• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
týýýý voga Andrej, SImča už je veliká, to je fakt jak ten čas letí..Už je z ní pěkná slečna ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A super fotka je s tou moukou na zemi rozsypanou či co to je...Na to už se taky strašně těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak venku je náádherně, ve městě jsem si sedla normoš na lavičku na náměstí jak jsem čekala na Jardu cca 30 minut a pěkně jsem se vyhřejvala.......

Doma jsem otevřela všechny oknáá jak to pere krásně a hřeje, hned je ten den veselejší
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
By ste neverili,co se mi stalo.Server me odhlasil a ted mi nechce vzit heslo-pise mi to,ze mam spatny heslo a kdyz si chci nechat na maila napsat to spravny,tak mi pise,ze ani jeden z mich mailu nemaji vedeny.
22. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eandy, ono to občas takhle blbne, většinou se to pak vrátí do normálu... kolikrát nám to tu psalo, že nás systém vůbec nezná :grinning:
22. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo Gali,tak to je smůla s těma dětičkama a zrovna je dneska venku taaaaak krásně,co?
taky mohlo byt takhle včera,když jsme měly doma taťku, to neeeeee, muselo lejt jako z konve :angry: :angry:

no, až se mi malá vyspí, tak po jídle asi vyrazíme do Rce.... sice holt samy,když nikdo nemůže,ale aspoň se tam dá někde projít...tady chodím pořád dokola stejnou trasu a už mě to neba :frowning2:

Deni, to se ti ty kila ještě můžou rozjet,neboj :grinning: :grinning: poslední trimestr to jde dost rychle,až úplně na konci se to většinou zarazí,ale jak u koho... :wink:
22. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, to byl puding.A meli sme z ni vazne radost - udelala to 24.12 nastesti tesne pred koupanim.
Angie jestli se ti liby ta bila zrudicka :slight_smile: Tak do toho se okamzite zamiloval kazdej,kdo tu byl.A sem rada,ze ho mame.Simcu si pekne hlida,nemuze se k ni nikdo priblizit a kdyz sme venku,tak je schopnej roztrhat i kocku,pokud se mu zda,ze je blizko maly.A to mu je teprve 6mesicu.
22. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooooo to je noroš, kolikrát mě to napsalo že neexistuju, no drzost nad drzost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem ted chvíi přemýšlela kdo vlastně jsi :grinning: :grinning:

To jo , je fakt nádherně dneska, to se opravdu podařilo venku!!!!!!!

Jani nestraš probůh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a nechceš teda cestou procházkou jet okolo nás a cinknout? Přinesla bych Ti to dolu..
A já bych se ráda procházela, škoda.. Měla jsem mít odpo srazík a taky nic..

DENI
tak ta sestra u Spěváčka dobrý, připomněla mi objednávku na UTZ...
22. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali nevim, mozna se stavim , ale neslibuju.... jdu pripravit slecne obed... dnes ma domaci stravu,tak jsem na ni zvedava :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak budeš, JANI, chtít, stejně jsme doma, když ti to tak vyjde, tak cinkni, mám to tu nachystaný na chodbě.
22. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša je vzhůru, tak si jdeme hrát
22. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kluci si chvilku hráli v pokojíčku, ale než jsem dočetla, tak už tu jsou u mě.

Venku je opravdu krásně, těšila jsem se na procházku, ale stavila se tu tchýňka, že mi může odpol. pohlídat kluky, jestli nechci jít do práce. Ne že by se mi zas tolik chtělo, když jdu zítra, ale práce je tam víc jak dost, tak asi na 2-3 hoďky vyrazím.

Gali, je mi líto, že se u vás marodí. Snad vás to brzo pustí.

Simča je opravdu už velká holčička.

Mastím nás všechny oblékat, kluky ven a sebe do práce. Tak zatím
22. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki, děkuju za rady ohledně naušnic :wink:
22. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady-to je OK :wink:

Gali-myslim na Vas,drzte sa,nech je Lenicke uz zajtra lepsie :wink:
22. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, v těhu průkazce, co znamená, poloha plodu????

Já tu mám od začátku 9,13,15,19, 23 dneska........To je jak je velkej mimís??Páč on dycky něco měří metrem :sweat_smile:
22. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není, DENI, velikost mimíse, ale Tvýho pupku :slight_smile:))))) Výška fundu. Velikost dělohy, kde začíná a kde končí :grinning: Bych se mohla kouknout na moje velikosti, co... Ale jsem líná jít do skříně hledat těhu průkazku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháa, já jsem si říkala potom že mimís to težko bude podle datumů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a velikostí :confused:
Já jsem pak našla i něco o tom na netu..... Tak už konečně po 7měsících vím, co všechno znamená :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek hafánek (četly jsme s Lenidlem Sluníčko, nooo)
Tak jsme se do růžova vyspinkali, do 9h. Byli jsme vzhůru a Lenča zavelela spát, tak jsme ještě šli spát a ona nechtěla vstávat, ale Míša jí lezl po hlavě, tak musela.
A Míša má v obýváku novou atrakci, místo stromečku skládací postýlku a je z ní vedle. Pořád k ní leze a sahá na ní, ale v ní být nechtěl, to vylezl.
No a dopiloval - z mém, mám, mám ííí, dneska krásně řekl MÁMA
a opravdu to asi používá cíleně, když pláče a sune se ke mně..

DENIS,
než porodíš, budeš profííííík!!!! Jak jsem koukala, tak ve 24tt jsem měla taky 23 a ve 28 jsem pak měla 26. S Míšou. Ale s Lenčou tak nějak taky. A váhu v tomhle tt jsem měla 50,5, takže asi +5,5 :slight_smile: A dopracovala jsem se k 7kg, tak se neboj.
23. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim...
Fakt?Tak to sa mi este nestalo zeby ma to tu nepustilo,andrej su vsetci hafani prenadherny no mate ich teda dost :grinning: mne by stacil aj jeden :wink: :frowning2:
Inac vcera sme boli u mudr tak konecne mame vysadit vsetky sirupy uz len jeden uzivat ale uz to je dobre a mali sme aj poradnu takze meriame 79cm a vazime 10,9kg :grinning: :confused:
23. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte pážata,

no Gali gratuluju k dopilování.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..To budeš pořád slyšet mamammamamamamamamamamama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je super ne????
Až budete taky zdravý, tak písni, že bychom spáchali něco, nebo se můžeme stavit klidně i Vás.....
Snad už dětičky přestanou stonovat a budou fit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty voga ale koukám že ty máš váhu taky jak komár co?? 50kilo ale i s postelí že jo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Fuj tady do sebe tlačím zeleninovej salát s masem a dresingem a nejede mi to..Jak já nesnáším tydle zdravý jídla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je fakt, že když jsem chodila na prohlídky tak dělohu vošahával dycky dole a ted už skoro u prsou :confused: .Je to neuvěřitelný, jak se tělo dokáže vevnitř roztáhnout.... .Dycky koukám co to dělá a včera se mi i smál..Asi jsem čučela jak tele :grinning: Ale včera měl páán doktor vynikajucu náladu.

Škoda, že není tak pěkně jako včéééra co?
23. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky normalne me to sem nechce pustit pod dabelskou.Se na to ....!!!!!!!!!!! :angry: Co to jako ma byt?A z koni mi ani neodepsali.
Jinak Angie ten nejmensi je tu tak trochu neplanovane.Ja bych radsi jeste jednoho velkyho,ale to uz by nas ty psy sežrali.Uz takhle davame 2tis mesíčně za jejich žrádlo.
24. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej a co ti to píše, když se chceš přihlásit pod "dabelska", že tě to nezná nebo jinou chybu?
24. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uživatel dabelska má jiné heslo
24. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyz si teda chci nechat poslat heslo na maila,tak mi to napise,ze tento email nemaji vubec vedeny,coz je blbost.
24. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek....

JANI
tak co Teri z hor, nadšená? A Jaňulka na ní??? Už přišla na chybějícího dinosaura? :grinning: :grinning:

ANGIE
Timmy je teda fakt kus chlapa!

DENI
Ty myslíš, že někdy budu mít ty děti zdravý??? Pochybujuuuuuuuu. Lenča včera ZAS začala kašlat, Míša taky kašle, takže si myslím, že L. místo školky ZAS bude doma

Jinak, holky, dneska jsem měla super probuzení, Míša se vzbudil, převlíknul a chtěl ke mně (dělala jsem snídani), koukněte..http://www.stream.cz/video/225555-mama-mama
25. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemám vůbec čas, ptž. musím rychle vařit než se vzbudí malá a přijede Tom. Jeli s Teri do Prahy a přivezou na pár dní mojí mamku,takže se tu asi jen tak neobjevím :wink: No, malou viděla naposledy v srpnu,takže bude asi překvapená,jaký udělala pokrok :slight_smile:

Ale Gali, to video jsem si nenechala ujít a je to nááááááádhera :grinning: :grinning: Už se těším na to, až to poví i Janinka:wink:
Zrovna jsme koukali do knížky Teri a ta řekla máma až v 9. měsíci a táta dokonce až v 11 :grinning: Takže TOm včera malou učil táta táta táta táta :grinning: :grinning:

Jinak dinosaurus zatím nechybí :wink:

ALe řeším co v úterý. Máme jít na očkování, jenže se bojím,aby nechytla nějakýho bacila v čekárně, když už všude hlásí ty chřipky :angry: :angry: No uvidíme....

Tak se tu mějte a já se brzy vrátím :grinning:
25. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANIII
děkuju.. Já jsem z toho taky naměkko... DO tý doby, než zas začne modrat, předvádí to teď denně :frowning2:
Užij si maminku, to fakt bude koukat. Jaňulka vyrostla i od toho prosince u Melissky a od srpna to bude extra znát!
25. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenička taky chtěla být v PC, tak jí tu máte..
http://www.stream.cz/video/225579-zpivani
25. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůů Gali velikanananananská gratulace k "máma" :grinning: to je super, musíš být na Míšuldu pyšná viď. :wink:

Jani, užij si maminku, určo bude s Jaňulky nadšená jaký už dělá pokroky a jak je to velká holka :wink:
25. led 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali-tak som sa fajne pobavila na Tvojich drobcoch.Lenka je velmi sikovna, a to co predviedol Misa,tak to ja pocuvam cely vikend v podani Mateja,ked ma Matej zavretu pusu tak Adama a niekedy aj stereo,ticho su len vtedy ked spia,alebo papkaju :grinning:
25. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek