• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
prosím tě a co máš za značku, že nemáš korbu???? :confused:
A co koupit jenom takovou tu vložnou tašku?Nad tím jsme taky uvažovali......
12. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zamilovala do Concordu, o vložné tašce jsem taky přemýšlela ale nakonec jsem zvolila korbičku. Jaký kočárek máte objednaný Vy?
12. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám v albu, je to Easywalker Sky.........

No tak snad korbičku seženete, a když ne, tak při nejhorším se dá dokoupit ta taška no..Ale je mi dovný teda že nemůžeš sehnat korbu..Jako oni korby mají, ale ty nemůžeš sehnat v barvě co chceš chápu to dobře...
12. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si jdu lehnout na chvíli, páč se mu nelíbí, jak ho mačkám furt, tak mě kope do močáku a bolí mě zase to levý žebro :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se byla projít venku, a koupit něco k večeři. Taky dloho nevydržím sedět. A dokonce už ani ležet. Jo chápeě to správně chtěli jsme mít vše v zeleném. A korbičku mají teď jen červenou a nebo musíme počkat a nebo třeba se nám podaří sehnat ji jinde.
12. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívala jsem se na kočárek a musím říct že já na tenhle vůbec nenarazila. Vypadá dobře a má super kola.
12. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jen probíhávám kolem počítače, zastavila jsem se s přáním pro Kristýnku.

Milá Kristýnko, přeji ti všechno nejlepší k prvním opravdovým narozeninám, hodně zdravíčka a šťastných úsměvů při dalších průzkumech světa :dizzy_face:

A zaregistrovala jsem novou kecalku těhulku. Tož vítej :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem opět zpátky, musela jsem si lehnout a sem si myslela že aspon očka zavřu a zchrupnu si a ono prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale aspon mě už nebolí to žebro a vypadá to že i malej si dal voraz a špí :dizzy_face:

My na něho Majko narazili uplně náhodou na naetu, mají ho pouze ve 2obchodech, tak jsme ho jeli ojuknout a musím říct že teda super a splnoval všechno co jsme po kočáru chtěli, tak bylo rozhodnuto..Akorát že v Kolíně výjde o cca 5 tisíc levněji, tak jsme ho objednali tam..

Jinak jsem si zkoušela ty plavky, ted dokonce sedím u PC v plavkách jak idiot :grinning: a řeknu Vám teda, že ač jenom 5 kilo, tak se to kráásně všude rozjelo, podprdy jsou jen tak tak aby to nevyjelo :grinning: a podle toho jak jsem se viděla, mě nemůžou na bazén pustit, páč jim tam budu odhánět zákazníky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A o břiše ani nemluvím........ :grinning:

Jo a ráno jdu na cukrovku tak jsem na tu slávu zvědavá !!!
12. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao děvčata,

nikde nikdo jo?? :confused: Divný :grinning:
Tak jsem přišla od Mudra a z cukru, no celkem se to dalo, ale nic dobrýho to teda nebylo, ještě ted je mi potom blbě co si nato vzpomenu, ale když jsem si dala posledního loka, tak kdybych si dala ještě jednoho, asi bych se poblila, to vím na 100% :grinning:

Jinak jsem se cestou stavovala na gyndě, dal mi magnezium jak mi tvrdne břicho a bolí, tak mě prohlídnul, a přísští čtvrtek jdu na kontrolu a něco plácal o tom, že by mě poslal ASI do nemocnice, takže jsem z toho celkem odvařená teda..Ale uvidím příští týden, snad nebudu muset nikam jít.
Takže musím zvolnit tempo ale více už to nejde právě :grinning:
13. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisa-a ku komu chodis?Lebo ak v Roudnici k Bartosekovi,tak k tomu som chodila aj ja a obe tehotenstva ma stale strasil, ze to nie je dobre,ze sa mi skracuje cipek,ze by som mala doma sediet s nohami na stole a pod. :grinning: Zo zaciatku som to myslele vazne,ale pri druhom som to mala na haku,ved kto by mi pomohol s Adamkom,ked tu nikoho nemame a manzel musel chodit do prace.A magnesium som brala obe tehot. uz od 4 mesiaca az do porodu,brucho mi tvrdlo aj tak,ale pri druhom som uz vedela,ze raz sa to predsa len skonci :slight_smile: Dufam,ze to bude u taba tak ako u mna :slight_smile:
13. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Posílám video - "obcházecí" - Míšovi to moc nejde a když, tak jsem u něj a chytám ho a nemůžu natáčet... Chtěla jsem, aby ho večer přidržoval tatínek, jenomže Míša byl už tááák utahanej, že sotva pletl nožičkama, takže... Ale alespoň něco je, no :slight_smile:
http://www.stream.cz/video/241008-obejdu-to

IVET
tak jak se slavilo???

DENIS
jé, nic takovýho si nevymýšlej!!!
A plavčo až takhle odpo jo? Za nás se dřív těhu plavčilo od 10h, proto jsem Tě pasovala na fotografa :slight_smile: A koukala jsem do galerky, parádní bříško máš!
13. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Gali, super :grinning: :grinning: :grinning: , ještě chvilku a bude lítat sám, bez podpory a jak psala Jana, za chvíli bude chodit otvírat dveře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak panděrko se už vyvalilo pěkně, ale zatím to furt jde, i se do všeho ještě vlezu, zapnu, takže paráda, ale už mám problém se ohnout a furt funím, i když sedím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak plavčo je fakt od 13hodiny no, takže je to jasný, vy prostě počkáte na nás ty 3hodiny a budete fotit nás :grinning: Akorát se musím ted teda Mudra zeptat, zda můžu chodit vůbec cvičinkovat:frowning2:

Jinak Korki chodím ke Spěváčkovi a čípek se mi zkracuje už taky, ale zase co jsem četla na netu, mělo by to být ještě furt v normě...Jako logicky mi příjde, že se přece musí měnit že jo, ale hrdlo se nemění, tak to snad bude v pohodě a nikam mě Mudr nepošle

Jo a dneska mám rekord, spala jsem od půlnoci do 10 hodin dopoledne, užasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak oslavy byly velkolepé :grinning: Kristýnka dostala nečekaně malý kočárek od babičky a byla z něj úplně vyřízená a další dárky už ji nezajímaly :grinning: jenže pak jsem natrhla papír na dárku od nás a objevilo se miminko :dizzy_face: to úplně křičela radostí a teď tady pořád chodí za kočárkem (sama) a dává miminku mlíčko :grinning: dort jí taky chutnal, takže vypadala spokojeně. Pak ještě máme novou ovečku Shaun nebojaksetojmenuje a oblečeníčko na jaro. Hodila jsem do alba zatím dvě fotky, ještě pak doplním :wink:
14. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
tak to je super, že všechno oblíkneš, to máš jako já :slight_smile: Snad budeš moct cvičit, taky si myslím, že logicky se někdy zkracovat musí. Můžu zas mrknout do mých průkazek, jak jsem to měla já....
A já taky spala, hééhéééč, Míša chrněl u táty a já v noci kojila vlastně jen 22:30, 4:45 a 7!!!

IVET
tý jo, ta je ale sladká na tý druhý fotce s tou panenkou, jéééééééééééé!
A šikula, chodí si sama za kočárkem, vidíš, ona Ti za chvíli uteče...

Musím, Míša má zas hysterák
14. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás je teď klid jak po boji. Ne že by kluky zmohla ta včerejší oslava. Oni se jen tak nedají :wink: Ale Vojtíšek odjel s babičkou a Eliškou na Sváťu, Štěpulka usíná v postýlce a Honza ještě spí. To je co? To se tak někdo má. Ale má omluvenku. Večer jsme byli po hooodně dlouhý době plesat a nějak mu asi nesedlo pití :grinning: Teda ráno když jsem vstávala tak říkal, že mu nic není jen ho bolí žaludek, tak uvidíme jak dlouho se takový žaludek léčí. Vojta má na odpoledne slíbené maškarní, tak doufám že nepůjdu s klukama sama.

Ivet, Kristýnka je fešanda. Ona na fotkách vypadá už tak veliká. Taková rozuma. A je to šikulka, že chodí sama s kočárkem. Štěpán "chodí" za chodítkem. Ne tím klasickým, ale aktivním. Nevím jak to popsat, ale vy my snad rozumíte. Vždycky se ho chytne, opře se do něj a uběhne dva-tři kroky a jak se mu to rychle rozjede, tak klekne na kolínka a chodí za ním po kolenou. Je legrační :grinning: Jinak se zdá, že nemá vůbec potřebu chodit. Obchází nábytek nebo se alespoň drží zdi už 2 měsíce, ale sám do prostoru se nepouští. Ale zatím mi to nevadí, vím že jednou se to naučí a i tak ho mám co chytat :wink:

Fotky z oslavy dodám později.
15. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem nechválila Míšu, jak je šikovný a chodí kolem gauče. Udělal teď za krátkou dobu velký pokrok. Fakt je šikovný :dizzy_face:
15. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
tak jak je HOnzovi? My dneska na Sváťovi nebyli. Kamarádka, co nám drží místo psala, že Anetce není dobře a L. rozhodla, že taky budeme doma - stejně se mi nechtělo, všechno jsem to viděla už x krát a Sváťu měli ve školce ve středu.
Maškarní? Tak to chce fotky!!!!
TO znáááám, to máme doma přesně taky, jak popisuješ Štěpulkovu chůzi za chodítkem. Přesně tak to dělá Míšidlo, ale většinou to má obráceně, nedrží se za madlo, ale za tu druhou stranu a všecho ošahává. Nebo takhle chodí s Lenči křeslem.
A že máš co chytat tak vím z vlastní zkušenosti :grinning:
15. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
JANI, MELISSKO
zítra se asi na cvíčo nedostavím, máme ohlášenou návštěvu :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tady je zase sněhu. Ale co, je zima, tak ať si děti sníh užijí. Ale na silnici mě štve. Horší, že se zas ochladilo, tzn. že zase budu mrznout při odpoledním kočárkování :confounded:

Jinak nejspíš jsem tady zakřikla to, jak se u nás nemarodí. Protože hned v pátek měl Štěpánek trošku rýmu, ale naštěstí během neděle už nic. Za to já jsem se nějak odrovnala na plese. Z nosu mi kape jak z vodovodu, hlava třeští a pod nosem už mám pomalu vyježděnou sjezdovku. Nevím jestli je nějaká šance, že se z toho do zítřka vyhrabu. Ráda bych na to cvičení šla, ale nerada bych tam někoho nakazila.

Gali, Honza už je dobrej. Vzbudila jsem ho chvilku po půl jedenáctý. Sice tvrdil, že ho pořád bolí žaludek, ale snídal dort a nic mu nebylo. Takže nejspíš to nebylo tak horký :wink:

Asi začnu chodit plavat na bazén. Alespoň jednou týdně. Bolí mě záda jako blázen a plavání mi pomáhalo. Nemáte někdo chuť se přidat?
16. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já já já já :slight_smile: myslím tím bazén, Jani :wink: ale fakt se nechytám jindy než o víkendu, když nemáme hlídání a TOm jezdí dom až v šest nebo v sedm večer a malou zásadně uspávám já :frowning2: :confounded:

sníh mi vadí taky na silnicích..už jsem zkoumala zahrádky, tahala kytičky očima ven a teď jsou chudinky pod sněhem... a to mají uhodit znovu nějaký mrazy, sakriš.....

my došlo, že za 14 dní maj děcka zase prázdiny. To tedy nevím, co vymyslet s tou naší starší cácorou, aby se nenudila... KDyž budeme všichni a vy taky zdravý, tak bysme mohli spáchat někde něco,ne???

Jinak všem marůdkům přeju, ať jste brzy fit a hlavně mimísové :wink:

tak ju, mám 20 min, než se malá probudí tak jdu do sebe hodit oběd...

Ivet, Týnce to moc slušelo a vypadá úžasně s miminkem....doufám, že dodáš další fotky :wink:
16. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jo jo jo jo jo... :slight_smile: myslím tím něco spáchat o prázdniny, Jani :wink: , Terezka se Lenče zamlouvá, tak to bude príma!
Snad nikdo neomarodí!!!

MELI
plavat, jo??? Pavel se chystá o víkendy s Lenčou, uvidím, jak to bude a třeba budeme chodit i s Míšidlem navíc
Ať Ti je dobře!
16. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s plaváním určitě já!!! Chystám se budu chodit alespoň jednou týdně sama a pak o víkendu asi i s malou, ať se už začne otužovat. Jestli teda ještě někdy přestane nudlit. :unamused:
Jinak to počasí je tak hnusný :confounded: já už chci JARO!!!!! :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že se přidáte s plaváním. Teď jsem mrkla na stránky Roudnického plavečáku a je tam, že opět bude vodní aerobik ve středu od 17-18 hod.

Jinak na prázdniny něco spáchat můžeme. Nevím teda jak prázdniny vychází na místní školku, ale i kdyby byl ve školce, tak buď bysme dorazili později nebo by jsme odešli dřív. Prostě bysme se nějak přizpůsobili. A máte představu kde se sčuchnout?

Gali, díky. Fakt jsem k.o. A to ještě jdeme za chvilku ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby dorazil Honza. Teď kluci jezdí v obyváku na tříkolce, tak mám chvilku klid :wink:
16. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak to já se nečapu přes týden :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo.....

na prázdniny nevím, je to furt daleko, aspoň pro mě...14 dní je dost a nevím co bude zítra, natož v březnu....
16. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... můžu poprosit o pomoc??? :wink: :slight_smile:

Hlasujte prosím pro moji kamarádku: http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=2580&invite=35292

Klidně adresu pošlete mailem dál... každý hlas se hodí :slight_smile: Moc děkuji a omlouvám se pokud někoho otavujeme :sweat_smile: :grinning:
16. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, stáváme se tady snad inzertním fórem nebo co??? :angry: :angry: :angry:
17. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Ivet, ona to asi holčina dávala všude do okolních témat, neb je z Chomutova, ale taky tohle nemám ráda, neřeknu kdyby k nám chodila do diskuse, to je něco jiného, ale takhle to chodit do nějaké diskuse na kterou zrovinka nakliknu se mi také moc nezamlouvá.

Musím pochválit Kristýnku, moc jí to o narozky slušelo, je to princeznička :wink:

Koukám, že se domlouváte na plavání. Tak pro mě je plavání pasé, neb většinou z veřejných koupališť si domů odnesu nějaký broučka neposednýho :frowning2: tak tam radši nechodím, sice mě láká vodní aerobik, ale nechci riskovat.

Tak já zas jdu a zas někdy nakouknu :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja holky,
no taky žasnu, kdo to sem pořád leze a nabízí cosi....

plavání bych tedy brala, jenže se mě to holt přes týden netýká :frowning2:

Myslela jsem, že dnes pojedem do matesa, ale venku je pěkná ledovka. Ani chodník jsem neodmetla, ptž. to je pěkně přimrzlý a o autě a silnicích ani nemluvím... Tak snad za týden...

Jani, díky za fotku, teď to je už ono :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak opět nikde nikdo...

se musím vypravit do města, ale nějak se mi nechce. zítra nemám auto,tak asi budu muset dneska... kvůli těm brýlím a do DMka, takže mělník to jistí... ale taaaaak moc se mi nechce :sweat_smile:

tak pěkný den všem...
18. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek