• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojda holky, tak co nového?????

Zítra jdu ráno na kontrolu, tož jsu zvědavá co mi Mudr poví...Jinak už mám doktorku, tak jí mám prej zavolat z porodnice a první návštěvy dělá doma, tak jsu na ní zvědavá co bude zač....

Jinak hele DM drogerie v Rci není co??????? Páč tam taky čebuju... :pensive:
18. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kluci jsou venku a tak se chystám v klidu vyžehlit. No, ale předtím jsem zapnula počítač :sweat_smile: :wink: :slight_smile: Jen napíšu a jdu.

Deni, DMko v Rci není, což je škoda. Mají tam dost věcí pro dětičky a za rozumnou cenu. Jakou dr. si sehnala? Slyšela jsem, že v Rci je nějaká nová.

Jinak dneska už je mi docela dobře. S pondělkem se to nedá srovnat. Zítra se chystám do práce, ale nějak moc se mi tam nechce. Bude nás tak poměrně dost. Dorazí auditor, daňový poradce, doufám že si tam budu mít kam sednout :grinning:

Holky, nemáte někdo zkušenost s rotvajlerama? Včera jsem byla pro ostříhaného Biana a tak jsem se ptala tý ženský co nám ho stříhá (její manžel vychovává psi, takže jim rozumí) na nějakou dobrou rasu k baráku. Naše představa byla hladkosrstý středně velký pes, hlídací, ale vhodný k dětem. A ono mi poradila rotvíka :confused: Nejen že si mi ten pes moc nelíbí, ale mám z nich i respekt. Setkala jsem s jedním hodně ostrým psem. Ona mi tvrdí, že je to všechno ve výchově. Že když si vezmeme fenku, uděláme s ní základní výcvik, že je to pak ideální pes. Tak nějak nevím...
18. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá, někdo sem taky zavítá.... :wink:

DM v RCi fakt není a byla by fajn. Přišla jsem na chuť tý jejich značce a teď tam mají ke všemu v akci příkrmy, tak to tam beru útokem. Ale rekord, dnes mi Janďula snědla domácí mrkev s bramborem a kuřetem. Což jsem ráda, když jsem se s tím tak babrala.. ještě mám pár skleniček v mrazáku, tak něco do zásoby mám.

Jani, se psama neporadím. Prý jsou rotvajleři dobrý k dětem,ale já ty psy nemám ráda. Prostě se jich bojím a bojovýho psa bych domů nebrala ani omylem... Sice jsou cvičený, ale nikdy nevíš,kdy mu "rupne v hlavě" a následky můžou být hrozný. Ale já se psů bojím obecně, takže na mě nedej :wink: jen píšu svůj názor...

jinak mi holky psal Tom, že mu dnes umřel děda. ne ten, co má rakovinu, ale druhý.. byl v nemocnici jen s horečkama a už se nevrátil
chjo... manža byl na něj zvyklý, bydleli ve stejným baráku a nám pak hodně finančně vypomohl... takže nás co nevidět čeká pohřeb... a je to ke všemu bez pár dní přesně rok, co umřela babi...
18. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,tak som tu zas po dlhsej dobe a hlasim sa zo Slovenska :grinning: ,rozhodla som sa sutazit tak vam posielam odkaz - ak chcete zahlasujte
http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=3214
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla Denis usudzujem ze som tu pekne dlho nebola-ten mimisek rastie ale pekne rychlo a o chvilu pride ten velky den,co?
18. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac len len letmo som preletela poslednu stranku a zazrela som ze riesite kocarek aj ja by som sa dala na dalsi nahovorit ten velky chcem predat a asi vyhra ten po ktorom som neprestala tuzit len stale ma stve ze si ho nemozem vyskusat :frowning2: nestretli s te sa niekto s kocikom BAMBINO WORLD???Deni a vybavicka sa ti uz pekne rozrastla :sunglasses: uz si asi komplet pripravena,co?
18. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj holky,

no Angie nebyla jsi tu dlouho no..... :grinning: Prcek roste, já rostu taky..naštěstí jenom dopředu :grinning: a kromě kočáru už máme všechno no.......
A o dni D mi ani nemluv :grinning: :grinning: :grinning:

S tím DM je to blbý, tak holt budu muset na Mělník nebo do Prahy..Potřebuji mýdlo na praní a mají ho právě jenom v tom DM :rolling_eyes:

Jinak Jani přihlásila jsem se k tý nový..Je to procházková a slyšela jsem na ní dobrý věci a je jí nějak kolem 35-40..Tak snad bude dobrá....

Jinak do rotvika bych nešla ani náhodou, znám pouze jedny známý co mají fenku, mají 2 děti, je teda poslušná, má za sebu tvrdej výcvik, ale i tak mi známý říkali že jí nevěří k dětem, že jí stejně mají zavřenou, že je nějak "nemusí" .Od Jardy rodiče měli 2 rotvajlery, zanedbali výchovu ale totálně!!!! a oba dva nechali utratit, protože kromě mě, Jardy a šváry pokousali celou rodinu, já z nich mám taky respekt...Takže do rotvika bych nešla, dítě nedítě...Jinak co znám rotviky, i když jsou cvičený, jsou to parchanti, chce to fakt tvrdě na ně.....
Ale pokud uvažujete o hafovi, zvolte něco lepčího, jsou rozhodně lepčí plemena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,deni a tesis sa ci bojis toho dna D???? :grinning: ja som sa posledne tyzdne uz tesila :grinning:
19. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Angie,

kam se poděla tvá fotka a albumy :confused:
19. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Jak se vsechny mate?
Deni tak co?jak je?Myslis ze stihnem jeste nakej ten srazik?
KOukam,ze tu resite psy.My mame šarplaninskýho pasteveckyho psa.Kazdej mi rika,ze to neni pes k diteti.Ale ja na nej nedam dopustit.Malou silene miluje a vim, ze by pro ni i umrel - je to vyzkouseny.Nikoho ciziho k ni nepusti pokud ze me jen trochu cejti,ze si to nepreju.MAla zakopne spadne a on je prvni u ni a steka na me,ze mam prijit.Kamaradka ho mela a ten jeji pes pry v 9mesicich roztrhal 2psy tak musel jit z domu.A ten nas nic.Mame doma dva maly psy a dopohody.
Rotvika mel kamarad,mel 2maly deti a taky v pohode.Akorat to byla fena a byla z utulku,pry tyrana.
Ale kazdopadne jsou jiny psi.Jen pozor na to,jestli ho chcete jen na zahradu - celorocne,nebo i do baraku a to hlavne pres zimu.
jinak uz sem narazila i na dost ostrou fenu labradora.Nesnesla deti a ani lidi,krom jejiho panicka.
A davej pozor na papirovy psy.Vi to o sobe,ze maji rodokmen a jsou svoji.Vlastni zkusenost.A radsi cistokrevny nez krizence.U krizencu je vetsi pravdepodobnost toho ,,rupnuti v hlave,,.
19. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Milu poctivo zmazane vsetko :frowning2:
19. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac vcera ma tu tiez nechcelo pustit no nevadi hlavne ze uz to ide :confounded:
19. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, kde jste kdoooo?

Holky, díky za názory na rotvíka. Sama k němu nemám důvěru a tak mě názor, že by byl pro nás vhodný, překvapil. Chtěla jsem vědět, jestli náhodou k téhle rase nejsem nespravedlivá, jestli má někdo lepší zkušenost. A asi ne. Mně osobně se líbí cane corso, ale je to trošku tele. Takže jsem zvědavá co nám nakonec bude běhat po dvorečku.

Angie, Tobě taky zlobí profil? Co se děje?
20. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no Meliss nakonec to bude jorkšírák počkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nespravedlivá nejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináš Andrej u mě v pohodě, ted momentálně si ze mě malej dělá trampolínu a z mýho močáku, takže se mi boulí celý břicho, ale jinak dobrý :grinning: A co ty, ještě máš zvracící období??

Jinak doufám, že nějaký sraz bude teda, co holky???? Aspon jeden než porodím :grinning:

Angie a proč jsi smazala fotky??? :confused: Taky tady máš ctitele?? :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,vysvetlim to v kratkosti takto pisala som si aj na slovenskej diskusii rok a v pohode super babenky sme si rozumeli az kym neprisla jedna premudrala jak ceresna :angry: a zacala utocit a pisat poza chrbat ip ktora co robi a ze ona by to tak nikdy nerobila a ja falos neznasam a aj take narazky ked hociktora napisala co robi a co dava papat ta ona po pra prispevkoch z nicoho nic napisala ze by toto a toto nikdy nespravila a do kazzdeho sa nepriamo navazala a mna take nieco pekelne stve,dokonca na kamosku vybehla ze nechce varit malemu a ze ma malo rokov a sa jej maly len smykol ta to zato a to ma vytocilo jak prve,ked toho bolo dost som jej napisala ze mna uz nebavi citat vsetky narazky ze my sme si doteraz rozumeli a tak podobne a ona zacala potom utocit tak sme sa hadali jak dive a mna uz nebavilo vysvetlovat a nakoniec som bola zla lebo som krvopotne branila seba a svojho timmynka...a teraz citam ze s anavaza do dalsich tak to je len taka provokaterka co chce robit rozbroje,ale ja tam uz nepisem vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech ma radost :angry:
21. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis a uz mas vybranu porodnicu,nejka som na slovaci a nemam cas docitat-timmy je mega hyperaktivny a mam pocit ze to zacina byt este horsie,kde je to male miminecko-ten uz chodi a aj poschodoch lozi treba byt nonstop s nim jaaj sme na nho 5ti teraz ale vecer sa uz tesime kedy alahne lebo sme total hotovy :grinning:
21. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to je tedy síla s tím sněhem, co? :wink:

mě dnes odpo čeká cesta za kámoškou na kafe.... já se taaaaak těším,ž e si odpočnu na 3 hodiny od dětí malá je teď děsně protivná, jak neumí nic než ležet a válet sudy a prostě jí to nestačí tak se vzteká a vzteká....

jinak jsme byli včera v Pze v Ikee a koupili si nový konferenčák, bytelný a hlavně bez koleček a pak malý odkládací, kam poputovala palma, aby nám malá nehrabala hlínu

jen tou cestou jsme včera malý totálně narušili rytmus spala jen 30 min v autě a pak jsem jí furt musela nosit v ruce, ptž. v kočáru byla hysterická... usnula až zase doma venku v kočárku,ale dalších 30 min... no síla...

už se ale těším zítra na plavčo. snad tu nezapadnem sněhem a dorazíme...
22. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooo a Miluško, doufám, že sem aspoň nakoukneš :wink:

PŘEJEME TI CELÁ RODINKA VŠEEEEEEEEEECHNO NEJ A NEJ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM :astonished: :astonished:
ať jsi hlavně zdravá, spokojená, oblklopená správnýma lidma a hlavně brzy bříškatá:slight_smile:
22. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Jani moc díky :wink:

Jinak sníh super, jsme šly ráno ve 2 dom z pařby a to jen tak jakoby mrcholilo, no a ráno jdu v 7 s Nelčou a oni takový závěje :grinning: Nelča z toho byla zase nadšená, tam řádila jak malý sněžný psík :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem to tady zakřikla. Myslím to, že se u nás skoro měsíc nemarodí. Totiž teď si to vybíráme asi za ty předchozí dny. V týdnu nebylo dobře mně, nastydla jsem nejspíš na plese. V pátek už byl doma i Vojtík, protože pokašlával a dneska se k němu přidal Štěpulka. Fakt mě to mrzí a štve dohromady. Páč zítra jsme měli začít plavčit a nikam nepůjdeme :frowning2: :angry: Jsem se nemohla dočkat otevření bazénu a teď budeme doma. Naštěstí to vypadá, že jsou kluci jen trošku nachlazený, snad to nebude nic hroznýho. Dokonce přemýšlím, že zítra už vezmu Vojtu do školky. No uvidíme co večer a jaká bude noc.

Jani, tu návštěvu závidím. I když já jsem tu taky měla v pátek kamarádku a prokrafaly jsme celý odpoledne :wink: Bylo to fajn.

Milu, připojuju se s gratulací. Všechno nejlepší a doufám, že jste to pěkně oslavili. Nelče se líbí sníh? No je pravda, že náš Bian ho má taky rád. A našich Sára (berňák) ta je vždycky jak puberťák. Lítá v něm jako blázen :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Milu, blahopřejeme taky k narozeninám :dizzy_face:
Meli, to je nanic, že marodíte, snad to bude jen maličký nachlazení. My jsme se z toho konečně vykřesaly (ťuk, ťuk, ťuk).

Holky od kolika hodin máte lekci plavání? My se přesunujeme z Mělníka taky sem, ale budeme už v pokročilých a začínáme v 10,15. Jo a dneska nám vylezly horní dvojky (obě dvě najednou), tak už je holka zubatá :grinning:
22. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teda Meliss,to ti moc nezávidím to nachlazení. tak se z toho brzy dostaňte, ať můžete pěkně plavčit....

pokec dnes byl supeeeeeer...byly jsme v pizzerii a po 2 hod. jsme tam byly samy :grinning: :grinning: ještě jsme byly pozvané do klubovny na dorta,tak jsme měly sladkou tečku...:grinning:

horší bylo při cestě dom,že poslední 3 km před Hoštkou nás nepustili dál...spadl kamion s privesem do příkopu a tak ho tam jeřábem vytahávali...a my netrefily s Teri dom :grinning: :grinning: skončili jsme v lese za Svařenicema,tak jsme se vracely kus cesty a radši to švihly rovnou přes pole a skončily rovnou u baráku :wink:

Ivet,tak je fajn, že jste s Týnkou už zdravé holky,tak vás brzy čekáme :dizzy_face: Tom mi říkal,že si mám najít nějaký zájem a že musíme zabavit janinku,aby byla utahtaná a nekňourala, tak budem jezdit a přijímat návštěvy :grinning:

a plavčo máme od 11.20, tak se asi neuvidíme :frowning2:
22. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a gratulace k dalším zoubkům :dizzy_face: my stále nic :wink:
22. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani, to jste měli dobrodružnou cestu :grinning: Určitě brzy rády přijedeme, Kristýnka taky mnohem líp spí, když celý den s někým řádí :grinning: Ve čtvrtek jsme tu měli kamarádky a samou radostí ani přes poledne skoro nespala a večer vytuhla v půlce mlíka :grinning: a spala skoro do rána :grinning: Tak to se potkáme v šatně :grinning:
22. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme měli plavat od 8:45. Zatím mezi mrňouskama s tím, že když mu to půjde, tak s druhým kurzem už půjdeme do pokročilých. Nevím jak se mu to bude líbit, jsem zvědavá. Vodu miluje, ale myslím si, jestli už není velký na začínání s potápěním. Půlročátka se ještě neumí tolik bránit :wink: :grinning: Jestli teda vůbec plavat začneme :frowning2: Zatím naštěstí to nachlazení nic není, jen trochu nudlá. Honza říká, že by ten bazén zkusil, že když ho pořádně obléknu, že se to nezhorší, ale já mám strach.

Ivet, gratuluju k zoubkům. Štěpán jich má 8. A poslední dobou s nimi pořád skřípe :confounded:
22. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, tak to skřípání je u nás taky - už si odlomila kus zubu (tatínek málem omdlel, když jsem mu to řekla :zipper_mouth: ) a na to potápění - v kurzu pro začátečníčky byli i roční děti, jen pak třeba rychleji přecházely do pokročilých, protože jim to šlo dobře, tak určitě budete brzy s náma :grinning:
22. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já takhle nikam nemůžu :grinning: :grinning: Byla jsem si zkusit plavky a já jsem jak vyvrženej vorvaň :confused: :sweat_smile: No jo, horší že ale do příště, než se dá Štěpulka dohromady, to stejně ničím nevylepším. Jdete některá ve středu na ten vodní aerobik?

Ivet, tak to chápu, že na taťku šli mdloby z nalomeného zoubku. Jenže jak je odnaučit, aby neskřípali?
22. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakris, další pokus :angry:
22. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem psala u Toma na noťasu a ono mi to přeskakovalo pořád jinak, až to bylo celý pryč.. a takový kráááásný román to byl :grinning:

Ivet, tak to je fajn,že Týnka už dobře spí...jsme tedy už asi jediný, kdo vstává po 2 hodinách,co? :frowning2: a po uspání je vzhůru vždy přesně do 45 minut :angry:
kdy u nás dojde na uspávací metodu pomocí taťky nevím, ptž. teď 2 víkendy to nepůjde, pak už bude určitě pěkně a Toma to bude lákat ven makat na báráku a mě pak už ale hrábne :confounded:

Jani, z plavek si nic nedělej. Já si musím vzít taky celkový a ke všemu se děsím, kdy se na mě rozpadnou,ale říkám si, že to je jen na 20 min,tak to snad nějak přežiju :grinning: Potřebovala bych nějaký jiný,ale s amlou prostě do krámu nemůžu zkoušet plavky ....

a na ten aerobik nemůžu...opět to samý.. ohraná písnička u nás :frowning2: :frowning2: a táááák bych šla...
22. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak odnaučit skřípání zubů netuším. Teri totiž skřípe šíleně doteď a já jako dítě nebyla jiná... ještě v 10 letech se mnou holky na školandě odmítaly spát, jak prej skřípu :grinning: :grinning:

a Jaňula už začíná dělat takový grimasy, že si myslím, že dopadnem stejně... mít zuby, tak skřípe jak o život :wink:
22. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek