• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
mellisa-molusky su infekcne,mohli ste ich ziskat na plavani,alebo deti napr v skolke ked pouziju cidzi rucnik.Mas pravdu, je to neprijemne.Roky som robila v nemocnici ako salova sestra, takze ti mozem len povedat,ze pokial nepomoze kozna lekarka, tak sa to potom ak je toho len trochu zoskrabne malou kyretkou a zajoduje.Potom sa doma maze Framykoinom.Pokial je toho viac, a niekedy naozaj byva, tak sa to robi na sale v kratulinkej narkoze.Nie je to nic hrozne.No dufam,ze kozne pomoze :wink:
Raady-ja by som na tvojom mieste to nechala na detsku lekarku, su v tom skusene a robia to casto tak by som sa nebala.Neboj malinku to trosku zaboli,ale rychlo na to zabudne a bude s nej krasna holcicka s nausnicami.Len treba nausnicky na par dni namocit do liehu :slight_smile: Po pravde este som nepocula, ze by niekto dal nastrelit takto malinkemu nausnicky v zlatnictve.Potom napis ako ste dopadli.
18. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady-teraz som nahodou objavila na missorka.cz reklamu na nastrelovanie nausnic,je to v Prahe,ale pisu tam aj o tom, ze ked byva niekto mimo Prahy tak mozu ich kontaktovat.Ale to sa mi zda,ze bude drahy spas.Tak si to tam kukni www.nasrelovani-nausnic.webnode.cz
18. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak po víkendu??? u nás celkem fajn... jen že dnes má odjíždět Teri na hory a večer měla 37 teplotu :confounded: ale asi to bylo tím, že zase málo pila, seděla ve svetru v přetopený místnosti a prostě se už nemůže dočkat. Původně měla jít k tátovi už Pá, pak Ne, pak dnes ráno a nakonec si pro ní přijede až po obědě a ta je jak na trní. Teď už je zase v pohodě,tak to snad byla vyjímka...

jinak malá si od víkendu cucá palce u nohou, resp. všechny prstíky, to je sranda :grinning: občas se přetočí už i z bříška na záda tak jen čekám, kdy se odkutálí ouplně do pryč a začne honění sviště :grinning:

Deni, já sterilizátor mám a nemyslím,že jsem nějak přehnaně aktivní máma. Dodnes lahvičky vyvařuju pro svůj klid :wink:

Gali, díky za maila, to vypadá super, půjdeme tam s prťouskama???????? A Ivetka a Janí s náma??? :wink: dobrá příležitost se vidět :grinning: jen mě v tu dobu malá většinou spí, ale třeba když bude v kolektivu, spánek pustí stranou :grinning:

Co se týká naušniček. Mám 2 holčiny a obou je Dr. píchala sama... Sice brečí, ale po vyspání už se smějou a o ničem neví... A čím dřív je mají, tím líp, to mi říkala i naše Dr... Takže přežít se to dá a myslím, že víc trpí máma než to mimi .....
19. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jstééééééééé???????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused:

Co je s Ivetkou nevíte někdo, už tady dlouho nebyla...

Dneska bylo nádherně co holky, ráno ažúro, modrý nebe, suníško svítilo o sto péro, bomba....
Jo a už se nám to prodlužuje.....Už není tma ve 4 , ale stmívá se až kolem 5 hodiny, paráááda......... Však ono to uteče a bude se to natahovat a až budou vedra, budeme vzpomínat na MINUS 20stupnů :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč dneska jsem objednala kočár, tak mám radooost :dizzy_face: , zaplatili jsme záložku a pak si pro něho pojedeme osobně do Kolína, měl by tu být za cca 8 týdnů, tož uvidíme. Už se těšííííím až budeme jezdit ven, ale těšit se nesmím, takže já se vůbec neteším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináč to musí být super pohled Jani jak si žužlá končetiny ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš a za chvíli budeš mít doma malýho škůdce :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se opět marodí a tentokrát v tom lítáme obě, takže nálada je pod bodem mrazu. :rolling_eyes: A do toho malé dneska vyrostly dva horní zuby najednou, takže je třízubák :grinning: naštěstí má náš taťka teď dovolenou, tak můžu ležet a nic nedělat, protože o malou se postará on. Chtěli jsme ji tento týden odstavit, ale v tomhle stavu si na to netroufám, protože je plačtivá a jak jí není dobře, tak to asi odložíme. A na hory taky nepojedeme. Takže tak.

Deni, to je super, jaký kočík jste nakonec vybrali???

Naušničky nám taky píchla doktorka a v pohodě, ani to nehnisalo.

Jani, tak ať si Teri pěkně ty hory užije :dizzy_face: úplně jí závidím :grinning:
19. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj Ivet, jééé vy jste zasejc nemocný jo???

Gali má taky nemocnýho Míšu, to je v pjdeli teda holky..!!! Já nějak nemám co dělat :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Už není krom oken co uklízet :grinning: :grinning: :grinning:

Kdyže jsi to chtěla Gali uklidit ten bejvák? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby se dalo něco dělat aspoň venku, ale v tomhle hnuse vůbec nic, včera přitom bylo tak krásně a ted od rána chčije a chčije... :rolling_eyes:

Jinak Ivet, je to EasyWalker Sky, mám ho v albu, ted ho mají právě v akci, teda v Kolíně, je tam levnější o více jak 4tisíce, tak jsem ho objednala....Takhle na fotkách nic moc, ale když jsem ho viděla naživo, tak super, je velkej prostornej, lehkej, pche a jak se skládá...To vypadá, že bych ho s mojí trpělivostí nemusela rozmlátit :grinning: :grinning: No však ho uvidíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a my taky na hory nejedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale jela bych holky juj....Plánujeme aspon výlet do Liberce a na Ještěd, tak aspon něco teda no :confounded:
20. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska- vybavicku pre mimi mas naozaj peknu,kocik vypada fakt super.Farbu budes mat tu co je na obrazku,alebo si si vybrala inu?Vsimla som si,ze mas kupene Tesco plienky,mam pre teba tip,objavila som v Bille plienky takej istej kvality a su levnejsie,su v bielom obale a volaju sa Baby Diapers,su naozaj dobre.Ja som u oboch deti pouzivala Tesco plienky,ale pred 2 mesiacmi sa mladsi vysypal na zadocku,tak sme museli hladat ine a tieto su :wink:
Gali-Misa je nemocny?Dufam,ze nic vazneho,lebo u nas sa zacina znovu pokasliavat :unamused:
20. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja holky,
tak malá chrupčí v kočíku, usnula asi do 5 min,co jsme vyrazily autem :wink:

Jinak jsme byly u Galči a dobrý. Nějak to tam tak rychle uteklo,že až podle protivnosti malý jsem poznala že je na čase jet dom... A byly jsme tam ptž. mi nepřišla žádná sms o zrušení setkání :wink: Míša vypadal k světu, nic ho netrápilo,tak to bylo asi jen včerejší přechodný období :grinning: :grinning:

jinak Deni, hadříků máš na malýho tedy požehnaně :grinning: to ani neunosíte:wink:

Ivet, tak ať už jste všici fit ať se s námi můžeš taky sejít a poklábosit.. Já doufám,že vyjde ten Matýsek a uvidíme se s holkama tam... A pak se těším od března na plavčo, pokud ten bazén fakt konečně otevřou...

Už venku neprší, hurááá. A hlavně že nemrzne a můžem ven s kočárem... Ráno jsem šla i s deštníkem, ptž. ta potvůrka zase nechtěla doma spát...

Korki, tak ať se vám ta choroba nerozjede a jste taky v pohodě, bez kašle atd...
20. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj vespolek
Míša hajá a chce spát, tak to musí stihnout fofrem, v půl 3 musíme být u Lenči.

JANI
a budete muset přijet, nechali jste si tu jednak oblečení od nás a jednak kousacího dinosaura..
DENIII, my jsme totiž říkaly, že když bude hezky ,že se za Tebou ke Spěváčkovi vydáme ve 'ČTVRTEK :slight_smile: obě, vííš?
Fakt to s Váma nějak rychle uteklo a předsně tak, už aby bylo cvíčo, plavčo..

KORKI
Míša vypadal včera divně, fakt jo. Až do noci. Ale teď si už myslím, že je to k zubu. S horníma prvníma taky byl protiva, ten jeden špičák má už tak, tak, skoro je venku. Tak snad OK.
To mně mrzí, že se Vás to drží jak klíště :frowning2:

DENI
jsem zvědavá na Tvůj kočárek teda
A oblečky - paráda, takhle nafocený, super! Já mám vyfocenej sušák :slight_smile:)))) To bych sem mohla hodit, jako památeční :slight_smile: Nejvíc super je to růžový body :slight_smile:)) Ale všechno to modrý mi přijde nějak důvěrně známý a hodí se mi to k Tobě.. Hele a co jméno? Z porodnice pojede za frajera teda..
A kočárek, vypadá elegantně.. Jakou barvu? Tu z obrázku?
20. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo ty tesco pleny mi koupili a ted už nevím kdo holka, jestli sestřenka, ale jo, myslím že sestřenice....
Jinak máme doma Pampersky, kupujeme vždycky když jsou akce :grinning: a včera jsme koupili v Bille další balík, ale ten co píšeš čeče jsem tam neviděla :confused: Je fakt, že jeden foch byl totálně vybranej..

Jinak od každé značky berou po 2kusech, jak mi bylo doporučeno od mamin, tož huvidíme...

Jinak oblečku si taky myslím že hám hafo, já to dostávám od známé z Kyškovic :grinning: , vždycky mi zavolá, má pro mě připravený 2-3 tašky ouplně plný, dám jí 500 korun a jedu zase domů..No nekup to za ty prachy :grinning:

Jinak kočárek jsme chtěli v tmavé barvě, takže bude černá, nebo spíše tmavě šedivá..Stejně máme barevný věci a deky, tak se to tím rozsvítí..Já jsem ulítná na tmavý kočáry, spíše černý barvy no :grinning: :grinning: :grinning:

Nojo, konečně neprší vidíš to, tak můžu razit se pesem...No a já měla jet taky ke Gali,ale mě psala že Mišula je nemocnej :grinning: , tak snad příště....
20. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uděláme repete ve čtvrtek :grinning: :grinning:

Gali, taky mi došlo,že jsme to tam zapomněly...ale dinosaura jsem si ještě nevšimla, ale je na něj zvyklá, tak ho tedy ve ČT vezmi, dííííky...

hnedle je mi líp, když vím,že zase někoho uvidím... zítra máme doma taťku a jedem do Ltm a ve čtvrtek se uvidím s váma :slight_smile:
20. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jdu zítra k holiči, kooonenčně ...se taky těším, zasejc na chvílu budu vypadat jako člověk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ve čtvrtek záleží f kolik děfčata????

Já jdu v 10, 30 ke Spěváčkovi právě na kontroluu...a musím se mu připomenout na tu těhu cukrovku :confused:
20. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
na tu cukrovku už je ale pozdě, má to být do 26tt
Dohodněte se, my máme celý Čt volnooooo

JANI
máš ho v tašce s věcma, vezmu!
20. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta 10,30 je plus minus ideal i kdyz ted se mi to povida a nevim,jak se slecna vyspi.... vetsinou touhle dobou vstava a jime... tak ja bych jeste zitra napsala,abyste na me pripadne necekaly, nebo ze se setkame pozdeji...
sakris, uz fnuka a me jeste neuschnula podlaha :angry:
20. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně, ono je i čekací doba na tu cukrovku měsíc!!! ¨já si tam volala a právě mě pozvali až za měsíc a měla jsem to tak na hraně.... pokud tedy myslíte to OGTT....

jj, Gali, to je fajn... no, já ve ČT taky můžu, ale radši bych jela s najedeným mimčem :wink:
20. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si mylsím že na to zapoměl...Páč před Vánocema měl děsnej frmol toho 23 a po Vánocích toho 5 ledna taky, takže chudák ani nevěděl pomalu jak se jmenuje......

A jáá se ho chtěla zeptat, ale taky jsem zapoměla že blbec :grinning: , ale kámoška poudala že na něm byla i ve 28 týdnu..No uvidím..Budto mě tam pošle, nebo nepošle, ono stejně více možností není..
Ale když nepošle, tak se nic neděje ne, nebo jo....

No já počítám, že do 11 u něho budu na 100%, pak záleží jak to bude s autem a Jardou, ale spíše půjdu pěšky, páč zase pro mě bude muset přijet, čekat, odvést mě, potom přijede ve 2..To je blbé totok..

No uvidíme, já napíšu SMS, musím se nějak domluvit s Jardou jak to nejlépe udělati a zase ve 2 musím býti doma, má přijet panáček na měření okna, aby nám vyměnily ty žaluzie jedny....
20. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek maminy :wink:

Jani a na kolikátou zítra razíte do Ltm? Já jen, kdy mám čekat velikananánskou návštěvu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud by to bylo nějak přes poledne, tak bychom si mohly dát spicha někde zase venku, po 11 hodině většinou mizím ven na pauzu :wink:
20. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
já právě taky byla v 26tt, dva dny a už by bylo pozdě, taky jsem se objedávala měsíc dopředu..
Mrkni do alba, závidím ti těhu, tak jsem si zavzpomínala :slight_smile:

JANI
taky mrkni do alba..
Tak to jsem ráda,že se ve Čt zas uvidíme. Mně se líbilo, jak Jaňulka dlabe, Míšovi to opět vůbec nejelo.
20. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU
my razíme do ROudnice
20. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááá podle fotek koukám, že byly námluvy co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
Jaňulce se ale ženich nelíbil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ona chtěla spinkat, tak možná proto :slight_smile: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ahááááááááááááá, tak to je teda vůl, pokud zapoměl :rolling_eyes:
20. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelíbil jo??? prosím tě!!!!

Počkej až budou větší :grinning:
20. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, ale chodí se až od 26, tak třeba až od 27 jako, proto nejdeš. U mně nezapomněl :angry:
20. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo, pak je budeme od sebe odhánět :slight_smile:
20. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, to je v pohodě.. zítra mám spicha s Milu a ve čtvrtek s váma.... to se mi to ale sešlo :grinning: :grinning: :grinning:

Milu, určo pojedem dopo,ale přesně ti neřeknu... viděla bych to bohužel asi na dřív než na 11 :frowning2: ale vezmu sebou kočár a tak tam s malou budem jezdit i dýl, ptž. chci do DM a dám ti vědět aktuálně, jak to s námi vypadá.... k soudu trefím :grinning: :grinning:

Jééé Gali, pěkný fotky, a na tý poslední ani není vidět, jak malá natahovala,co? :wink:
No, musí si postupně na stejně malý děti zvykat... oni jsou všici hrrrr a na to není zvyklá, když se po ní někdo stejně malej sápe :grinning: :grinning:
a taky fakt byla ospalá a zalomila to hodně brzy :wink:
20. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ták, JANI, Ty jsi na roztrhání se srazíkama :slight_smile:
Hele, neboj, až budeme v Matesovi, to bude dětí :slight_smile:
20. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na odhánění je času dost :grinning: :grinning: relativně :wink:
20. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, aby jí to v matýskovi nevadilo ještě víc...ale zvykat si musí... s Teri jsem začala už v 6nedělí :grinning: nebyla jiná možnost.... ale po pravdě řečeno, nemá být po kom "vořachlá"... já i Tom jsme byli jako děcka zaprdlý a Tom byl takovej mamánek :wink:
20. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ona si zvykne, neboj a třeba se jí to bude líbit.
Tak já ho musím jít vzbudit, jinak to nestihneme. To zas bude protiva :frowning2:
20. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek