• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jojo o osušce říkala vlatsně taky, že když je tam potom hodně lidí, tak nestíhají, nijak nic...

Ale na prcka pár věcí vezmu to jo, jak se znám, tak potáhnu skoro všechno :grinning:
14. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký jste měli osušky holky??

Normoš froté, nebo jaké?? Já mám nakoupený ty velký Tetra pleny...
14. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja si nakonec nechala prinest i body, ptz. ty co tam meli, byli dost jety, nesli zapinat patentky nebo tam nebyly vubec,tak jsem davala svoje..a hlavne tak blinkala, ze jsem ty erarni mela brzy vypotrebovany...jeste ze jsem tam byla sama s mimcem :wink:

ja mela a mam frote osusku,ale to jen proto, ze jsem nemohla najit ty tetra pleny..ty jsem nasla az ted v krabici s oblecenim po Teri ve vel. 74, coz je jaksi pozde :grinning: :grinning: ale ty se hodi zase na plavani,az se nekam dokopem...
14. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, a vcera jsem na CT 1 viděla reportáž o zemětřesení ve vedení Rce.... že je Kubínek sesazenej atd... mimochodem jsem zase v novinách četla, že od března by měl fungovat konečně krytý bazén, tak snad už začneme s plaváním... a bude to i lepší, že to nebude v těch mrazech, jako jsou teď...

to se nás tam pak sejde, viď Gali :wink: I Markéta s Jamiem by určitě chtěli chodit....
14. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, ty tedy nakonec půjdeš do té Roudnice jo? :confused:
14. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si sebou ty pidi mini věcičky stejně vezmu...Aspon to vynosíme tam, takže ty pidi vezmu určo..To v tašce už při tom množství uvezu v autě...

Ty jo myslíš že ho konečně otevřenou nakonec v tom březnu????
14. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si je vem Deni... však je určitě užiješ :wink:

no já doufám,že už ho otevřou..... aspoň to nový starosta sliboval...
14. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my máme nového starostu?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou věci a kdopak to je, nevíš????
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak my???? už je z tebe vesničanka,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Novej je taky z ODS a jmenuje se Josef Bakeš, toho neznám,ale vypadal mladší než Kubínek... a milá pí Bulasová pošupajdila zpátky do KaSSu :grinning:
14. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jsi tu minule psala,že budeš drandit s kočárem max. po poli, tak to můžeš dodrandit až k nám... mám vyzkoušený,že já to mám přes pole až k silnici za 15 min, pak kus po tý silnici a jsme u vás...:grinning:
14. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na kolik hodin budu chodit, ještě nejsme domluvený. Ale představuju si to stejně jako když jsem chodila s Vojtíškem.Tzn. 2x týdně na 3 hoďky. Hlídat by měly babičky. Jedna chodí na směny a druhá je doma z práce v půl čtvrtý, takže bych předala děti a šla pracovat. Jo, ono opravdu není špatný na pár hodin vypadnout z toho kolotoče a přemýšlet o něčem jiném. Taky jsem ráda, že se se mnou počítá a pak později ten návrat nebude takový šok. A v neposlední řadě prašulky nebudou špatný. Máme hypotéku, takže kačky se hodí. Jen mám problém s kolegyní. Byla jsem v kanceláři sama, ona pracovala s dalšími 4 ženskými. Já ji zaučila, takže teď sedí na mé židli a chová se jak když ji patří nejen ta kancelář, ale celá firma. Nikdy z toho, že jsem docházela radost neměla.

Deni, nejen že ty věci uvezeš, ale hlavně si je můžeš nechat kdykoliv dovézt. Hlavně si nezapomeň vzít hned vodu. Já si jí do tašky nebalila, říkala jsem si, že až pojedu vezmu tašku, vodu a jedu. Jenže voda zůstala doma a tak jsem tam chvilku, než mi Honza vodu dovezl, musela pít ten jejich sladký čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky hned došlo, když jsem psala my..Tak jsem taky říkala jaký my, když my máme svýho pána :grinning: :grinning:
ale to asi než si člověk zvykne.......

I když, co si budeme povídat, je fuk, zda tam sedí Kubínek nebo někdo jiný, ono to výjde nastejno

Jasně Jani, takže když ráno výjdu v 9...V 11 bych měla býti u tebe vid?? :grinning: :grinning: :grinning:
My stejně budeme muset pto mě koupit autiko, ale to až někdy v tom dubnu květnu, ted zatím jenom koukáme, tak to bude potom v pohodě, páč tady fááákt není kam chodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: víš to??

Jinak Meliss, ser na kolegyni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , když tak jí pošleš do patříčným mezí nééééé???TAkový jsou nejlepčí....zaučíš je, zastoupí tvoje místo a pak jsou největší mistři světa co? A nebojí se třeba, že jí vyhoděj až tam budeš ty?

Jinak jsme si byly s Kátou zacvičit a super, jsem se hezky rozhýbala a ted bych spinkala :dizzy_face:
14. led 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co blázníš... za necelou hodinku tu budeš :grinning: :slight_smile:
Tom taky pořád kouká na net po autě,ale zatím to nehrozí :frowning2: letos chcem udělat konečně tu zahradu a udělat garáž aspoň hrubou stavbu...a jak to vyjde finančně netuším,ale asi nás to dost vycucne...

jsem dostala v pátek poslední mateřskou a teď budu čekat až někdy skoro do konce února na tu super "rodičovskou".... to bude tedy rok :confounded:

Jani, přesně... na kolegyni se vyprdni...vždycky se najde někdo, kdo dělá dusno nebo je "mistr světa amoleta"... však se ještě na trvalo nevracíš a nevíš, co s ní za tu dobu bude...:wink: teď si to užij, vyděláš penízky a vyčistíš si hlavu :wink:
14. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ukecanky...
Tak dneska depkuju já, hlásím.
MELI, závidím práci!!!
DENI,já s CImlerkou rodila, jo, jo, porod je fakt brnkačka :slight_smile:
JANi, na plavčo jsem přihlášená :slight_smile: Bakeše znám, z práce :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my pořídit budeme muset něco, páč sice auto máme, ale to je mi jaksi prd platný že :angry: ..Sice jezdit s ním můžu, mám to povoleno od firmy, ale do práce stejně Jarda autem přijet musí, takže já si ho jedině půjčím když je Jarda doma, což jaksi neřeší situaci kdyby se něco dělo

Ale taky na jaře musíme zateplit, dodělat ten přístřešek...udělat chodníky..No prostě začít to fackovat venku a to bude peněz :rolling_eyes: takže uvidíme taky, třebas to nebude tak hrozný a s autem by se počkalo..

Já včera dostala poslední výplatu zasejc a ted jí nikomu nedám , budu jí opatrovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Musím říct že teda Cimlerová je fakt příjemná, i na tom cvičení a vůbec když s ní mluvíš, z ní vyzařuje taková pohoda co? Fakt super baba :dizzy_face:

A já jdu prát a uklízet, musím se vrhnout i na tu kuchyn..
15. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baby.
Tak jak se mate?Co je kde noveho?
Zkusim vam sem behem dneska hodit par aktualnich foto prdoly, ale nevim jesli budu stihat.
15. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky tak vas idem pozriet po dlhsej dobe,no ste na mna moc ukecane tak sa ani nesnazim docitat,ak mam kus volneho casu tak sa zas hram s gimpom zas ma to chytilo tak sa pripajam a kto sa nudi tak juknite ako rastieme :wink:
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/pokracovanie-s-timmym-v-scrapoch/?i9=c97425e3f831
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/blizi-sa-valentyn/?i9=c97425e3f831
15. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram pozeram,ale nove fotecky andrej nevidim :frowning2: asi nebolo casu,co?
15. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždáár holky,

teda Angie, Timmy roste jako z vody, je to už fakt kus chlapáka!!!!

A ted koukám, nojo on bude zase za chvíli Valentýn co?? :confused: :confused: :confused:

Jíináč holky, máte doma některá sterilizátor????Já furt nevím zda to kupovat či ne..Někdo mi říká, že je to dobrý, někdo mi zase říká, že je to nanic, že to vůbec nepoužíval...Tak se v tom vyznej...
Ale ono je to v podstatě samý jako když se to vyvaří ve vodě ne??? :confused: :confused: :confused:
16. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,no to deni teda rastie je to hruuuza v stvrtok ideme zas na kontrolu a mame aj poradnu ta som zvedava co zas navazi,mne pride ale ze schudol teraz tou chorobou :frowning2:
A k tomu sterilizatoru-my ho nemame ani som ho nikdy nechcela kupit zo zaciatku je to dolezite aby boli flasky ciste kym je mimi este male aby tam neboli bakterie ale tak ja som cisto len kojila do 4mes a pak az zacla pomaly s UM a vzdy vyvarala teda kazdy den vsetky flasky-teraz vyvaram raz za tyzden a myslim ze to v celku staci-nezaberie to vela casu takze ma vobec nemrzi ze ho nemame :wink: a len dalsi kram v byte navyse :grinning:
16. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisa-ja som oboch synov mala od zaciatku na UM, sterilizator som nemala a flasky som ani nevyvarala len obcas som ich preliala horucou vodou z rychlovarnej konvice,dudliky tak isto a nechala som tak 5 min.a bolo hotovo.Nemali sme nikdy ziadne problemy.Vsak ani nase mamky nemali sterilizator a sme tu :slight_smile:
Gali-teraz hlasili,ze kino Sokol je uzavrete, vraj je v havarijnom stave,takze Svato bude zajtra v kulturaku o 10.30
16. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI,
počkej, jak zítra? Ne v neděli???
To jsem neslyšela :angry:

DENI
já ho neměla, těch pár věcí, co jsem musela, jsem vyvařila ve vodě.

ANGIE
ten fákt roste a jak! Krásný scrapy!

Jinak jdu nahlásit novinku!
Míša mázoubek! Vůbec jsem o něm nevěděla, já macecha~o~, dneska jsem koukala, jak se mu bělaj špičky špičáků pod dásničkou a zavadila jsem pohledem o dolní dáseň a tam zoubek! Takže je to náš pětizoubek..
16. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
já v tom mám zmatek, myslela jsem, že má být Sváťa v neděli a on má být teda zítra? Tak v 10:30 teda v kulturáku....
16. led 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky-nie vsade bolo pisane,ze sobota-netradicne.A schvalne som pocuvala z balkona a hlasili,ze sa to presuva do KD RIP na 10.30.Blahozelame k zubku :slight_smile: Ten nas zralok Mato ma stale len 8.Ozaj, ako bastite prikrmy-mrkvicku,uz ste malovali kuchynu? :grinning:
16. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
KORKI
nemalovali jsme :slight_smile: Dneska to měl s bramborem a docela to i snědl. Ale víc mu jde patlat se v křupinách :slight_smile:

MELI
vidělaj sem Vojtíka
17. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
omlouvám se, že k vám takhle vpadám. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli některá nevíte, kde se dají v Litoměřicích nastřelit holčičím miminkům nastřelit náušnice. Děkuju.
18. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Raady,

asi ti možná spíš poradí holky, ale nedělá tohle většinou dětská doktorka? :confused:
18. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miluse,
jo,jo naše dětská doktorka píchá uši. Ale já jsem právě přemýšlela o nastřelení. Údajně je to šetrnější a hlavně rychlejší. Ale v LTM nevím jestli to někdo miminkům dělá. Na netu jsem nic nenašla. :unamused:
18. led 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to nevím....po tom jsem nikdy nepátrala, ale snad ti někdo poradí. A zkoušela ses zeptat ve zlatnictví, zda o něčem takovém nevědí?
18. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali, Vojtíška jsi asi viděla na Sváťovi, viď? Byli s mamkou. Tentokrát sami, protože Eliška je nemocná. Ještěže Korki tady psala, že se divadélko přestěhovalo do Řípu, protože jinak bych je nasměrovala do kina.

Jinak jsem na Vojtíkovi včera při koupání objevila dvě bradavičky. Mám podezření na molusky, takže jsem z toho trošku na nervy. Páč vím, že je to sajrajt a špatně se toho děti zbavují. Navíc se kluci koupou společně, tak jestli to opravdu jsou molusky, tak nejdýl za 90 dní je má i Štěpán :frowning2: Zajímalo by mě kde k tomu přišel. Zítra s tím hned mastíme na kožní.

raady, já Ti bohužel neporadím. Nejen že nejsem z Litoměřic, ale navíc holčička se u nás v rodině nevykytuje, takže nemám tušení kde se dají naušničky nastřelit.
18. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek