• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky,
nevíte kde by se v Roudnici dala koupit podprsenka na kojení? Nějaký obchod se spodním prádlem...?? Kromě Světový, tam je to doost drahý:frowning2:.
26. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATUL
nevím, jestli ještě pořád, ale kojící podprdy měli i v Gigantu u ČSAD. Kdysi jsem je tam viděla, ale fakt nevím - já měla jednu ještě po Lenče a stejně jsem je krom porodky nepoužívala :slight_smile:
26. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás bylo zase veselo. Vojta si přinesl ze školky nějakou virózu a v noci ze čtvrtka na pátek zvracel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Během pátku vydržel dokonce ležet v posteli, což je teda co říct. Asi mu opravdu bylo zle. Do toho měl vysoké horečky, sirup jsem mu dávat nechtěla, když zvracel, tak jsem vzala čípky. Jenže on je děsný bolístko, takže u toho křičel tak strašně, že bulil i Štěpula. Naštěstí to celé trvalo jen jeden den a teď už je v pohodě. Štěpán to nechytil, tak snad dobré. Jen se ptám, co nás čeká příště. Kluci mají za chvilku narozeniny, tak něco očekávám. Vojtíškovy narozeniny jsme ještě ani jednou neoslavili bez nemoci :frowning2:

Gali, máš doma šikovné dětičky, víš to :wink: Míša krásně říká máma a Lenička je zpěvačka. U nás to teď momentálně vypadá, že se mluvit zapomnělo :sweat_smile: :wink: :slight_smile: Říkal krásně máma, táta, bába, dědě, papa, ham (nejdůležitější slovíčko :wink: ). Teď říká jen nenene, když leze do kytek nebo šmátrá po televizi :grinning:

Katuleno, podprsenky prodávájí ještě v Biance. Je to vedle rybárny (je tam vůbec ještě rybárna?). Prostě když vycházíš z náměstí směrem k druhé základce, tak naproti drogerii. Ale cenově vyjdou asi na stejno jako u Světový. Já mám pravou kojící jen jednu. Hodně jsem používala takové ty sportovní podprsenky. Nikde netlačí, dobře se v nich i spí a nejsou ani tak drahé, jako kojící.
26. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hele ty sportovní podprdy můžeme mít i v porodnici???? Páč je fakt, že sportovní mě taky napadla, pouze odhrneš a kojíš a ty vložky co do nich mám dám stejně jako do normálních podprsenek.

Takže ty nosím taky, akorát jde o to, zda je můžeme mít v porodnici...Ale když to vezmu kolem a kolem, vadit by to nemělo ne???????
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já si taky myslím, že by to vadit nemělo??proč taky??Když ti budou vyhovovat...
Já se sportovní podprdou skušenosti nemám, jelikož mám to poprsí větší:slight_smile:). Ale skusit bych to mohla. Zítra se ve městě poohlídnu. Dneska jsem taky byla, ale neměla jsem moc času, za to jsem se stavila v tom krámku batole-myslím?? No musela jsem si koupit zas nějaký hadříky na mimi, už si připadám jak maniak:slight_smile:
26. led 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáárek,

no koukala jsem v Praze a dělajóó i na velký kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem si koupila jednu spešl přímo pro těhule, páč Jarda furt at si jí koupím že držej tvar atd.....A taky tam měly velký velikosti, dokonce jedna si jí kupovala a měla kozy jak dudy :grinning: :grinning: :grinning:
Jenom si vzpomenout na značku holka....Až to najdu, pošli ti to do IP...........A stála teda cca 400 korun :sweat_smile: Ale je fakt, že je dobrá....

Jináč jáá v tom problém nevidím, ale aby v tom neviděli problém v porodnici, ale neměli by no..
Máš jedno zda odepneš podprdu nebo vykasáš nahoru...Ale já asi taky zůstanu u těch sportovních a do nich nasoukám ty vložky co jsem si koupila..Pokud budou počeba..

Zase jsi utrácela? To je desný vid..Já taky i když mám doma háááfo věcí, když kolem něčeho jdu tak jééééé, to je pěkný, to by se mohlo hodit :grinning: :grinning:
Jinak na cvíču mají volno, takže ve středu jdu...
26. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
veranat • Dnes v 10:32
Ahojky.hledám kamarádku.Je mi 39 let a mám roční holčičku.Bydlíme 20km od Litom.Ráda bych se seznámila s nějakou mamčou taky na MD.
26. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristo.Děkuji za odpověd.Letos to bude druhý rok co jsem se přistěhovala sem do severoč.kraje.pocházím z Krkonoš.Začínám tu uplně od samého začátku a nemám tu vůbec žádné známé.Hledám proto aspon touto cestou nějaké zpřízněné dušičky.Budu ráda,když se k Vám budu moct občas přidat do diskuse.
26. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista a veranat-vitajte,Veranat,velmi dobre Ta chapem,som na tom tak isto :wink: uz som tu pomaly 6 rokov a stale to nie je to prave orechove,co Ti budem hovorit, rodina nam chyba velmi.Dufam,ze sa medzi nami budete citit dobre :slight_smile:

Katulena-ja som mala 2 sportove podprsenky a kupila som si ich v Bianke,ako pisala aj Melisska.Uplne mi stacili a boli fakt dobre,pani predavacka mi aj poradila s velkostou,hlavne ich treba kupovat ku koncu tehotenstva,aby si si nekupila male cislo.Tie nakupy,to je aj moja nerest,akonahle vidim nieco pekneho,musim to kupit :slight_smile:

Melissa-ako to dopadlo v praci s kolegynkou,dufam,ze uz pochopila a pracujete ako team :wink:
26. led 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to těžké získat nové známé a přátelé.Rodina je daleko kamarádky taky.Minulý týden naše dcerka Natálka oslavila své první narozky.jinak mám již dvě dospělé děti holku tý bude letos v únoru 21 let a syna tomu bude letos 19 let.
27. led 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Vera a kde přesně bydlíš? 20 km je docela široký okruh :sweat_smile:
27. led 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korki,
dneska se skusím stavit v ty Biance. Díky holky za tip, možná opravdu bude ta sportovní nejlepší.

Veranat
já se taky sem přistěhovala z podkrkonoší a v lété to budou 2 roky.mě rodina taky chybí, ale už sem si docela zvykla. Hodně tam jezdíme, ale až bude mimčo, tak to bude složitější. Odkud jsi? 20Km, ale na na jakou stranu od litoměřic?
27. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.bydlíme směr č.lípa u Uštěka. :slight_smile:
27. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristo a veranat.
Vitam vas tu.
TAky jsem se sem pred 5lety pristehovala,ale stale tu nikoho neznam - az na holky z konika,ale s tema se moc nevidame.Je to vazne dosta tezky se seznamit.Jinak ja jsem dabelska,ale nejak se sem pod tim nickem nemuzu prihlasit,tak mam provizorní řešení.Bydlim 7Km od Litoměřic směr Úštěk. :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Kristu tu nevítejte, sice je to hezký, ale ona je admin a přehodila sem jenom veranaty příspěvek :wink:

Jinak samo vítám novou členku snad se jí tu u nás bude líbit. a konečně i nějaká dušička odjinud než z roudnicka (holky nic proti vám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a koukám, že už máš docela starší děti a jednoho prcka, to je hezký. Jůůů a máš Natálku, tu by manžel chtěl jednou taky :grinning:
27. led 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meliss,
je mi líto Vojtíška, snad už je to lepšejší a je mu líp a doufám, že to nechytne i Štěpulka¨ :wink:

Gali
videa jsou úžaský, Lenička je taky cholka kikovná :grinning:

a co se týče podprsenek ta to bohužel neporadím, neb s tím zkušnosti zatím nemám :sweat_smile: :grinning:
27. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata děkuji za hezké přivítání.No jo mimčo v mém věku to je super užívám si to :slight_smile: já jsem si našla nového partnera a s ním jsme se domluvili,že si pořídíme miminko i kdy oba děti máme. :slight_smile: Scháním touto cestou nějakou kamarádku už dlouho ale nějak se nedaří.Sice si se dvěmi dopisuju ale bydlí daleko od nás tak jsme se ještě ani neviděli.Chtěla jsem Natálce sehnat nějakou kamarádku nebo kamaráda.Vůbec nepřijde do styku s malými dětmi.Jinak jsem se přistěhovala konkrétně z Vrchlabí.A dcera zůstala tam.I když začína uvažovat o tom ,že se sem k nám přistěhuje.
27. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veranat, jsi pojizdna?
Cekame totiz s manzou druhy a ja od ty doby nejezdim - porad zvracim a mam nizkej tlak tak mam strach,ze to se mnou v aute sekne.Ale do ltm bych mozna cestu zmakla, tak co se treba sejit a pokecat?Co vy na to holky?Alespon vytahnu paty z baraku a hlavne z ty nasi vysky.
27. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eandy.Pojízdná jsem my máme vše daleko bydlíme na samotě u lesa :slight_smile: tak bych byla bez auta jako bez nohou :slight_smile: :slight_smile: Do litoměřic jezdíme skoro každý týden nakupovat a taky tam máme babičku s dědou
27. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky tak som tu na chvilku,timmco mi konecne spi,dnes je protivny a to sme boli po dlhej dobe vonku,kedze uz sme zdravy :dizzy_face:
Pozeram ze nove clenky su tu,tak vitam aj ja nejak docitam len to posledne-takze sa pridavam do klubu tych co sa tu pristahovali a nikoho nepoznaju takmer :frowning2:
27. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac Milu dnes som konecne vyskusala tu kadernicku co si mi odporucala ty,len som si to splietla :grinning: muzik ma tam objednal no spokojna som tiez len ceny su rovnake no co uz,raz za cas si to mozem aj ja dopriat :wink:
27. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac katulena ak tam mate rossmann tak skus tam kojo podprdy tam isto maju,alebo v interspare :wink:
27. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie,
si byla u Kočvarový? úplně nahoře nad zlatíčkem? :wink: jsem ráda, že jsi spokejená, ono už to s cenama asi bude všude stejný :frowning2: já jdu za cca 14 dní na melír tak jsem zvědavá jestli od podzimu zdražila nebo ne :confused:
27. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj neviem meno ale tam maju aj solarko aj kozmetiku,minule som bola pod tym v salone kadernickom...no 580kc len za melir jednofarebny :wink: coz mne pride ako dost,no co narobim...
27. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už mám podprdu:slight_smile:, byla jsem tam dole pod mostem mezi papírnictvím a antikvariátem. je tam takovej malej obchůdek se sportovním oblečením a spodním prádlem. Docela dobrá za 270kč myslím. A ještě jsem si koupila noční košili na knoflíčky, aby se dobře kojilo. Taky nějakou kosmetiku sem nakoupila...no už mám skoro všechno:slight_smile:
Jo Denis- zítra jdu na cvíčo:slight_smile:.
27. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, jj, tak to jsi byla u Kočvarový, tedy v jejím salonu :wink:

Kat, gratuluju k podprdě :grinning: a už máš všechno viď, tak můžeš klidně rodit :wink:
27. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veranat,
to je hezký, že ste si ještě pořídili mimčo. my taky máme s přítelem už každej děti, teda já 1 on 3 a teď jedno společný:slight_smile:...bude v březnu.
Tak ta jsi z Vrchlabí??:slight_smile: No vidíš a já bydlela asi 20Km od Trutnova v Červeným Kostelci, jestli ti to něco říká.
27. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky angie a milu jak dlouho tam sedite na tom meliru?Ja bych chtela cernou barvu a do toho bily melir.Ale nemam 2hodky casu.Respektive 2hodky v kuse se mi zvtracet nechce.Ja chodila ke svobodový.
Ten modrej kun uz me stve.Porad se nemuzu prihlasit a adminky jsou k nicemu pac mi vubec neodpovidaj na maily.Tu na to hodim bobek a bude.
:angry:
27. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej sa nestresuj sak mas nove meno ta co uz :wink: snad sa ten kon spamata...hej trva to tak 2hodiny ja som mala cierne vlasy ked som vtedy pytala nech baby poradia kde mam ist a takmer mi upadli bo stale prestavovala pipac a asi hodinu mi posobil co nesmie bo mohli ist aj vlasy s tym alobalom :angry: no ale aspon to bolo vidno inac by mi to nechytilo ani tolko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si daj radsej tmavo hnede vlasy a mas to iste ze ti chyti :wink: dnes som tam bola len hodku a pol lebo uz mi to nenechavala tak dlho posobit.
27. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechyti ti to tak do biela jak chces ja to mam stale take jak zlte skor a to co sa netrafila ta do oranzova aj som sa fotila no na fotkach to tak nevyzera nejake tmave tam vyzeraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek