• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ja som prave myslela ze to bude o dost lacnejsie preto som sla vyskusat aj tam lebo muzova segra tam bola a zaplatila 200 za melir ale je pravda e mala hrube pruzky a len na vrchu hlavy :unamused: tak som ostala trosku vyjavena ked to pocitala ze to vyjde na stejno jak v salone,no ale co uz vzdy lepsie nez v pardubiaciach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, ale ty máš i delší vlasy ne? Nemá je ona kratší, neb to většinou počítají i od délky vlasů :sweat_smile:

se tu teďky beru s grafa na bazální teplotu a ten anglickej je takovej nějakej složitej :confused: :zipper_mouth:
27. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie,ja si delala blond melir doma pres cepici a chytlo mi to krasne do bela.JEnze sem nemela klasickou barvu,ale kyslicnik a blond barvu v prasku.Ja cernou uz kdysi mela a taky cervenou a tak,ale rikala sem si,ze jako skunk sem jeste nevypadala :wink:
Milu a jestli to berou podle dylky vlasu tak se asi nedoplatim.Uz 2roky je nemam vubec zkracovany,takze uz jsou nad zadek.asi si s nema udelam neco doma a mozna risknu si je i sama ostrihat.Max pujdu zase na 3mm :grinning:
27. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu pravee nie,ona ich ma dost dlhe ja zas nemam ale chcela by som zial nevypestujem stale som na stejnej dlzke aj ked mi rastu ale pak sa lamu a je to kolotoc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len ona mala proste len po vrchu hlavy nejakych 6-8pruzkov,tak asi koly tomu ze s tym nebola taka piplacka a tiez spotreba farby :unamused:
Ale to uz je jedno to bude asi vsade tak,ja som si prave robila andrej sama tiez meliry aj farbila vlasy nie vzdy to ale dopadlo jak som chcela hoci vacsinou hej,ale ja som mala aj mam rada zmenu len vidim jak mi tie moje experimenty poznacili vlasy :frowning2:
Chcela som vyskusat tenke pruzky a uz ked za to zaplatim tak mi je pak luto si na nich capnut farbu...takze takym stylom setrim vlasy :grinning:
27. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 3mm?to muselo byt teda poriadne davno ked teraz ich mas nad zadok :sweat_smile: hmmm tak asi mas svetlejsie vlasy alebo si si to robila na svoje prirodne???Ja uz som toho vyskusala dost aj s peroxidom farbila a nikdy som nemala biele,no je pravda ze odrastene hej ale tie farbene ee,bud chytali rysavy odtien alebo boli zlte :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyhodou ale je ze nemusim farbit kazde 3tyzdne,ale staci mi to raz a 2mes i ked teraz mam prevahu blond tak to uz asi kricat bude :unamused:
27. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/ja-a-moja-rodinka/?i9=7f4d05c2fe31
tak tam je moj novy uces aj ked to tak nevyzera moc fotila som proti oknu tak vlasy vyzeraju tmavsie no ale ja len na okraj dalej je moja lasocka,neviem ci som vam tu davala fotky no kazdopadne som pridavala nove :wink:
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/pokracovanie-s-timmym-v-scrapoch/?i9=7f4d05c2fe31
a tu este nejake v scrapoch :wink:
27. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ängie bylo to tak pred 8lety ty kratky vlasy.MAnza ma rad dlouhy,tak mam zakaz si je nechavat moc strihat.Fotky jsou pekny.Slusi ti to.
To rani vstavani me snad zabije.Nejradsi bych porad spala. :unamused:
Jinak se pochlubim - na to ze stale kojim,tak simi uz tyden v kuse chrupe celou noc a usina sama bez prsa.To je holka moje sikovna. :slight_smile:
No svoje prirodni vlasy sem nevidela uz pekne dluho.Tim barvenim trochu zesvetlaly,ale vesmes sem to barvila na prirodni.Jinak angie ja si muzu dat na hlavu klidne i cernou a i ta mi za chvili sleze.Mam naky divny ty vlasy. :slight_smile:
28. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata.Angi fotečky jsou moc krásný :wink: :wink: malý je nádherný.Já jdu ke kadeřnici v pátek stále jsem to odkládala.Ale nechám si to jen upravit sestřihnout.Barvím se většinou sama doma.Jeden čas jsem si to nechávala barvit od kadeřnice,ato když jsem chtěla melír.Včera jsem to vůbec nebyla bolel mě celý člověk. :wink: :wink: a večer už jsem usnula u zpráv.byla jsem po předešlé noci unavená to jsem šla spát vyjmečně po půlnoci :slight_smile: Přeju všem hezký den
28. led 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
o vlasech mi ani nemluvte. Taky bych šla ke kadeřnici, musím Irče zavolat. Jenže my se poslední dobou nějak míjíme. Mám pocit, že teď budou na horách.

Andrej, to je Simča šikovná, že spinká celou noc.

Milu, co ten graf, přišla jsi jak na to? Myslela jsem, že všechno je to na stejném principu :confused:

Štěpulka právě usnul. V postýlce pořád vypadá jako miminko :dizzy_face: Já jdu odpoledne do práce. Bude hlídat mamka a už se na kluky těší. No, oni taky, jen budu muset připomenout, že jim nesmí všechno dovolit. Pak mi to dá práci je zase zkrotit :wink: Korki, s kolegyní jsem nemluvila. Když jsem byla naposledy v práci, to taky bylo odpoledne, tak jsme se viděly jen chvilku a byla v pohodě. Ale pokud zas bude nepříjemná, tak si s ní určitě promluvím.
28. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Meliss,, jj přišla, sice s pomocí, ale přišla, ale ten německej je stejně lepší. Jako ono je všechno na stejným principu, jenže někde je více klikaček a jinde zase míň a když to na tebe mluví cízí řečí tak nif mof teda. :fearful:
28. led 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tak to mne cierna ide hrooozne tazko prefarbit po prve ked som spachala tu hruzu z blond na cierno a chcela ist nazad na blond tak to bolo nieco okolo 20x co som farbila hrozne mi to znicilo dlhe vlasy,a zosvetleli?Mne stmavli hrooozne farbenim prave :frowning2:
No tak Simca je priklad ukazkoveho miminka,nasa dnesna noc tiez supracka po tom vsetkom je4- 5x sa zobudit jak nic :sweat_smile:
28. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu takze uz sa snazite o miminko hej?Uz mozes tusim ze si pisala ze mesiac po laparke este nesmiete...tak snad sa vam coskoro zadari :wink: a dakujem za pochaly :slight_smile:
28. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že se vůbec neozývám, ale u nás se pořád tak nějak bojuje s chřipkou a do toho se zubama. Máme už čtyři (během jednoho týdne vylezly).
Vítám nové tváře :wink:
U nás vše při starým, jen Kristýnka teď má zase nějaký období rozmachu, takže všechno opakuje, neustále zpívá a tančí a vůbec je najednou nějaká "veliká" :grinning:
Bude nějaký srazík v kavárně nebo jste to odpískaly?
28. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, j
j snažilkujeme, uvidíme za pár týdnů jak úspěšně :sweat_smile:

Ivet,
gratuluju k zoubkům, je vidět, že Týnka je už velikááááááááá holka :wink:
28. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
taky se nějak nestíhám ozývat. U nás si blinkací virózou prošla Lenča a já taky :frowning2:
Jinak máme spoutu novinek...
Kromě máma, IVET, vedeme - máme 5 zubů a 6 na obzoru.. Ale u nás se netančí a nezpívá... Ale zas se LEZE, ode dneška a fakt mu to jde... :slight_smile: Od rána, kdy začal to večer dopiloval tak, že si skoro sednul a najednou si dal ruku na míč a druhou a nebýt to míč, ale třeba stůl, tak se o to postaví... Jestli to půjde takhle rychle, tak mi za chvli uteče...

Já pro srazík jsem!!!!
28. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, ten je ale šikovný :dizzy_face: Koukala jsem, na co jste ho lákali, aby lezl :wink: :grinning: U nás ovladače taky vedou.

Držím palce, aby vás všechny nemoce už opustili. U nás se zatím chvilku nemarodí. Ale mám strach, kdy se zas něco objeví. Jo a to vlastně souvisí i s tím srazem. Ráda vás všechny uvidím, ale nechcete raději počkat až po té chřipkové epidemii? Abysme mezi lidmi něco nechytli. Navíc si nějak neumím představit, že bych v kavárně udržela dítko na klíně. Za chvilku by tam lezl po hlavách všem :sweat_smile: Potřebovala bych něco s odkládacím koutkem na dítě, nejlépe s ohrádku s mřížema :wink: :grinning:
28. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak držíme všechny palečky, aby vám čáp nebo vrána co nejdřív ťukali na dveře :wink:

Gali, to jsou novinky :grinning: škoda, že to není tleskací smajlík :grinning: Míša je šikulka.

Meli - to je pravda, už jsem si tak vykojila mozek, že mi tohle vůůůůbec nedocvaklo :sweat_smile: :pensive: takže až bude trochu líp, tak se ale moc těšíme.
29. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
tak jsu tu po delší době opět.....

Dneska opět šílená noc, už druhý den nespím!!!!! Jdu spát o půlnoci, spím tak půl hodiny....A do půl 4 ležím v posteli a převaluju se..Zabírám pořádně až kole tý pátý hodiny...
A vůbec nevím proč, v knížkách píšou, že bude nespavost ale až takhle ??
Nebo se tělo pomalu připravuje na mimčo, aby jsme moc nenaspali když budeme furt vzhůru, taková předpříprava :grinning:

Jiank jsem pěkný prase, baštím kakajíčko a buchtičku s merunkama, a jak jsem vzala talířek, drobenka se vysypala po podlaze, takže to musím jít vyluxovat..Dobytek jeden taky :angry:
Jsem si koupila Batole gel, tak ho testuju na našem prádle, tak snad uspěju lépe než s Lovelou, zatím kráásně teda voní to jo :grinning:

Jinak Káťo, včera jsem měla děsnej hlad!!!!!!Jsem přijela domů a ještě v bundě oblečená jsem se vrhla na buchtičku s merunkama a polívku, musela jsem to doplnit, když jsme si tak kráásně zacvičily a zaposilovaly :grinning: :grinning: :grinning:

Jooo a sraz, sejdeme se ještě před porodem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Denis- ty brďo, ty takhle ponocuješ, jo? :unamused: , tak to já naštěstí spím jak špalek. Akorát vždycky ráno mě buďej auta, máme ložnici k silnici....tak to mě se..
Já se taky včera vrhla hned na večeři po tom cvíču, ale ne v bundě, ale až sem se vybalila :slight_smile: , teplá sekaná s chlebem není taky špatná :grinning: , hlavně že jsem si zacvičily a hned sme to zas doplnily, že jo....
29. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já prostě nespím..A nevím proč... Přes den se mi taky nechce..a ještě jsem si říkala včera, jo super, jsem celkem utahaná ze cvíča, to budu spinkat :dizzy_face: a prd!!!! Ještě v jednu jsem courala po tmě po baráku z okna do okna :grinning: , pak chodím 5X čůrat..No a než se naděješ, je 5 hodin..A to teprve většinou zaberu takhle až k ránu.... A v 8 vstávám s Jardou.......Takže 3-4 hodiny denně..

Ale třeba je to takovej trénink no, abych si asi nezvykla na to, že mám spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jarda když přišel se psem, tak na mě halekal od dveří, to se neumíš svléknout?!, já tam opřená o linku a ládovala do sebe akorát buchtu..Hubu narvanou jak křeček...
No hlavně že chodíme cvičit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jinak mi včera ten kluk na recepci říkal, že se mám potom přihlásit pro paragon, dá mi razítko a pošlu si to na pojištovnu...
29. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš, že je to takovej tréning, abys věděla do čeho jdeš :grinning: , né kecám. To bych byla celej den jak blůma, kdybych spala denně 3-4 hodiny. To ti teda nezávidím, ale snad se to srovná a bude to dobrý.

No právě...hlavně že chocím cvičit, abysme si to tělíčko trošku udržely a protáhly a jen co je v dosahu jídlo, tak ty kalorie zase doplníme :grinning: , no co, když si to mímo žádá, ne? :grinning:

Jo fakt, jako, že nám to proplatí pojišťovna?Já myslela, že bysme museli mít pernamentku. A kdy si o ni máme říct, až na konec? Právě minule předemnou stála nějaká holka a že by chtěla pernamentku kvůli tomu, aby si mohla zažádat u pojišťovny o proplacení. A kolik vůbec pojišťovna přispívá? Tak to je dobrý:slight_smile:
29. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám, že se to změní, mě už se večer nechce ani do postele, páč si říkám, proč jako, co tam budu dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Noooo já po něm chtěla včera lístek, že by mi to dával jako postupně s razítkem a mě zase včera říkal, jdete prvně? Poudám že ne....a on mi říká, tak až budete končit, řeknete mi, já Vám vystavím doklad s razítkem a pošlete si to na pojištovnu..
Já mám VoZP a na netu píčou že platěj 1000 korun, což je super...Tak to tam pošlu, za to nic nedám, budto zaplatěj nebo ne....Ale já mám s pojištovnou dobrý zkušenosti, mě proplácela i prášky a dokonce!!!! jak jsem ted nakupovala na mimíse v lékarně ty věci..od kalhotek, krémů atd..Tak mi to taky proplatí, tak jsem to tam poslala...Jsem tam nechala 700 tak i kdyby dali půlku hele.....Když si to platíme :angry:
29. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý :slight_smile: , já mám VZP tak to nevím, jak to tam chodí, to si to musím zjistit :wink: .
Tak pa jdu baštit borůvkový blbouny :wink: a pak frčíme vláčkem k našim. Doufm, že to ze sebe nevytřesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pa
29. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kukni na net, tam to bude.....

Tak achooojky, já se jdu taky zvednout a něco dělat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.deni ja ma pocit,ze to na pojistovnu jen tak poslat nemuzes.Musis vyplnit nejaky papir - jakoby zadanku.To jsem vyplnovala ja kdyz sem zadala o prispevek na kojenecky plavani.
Ale urco to proplaci.A dostanes to 100% ale az do mesice od podani. :wink:
S tim srazem.Me je to celkem putna kdy jen to musi byt v den,kdy tolik nezvracim.Pripadam si vzdycky ve meste jak nejaky fetak, kdyz jim tam zvracim u aut. :unamused:
29. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , jojo to vím, na netu ten formulář je, tak si ho jenom vytisknu, vyplním a pošlu spolu s tím paragonem..

Hele i kdyby platili za 2měsíce, tak je fuk, hlavně že zaplatěj ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Nojo, to je dobrý, ale kdy nezvracíš teda??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky, nevíte o truhlářovi????? My už od května sháníme truhláře a nic :angry: , ted jsme dostali tip na jednoho, ale 14 nebere telefon ani nevolá zpátky, nic..Tak už mu volat nebudu, takových pracantu jsme tu měli hodně, to už nepočebujeme :angry:
Prostě někoho, kdo dělá interiér, nábytek....i z masívu...Kdyby Vás někdo napadl, tak písněte.
29. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate deti sikulky.K zoubkum gratuluju.Leti to s nima hrozne.
Deni ja zvracim skoro porad, teda mela sem obdobi nezvraceni,nez mi narusili znami jidelni rezim.Od ty doby zase zvracim.

Jinak deni ja to taky rikam, kdo ti dnes da neco zadarmo.

Jinak holky jestli mate nejaka stene,tak vam poradim mrknout na eukanuba.cz my dostali kupon na 3Kg granuli - takze je usetreny 500,-
29. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej,

my tenhle kupon využili už loni asi 3x :grinning: jsem tam vždycky zaregistrovala někoho jiného :grinning: jen ten poslední jsem někam založila a nemůžu ho najít, sakra :sweat_smile:
29. led 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bud v klidu Andrej,

než bude po nemocích, chřipkách, zimě, a než se sejdeme, tak tebe do tý doby nevolnosti přejdou a my s Katou porodíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek