujeme za gratulace :dizzy_face:
11. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
tak zkus jíst to, co ona leda :slight_smile:
Mně to taky normální nepřijde, ale co jsem se teď načetla diskuzí, tak děti to prý prostě dělaj a nemá se tím stresovat /ha,ha, copak to jde??????? mně teda ne!/
Zítra jdu k Dr.
11. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, u nás se teda papání neodmítá. Žádné :wink: :grinning: Nesmí vidět, že někdo něco jí, protože hned začne mručet a říkat: mam, mam (ham) Hlavně jsem ráda, že už mu nevadí v jídle kousíčky, protože to chvilku vypadalo tak, že jsem si myslela, že mu budu do 18. mixovat jídlo, přestože má čím kousat. Teď už baští opravdu vše co dostane nebo na co se dostane. Taky jsme ho přistihli jak se obsloužil a sundal si ze stolečku vanilkové rohlíčky. Jeden měl v puse a další dva v ručičkách :sweat_smile: :slight_smile: Ale s čím pořád bojujeme je mlíčko. Fakt žádné jiné než MM nechce.

Gali, to je síla. Nedivím že se stresuješ. To musí být hrozné čekat kdy se nadechne. Jsem zvědavá co vám řekne mudra.

Jani, tady je prozatím odkaz jak ty skříně vypadají: http://www.indeco.cz/galerie.htm
Až je nafotím, pošlu Ti je mailem.
11. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Ivet gratuluji k povýšení na hlodavce :wink:

Melis a víš, že mo to s těmi slevami taky tak přišlo, že tam akorát lípli nějakou cedulky jako že sleva a přitom vůbec nic, páč vím, že v některých těch krámech po slevách mají ouplně jiný ceny.

Gali, to mě mrzí s Mišulkou, to si vůbec nedokážu představit co bych dělala, tak držím pěstičky, ať vám Mudra řekně něco pozitivního.

Jdu makat, tak zatím
12. led 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
My jsme si dnesudělali mrazivou procházku v -13 k doktorovi.
U Míši to prý určitě budou ty afektivní záchvaty, které vlastně nic neznamenají. Zítra jdeme pro jistotu ještě na neurologii.
Leninda v noci zas jen kašlala, tak dostala Sinecod, Fenistil a nechala jsem v lékárně skoro 200
12. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek