• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahoj,
tak to já skusím s těma granulema. Máme malího "trhače" :grinning: . Hlavně aby pak pořád neposílali nějaký reklamy a nenutili do dalšího nákupu??
29. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katulena me zatim nenutili do niceho.Jen mi posilaj informace na email,ale to sem sama chtela.Ja tam mam zaregistrovany uz 2 a jeste mi chybi jeden.
Deni to nevim jestli me to prejde u simci jsem zvracekla jeste na porodnim sale.Coz byla sranda.TAk uvidime jestli todle bude jiny. :unamused:
29. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, mejly posílají, ale s tím tam tak nějak souhlasíš, neb to je vlastně za to, že dostaneš ty granule zadara. Jinak do nákupu nenutí a když si event. objednáte i tu knížku o plemenu, tak dostanete poukázku na slevu 100 Kč na nákup dalšího balení granulí.
30. led 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek..
Zdravím jen v rychlosti.
Proč jáááá nemám ležící miminko??? Rodit jsem chtěla po termínu - rodila jsem v květnu, chtěla jsem miminko, co bude ležet a chodit v 16ti měsících, vždyť všichni se už dávno otáčeli, hýbali a Míša nic a během pár dní je to neposeda, kterej se všude staví, dneska se opřel o Leničky křeslo, strkal ho před sebou a chodil si po pokoji!!! Do dneška nevěděl, na co ty nožiky má a ráno se postavil, já pro něj natáhla ruce a on si frk, frk, ke mně krůčky...
KDE JEEEE TO MOJE MIMINKOOOOOOO????

Tak tímto se loučím s diskuzí přes den, maximálně, když Míša usne, protože jinak lítám za ním (teď jí ovladač, tak chvíli leží.... )Bááááj! :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky draky.Tak to mi povídej rostou jako z vody Natálka začala taky brzo chodit taky bych chtěla vrátit čas aspon na chvilinku,aby z ni bylo zase miminko.sama už začala chodit na 11 měsíci nedávno oslavila rok a ted už běhá jako srnka :slight_smile: leza všude kde se dá na gauč už vyleze na křeslo no je to prostě divoška :slight_smile: nejraději leze po schodech a když ji to nechci dovolit tak se začne vztekat.
2. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teda, GAli, vy jste to vzali nějak hopem, ne? :wink: nejdřív nic a příště nám už příjde Míša sám otevřít :grinning: :grinning:
Tak tedy moc gratuluju k takovýmu úspěchu i když nemáš radost :wink:
My už začínáme dělat sudy sem a tam, takže taky chvíli není v klidu... a nejradši by seděla a nebo stála a pérovala na nožičkách... samý věci, co nemá :slight_smile:

Jinak jsme byly minulý týden u Dr na 6.měsíční kontrole. Máme 67 cm a 7,7 kg... A nemáme 3. hexu :angry: :angry: Prostě nejsou a budem doufat, že do konce února budou, nebo budemmuset absolvovat celý očkování znova...

Malá je teď o pátku přes den dost protivná, míň spí, noc má na střídačku, jedna dobrá, druhá hrůzná, tak nevím, jestli to nebude zoubkama, ale nic není ani moc vidět ani cítit.. tak uvidíme...

Veranat, ještě jsem se tu s tebou nepotkala, tak tě tu dodatečně vítám :wink:
2. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě něco, zítra do Matýska asi nepůjde z vás nikdo,co????
2. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání Jani.Nejsem tu dlouho a moc sem nechodím.Přeju všem moc hezký den. :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,tak nam idu horne zubky takze to je u nas boj a zacina ukazovat fanty tak ma to stve :angry: ale teraz spinka jak anjelik uz 65min co nepamatam cez den uz hooodne davno.
Dievcata zacali sme inac hladat nejake domceky boli sme sa pozriet v upohlavach ale bol hrozny,tak o chvilu budem mozne vesnicka :grinning:
Ale nakoniec asi by sme predsa len zacli staviat takpozerame pozemky,no v litaku chcu za 1m2 1550kc co je hrozne ked najmensi maju cca 1000m2 :angry: tak neviem no...
Ked sme uz pri sikovnosti vasich deticiek aj ja pridam ze timmy uz zacina chciet chodit aj pekne dava nozky pred seba :confused: len sa mu pak podlamuju kolienka takze stale drzime a uz sa o to aktiv choditko zdviha a drzi a stoji :dizzy_face:
Jee steniatka uz som sa tak tesila lebo manzel ze hned kupime psa tak uz som mala hlavu plnu snov no ke sme videli ten barak :frowning2: tak nic,ved my pockame...
2. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie zoubky budou v pohode.Za chvilku sou venku a bude to zase usmevavej klucina.
Detitcky jsou sikovbny.K pretaceni,lezeni a skoro chozeni gratuluju. :slight_smile:
Jinak Angie - my kupovali barak za 650,coz nam nikdo neveri,kdyz ho vidi,ale je tu hrozne moc prace.jinak v LTM jsou drahy pozemky, ale koukni se smerem na Most,takm kamaradka nedavno kupovala pozemek 1m2 za 250 mam pocit.V tech Třebívlicích.Jinak za chvili budou stavební pozemky i tady u nas ve vesnici.Uz sou v uzemnim planu,tak to cekame co nejdrive.Muzu se ti zeptat starostky za kolik budou prodavat a kdy.
A se stenatkem - nebudete pak moct nikam na dovolenou,tedy pokud nebudete mit hlidani.
2. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali, Míša je opravdu šikulka. Bere ten vývoj hopem nebo spíš krokem :wink:

Jani, s těma vakcínama je to síla. Snad do února nějaké budou, abyste nemusely na celé přeočkování Znovu do toho maličkého tělíčka prát takových očkovacích látek :confounded: My bysme měli poslední dostat koncem února. Tak uvidíme.

Jinak Štěpulka měl dneska nějakou děsně mrzutou náladu. Nic ho nebavilo. Chtěl na ruku a když jsem ho zvedla, tak zas chtěl dolů a pak znovu nahoru. Do toho pořád mručel. Ale přikládám to stoličkám, protože dásničky má pěkně naběhlý. Čekám jaká bude noc. Jen aby na něj něco nelezlo.
2. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee andrej tak to by bolo super,ak s nou budes a nebude problem tak sa spytaj,smer teplice tam su aj baraky lacnucke a aj na roudnicu pozemky sme pozerali no ale tak muzik by najradsej v okoli ked tu vyrastal a tiez ja by som aby to bola dedina kde je aspon skolka a obchod teda keby nieco chyblo aby sa do mesta nemuselo taka vacsia-no zatial pozerame ale bud to su dediny daleko alebo ak by to bolo mozne aj za dobru cenu tak su zas niekde pri lese tie pozemky abo na okraji...no a ja som bojko tak by som nechcela byvat :unamused:
Jani nechapem jak nemozu mat vakciny uz poobede som citala a nebola si ista ci fakt o hexach pisete to som netusila ze sa toto moze stat,trosku blbe to je :angry: a to ako na celom uuzemi cr niesu??? :confused:
2. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie ja bych pozemek u lesa brala hned.Mam rada svuj klidek a ta vesnice je preci jen,ze o tobe vi kazdej vsechno - respektive si to mysli. :wink:
Ale asi te sklamu - skolka ani obchod tu neni.Je to vse ve vedlejsi vesnici,coz je 2Km ani ne.V lete tam normos chodime na prochajdu.Tvuj manza by mohl tudle nasi vesnici znat.A taky ti muzu rict,ze pomalu z kazdy nasi prochazky se vracime spinavy jako cunici,protoze tu nejsou chodniky a pokud se chces vazne projit tak spis po poli.Coz me nevadi,protoze ta nase cacora si v tom bahne vyhraje.A pak je cita a chce desne ocistit. :grinning:
Ale pokud bys porad chtela,tak se ti zeptam - az ji potkam - jeji syn bydli vedle nas,tak to tak dlouho nebude.
3. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,Andrej ja som byvala cely zivot takmer na dedine lenze 2km od mesta a chodniky tam teda boli ale nie priamo pri lese ale bol to nadherny zivot brala by som hned :dizzy_face: zas to bola dedina cez ktoru islo vsetko takze doprava super a aj peso sa to dalo no neviem vsetko zavisi aj od ceny ta skolka by mi ale dost vadila pretoze chcem ist strasne makat-no este nemam vodicak ale v lete planujem tak uvidime-spytaj sa ak mas moznost uz som o tom manzovi hovorila tak hned pozeral mapu :wink: a ze to bude asi ta dedina kde mala jeho babicka pozemok ale asi jej prepadol statu alebo ona si uz nepamata kde to bolo zeby sa to dalo na katastri vyhladat...
3. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééda, tady je ticho po pěšině :confused: nikde nikdo???
4. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
každej se Ivet schovává :slight_smile: :wink:
4. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju :slight_smile:
Já jsem dneska došla k Dr., protože mně občas bolí v krku, už měsíc vlastně, chvíli jo, chvíli ne, stejně se mi ta jedna mandle zdála divná (respektive, nevím, jak má vypadat, ale oporoti tý druhý divná byla) - nikdo tam nebyl, tak jsem to riskla. A dostala jsem ATB, tak doufám, že za 10 dní už konečně budu v poho, máme začít s plaváním, tak ať pořád nemarodím.
Dr. mně tam zdržovala, sestra chovala Míšu, doktorka má stejně starou vnučku, tak se pořád na něco vyptávala a byli z něj unešení, jak všude šplhá...

IVET
tý jo, Vy za chvíli slavíte rok, co...

KORKI
tak co, jak je? Co Adámek??
A žaludek mně bolí a těhotná nejsem :slight_smile:))))))
4. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, no jo. Čeká nás to příští čtvrtek a já už dneska ukapávám slzičky, protože dneska je to rok, co jsem nastoupila do porodnice (původně se zánětem ledvin) a pobyla si tam (s převozem do Ústí) pěkně celý měsíc. Pustili nás 4.3. A Kristýnka mi teď navíc pořád dává "sladký" jakože pusinky a dělá tuli tuli mama. Tak jsem celá nějak naměkko v tomhle období :pensive:
4. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus...

tedy Gali, vas se ty choroby drží jako klíště,co? když ne děti, tak ty..Tak ať ti ATB zaberou a je klid...Už se blíží jaro,tak je to paráda...Okukuju totiž zahrádky a už jsem objevila sněženky,jak se derou ze země a lístky krokusů, jupííííííííííííííí :grinning: :grinning:

Jo a ty víš o plavání něco víc??? Já poslala tu přihlášku na p. CHládka a zatím nic. Ticho po pěšíně, tak doufám, že nás taky zařadí...

Ivet, zrovna jsem si říkala, že je únor a Týnka už bude mít rok a ejhle, už je to příští týden :wink: A vlasně Čepula od Melissky taky....tedy, to to letí :grinning:

My zítra razíme zase po 1,5 měsíci ke tchánovcům, tak se už těším. Hlavně, že nebudu muset vařit :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky-tak blahozelam k netehotenstvu :slight_smile: ,ja este do 8. budem ako na ihlach,lebo mi je stale spatne od zaludka,do toho mam stale virozu a este sa pridruzila aj mykoza,takze vsetky priznaky,ktore mavam na zaciatku tehotenstva, ze by po 3x??? :grinning: Uz si z toho doma robime srandu.Adamko vcera v skolke nebol,doma vobec nekaslal,iba v noci,tak som mu dala Stoptusin a bolo dobre.Rano dostal zase kvapky a siel do skolky.Ucitelke som povedala,ze doma bol OK,tak neprotestovala.Tak som zvedava,co povedia,ked dojdem po neho.Inak Matko ma 2 nove zubky,tak dufam,ze sa skludni.

Jana-potesila si ma,ze su uz snezienky,to znamena,ze asi sa uz zacne krajsie pocasie a stale je blizsie k jari,huraa...Uz mam po krk tejto depresivnej zimy, no to asi nie som sama :wink:

Ivet,Meliska-blahozelame k 1 roku,nech zlaticka posluchaju a robia iba radost.Ivetka to tuli-tuli to je uzasna vec,to mam tiez stasne rada,ked spontanne prijdu a zacnu sa tulkat a pusinkovat,dufam,ze im to vydrzi dlho.
A co dort,budete piect doma,alebo kupite?
5. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Gali, to je hrůza, zas marodíte :frowning2: Už aby bylo to jaro. Holky, já se tááák těším.

Korki, tak teda držím palce, aby to těhu-netěhu dopadlo, tak jak si přejete :wink: Ale zvědavá jsem :grinning:

Jinak u nás taky rostou stoličky. 4 dny byl mrzout, ale opravdu veliký. Ale dneska už byl o dost lepší, tak snad zas bude na chvilku klid. I když venku ještě nejsou :confounded:

A narozeniny? U nás se budou slavit rovnou dvoje, teda vlastně troje, ještě můj taťka je mezi klukama a dodneška si neodpustí výčitku, že jsem je porodila naschvál mimo ty jeho :wink: Dorty budu dělat sama (ještě jsem zapomněla zmínit, že naposledy jsem dělala podle receptu od Jany a byl moc dobrý. Díky Jani za recept). Jeden normální s jedlým papírem na vrchu udělám pro Vojtíka a pro Čepulku uplácám ze surovin, které může tzn. jogurt, ovoce a Hami sušenky, prostě aby si mohl ochutnat, když bude jeho :wink: Pak asi jeden kupovaný dort přinese tchýňka. Vždycky nechává péct pro Vojťulína.
5. únor 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kde je Denis?
5. únor 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Melis, je fajn, že ses tu objevila :wink:
Tak Vojtíšek už je taky pěkně zubatý, ju? Se to s těma zubama rozjelo :grinning: My pořád nic, jen jsme protivný a dnes se vzbudila ve 3 ráno a brečela a brečela a nevím proč. Pomohlo tedy prso, tak aspoň že tak :grinning:

Narozeniny si užijte. Jsem ráda, že se ti osvědčil recept. Mě taky a jiný už nepeču :grinning: :grinning:

Jinak holky, jak jste včera vytvrdly dlouho v cukrárně? :wink: Já byla v klubovně do 17 hod. Jani tam hodila zelenou šavli (měla k obědu špenát), ale jinak byla hodná a ještě jsme stihli zajet pro taťku na vlak. Na to, že usnula v autě a vstávala až v 18.15, tak večer bez problémů usnula normál po půl 8, ufff...
6. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani my jsme tam byly jen o chvilku dýl, než Lenička dojedla tu zmrzlinu, pak jsme taky vyrazily domů. Jinak u nás dneska opět rýma jak švihadlo, mně už hrábne :confounded:
6. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to neeee... vždyť jste se z toho teprve vyhrabaly a už zase??? :frowning2:

Ale od nás to nemáte. My jsme zatím zdravé všechny (ťuk, ťuk, ťuk!!!). Tak ať tu rýmu brzy zdoláte :wink:
6. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

já jsu Jani tu :sweat_smile: , ale nějak nemám ne čas :grinning: , ale prostě mě nějak nenapadá co bych písala.... :pensive:

O jakým dortu píšete holky?? Já ho chcu takýý, hodte mi ho někdo do mejlu, at taky vozkoším, díky...
6. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj
IVET,
to snad není možný, zas rýma, jo? :frowning2: Já se obávala něčeho po zmrzlině, ale dobrý, Lenče nic není.... Tak držím pěsti

JANI
chceš se pobavit??
Lenča našla hodinky a hned si je navlíkla a "mami, už bude půl" a vyhrnovala si rukáv a prej "já jsem jako Terezka, že jo?", takže vzor pořád táhne :slight_smile:

DENI
tak něco vymysli, ať máš co psát

MELISSKO
tý jo, takovejch důvodů k oslavě... Nevím přesně, kdy to kluci mají, tak dopředu hubany a gratulaci oběma!

KORKI
jak je??? Tak to jsem na toho 8. zvědavá i já
A Lenča je příhlášená na školku v přírodě, to jsem zvědavá... Na ní i na sebe...
6. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dnešek je u nás první den bez koja :frowning2: :sweat_smile: :wink: . Ráno jsem nějak zapomněla, pospíchali jsme na poslení chvíli do školky, Štěpulku předat babičce a pak do práce. Na a teď večer jsem už usoudila, že je to velký kluk. Vždycky jsem měla představu, že bych chtěla kojit tak do roka, ale zase přestat přesně v den narozenin je divný, ne :wink: :grinning: Sice mi pořád UM odmítá, ale kdybych čekala, než ho začne pít, tak to už by v tu dobu mohl chodit za holkama. Baští sýry, jogurty i kaše, tak mu snad nic chybět nebude.

Koukám, že jste byly v cukrošce na zmrzlince. Jakou jste si daly?

Ivet, snad to bude "jen" rýma a ne ta hrozící chřipajzna. Držím palce, ať vás to brzo pustí.

Gali, školka v přírodě? Tak to teda klobouk dolů, to by ten náš prďola nerozdýchal. A já nejspíš taky ne :sweat_smile:

Děkujeme za gratulace. Jeden slaví 10.2 a druhý 20.2. Teda oslavičku nejspíš uděláme příští víkend.
6. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana-mohla by som tiez poprosit o recept?Rada by som vyskusala nieco nove :slight_smile:

Ivetka-mozem Ti povedat, ze ako zacala zima sme v jednom kuse nemocni, bol asi iba 1 tyzden,ze sme nerymovali a nekaslali.Uz mam tiez toho dost,Matej ma uz z toho dovodu 2x prelozeny termin ockovania a mam pocit,ze buduci tyzden tam budem zase volat,ze neprideme :unamused: Tak musime to nejako vydrzat,jarne slniecko urobi zazrak :slight_smile:

Draky-zatial to vypada, ze nas klan sa rozrastie :slight_smile: ,ale uvidime po nedeli ako to bude naozaj
- tak Lenicka Ta predsa prehovorila,som zvedava ci to vydrzi bez maminy a tatina :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MLEISSKO
to máš pravdu, to je fakt blbej dárek k narozeninám, přestat kojit, tak to radši dřív.
A školka - prosím Tě, radši o tom nemluv. celej večer o tom přemýšlím a chci jí jít škrtnout, ona to třeba přežije a vesele, ale já bych měla být naložená v lihu celou dobu, já na to nejsem zvyklá, každej den jí mám u sebe a nakonec jí poslat takhle někam na 6 dní, no nevím... Je mi z toho ouzko a doufám, že se rozmyslí, neumí si to představit, i když jsem jí to vylíčila a tvrdí, že to tak chce, neví, co je 6 dní bez nás...
Zmrzku měla jen Lenča - ščokoládovat...

KORKI
to jako fakt?????????? Téda, né, že bych Ti to nepřála, ale vlastně nepřála. Už takhle toho máš až nad hlavu a ještě být těhu a miminko, holka, holka, to by chtělo, aby tatínek po atestaci změnil práci a byl víc doma a mohl víc pomáhat... NO, jsem na Tebe strááášně zvědavá, fákt jo, dej hned vědět.
Jé a tentokrát bys rodila už doma, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek