• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Áha, tož já jsu přímo z Rce a koukám, že taky čekáte klučinu :dizzy_face: A ty už to máš teda za chvilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkujeme všem za přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sedím tady jak na trní, protože malá se narodila přesně ve 13.06 :grinning: ráno jí přáli babička s dědou (největší úspěch mělo další dvd Teletubbies :wink: ) a navečer to oslavíme s taťkou, až dorazí z práce. Tak teď tady foukám asi tak 100 balónků a Kristýnka do nich kouše :grinning: Fotky nahraju zítra, abyste o nic nepřišly (už se těším, jak rozpatlá dort :grinning: )

Meli, Vojtíškovi přejeme všechno nejlepší a posíláme pusu :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nejjjjjjj!!! na minutu přesně, viď Ivet:wink:
12. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a Kristýnka je na světe!!!!!!!!!!!!!!!
Všechno nejlepčíííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, ale mám malou na klíně po 30 min. spánku :angry: a tak nemůžu normál psát romány..

Ivet, posíláme s holkama Týnce taky sladkou pusinku a ať si ten den náleitě užijete... balonky-brrr :confounded: :confounded: těch se bojím....

Denis, odkdy jsi z Rce... už je z tebe přece vesničanka :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajooooo Jani, vždyt ze mě už je vesničan co ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Děsný :grinning:
12. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak :wink: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Denisu: Dlouho mi to utíkalo, protože jsem až do konce chodila do práce. Na začátku MD mě to bavilo být doma a teď mi to už prostě vůbec neutíká.
12. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, poslední dny jsou nekonečný... a obzvlášť když se přenáší a každý se furt ptá " tak kdy"? o bylo děsný....
12. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se taky každý pořád ptá a to máme ještě čas
12. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to mám obráceně Majko...V práci se to vleklo a ted co jsem doma od ledna, tak mi to utíká uplně šíleně.....Až se toho naopak děsím, jak to utíká.....
Zítra je zase átek, konec týdne...Prostě to děsně frčí :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě pro miluši protože namáme auto budu rodit tady v Ltm a malý se bude jmenovat Lukášek
12. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn nuda je otřesná věc ikdyž mi každý říká ať si to užívám že pak už klid mít nebudu, jenže já se na to těším
12. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka vždycky každý den dopředu posílala SMS, aby jí už nikdo nepsal...V klidu, stále jsme 2v1 :grinning: :grinning:
a měla klid
12. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chod Majko sem, tady ti to uteče.. :wink:
12. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by mě nenapadlo :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se už taky těším, i když na jednu stranu se obávám, jestli se o toho malýho sviště dokážu vůbec postarat.
No ale snad jo, snad mateřský instinkt zapůsobí :grinning: :grinning: :grinning:

Jo hele holky dokud na to myslím, viděli jste už reklamu na Hami??? Jak se tam smějou ty děti......Nám se líbí uplně na konci ten poslední klučina, jak se řechtá a má ten žub jeden dole uprostřed, ten je božskej....
Když tak koukejte když jí budou dávat.
12. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš Jano, dnes ráno jsem se rozhodla že to zkusím čtu si tady už pár týdnů, hlavně o kočárcích a výbavičce pro mimi
12. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám že vůbec nevím co mě čeká ale fakt se moooc těším.
12. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, už mi tu řve,t ak zatím....snad usne :frowning2:
12. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máš kočár? I když to je otázka, vzhledem k datu porodu asi jo vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se mi malej vyvalil na pravej bok :grinning: tak mám šišatý břicho, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musím do něho šťooochnout, aby se zase odvalil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kočárek mi děla ted docela starosti. Objednala jsem si ho kolem Vánoc myslela jsem že to stačí 2 měsíce předem a ono ne mám sporťák a fuska a nemůžu sehnat korbičku
12. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jakou máš značku? A to jsi objednávala přes net? Nebo jsi byla v nějakém krámku tady.

jsem objevila, když jsem šla v úterý dom, že v pekařský ulici naproti městkýmu úřadu je novej těhu a mimi krámek, za výlohou to vypadalo dobře, tak jestli budeš mít cestu někdy kolem, tak se tam číhni.

A kde v Ltm bydlíš? já kousek od hřbitova
12. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem mít vše v jedné barvě ale asi bude kompromis
12. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak o krámku zatím nevím tak tam určitě mrknu, kočárek jsem si vybrala tady v Ltm viděla jsem ho naživo a ted v jiné barvě ale kvůli cené jsme ho objednali přes net
12. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bydím kousek od družby nad pokratickými závorami
12. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam jsme kdysi bydleli taky, v těch panelákách tedy nahoře nad družbou a pak jsme se přestěhovali níž.

On ten krámek tak asi moc dlouho nebude, neb já tamtudy většinou chodím domů a objevila jsem ho tam právě v úterý
12. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no je fakt, že nám v obchodech poudali všude cca 8 až 12 týdnů, tak já taky doufám, že to bude v pohodě a bez problémů......
Měl by přijít za cca 3-4 týdny, jedeme si pro něho do Kolína, tak snad.......
12. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj čas ještě máš, to bude v pohodě uvidíš. Mě tenkrát řekli, že bude během 14 dnů max 3 týdnů a ale nějak se to nepovedlo
12. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek