• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
mě malá ještě chrupe :wink: předtím jen vyplivla dudlajs, hodila hlavu na stranu a pokračuje ve spánku i když moc času jí už nedávám :wink:
20. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gali, vím, že razíte do Rce, ale my máme s Jaňulkama spicha zítra :grinning: :wink:

Ha fotečky, jdu mrknout na ně
20. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby si se Jani nedivila s tím odháněním času dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ted si dávám bábovku, chlebik se salámem a těším se na nugetku arašídovou tak to musím stláskat dříve než přijede Jarda :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dítko spí, tak jen v rychlosti nakukuju, páč u nás spánek není na dlouho.

Deni, kočárek vypadá pěkně. Ve skutečnosti jsem ho asi ještě neviděla, tak už se těším, až ho okouknu i s mimi :dizzy_face: A jak je doma? Nuda co? Nebo trajdáš po návštěvách?

Omrkla jsem fotky Míši a Jaňulky. Moc jim to tam spolu sluší. Ty dětičky rostou to je síla. Doma to až tolik nevnímám, ale pak když zalídnu po čase jiné sviště, tak se divím.
21. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

ahojky Melis, jak to u tebe vypadá s tou prací? Už víš kdy nastupuješ? :wink:

Gali, fotky jsou super... jednou to bude bezva pár :grinning:
21. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, už jsem byla v pondělí a jdu ještě v pátek. Všichni v pohodě až na tu kolegyni, která tam sedí místo mě. Veškerý data, co jsem měla ve svém počítači si přestěhovala k sobě. Takže jsem ji musela poprosit, aby mi je vrátila, páč bez toho nemůžu pracovat. Dělalo ji to děsný potíže. Byl tam i daňový poradce, kvůli tomu jsem tam šla v pondělí, abysme se domluvili co kdo bude připravovat k auditu. Taky nechápal jak se chovala. Pořád měla různý připomínky, že tam jsem proto, abych ji kontrolovala apod. Asi si s ní budu muset promluvit. Protože když to nevyřídím teď na začátku, tak pak už s ní nehnu. Ona je známá tímhle chováním, každý se jí bojí. Jenže jak jí dá někdo najevo, že se jí bojí, tak je zle. Hned po každém šlape. Já z ní strach nemám. My jsme se vždycky pohádaly, vyříkaly jsme si to, chvilku nemluvila, ale pak byla v pohodě. Takže mi nezbude nic jiného, než si to s ní zas hezky od plic vyříkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, to je dobře...a je dobře že se jí nebojíš, hezky si s ní promluv a snad pohopí, že tam nejsi proto , aby jsi ji kontrolovala či brala její práci. Já takovýhle lidi taky nemusím :confounded: se spíš bojí o svoji pozici, tak útočí všude kolem sebe.

To u nás v práci je to trošku veselejší, do včera bylo na letošek ohlášeno jenom jedno miminko a od včera tu jsou další dvě :grinning: a 3 svatby (zatím), tak je to tu na chvíli zase o něco veselejší :slight_smile:
21. led 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisa-urcite sa s kolegynou otvorene porozpravaj a daj jej najavo,ze sa ti jej spravanie nepaci, a ze ci sa jej to paci alebo nie musi te spolu spolupracovat v pohode a nie v strese.Ja som tiez za riesenie veci hned na zaciatku.A ozaj boli ste na tom koznom?Co vam Dr.predpisala?
21. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi jasný, že se bojí. Dřív seděla v kanceláři plné ženských, se kterýma nevycházela, tak má strach, že se tam bude muset vrátit. Ale já nastálo do práce zatím nechci. Neberu ji ani moji kancelář :wink: ani práci, jen ji mám pomoct. Ale ona se chová jak malý dítě. I ten daňař nechápal. Když jsme se spolu domlouvali na dalších termínech, tak hned měla připomínky, že tu není a že s ní se nikdo nedomlouvá apod. :confounded:

Tý jo, u vás se roztrhl pytel s miminkama a se svatbama. Věřím, že se k nim letos přidáš :wink: A už se těším :dizzy_face:
21. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zas jsem se nepřehlásila. To je hrůza :unamused:
21. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali-dnes som bola u zubarky,uz 3 dni ma boli zub a Ibalgin nepomahal,tak som sla.Vyvrtala mi ho a preplachovala kanalky,no mozem Ti povedat,ze porod bol oproti tomuto prechadzka rajskou zahradou :confounded: Inak ,ked ste sa bavili o tom OGTT,tak ja som nebola ani raz,neposlal ma tam Bartosek,asi preto,ze mam doma diabetologa :grinning: Nemali ste s Denisou vyssiu hodnotu glukozy,ked vam brali krv?Neviem ako tu v Cechach,ale na Slovensku uz OGTT robia kazdej tehotnej,nie len rizikovym.
21. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
korki, na kožním jsme zatím nebyli. Bez objednání berou prý jen ve čtvrtek dopoledne. Zatím jsem koupila homeopatika na posílení imunity. A na netu jsem vyčetla, že nejrychleji zabírá mulisky vydezinfikovanou jehlou napíchnout (tím se naruší) a do 14 dnů jsou prý pryč. Vojta má zatím 4, jenže já asi nemám odvahu do něj píchat :frowning2: A nejsem si jistá, jestli tím něco nemůžeme zkazit. Jaký máš na to názor?
21. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, tak to jsi si užila u zubařky :confounded: A ulevilo se Ti po tom zákroku?

Jinak mě ten test na cukrovku dělali jen poprvé. Pak jsem přešla k jinému doktorovi a ten mi ho při druhém těhu nedělal. Prý měli nějaké výsledky z krve a ty byly v pořádku.

U nás se pořád spí :confused: Už mám svačinku připravenou a on si chrupká. To se divím.
21. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis... ty 3 svatby zatím nic nejsou.. předloni, když jsem se vdávala i já, tak jsme tu za rok měli snad asi 7 svateb :confused:

Hele neboj, divá zvěř ucítí mňamku a za chvíli je vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ, snad se letos zadaří.... pořád se tu dokopám zavolat do CAR, ale nějak se mi nechce... ale asi budu muset, nic jiného nezbude :unamused: V pondělí si asi zase skočím na UTZ a dohodnu se mudrem a pak se uvidí.... :confused:

Korki, tak zubaře ti nezávidím, mě to čeká v dubnu, ikdyž jak znám tu svoji megy plombu, tak mi opět vypadne dřív a já tam naklušu s dírou v zubu a budu pak o litr ¨chudší :sweat_smile:
21. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem,neviem ja by som do toho urcite nepichala,aby si to este viac nerozniesla,zda sa mi,ze by mala byt v lekarni neaka vodicka,je to vytazok z bylin,skus tam zajst mozno ti pomozu.
Zub? dakujem za opytanie,uz je to super,rozhodne ak ma bude este neaky boliet pojdem tam okamzite,a nie az o3 dni :wink:
Matej teraz tiez posledne 3 dni viac spinka,vcera dokonca4 hodiny,asi to pocasie robi svoje.Maliska a Štepanek chodi do skolky?
21. led 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já se nebojím, jsem ráda, že spí dýl než svých obvyklých 20 minut. Ale je to divný :wink: :slight_smile:

A v CAR byste museli nejdřív podstoupit nějaký vyšetření, nebo jak to funguje? Vím, že jsi měla problém s ovulací, ale myslela jsem, že už je to vyřešený. Zjistili vůbec něco při té laparce?

Korki, já mám taky vždycky ze zubaře strach, a to mi zatím nic vážného nedělal. Musím to zaťukat. Manžel si se zubama užil dost, ale strach ze zubaře nemá vůbec. Vždycky říká, že tam jde proto, aby mu pomohl a ulevilo se mu. Většina lidí se v čekárně choulí strachy a on tam usíná :grinning: Máš pravdu, mělo by se chodit hned když zub začne bolet a nespoléhat na to, že přestane bolet sám :wink:

Štěpánek je ještě maličký na školku. Školkuje Vojtík. Ale jestli se ptáš kvůli hlídání, když jsem v práci, tak to hlídají babičky.
21. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se vstává. Vzbudil ho telefon :angry: Svůj mám opět v opravně, tak mám půjčený. Jako zvonění je tam melodie z filmu: Ať žijí duchové a děsně to řve. Musím si ho přenastavit. Jdeme svačit i když je skoro čas oběda :wink: Tak zatím
21. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meliss.... jjj c CAR tak nějak vlastně začínáš od začátku... takže opět všechny vyšetření co jsem prozatím prodělala, tedy krom té laparky a pak možná ještě nějaká navíc. NO ovulace se stále upravuje díky hormonům, dle všecho ovuluju, ale může tu být problém s tím, že ty mršky spermijky jsou fakt hodně líný anebo mi také nemusí vůbec prasknout jajco, ikdyž je krásně velké a připravené a spousty jiných možností. A u laparky zjistili pouze srůsty, tedy endometriozu. Jinak by mělo být vše OK, tedy to hlavní, že vejcovody jsou průchodné... nezbývá tedy než se snažit a čekat .... ale někdy je to boj. A jsem na sebe zvědavá v těhu, páč ty hormony co beru se mnou docela dost mávaj... si připadám občas jak babička v přechodu, jaký mám návaly, chvíli bych mohla sedět u otevřenýho okna jaký je mi vedro a za chvíli by mi nestačila ani sauna :confounded: No snad se to umoudří a za chvíli se budu moci taky pochlubit fotečkou fazolky :grinning:
21. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

tak dneska jsem byla u holiče, tak jsem nová, jsem činaná a barvená.....Cestou za odměnu jsem si koupila další pleny..... :grinning: Ale ty malý už asi stačej, mám jich dost, ted budeme kupovat už ty větší...Jo vidíš ještě ty látkovky musíme objednat

A byla jsem v lékárně, nechala jsem tam 700 Káčé :sweat_smile: , ale mám ty super kalhotky jednorázový :grinning: , vložky, líh, borovou vodu, Bepanthen a nějaký hadříky na utírání očí a pupíku....

Takže do porodnice jsem komplet již vybavena..No..a je to, já jsem připravena se vším, ted už jenom porodit a padla :grinning: :grinning:

Jinak Meliss kočár je super, ale pozor, včera mi poslala kámoška odkaz na kočár, je to novinka, tak jsem jí napsala at jde někam :grinning: :grinning: :grinning:, tak Jarda dneska končí dříve a jedeme se na něho v rychlosti podívat co je to zač, je ted za zaváděcí cenu...se vším všudy, hluboká, sporták, autosedačka, adaptéry, fusák a nánožník za necelých 9tisíc, tak bychom do něho šli..ASI...Páč tady ten easywalker se vším všudy výjde na 21 500...

Tak uvidíme co rozhodne, sice je to větší cenový rozdíl, ale já když něco vidím a chci :sweat_smile: :sweat_smile: ......Je to těžký potom mě přesvědčit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo a Meliss, doma zatím v pohodě....

Uoplná pohodička, krize byla jeden den, když jsem nějak někam počebovala a neměla jsem auto, ale jinak pohoda..

A jsem zvědavá na zítřek, až půjdu od Mudra a zavolám jí že mě nepustil do práce....Ale co, třeba když není práce se jí to bude furt hodit....

Já se jdu natáhnout, jsem chudák já vstávala v půl 7 :grinning: :grinning: a do ted se z toho nemužu vzpamatovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je děsný, jak si člověk zvykne na jiný řežim a pak musí brzo vstát :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tož jsme doma z výletu a po zkouknutí toho V travelu čtyřkolky a zvážení pro a proti oproti EasyWalker, jdeme do toho Easy....Sice je to o hodně více peněz , ale udělali jsme plusy a mínusy a vyhrál prostě ten Easy....
Holt je to vysoká laťka nasazená a blbě se z ní leze :grinning: :grinning: :grinning:

Ale ne, kočár měl hodně chyb...bohužel... :confused:

A když jsme jeli zpátky, tak jsem cestou 2x ztrávila nad mísou, ani nevím proč , ale ještě že na tom záchodě nikdo nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
nadmísení lituju, ale jinak super, že máš jasno!
A zítra teda se uvidíme,jo??? Asi Tě chvílu nechám u kočárku a dojdu si pro objednanej recept a objednám se, jo???
a JANI, co Ty?

Jinak Míša podle mně včera nastydnul v Matesovi a má fakt kašel..
21. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jen v rychlosti, ptž. mám vedle zase vzteknounku :angry:

Hele Gali, jestli jdete jen k Dr a pak dom,tak se mi nevyplati tam jezdit.... sice potrebuju do instalaterstvi a pro pecivo a suroviny na dort,ale to bych videla az podle maly... vcera jsme meli dost narocny den a byla cely den v kocaru nebo v sedacce,coz se ji moc nelibilo,tak ji chci doprat trochu "voraz"..

ale pokud byste pak vydrzeli nejakou dobu i venku a nesli dom,tak bysme i dojely... zalezi na slecne,kdy mi ted usne a probere se,ale v 10,30 to asi nebude :frowning2: nez ji nakrmim, prebalim, znova oblecu,tak to nejakou dobu zabere a to vy uz budete buhvi kde :frowning2:
22. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
tak stav věci víš :frowning2:
Hele, když budeš mít cestu do Rce, tak řekni, ať ti třeba jen dám toho dinosaura a věci, jo?
Lenča má i zvýšenou teplotu, tak jsem zvědavá, co z toho bude.. Teda spíš, jestli to chytnu i já :frowning2:
22. led 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Gali, moc mě to mrzí. Tak snad bude na tom Lenča brzy líp, Míšovi se to nerozjede a ty to nechytíš. Musíš do sebe cpát holt vitamínky :slight_smile:
Fakt na toho dinosaura nespěchám, to spíš na něj zapomenem. Ale až přijede Teri,tak na to přijde,že chybí....straaaašně ráda si hraje s Jaňulčinýma hračkama a přitom má svých plnou skříň :grinning:
22. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky, tak to mě taky mrzí, ať je vám brzy líp a jak píše Jana, láduj do sebe vitamíny a bude líp :wink:
22. led 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak už jsem konečně přidala pár fotek.Tak když budete chtít,se jukněte.
22. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,jeee Andrej krasne fotecky a simca je uz riadna kocicka teeda ten cas leti :fearful: a ti hafani mnaaam k zezrani,hmmm brala by som tiez :wink:
22. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak zatím je to tak, že Lenča má horečku a Míša je protiva. Pořád se vzteká, leze a volá "mem, mem"
22. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak jsu doma, ted jsem přitáhla od Mudra..

Všechno OK, hrdlo drží,přibrala jsem celkově 4 kila uffffffffffff, tak snad se do těch 10 kil vejdu :dizzy_face:
Dostala jsem balíček prevental box či jak se to jmenuje, tak máme dudlík a plenu do zásoby :grinning:

Ještě jdu k Mudrovi 2x a pak mě předává do nemocnice :sweat_smile: :sweat_smile:

Dostala jsem lístek na peníze, tak to posílám do práce a světe div se, vůůůbec neřvala že už do práce nepříjdu!!!!!!!!!Dokonce mi poudala, že se zeptá nějaké té její kamarádky, kdy mám jít na matěřsou kvůli penězům, že prý dostaneš více či co, ale příjde mi že mluvím uplně s jiným člověkem, než se kterým jsem seděla v práci.
I když je fakt, že jsem byla děsně naštvaná, že nemůžu do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Joooooooo a 13 února v 7 hodin jdu na cukrovku :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek