• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ale já to tak myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale je fakt, že i když tě objedná, čekáš než tě vezme..A nebo běž hned ráno na 8..se s ní dohodni a ona tě vezme, kamarádka to taky tak dělá....Ráno v 8 jí hned bere....a ve 45 jde pryč..Což je pohoda ne??

Tak jo Jani :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se stalo Denis :wink:
30. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata!!! Jdui se vyčůůůrat....

Ne že se za 5 minut vrátím a bude stránka pryč :grinning:
30. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo Deni... tak kdy a kde? :wink: ja mam ted casu dost:grinning:
30. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja byla taky naposledy objednana na pul 9 a stejne jsem i tak cekala :grinning: ale kdyz budes Jani hnedle prvni,tak by to slo...jenze dopo jsi zase bez hlidani,vid? nebo to udelat naopak,objednat se jako posledni,to mi taky uz asi 2x vyslo...
30. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,tak jsem prave porovnala ty 2 sjetiny z monitoru a dneska uz se mi tam objevili kontrakce,proti minulymu tydnu :confused: no ze by? :wink: to by bylo fajn,kdyby to vyslo pristi tyden,treba..
30. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte štěstí..
30. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no meliss nejak sa mu to nepaci ale on chodi spat az okolo polnoci takze tak nejak to je...semtam zaspi aj po kupani ale to malokedy ze spi od 20.30 skor vynimocne...
a nejak strajkuje o tej 7-8mej rano este papame a pak este pospi ale vacsinou sa pak uz zobudza a vyvadza...ale to som skoro stale nevyspana ja tak to natahujem a je pravda ze si ho musim nechavat pri sebe lebo chce papat casto tak aby som nemusela vstavat a vytahovat ho z postielky...teraz ma nechal umyt riady a zas sa vykecava ale vala oci a nekrici sem tam zamrmle cosi tak pohoda...
30. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, já budu v Rci dneska cca půl 5................Ale domů nepojedůů, až večer kolem 9 hodinyk ASI...
30. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, zkusím jí. Možná to nechám až na některej den až bude mít Honza dovolenou a objednám se na ráno.
Jani a kdo nám sem dá zprávu, že se něco děje až se dít bude? Zaučíš Toma?
30. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Vám písnu....A vždyt ty máš takýý na ní telefen ne?
30. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám Janí písne a my to pošleme holkám dál..Prostě klasika :grinning:
30. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dlouhé době :wink: Chci jen Janičce moc moc pochválit Štěpulu :grinning: Je překrásný! Tak ať dělá samou radost :wink: :slight_smile:
30. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím. Kluci jsou vzhůru a dožadují si pozornost. Večer nakouknu, tak doufám že některou z vás zastihnu. Nebo budu žehlit? :sweat_smile:
30. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Májo, teď jsem Tě zahlídla. Díky moc za chválu. Však já jsem taky na ty kluky pyšná. Doufám, že se Ti daří a ozveš se nám až budete 2v1 :wink:
30. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahooooj a zase se vokaž ju?
30. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeezisi nestiham docitat a vy zas placate no vy dnes idete :wink:
jeee jani fakt uz tam mas kontrakcie???To ja som nemala vobec na tych monitoroch a ha jak to prislo hned potom a po 2min :grinning: tak to sa uz pripravuj jezis az ma zmrazilo uplne...sa tesim spolu s tebou :wink:
30. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, třeba nám Janí do konce týdne porodí Janičkůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam na vas mobila,tak verim,ze tu zpravu sem nektera z vas da,ne? :wink:
30. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš !!!!!!
30. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, se z toho netu zblaznim....mi porad vypadava a musim restartovat PC....

jee, to jsi hodna Rendo,ze se taky tesis:slight_smile: ale asi tak rychly to nebude...preci jen mame jeste cas...ale Terezka by byla dobre prekvapena, ptz. ma v sobotu narozky a prala si,aby se Janulka narodila den po ni... :wink:
30. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Terka je ted na táboře jo někde?
30. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jeli v sobotu a vraci se az v nedeli 13.7. v 19 hod vecer... tak by to bylo celkem fajn,kdybysme ten porod stihli,nez prijede,ale to je jen nase prani... Janulka si to zaridi urcite po svym :grinning:
30. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ta se má holka......................

Ti to poudám, ideální by bylo porodit do konce tohoto týdne :grinning:
30. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v nedeli... toho 6.7... den po Teri a jeste by byla nedelnatko:grinning:

no, Teri uz nemohla dospat jak se tesila..posledni tyden nemluvila o nicem jinym,nez o tabore:grinning:

no nic, ja budu muset jit si udelat ten obed,jsem akorat stihla polivku,ale nejak mi to nestacilo....

a jak to tedy udelame Deni s tema testama? jestli to nepocka do zitra tak se vecer stav...
30. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha obedik...no ja poctivo hlasim ze si prave stiham davat ranajky ale maly zas keca tak asi ani nedojem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, tak se aspon vyřádí s dětma...

Ta já si dneska jeden koupím v lékárně Jani a na zítra se domluvíme ju? Ti napíšu sms..........................Pokud nezapomenu teda :sweat_smile:
30. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, drim palecky,ale abych to zase nezakrikla:slight_smile:

mejte se a snad se tu s nekym srazim zase vecer... pa a pekny slunickovy den....
30. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoooooooooooooj a zasde se nám tu vokaž..

Já jdu ještě nějak zabít hodinu :dizzy_face:
30. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,téda to byla fuška vás dočíst :confused:

Tak já se jdu jen pochlubit , dneska se mojí sestřičce narodila holčička :dizzy_face: tááák jsem moc šťastná tetička :wink:

no a nevím jak vy,ale já jdu žehlit :unamused: tak až to budu mít hotové,tak se zase přihlásím :grinning: zatím pá
30. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek