• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky,
neozvala jsem se, protože non stop odsáváme nebo se snažíme děcko udržet v klidu, aby tak nechrchlalo :pensive: strašný, my se toho prostě nezbavíme, hlavně doufám, že jsme vás nenakazily. V noci se dusila, ale dneska to bylo už trochu lepší a zase spala skoro celou noc (až na jedno kratičké probuzení cca minutku).
Korki - už jsem se těšila, že tu bude další těhu metřík :wink: tak třeba příště :grinning:
Jani - tak to je super, že jste hexu zvládly takhle v pohodě. :wink: S tím spaním je to na nic.
Deni - taky jsem nespala celý poslední trimestr a doktor se mi ještě smál, jestli mám prej hnusný sny :angry: měla jsem, bylo to hrozný. Buď jsem nespala, protože se mi něco zdálo nebo se mi prostě nechtělo :sweat_smile: a teď jak si lehnu, tak spím (včera jsem usnula s knížkou v ruce :sweat_smile: ).
Meli - úplně vám tu zahradu zavidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: a hlavně tohle plánování, kam se co vysadí. :grinning:
Milu - v Gennetu jsme byli na plodovce a jsou tam fakt moc hodní a milí, cokoli vysvětlí a vůbec ten přístup tam byl skvělý.
Musím zase běžet, děcko háže něčím v kuchyni, jsou to docela rány :confused: :sweat_smile:
10. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Ivet to jsem ráda že v tom spaní nejedu sama :grinning: :grinning: :grinning:

I když dneskáá teda jsem šla spát o půlnoci a s přestávkou v půl 6 kdy jsem se najedla jsem spala do OSMI!!!!!!
Něco uužasného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak sny naštěstí zlý nemám...zatím :sweat_smile:

Jinak venku je fakt krááásně já myslela že jaro je tu a vono prd!!!

Tak já jdu pověsit plýny a jdu něco spapkati
11. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen nahlásit, že jsme byli na roční kontrole a teda nic moc :frowning2: skoro vůbec od minule nepřibrala, takže v dubnu jdeme opět na kompletní krevní obraz, moč atd. :frowning2: Takže aktuální váha 6,72 kg a 68 cm. Doktorka z nás nebyla nadšená, ale malá teď jí docela hodně, tak mě to překvapilo. Ale je fakt, že se taky hodně hýbe, takže to hned asi všechno spálí. Tak nevím. Ale podvyživená prý není - na břiše má 1 cm tuku :grinning: No tak teď bude prostě futrovat každé dvě hodiny něco a nebudu jí už tolerovat to dloubání se v obědě :angry:
Jinak jsem včera a dneska nakupovala už na jaro a celkem jsem se zhrozila KOLIK, že jsem zase utratila :sweat_smile: ale Kristýnka bude hvězda :grinning: jestli teda bude vůbec někdy chodit, aby ty hadry taky předvedla :grinning: A jak je teď nastydlá, tak se pořád chce tulit a mazlit a dávat mi unudlaný pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže asi tak u nás.
11. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Korki, nestraš že po návštěvě Matýska budeme marodit, to bych fakt nerada :confounded: Kluci se teď už téměř měsíc drží (ŤUK, ŤUK, ŤUK - slyšely jste ty rány :wink: ). Myslím, že je to tím jak dávám Vojtíškovi homepatika na molusky, jsou vlastně na posílení imunity a od té doby si ze školky nic nepřinesl. Jsem fakt moooooc ráda.

Milu, zeptám se asi jak tele, ale chápu správně, že umělý opl. je oplodnění mimo tělo a inseminace je že fouknou do dělohy spermijky? Znám spoustu lidí co chovají díky IVF, takže z toho nesmutni. A třeba se pojedete jen zeptat a pak se samo zadaří. Vždyť i to se stává, viď. Držím všechny palce.

Jani, vy jste to teda zmákli v to úterý. Hlavně že už mají ty vakcíny, že jste nemusely na celé očkování znovu.
A s tím spaním... u nás to bylo takhle hned od malička, takže teď už mi to ani nepříjde. Přesto když někde slyším, že dítě vydrží spát 2 hodiny, tak přeju, ale tiše závidím :wink:
11. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, ahojky, chápeš to úplně správně :slight_smile:

Ivet, ona to Tínka dožene, uvidíš a v pubertě pak bude kočka, že za ní poletí půlka roudnice :grinning: a modelka na jaře určo bude, páč je to fešanda po mamince a určo se bude chtít i ukazovat, aby mohla být na ní mamča s taťkou hrdí :wink:
11. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás proběhla koupačka, teď hlídám jestli se bude spinkat a dopisuju.

Denis koukám, že dneska byla přece jenom lepší noc. Tý jo, snad se to bude zlepšovat ne. Páč koukat takhle do stropu místo spaní, to pro mě nic není :wink: Já bych mohla spát na čas. Určitě bych byla mezi prvními :wink:

Ivet, Kristýnka je lehoučká, závidím, já mám jinší těžítko :wink: Ale vážně, nejspíš je to tím jak moc se hýbe, když baští dobře. Prostě to bude holka droboučká. To je výhoda. Já jsem pravý opak, tak vím o čem mluvím :wink: A na jaře se určitě předvede jaká je fešanda.

Já jsem dnes hotová z neustálého mručení, fňukání a vztekání. Mručí a fňuká nejspíš kvůli zoubkům, ale to vztekání to je mazec. Určitě jste každá někdy v obchodě viděla bezmocnou maminku nad ležícím kopajícím dítkem a říkali jste si, tý jo, že ho ta ženská nechá. Tak takhle si maluju jednou naši budoucnost, páč nechápu kde se to v něm bere, ale vzteklej je jak pes.

Je ticho a klid. Takže ještě ten starší a pak si můžu v klidu vypít kafčo :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,
to se táta zblázní, už teď vyhrožuje jak bude chodit na diskotéku s ní :grinning: :grinning: :grinning: Už jen z tý představy, jak bude nadšená, se můžu smíchy zbláznit :grinning: :grinning: :grinning: a tisíceré díky za ty poklony :sweat_smile: :grinning:

Meli - tak to je skvělý, že aspoň NĚKDO nemarodí, protože okolo nás jsou všichni zase nemocní, tak jsem ráda, že aspoň u vás je klídek. Jen to spaní kdyby ještě Štěpánek zlepšil :wink: a jak se chystáte na narozky? Já jsem dneska už celá nějaká naměkko, protože už jsem věděla, že jedu do Ústí a v noci mi začaly kontrakce. Tak už to vidím, jak budu zítra celý den ukapávat slzičky, že teď už jsem byla ultrazvuku a TEĎ už jedu na sál :grinning: :grinning: :grinning: Mno nic. Dort se chladí v ledničce, oslavy můžou vypuknout :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, to chápu, že jsi naměkko. Já vlastně byla už včera. Vojta měl 4 roky. Hned ráno mě budil větou: mamííííí, já mám narozeniny. Jako bych mohla zapomenout :wink: Pak po mě chtěl, abych mu zazpívala: Hodně štěstí zdraví (já mu hodně zpívám, kupodivu to snese :sweat_smile: ), tak jsem zpustila. Jenže hned u slova "štěstí" se mi sevřel krk a tak jsem to radši maskovala kašlem. Prostě jsem zpívat nemohla. To nevím jak ustojím sobotní oslavu, kterou chystáme pro oba kluky.
11. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ivet to zž bude Týnce rok jo??? :confused: :confused: :confused: Vždyt je to jako minulý týden co jsi se tady přihlásila a Týnka byla pidiprcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak že gratulujuuuuu a posílám hubana k těm PRVNIM narozeninám.....Pak dej nějaký foto, at vidíme jaká je z ní už kooča.
A váha?? prooosim tě, no co, trenuje na dráhu modelky a jak píše Míla, budete kluky odhánět, tak přece musí nějak vypadat ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A pokud baští dobře a nic jí není, tak by to měla být pohoda ne? On si člověk nevybere..maminko, Vaše dítě je tlusté, maminko Vaše dítko je příliš hubené....

Jo hele holky když jsme u těch Mudrů, jak to je s přihlášením mimíse a kdy se to dělá???

Jinak jo Meliss, dneska jsem se fáákt vyspala, ale předpokládám že mám naspáno zase na týden dopředu :grinning:
A vsadím se o co chcete že zítra a v pátek ráno až budu muset brzo vstávat, páč jdu k Mudrovi, se mi chtít nebude...Ale uvidíme, dneska jsme dostali dobrej záhul na cvíčo, třeba budu unavená...

Jinak už mám v sobě polévku, druhé jídlo, nanuk a 2 zákusky..Když jsme teda tak posilovaly ty svaly tak aby měly zase co do zásoby :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky, u vás se bude slavit o sto šest,co? :wink: tak Vojtíkovi dodatečně všeeeeeeeeechno nej a nej, a hlavně ať je zdravej a zdravě zlobivej :wink: a Štěpánkovi s předstihem taky všechno nej nej...hlavně si tu oslavu pěkně užijte a vryjte si do paměti celý den :wink: moc a moc vám to přeju...

Ivet, to samý samo platí pro tu malou princeznu,ale snad se sem dostanu i zítra,abych jí popřála přesně v DEN narozenin :slight_smile:

nám totiž nějak stávkuje net :confounded: funguje ráno v sedm a pak až odpo kolem třetí.. no a to se pak už jaksi nechytám,tak mám prostě pešek....

Ivet, to budeš muset někdy Kristýnku nafotit jako modelku,abysme viděly, jak maminka utrácela. Ale já mám pocit, že Týnce sluší fakt všechno :wink:
Tak až se zbavíte tý rýmy, tak musíte konečně dovalit.....

Jooooo a dobrá zpráva, dnes Janí zase spala 2,15 hod. odpo :grinning: asi dospává všechny dny od víkendu...snad jí to vydrží..:wink:
11. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jaký přihlášení mimíse??? jako najít si svýho pediatra???? No já to měla jednoduchý. Zeptala jsem se Chaloupkový, kam chodím i s Teri a ta mi kývla, že nás určo vezme... Jinak musíš mít už Dr. zajištěnýho před nástupem do porodnice....

A myslím si, že bude stačit možná i jen telefonická dohoda.
11. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle Míšídlo spal v poledne... 2 hodiny v týhle poloze.
A takhle leze, když je nahaťour, nechce se ostudit pindíka a kolínka odřít
http://foto.dama.cz/img/487/487151.jpg
11. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé já myslím to, že před porodem si musíš vybrat mudra, kam budeš chodit s prckem žejo..

Prostě dětskýho doktora pro mimíse...Ale v podtstaě mluvíme o tom samém no :grinning:
11. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jsem vás dočetla...
Vojtíkovi jsem gratulovala skoro osobně, přes Melissku, Týnulince zítra určitě sem písnu... IVETKO, neboj, určitě netloustne, protože není minutku v klidu, Pavlíny Bambuškový holky měly v roce kolem 7 - Klárka, Kamča bude mít o malinko víc - a to se narodily s 3500g tak nějak.. A v pohodě...
IVET,MELI, chci fotky!!!

JANI
jak se Ti líbilo cvíčo???
11. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si Deni myslím, že mluvíme o tom samým.... si někam zavolej a uvidíš... myslím, že už klidně můžeš, ať máš klidnou dušičku..

Tedy Gali, ty fotky mě rozesmály....:grinning: :grinning: spící i ty lezecí...je to tedy šikula :wink:

No a cvíčo, už jsem to tu psala...než jsem se rozkoukala,tak byl konec. nevím, kolik nám toho uteklo na začátku,ale byla to pěkná rychlovka tedy.... ale je fajn,že nás odtamtud nikdo nevyhodí a můžem tam zůstat, přebalit, nakrmit, pokecat...to mi bylo sympatický :wink:

jo a říkala ta paní co předcvičovala, něco na úvod? co se smí a nesmí s mimčama???
11. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANi, ne , neříkala nic. Já bych taky brala to cvíčo nějaký delší, ale ono s těma prckama se všeobecně dělá většinou něco kolem 20minut, ne víc.
Na začátku bylo pár básniček, vlastně jsi o tolik moc nepřišla.
Zas půjdu, ale nebudu chodit pravidelně.
My byly pak ještě odpo s Markétou v Matesovi, kluci si spolu hráli - no, Míša bral Jamiemu hračky :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě Markéta volala a zvala mě na hraní ve ČT... ale zítra nemám auto,tak mám pešek... holt jindy....:wink:
A už byl Jamie klidnější, když pak viděl Míšu? :grinning:

jo a to se do Matesa platí vždy vstupný 20 kč i když tam jdeš 2x za den třeba??? nebo jak to je?
asi taky dorazíme... ale radši bych až bude tepleji, abysme pak mohli cournout s kočárama.....prý má být pěkná klendra celý únor :confounded: :angry:
11. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, že vy mě provokujete s tím dvouhodinovým spánkem? :angry: :wink: :grinning:

Jinak všem děkujeme za gratulace. Včera mu přály i holky únorovky, když jsem mu to tlumočila, tak řekl: "Ty jsou hodný, viď mami." Dobrá duše, pomyslela jsem si, dokáže ocenit, že si na něj někdo vzpomněl. Jenže on v zápětí dodal: "A jaký mi dají dárek?" :grinning: :grinning: :grinning:

Gali, myslím že Míša bude brzo stát. Říká se, že poslední fáze před stáním je, když má při lezení propnutý nožky. Ten vám brzo uteče :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek jo?? Tak ona se chce vidět s Tebou a s Míšidlem už ne??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JJ, Jamie už pak byl v poho, ale co Markéta nachystala Jamiemu, tak to vzal Míša :slight_smile:
NO, my jsme tam odpo už ten vstup neplatili, jen Lenče 20 za dramaťák. jenomže teď jí ho budu muset předplatit 450 a pak ještě 40 za ty úterky - no, vždycky nepůju, ale někdy ráda..
Hlavně se těším, že se budeme vídat na plavču, to bude super!
Únor vypadá na prd, to souhlas
11. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole, ale bez UTZ, ten bude příště, takže takhle zatím vše OK, jenom v průkazce mám napsáno že se mi zkracuje čípek :sweat_smile: , tak zkoumám na netu co to je a tak.

Jo a 27 unora si jdu pro ukončení neschopenky a vypíše mi rovnou nástup na mateřskou, půjdu od 8 týdnů, jelikož vzhledem k tomu že mám stejně plat bokem, tudíž nemám plat oficiálně, mě se to nějak bohužel netýká, zda budu mít více či méně peněz.
:rolling_eyes:

Jo a ufff, váha navíc nahoře 5 kilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my se chystáme taky na plavčo, má být plavčo pro těhule, jenom se tomu Chládkovi ještě dovolat aby nám dal někdo nějaké info :rolling_eyes:
12. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá už jsem se dovolala, tak cvíčo pro těhule je ve čtvrtek, za chvíli to bude i na netu, tak bych šla, ale musím teda vyzkoušet plavky...

Což o to, plavky mi budou, ale kam dám ty kozy, páč se mi jaksi do vrchního dílu zřejmě nevejdou... :grinning:
12. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet, přeji Kristýnce jen to nej a ať ji rodiče moc nezloběj :slight_smile:

a koukám Mellis, že Štěpánkovi se to už taky blíží :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj

IVETKO
plačící Tobě (viď, že jsi naměkko, určitě!!!) gratuluju k tomu, že se Ti přesně před rokem narodila taková krásná slečna a Kristýnko, Tobě hodně zdravíčka, to je to, co potřebuješ nejvíc!!!
Posíláme pusana!!!!!

DENI
jé, tak to se tam budeme míjet, my budeme kolem 11 ve sprchách, tak to Vám to bude končit... Nooo a já to vymyslela! Ty tam prostě zůstaneš koukat na nás, jak plavčíme a budeš fotit :grinning: :grinning: Páč stejně nemáš co na práci :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gali,

no to asi těžko :grinning: , páč my jdeme na plavání ve čtvrtek od 13 hodin, takže jedině že ty přijedeš a fotit budeš ty nás :grinning: :grinning: :grinning:
Si budeš muset najít holt jinýho otroka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč plavky mám na stole, ted je ještě musím vyzkoušet....

Jinak Ivet, Kristýnce přejeme hodně zdravíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posílám taky pusana..
Ta bude dneska oslintaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A Ivet počli teda fotečky !!!!!
12. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor
potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní
kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete to
být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do
kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že
dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev
a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s
nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě
do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí
prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek
knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte
během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo,
na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se
objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul,
nestrčil nebo neuhodil toho mladšího
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.
12. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked dieta vypluje dudlik :
1. dieta: ihned sterilizujete
2. dieta: oliznete a podate naspat dietatu
3. dieta: nechate oliznut psovi a vratite potomkovi

tak co,pobavili ste sa?V niekolkych bodoch som sa nasla :grinning:
12. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedím doma a tak brouzdám po netu. Dívám se jestli tady nenajdu nějaké rozptýlení. Příspěvek od korki mě pobavil a moc tak díky.
:slight_smile:
12. únor 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko,

odkud jsi přesně????
12. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deniso, bydlím přímo v Litoměřicích a Ty?
12. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Majko,

koukám nová dušička a konečně i někdo kdo neí z Roudnice a okolí :grinning:

Koukám, že už to máš za pár. Půjdeš rodit sem do Ltm? a jaký máte vybraný jména?
12. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek