• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoooj holkýý,

ale koukám že když příjdu tak pokaždý po funuse, páč tu nikdo není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale dneska jsem se naopak krááásně vyspala po dlouhé době, asi po 3 týdnech :sweat_smile: Sice pravda, šla jsem spát až nějak kolem 3ráno, dokonce jsem z krize koukala na volejte veštkyni :grinning: :grinning: páč se mi nechtělo spát, ale zato jsem spinkala do 10hodin!!! a v noci byla čůrat "jenom" 4x, což je úspěch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak musím skočit do obchodu, chci nakoupit suroviny a zkusit v tý naší pekárně pekárně vánočku nebo koblížky, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Janíí taky posílám klukům hudlany, sice vím že něco slavíte, ale už nevím co přesně..U mě se už totiž těhu demence začala projevovat..Pomalu..........ale jistě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Korki co to čtuuuuuu, já teda gratulujuuuu, ale dej vědět ju zda se rozrostete nebo ne...

Jinak Gali, porod doma je můj :grinning: , mě se o tom zdá už 14dnů každej večer, že nestíháme porodku, mám porod tak rychlej, že rodím doma ve vaně, přijede sanitka, kterou stihneme zavolat, všechno je v ppořádku, tak nemusím vůůbec do porodnice..Paráda ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
to vyspání Ti závidím!!!!
A hezkej sen teda... Jenmože já vím, jak rodila Korki Maťu, tak je mi jasný, že ona to do tý porodky fakt stihnout nemůže, ta aby rovnou preventivně stepovala předtím... To si nech někdy vyprávět, jak to bylo, já když jsem to slyšela, tak jsem se málem počůrala smíchy, fakt :grinning:
Peklas?
7. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak rodit doma bych nedoporučovala. Znám dvě ženské, co doma opravdu rodily a teda nic moc. Jedna se prostě bála porodit, tak čekala doma tak dlouho, až jí rodil manžel ve vaně. Je veterinář a pak říkal, že pár krav už odrodil :sweat_smile: :grinning: No a ta druhá téměř neměla bolesti a když se balila do porodky, tak už nestíhala dojet. Porodila doma u lednice. My jako děti jsme se vždycky její dcerky ptaly, kde se narodila. A když odpověděla, že u lednice, tak jsme se smály. No jalové dětství :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELI
Korki skoro porodila na chodbě před sálem.... NO, nech si to někdy vyprávět :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, já zas málem na záchodě v porodnici :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky.... :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Jani, doma rodit taky nechcu, to sa neboj , jenom prostě ten sen co mi zdá, se mi zdá skoro každý den,a podle snu??? To je uuuplná paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....Prostě ažůůůro sen.....
A jinak ty krávy mě dostaly Jani..prej pár krav odrodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je hodný manžel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem zvědavá na bolesti, porodu se zatím nebojím, holt nějak ven to musí že :sweat_smile: , ale čeho se obávám jsou bolesti..to nevím jak budu zvládat, jak se budu chovat a ovládat a pak šití..Toho jsem se bála vždycky, i když jsem těhule nebyla....To je fakt :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Ted tu skáču na míči u PC a málem jsem z něho spadla.....Na cvíču v pohodě a doma na něm prostě neumím ani sedět blbec :grinning:

Jinak Gali nemáš co závidět, to že jsem ted spala v noci je sice paráda, ale mám vyspáno zase na týden, 14dnů dopředu..Vzhledem k tomu, kolik je ted hodin a kolik mám energie :sweat_smile: to vidím zase na třetí ráno.... :rolling_eyes: A to jsme večer v 6 byli na dloooouhý procházce v Rci..Jako že mě to unaví..haha :pensive:

Jinak Gali pekla jsem pekla.....A je moooooooooooooc doblá, už je půlka pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Mě už nenadá jak mě uspat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2009 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisa-ja som tiez nemohla spavat, tak som skusala pit vecer medunkovy caj,alebo teple mlieko s medom.Obcas to pomohlo, no niekedy vobec,hlavne v poslednych tyzdnoch,to som mohla spat len na lavej strane a po par hodinach spanku som mala skoro prelezaniny a hrozne ma boleli koxy,uz som si myslela,ze budem mat koxartrozu :grinning: ,ale to sa mi len rozsirovali porodne cesty a po porode to bolo OK,vlastne co je to porod ja v skutocnosti ani poriadne neviem,lebo oba boli velmi rychle,takze ja by som mohla rodit kazdy rok :slight_smile: a na bolesti tak rychlo zabudnes,ked budes mat v rukach miminko :slight_smile:
8. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po víkendu.... bylo to fajn, až na včerejšek, kdy malá byla neuvěřitelně protivná a skoro celý den nespala... a celou cestu dom (2 hod) neusnula a brečela.. jsem si musela sednout dozadu k holkám a rozptylovat jí.... snad se už dnes srovná, když je doma ve svým....

a taky jsem zjistila super novinku... můj bratranek s přítulkou čekají mimi :slight_smile: moc a moc jim to přejem, ptž. loni před naší svatbou přišli ve 27tt o mimi - down.syndrom a tak museli před komisi a pak normál porodit :pensive: nic záviděníhodného...tak teď to určitě vyjde :slight_smile:

a doma bych nerodila ani omylem.... když člověk ví, co se může stát i v porodnici za komplikace, natož doma.... nekoukali jste včera na občanský judo, jak tam trápili tu maminu 5 dní s porodem a pak měla následky??? já stihla jen kousek,ale bylo to tedy maso....

jooo a dnes jsem si ráno oddychla, že se dostavila červená tetka :wink: :grinning: Mě manža tak zvyklal, že už jsem se začala bát s 5denním spožděním :grinning: ale je to fajn...
9. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chyba. sakra.... zpoždění.. se stydím :pensive:

jiank máme pryč spací mimi... už vydrží ráno jen 45 min.. :frowning2: kde jsou ty časy, co vydržela spát 2 hodiny... to teď už neudělám vůbec nic... když se bojí i vysavače.. chjo..
9. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj holky,

dneska je teda venku parádně!!!!!!Fakt kráásně, teplouško, ažůůůro, no bomba!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kéééž by to takhle chtělo vydržet.

Jinak jsem si večer dala mědunkovej čajík a spala jsem jako miminkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže ho občas do sebe večer budu lejt, tak snad to bude zabírat i nadále ..

Jéé Jani to jsem chtěla vidět a vidíš zapoměla jsem na to, já viděla jenom ukázky..

A moje kamarádka před 2lety taky musela porodit sviště ve 26týdnu..A pak byla nějakou dobu na práškách chudák, jak se z toho všeho nemohla dostat :frowning2: :unamused: ...Ale ted jsou taky těhotný, jsou v 6tt, tak snad jim to výjde tentokát :dizzy_face:

A ty Jani nechceš 3 miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Deni, tak "skoro sestřenka" je taky v 6tt :grinning::wink:

a ty se na takový věci o porodu ani nedívej, ať nemáš noční můry!!!

na mě meduňka nějak nepůsobí :confused: jsem si jí uvařila,abych zklidnila sebe i malou na noc a ejhle...malá spala a já čučela do zdi :sweat_smile:

venku je fakt krásně. tedy teď. když jsme jely s kočárem v 8 ráno,tak tu bylo -3 a teď už je fakt suprově...já pořád okukuju zahrádky a tahám ty kytičky očima ven :wink:

Musím si vymyslet jak a kam si zasadím na předzahrádku a vůbec netuším... strašně moc kytek se mi líbí, ale neumím to rozvrhnout a nechci to přeplácat... :frowning2:

nechci 3 mimi!!!!! a hlavně ne teď, když ještě jedno mám :grinning: :grinning: ale jasně, kdyby se to náááááááááhodou zadařilo,tak se už nedá nic dělat :wink:
9. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt Jani, člověk je vždycky zvědavej, a pak u toho sedí a nadává si, že já krááááva jsem na to koukala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No já si večer dala skleničku i piva, takže je otázka co mě uspalo...pivo nebo medunka? :grinning:

Jinak my konečně do konce února budeme mít nakreslenou tu zahradu, tak jsem na to zvědavá, ale já na to Jani nemám bunky...Já ani nevím co bych kam dala, jak...Opravdu obdivuju lidi, co si sami navrhnou zahradu..Třeba u nás sousedi, už taky začali sázet stromy a tak..A mají jasnou představu...
To já vůbec...

Já jediný co vidím, je to jezírko koupací, terasa... a že vepředu bude ořech a to je všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No kéééž by to počásko chtělo už vydržet!!!
9. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to já jsem maniak přes kytky a chtěla bych toho hodně,ale taky nemám představivost jak to skloubit... a Tom mi řekl,že nebudem dáva t 10tis. někomu, aby navrhl zahradu a pak ty kytky tam ani třeba nepůjdou....
my máme zadní část taky jakž takž vymyšlenou,ale přední je prý v mý režii a hotovo...:grinning: :grinning: stejně tam bude asi zatím trávník a postupem budu dodávat kytí, ptž. i ty něco stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naštětsí jsu to naši známý, takže nám ho dělají zadarmo, páč jinak taky stojí okolo 15 tisíc..Sice nám ho dělají už rok, ale co, stejně to zatím nespěchá a zadarmo??? To klidně počkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale tak nějak zběžně jak jsme to viděli, tak to bude pěkný, dokonce jsme se i shodli, kde co bude, jak jsme tak nějak i chtěli..

Hele Jani, jak je to s mateřskou??? Tu vyplácí stát, nebo zaměstnavatel? Mě každej tvrdí něco jiného..někdo tvrdí stát, někdo že z práce..
9. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máte, že to máte grátis... já taky měla domluvenou tu zahradnici (dceru kolegyně z práce) a ta toho má tolik ,že to prostě vyšumělo :frowning2:

to záleží na počtu zaměstnanců... mě mateřskou vyplácel zaměstnavatel, ale pokud je to firma myslím pod 15 lidí (to bych ale kecala), tak to platí sociálka...

u mě to je teď první měsíc, co mi přijde těch 7,6tis... to bude tedy skok...:confounded: ale Tom dostal výrazně přidáno, tak se to i vykompenzuje :grinning: jen ne na můj účet :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prý pokud má firma do 25 lidí, tak to neplatí ona ale stát.. stejně jako s nemocenskou...
9. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
ani nedočítám, to nemá smysl :sweat_smile:

S tou mateřskou by to mělo být stejně jako s nemocenskou, tedy pokud je zaměstnců míň jak 25 tak nemocenskou/mateřskou vyplácí, sociálka tedy stát, pokud je zaměstnanců víc, tak ji vyplácí zaměstnavatel. :wink: a po půl roce pak rodičák pracák.

Jinak u nás nif nového, zatím snažilkujeme a jsme už objednaní do gennetu, tak uvidíme co tam s námi provedou.
9. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáááár Milu, že taky trefíš k nám sem :wink:

tak moc přeju, aby na ten gennet nedošlo :wink: a už jsi nám taky ukázala fazolku :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nějak nestíhám, všude se tu krafe o sto šest a nezvládám, ještě k tomu musím předstírat, že něco dělám :grinning:

Jani, no já taky doufám, že tu návštěvu budu rušit, ale člověk míní a příroda mění. Tož uvidíme :wink:
9. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no já doufám, že to bude platit stát......Nechci se s ní dalšího půl roku bavit o penězích zase a řešit dokola to samý!!

Mě dneska zaplatila na učet 3600 korun , to je těch prvních 14dnů co jsem byla nemocná, tak čekám taky kolik mi pošle sociálka, ale já když to tak shrnu, tak dostanu o 3x tak menší peníze než co jsem dostávala... :confounded: :confounded:
A to bude teprve skok :cry:

Jinak já jenom vím, že ty podklady co mi díá gyndař pošlu do práce že jo....Ale fakt dougám, že to bude platit stát

Jinak kdybych to měla Jani platit ten projekt, tak to víš, že bych namáhala bunky a vymýšlela co kde kam...Ale takhle nemusím :grinning:
9. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám že se tu řešily úpravy na zahradě. He, u nás taky aktuální. Peníze za projekt se mi dávat ale nechce. Je to dost. Určitou představu mám. Takže jen až bude venku počasí na takové práce a peníze na nákup stromků, keřů apod., tak se do toho můžeme pustit :wink: Teď zrovna to u nás vypadá jak na poli. A toho bláta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na cvíčko myslím, ale nevím jistě jestli dorazíme. Uvidím v jaké rozpoložení bude Štěpulka ráno. On má totiž 10 hodinu jako spací. Když se probudí dýl jak v 6 hodin a kolem desáté nebude protivný, tak si půjdeme za cvičit :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj holky,

ty jo to se nedá už jsem musela vylézt z postele :angry: Od půl 2 jsem vzhůru a prostě nezaberu a nezaberu

Večer jsem si dala nealko pivo, nato medunku...Před 23hodinu jsem šla spát, páč se mi i chtělo, usnula jsem hned paráda...A v půl 2 oči jako svíčky a nic

Takže budu muset fakt chodit spát až kolem tý 2ráno, to dycky lehnu a spím..

A ještě mě napadla jedna věc co by to mohla být a to: stařecká nespavost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Jani o poli o blátě ve spojitosti se zahradou mi něco říká :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen v rychlosti...

dneska nedorazime do Matýska... zaprvé Janí vstávala už v pět a pak zase po hodině usnula,takže kolem devátý bude zase tuhoň a hlavně se mi nikam v tom sněhu :angry: :angry: :angry: :angry: nechce...počasí hnusný...

ale dnes máme volat jestli už je hexa,takže do Rce asi pojedem zítra :wink: tak snad mates vyjde za týden :wink:

už musím jít, malá se vzteká v postýlce...jsem jí tam vrzla, ptž. ta mrcha co mi dorazila je extrémně silná,až jsem se toho zalekla, takže stejně musím být pořád poblíž wc :confounded:
10. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak ani my jsme nedocestovali do Matýska. Páč u nás je to jak na horách. Honza říkal, že jsem klidně jet mohla, že v Rci to není takové. No teď už je to stejně jedno. Jestli tam nakonec dorazila Gali, tak nám dá alespoň vědět, jestli se cvičilo a jaké to bylo, viď Gali :wink:

Deni, to je hrůza s tím Tvým spaním. Že Ty si chodíš dávat 20 během dne a pak v noci nemůžeš zabrat? :wink: Ale vážně, nevím co s tím, takhle je to na prd.

Milu, kdy se chystáte do gennetu? Dáš nám pak vědět co a jak, viď?

A nevíte co u Ivet? Ještě se tam marodí?
10. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, včera jaro a dneska zase venku ty bilý sračky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jsem si myslela že už se sníh nevrátí :frowning2: :frowning2:

Jinak Jani, kdybych aspon spala přes den, neřeknu ani slovo, já si jdu po obídku nebo tak lehnout k telce, ale jenom ležím a čumím na bednu ale nespím...Naposledy se mi podařilo přes den usnout minulý týden, ale to by přece nemělo už mít vliv ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu ve čtvrtek na kontrolu tak se schálně zeptám Mudra zda něco neporadí. A zítra jdu na cvíčo tak se celkem těším

No nic, jdu to tady zasejc trochu spacifikovat doma...
10. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak poslusne hlasim,ze dalsie mimi sa u nas nekona,Jani ta mrcha dorazila aj ku mne a tiez som obalena vlozkami az po pupok :grinning: ,no fakt super.Dnes sme mali ist do Matyska tiez,ale zajtra mame ockovanie a nerada by som aby tam Matej ochorel ako minule :frowning2: ,neviem preco,ale ked tam ideme,tak na druhy den mame rymu a kasel.Hneva ma to,lebo som myslela,ze celu zimu tam budeme chodit :frowning2: Uz aby bolo teplo a mohli sme sa stretnut v Trende.

Deniska-ty by si mohla robit nocneho straznika :slight_smile:

Milu-drzime vsetky palecky :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meliss, jsme objednaný na půlku března, a určo pak dám vědět co tam s námi budou vyvádět, co nám zjistí, zda půjdeme nejdříve do IUI (inseminace) či rovnou IVF což je umělý, necháme se překvapit.

No venku je to pěkně hnusný tedy, ráno jsem z toho měla trošku radost, že to tu zase jednou vypadalo jak v zimě, ale nechápu proč tedy nasněžilo, když to hnedky taje :frowning2: to jaksi postrádá logiku. Ráno tu jezdilo plno sanitek a v rádiu jen hlásí, že jsou samý bouračky.Takže nif mof.

Holky, však si ty vaše ratolseti zařádí v Matesovi určo příští týden :wink: že nebude vědět co pak s nima, alespoň se vám tam krásně utahají a pak to budou nejhodnější děti na světě :grinning:

Korki, ať vám zítra dopadne dobře očkování.

Jani a jak jste dopadly vy s tou poslední hexou? Dorazila jim nakonec nebo budete muset to celý podstoupit znovu? :confused:
10. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jedna změna za druhou.....

Do Matýska jsme nakonec jely, ptž. vakcíny přišli a tak jsme to vzaly jedním vrzem. Malá se probudila akorát po 45 min ( :angry: :angry: ), tak jsem jí šupla do sedačky a vyšlo nám to jen taktak... DO matesa jsme přijely trochu později a tak než jsem se rozkoukala bylo po všem :confused:

Bylo nás tam 5 mamin, z toho jsem neznala jen 1 tak to bylo fajn setkání.:slight_smile: A malá kupodivu neřvala, toho se tam ujmul malý Jamie co ho prý rozeřval Míša od Galiny :grinning: :grinning: :grinning:

Hexu jsme u Dr dostaly, tak máme na 3/4 roku snad klid. Malá jen fňukla při píchnutí a pak už byla hodňoučká:slight_smile:

Za to s tím spaním hrůůůůůza.... Odpo spí už jen 20 min:frowning2: Už jsem na tom Meliss jako ty. Když se malá probere, už nezabere a vypadá to taky jen na 20minutovky... asi si řekla, že jí je půl roku, je velká slečna,tak spát nepotřebuje :wink:
No jo, ale pak vyžaduje mojí přítomnost a doma nic nestíhám :frowning2: A když přijede Tom, je už večer a za hodinu jdu zase uspávat já, takže opět není času.. chjo, chjo... ale hlavně že je zdravá!!!!!!

Korki, dneska už přemýšlím, jak se vystlat na noc, abych vydržela a nemusela ráno opět převlíkat peřiny :angry: Jsem se toho až zalekla,... fakt krve jak z vola :grinning: :grinning: :grinning: no ale po takový abstinenci se není čemu divit, co? :wink:

Jani, Ivet psala že jsou už zdravé, ale jak jsme byly ve ČT v tý cukrárně, tak prý měla malá opět rýmu. Jak jsou na tom teď netuším, ptž. se IVetka zatím neozvala...
10. únor 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek