• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
hoj holky, nějak nestíhám... akorát vás dočtu a než něco napíšu, tak zase musím letět...

u nás je -11, to je děs. Přesto jsme musely jet do města na sociálku. Tak to mám černý na bílým, že budem doma na 3 roky. No, teď mám nějakou krizovku a to jsem doma 6 měs. co budu dělat další 2,5 roku nevím :p

Ivet, gratulace k zoubku :slight_smile: my jsme pořád bežžubí :grinning:

Gali, tak to ti vůbec nezávidím takovýhle stavy. Mě se to stalo 1x u Teri a myslela jsem že zešílím... u Janinky 3x ale to bylo mlíčkem ... tak ať vám zítra ta neurologie dobře dopadne a Leničce zaberou kapky.... Pak už snad spácháme toho spicha.... fakt mi hrabe a dnes zase ven asi nepojedem, když je taková klendra.

Jo a plavat jsme nebyli :frowning2: :frowning2: Tom je nachcípanej a už začala prskat i Janinka,tak jen čekám, kdy nastoupíme s odsávačkou. Zatím to má vzadu tu rýmu a nic jí neteče,ale pěkně to je na dýchání poznat...chjo, za 5,5 měsíce už má potřetí rýmu...

chjo, už zase brečí... a to jsme dnes vstávali ve 4.30 a bylo vyspáno Ve městě mi schrupla na 15 min. než jí probudilo nějaký ukřičený dítko a tak je přetažená. To bude zase boj

tak se zatím mějte,snad nakouknu,až zabere, jestli zabere...
12. led 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Jani, Ty máš teda depky nějak pořád, co :confounded:
Já se Ti nedivím, je to všechno na prd, rozumím...

Vlastně jsme už všechny doma, že jo?? Takže nemusí, kvůli Denisce, být srazy o víkend..
Klidně se může někdy třeba dopolčo srazíkovat u nás :slight_smile: Sem se vejdeme :slight_smile:

Jani,
když jedeš do Rce, dej vědět, ať třeba alespoň na kafčo zajdeme
Leninda přes den nekašle, doufám, že drahý léky pomůžou a tak ve Čt půjde do školky :grinning: Už jsem rezignovala a mám z ní televizní dítě, nemám sílu už přes měsíc vymýšlet celodenní zábavu, nejlépe pro dva
12. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím Gali, samotnou mě to štve ty moje blbý nálady,ale prostě to neumím nějak potlačit. Včera jsem byla celý dopo až do oběda jako kakabus na oba dva(Tom,Teri) až jsem musela s kočárem utéct, do uší si dala sluchátka a na plný pecky si pustila Green day a šla vymrznout....kupodivu to celkem pomohlo a pak už to bylo fajn...

Po vyspání Janinky jsme stihli zajet i do Sparu,ale dom jsme jeli s hysterákem,než malá zase zabrala. No, koupila jsem si konečně stolní kalendář,jsem jak bez ruky,bez něj a malý nutráč a nějaký příkrmy. V Obi jsme se porozhlídli po materiálu, z čeho Tomík vyrobí tu skříň a jeli dom :grinning:

Jinak dnes je ofiko nějaký nejdepresivnější den v roce,co říkali v rádiu :grinning:

Tak já Gali dorazím příští týden. Snad mrazí povolí..: Teri jede na týden na hory,tak budu sama celý den s malou až do večera, tak si nějaký den aspoň spestříme :slight_smile:

Jo Jani, a moc díky za odkaz na ty webovky...ale stejně mi pls. pošli ještě ty vaše skříně, ju ? :wink:
A moc gratuluju k pěknému spaní Štěpánka. Snad bude Vojtík brzy zdravý, a vyspíte se všici... to já si ještě nějakou dobu počkám :grinning:
12. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, taky proto možná tolik sem nepíšu, i když sleduju co se děje... kvůli těm mým stavům...abych někoho nenakazila,nebo neodradila a tak, víš :wink: snad bude líp, už ať jsou ty mrazy pryč....
12. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já si myslím, že +- jsme na tom tak nějak stejně všechny, takže nakazit asi nemáš koho. Já bych byla celkem v pohodě, ale mít měsíc doma Leničku, pořád jsme skoro doma - fakt nic moc. Do toho lezoucí Míša, sebemenší tečku vidí přes celej pokoj, tak ho pořád sleduju, kam leze, co zas zahlídnul. Lenča po sobě všude všechno nechá, teď nejradší na zemi - víčka od fixek, papírový peníze - a Míšu to všechno zajímá. A do toho ještě začne Míša nedejchat... Takže já Ti rozumím. Taky už toho někdy mám tak akorát. Už aby bylo jaro, tepleji a člověk mohl pořádně ven.
Dneska nejdepresivnější den?? No, tak to já znám i horší než dnešek :slight_smile:
Tak jo, budu se na Vás těšit. Snad už budu Lenindu mít ve školce a bude klíííídek. Povánoční úklid by se taky šiknul :slight_smile: Proč jsem uklízela před nima? Vůůůbec to není poznat!
Jo, vlastně DENIS mi přijede uklidit, co??? :grinning:
Tak piš, piš, piš (nebo Tě sní myš :slight_smile:)
12. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak píšu a píšu a neuložilo se mi to sem :angry:

já se ani Gali nebudu radši rozepisovat, ale jsme na tom dost obdodně :sunglasses:

tak se budu těšit na příští týden, že něco spácháme (hned je mi líp, když nebudu muset trčet doma :wink: )

no malá kupodivu usnula celkem rychle,ale na jak dlouho netuším,tak jdu dodělat nádobí a pak musím opět zašívat Teri kombinézu, aby měla v čem ten příští týden lyžovat...:slight_smile: a ještě na mě čeká hora se žehlením,ale do toho se mi taaak nechce . :pensive:
13. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooj pážata, tak mám vyhajáno... :dizzy_face: :dizzy_face:

Napíšu pár mejlů a jdu konečně taky žehlit, už prádlo na mě volá taky skoro týden

Jinak jsem včera tak vehementně uklízela, že se mi zablokovaly kříže a skřípla jsem si asi nerv někde na prdeli či co, já se nemohla ani narovnat, nic.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale už je to naštěstí lepčí...

Jinak prcek má srovnáno v poličkách už věci, 2 hodiny jsem ty věci rovnala podle velikosti a typu oblečení!! :sweat_smile:

Jináč holky já jsem zvědavá sama na sebe!!!!!Jak Vás tak čtu, tak u nás to nebude o moc lepčí, já měla svojí první krizi včera, jak nemám auto, jsem odkázana na Jardu až mě někam hodí, nebo naši..Takže se taky nikam nedostanu a včera už jsem soptěla.....a do toho budu ještě držkovat, že nemám kam jezdit s kočárem, maximálně na pole..Už to vidím uplně živě...... :rolling_eyes:

Jináč pro sraz určitě jsem , ale ony ty mrazy nemaj povolit ani tento, ani příští týden :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Nenajdeme nějakou jinou variantu, než venku mrznout? Co jít někam do trendu, nebo ve špindlerovce jsem myslím viděla cukrárnu novou a měli tam i dětský koutek..Myslím že to bylo ve špindlerovce :confounded: Taková prosklená velká výloha to je...

Jinak jistě Gali, až přijedeme na kafe k tobě, tak budete s holkama krafat a já ti to tam celý vyšmejčím :grinning:
13. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
:grinning: :grinning: :grinning:
tos mně pobavila, jak s holkama budeme krafat a Ty smejčit. To nééé, to neboj, na smejčení přijedeš jindy :grinning: :grinning:
A ve Špindlerce bysme to měly prubnout, než to zavřou. Nikdy tam totiž nikoho nevidím, to se nemůže uživit :astonished:

JANI
neboj, příští týden se určitě uvidíme. Já se těším, že dám Lenidlo do školky a bude pár dní havaj - než nastane ta ohlašovaná chřipková epidemie
13. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
o to fakt, kdykoliv jdu okolo, je tam prázdno :grinning: :grinning: :grinning:

Ale vím že holky ze školy,tam byli s prckama...Daly si kafe a zákusky :dizzy_face: , děti si hrály v koutku a ti menší když brečeli, tak to nikomu nevadilo, páč tam nikdo nechodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem zvědavá na tu porodnici co se dozvím nového :grinning:
13. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky-ATB zabrali a Matej dnes po dlhej dobe fungoval ako pred chorobou,az na ten kasel.Az na to,ze nechce nic jest,ale to pripisujem ATB :unamused: Uz sme tyzden neboli vonku, tak uz tiez neviem ako sa zahrat.Zajtra ak bude menej ako -5,tak s nim pojdem na chvilku von.
Mísa s Honzom sa hned po sviatkoch stahovali do noveho bytu,je to niektora z bytoviek za tenis.kurtami.Kupili 3+1.No a budu mat podla vsetkeho dievcatko :slight_smile:
V sobotu ak sa nic neudeje pojdem s Adakom na Svata do kina,Pojdete?
Uz aby bolo letoooo...! :wink:
13. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no nevím,jak to s náma klapne příští týden. uvidím podle malý, jestli bude mít furt tu rýmu nebo ne. ještě se jí nespustila,tak není ani co odsávat. když jí nos prokápnu,tak to má celkem dobrý...nejhorší to je ráno po probuzení,to pěkně chrochtá ...

jo a rekord.včera večer usnula a já se po straaaaašně dlouhý době mohla podívat na celej film,aniž by se probudila. to se mi nepovedlo ani o vánocích:slight_smile: ale chválit jí už nebudu, ptž. se to vždycky okamžitě obrátí a je to tam,kde bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ráno!!!
KORKI
tak to je fajn, že už je u Vás líp. My taky půjdeme ven, na chvíli, do krámu, protože mám v rámci nudy v plánu upéct buchtu, ale nemáme ingredience :slight_smile:
Jooo, holčička, jo???? Tak si z nás nevzali příklad? :grinning: Ale ono je to fakt jedno..
Vidíš, kino, nebýt Tebe, zapomněla bych. Jasně, jít chceme, pokud něco nebude, ale jinak jo.

JANI
Jaňulka rýmuje? :unamused: No, tak uvidíš, no, potřebovala bys vypadnout!
Vidíš, jak je Jaňulka někdy hodná. Míša byl včera do půlnoci vzhůru asi 4x. Nevím, jak ho mám uspat, aby chodil spát do těch 20h. On sice usne třeba v 19h, ale za hodinu je vyspalej a leze nám tu po obýváku alespoň do 22h :angry:
14. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gali, vypadnout potřebuju, to máš pravdu :wink: no, uvidíme co bude za týden......
Mě usnula včera ve 20 a vydržela akorát do 22,než jsem se přištrachala já a pak už byla zase na prsu :sweat_smile: a pak to šlo klasicky po 2-3 hodinách:slight_smile:....

je mi nějaká zima, snad něco neleze i na mě:frowning2:

aspoň že dnes nemusím vařit, máme dovoz oběda až dom :wink:
14. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANi
Míša spal 13-14:45 a pak usnul kolem 19h (se mnou) a ve 20h byl zas vzhůru. No a do 22h nám tu tahal kabely, tiskárnu, všechno. Pak usnul zas, ale po půlhodinách byl vzhůru, až do 24h a pak zas po hodině točení u prsa.
O víkend půjde spát s Pavlem a já jen přijdu na kojení.
To je teda plán, realitua bude jiná.
Ať na Tebe nic neleze, mně pořád něco bolí a už mně to neba.
Taky nevařím, vytáhla jsem omáčku z mrazáku
14. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
víte co jsem v zoufalství udělala? Zavolala do práce, jestli nepotřebují píchnout s auditem. Ředitel byl moooc rád, že jsem se ozvala. Já nejdřív taky. Měla jsem radost, že o mě mají pořád zájem. Přece jenom malé pochybnosti jsem měla, teď když doma zvládám akorát papat, kakat, důda apod :wink: . Jenže pak mi večer došlo, co jsem si s tím všechno zavařila :sweat_smile: No, uvidíme ještě jak se to bude vyvíjet. Když se mi nebude chtít, tak po skončení auditu (v březnu) řeknu, že už nemám hlídání a skončím. To přece můžu vždycky ne?

Vojťulín už je lepší. Kašle jen v noci a ještě trošku má rýmu. Ale už to není nic hrozného. Nejraděj bych ho dala zítra do školky, protože už roupama neví co. Vymýšlí doma neuvěřitelný blbosti a mně už taky dochází fantazie čím ho pořád zabavit. Teď například tady jezdí na Štěpánkovým odstrkovadle. A jak jsem si tady pochvalovala Štěpulku jak hezky spinká, tak už to taky není pravda. Dvě noci po sobě zase veselo :unamused: Ale třeba to jsou zuby. Uvidíme.

Jinak už mám prodaný kočárek :cry: Teda ještě je doma, ale už je zamluvený a v pondělí pofrčí do Brna. Mám ještě další dvě zájemkyně, ale ta brněnská byla první. Náhodou tam v pondělí jednou Honzy kolegové a tak ho tam odvezou. Taky jsem se bavila se sousedkou o kočárcích. Má od srpna holčičku a už od prosince má problém ji narvat do kočárku. A to není žádný obřík, naopak. Do sporťáku ještě nesmí, tak neví co budou dělat. Jenže dneska dělají většinou malé kočárky. Jsou sice pěkný na pohled, ale pro mimi nepraktický.
14. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, držím palce ať se u vás nemarodí.
14. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, co porodnice? Líbilo se vám tam? :wink:
14. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

kočárky jsme zrovinka řešily vedle v diskusi... a je fakt, že ty hezký jako je jané, cortina apod. jsou fakt malý a quinny je tak akorát na léto, když nepotřebuješ fusak... je to děs.

Jani, co ty jsi měla za značku kočárku?
14. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, my ještě pořád máme kočárek Inglesina magnum. Nějak je mi ho líto prodat, přestože v něm už nejezdíme. Příjde mi, že tím vše miminkovské končí :frowning2: Teda u nás. Byla jsem s ním opravdu spokojená. Měla jsem ho už na Vojtu a teď jsme ho koupili zas. Nejen kvůli délce (je to nejdelší kočárek na trhu), ale i kvůli tomu jak je lehký, houpací a prostě miminkovský :dizzy_face:

Jinak mně se moc líbí Jané, ale bohužel jsem na něj slyšela i četla dost kritiku. Trhá se slída, snadno se vyšisuje, padá brzda a pak mě v kolekci 2008 zarážela ta odkrytá boudička. Tudy přece musí přesně svítit mimi do úsměvu. Ale jinak je to prý velmi lehký a snadno ovládaný kočárek. Na pohled se mi moooc líbí.

Sousedka má cortinu, ale prý není o moc delší ani x-lander. To vyprávěla Honzovi jedna paní u které pracoval, že 4 měsíční mimi je v něm na doraz. Prostě to chce při nákupu chodit s metrem :wink:
14. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Doufam, ze se na me nebudete zlobit,kdyz vam sem hodim jeden odkazek a poprosim vas, at se na nej mrknete, mozna by se vam tam mohlo neco libyt.
dekuju
www.mipet.cz
14. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste pripisu,ze kdo napise do poznamky, ze to ma ode me ma na prvni nakup 15% slevu - je to kamaradky.
14. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ukazka z toho, co tam najdete
http://www.mipet.cz/3_6ostatni/page25.html
14. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Janiiii, ty už jdeš pracovat, ju? :wink: No, však se vůbec nedivím. Aspoň se dostaneš mezi lidi a nebudeš mluvit jen o papání a spinkání,viď? :wink: Tak ať ti to klapne a je vše bez problémů.... a Štěpánek bude u babi??

Taky jsem zjistila, že je lepší dítka nechválit, ptž. to hned přestane platit, obzvlášť u spánku,co? :wink:

Jo a když jsem řekla Tomovi jak se odnačuje kojení v noci, že vstávají tatínkové, tak hned argumentoval, že ani omylem, že by pak museli maminky chodit do práce...prostě tohle u nás neprojde a zůstane to vše na mě, ale zatím neřeším:wink:

My se naštěstí do kočárku vejdeme pořád i s fusakem,tak snad to přes tu zimu zvládnem. Malý se spíš nelíbí, když jí strkám do kombinézy, ve který se nemůže hýbat, ale po minutě je už klid a aspoň brzy usíná :slight_smile:

Andrej, jdu juknout na stránky a určitě to neva, že jsi sem hodila odkaz, ba naopak :wink:
14. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj, tak jsem před chvíli dojela domů, byla jsem si pro peníze, hned na mě mezi dveřma spustila nesmysly kvůli notasovi, že jsem jí ho nevrátila- jak můžu vědět že ho chce vrátit, když nic nepípla??????? Má mi napsat kráva, at ho vezmu s sebou ne???????????
Pak mi vynadala kvůli tomu, že mi furt nedal bývalý zaměstnavatel to potvrzení o příjmu, že mi to jinak neudělá, tak jsem jí řekla, tak mi ho neuděláš no....
Tak jsem fakt ráda, že už s ní v tom kanclu s pí..ou nejsem . Dala mi prachy a během 10 minut jsem vypadla, kravka jedna...

Jinak holky včera v porodnici včera super, bylo to jako v pohádce :slight_smile:, až mě překvapilo jak jsou lidi strašně hodní:slight_smile:))Byli jsme tam hodinu a půl, koukali jsme na video o porodu, potom nás tam prováděla ....Udělali zápis do průkajdy, dala jsem 200 korun a je to, tatínek je proškolen a už nikam nemusí :grinning: :grinning: :grinning:
A Jarda tam byl jedinej z těch 10 lidí, kdo se z chlapů zajímal, pořád se na něco ptal, dokonce chce i šnůrku přestříhnout - to mě překvapil , tak mu potom ta porodní asistentka říkala nakonci že jako jedinej se tady o všechno zajímal :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak taky říkala na mimčo nic, všechno včetně kosmetiky dostaneme, takže OK, nic brát nebudu..Akorát co si na prcka vezmu budou tak 3 hadříky co mám doma, takový to hodně pidi pidi mini..At to vynosí aspon tam...Jinak nic a jenom věci pro sebe.....

Akorát podle toho jak to ta paní Cimlerová vyprávěla mi přišlo že porod bude naprostá hračka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nebo se pletu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Jani máš pravdu, Jane je aorát pěkný na pohled, jinak nic..a za 20 tisíc očekávám trochu něco lepčího, a hele s tou prací, jak budeš chodit? Přece to nebude každý den ne??? Nebo je to od rána do večera do 5...
Páč pokud budeš chodit občas, tak by to šlo ne, aspon vypadneš a pročistíš si hlavu od kakání, blinkání a podobně :grinning:
14. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky Andrej,

koukám, že jsou z Třebívlic, to není zas tak daleko :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, fakt dobrý ceny :wink: No, já právě dnes objednala Jaňulce věci z mmb, takže zatím není nic moc potřeba,ale určitě si odkaz uložím a někdy použiju :wink:
14. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to kousicek.
Jestli vas muzu poprosit, tak to treba rozhlaste po kamaradkach a kdokoli zmini tu moji prezdivku nebo jmeno ma tech 15%
a vazne dekuji

Jinak denis jestli resis porodnici, tak si tam vem leny na prdolu a ubrousky utriprdku - kdyz sem rodila ja davali 3pleny na den - coz je moooooooooc malo.
14. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi byla v Rci v porodnici Deni??? Asi jo, když píšeš o pí Cimlerový... jj, ta je super, ale když jsem rodila já, měla ona i pí Fraňková dovču :frowning2: Hele, porod už teď musíš zvládnout, na výběr není :grinning: :grinning:

a na prcka nám do porodky doporučovali osušku :wink: a já měla i vlhčený ubrousky....
14. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď dávaj 6 plen a my to tedy nikdy nespotřebovaly.......
14. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, už do práce jo? Téééda... ale to budeš chodit jen na půl úvazku nebo to budeš mít jako úkolově? Ale je to dobrý no... kolegyně taky tady chvíli chodila, asi tak 3 měsíce, vždycky na 4 hoďky denně, když ti to umožní a máš hlídání, tak proč ne.
14. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek