• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Meli s tím skřípáním vůbec nevím, já ji teda okamžitě okřikuju a snažím se odvést pozornost jiným směrem, ale ta potvora se na mě směje a skřípe dál :angry: a s plavkama si nelam hlavu, všechno tam jsou maminky (takže všechny vědí, jaký to je pocit si na sebe natáhnout po dítěti plavky :grinning: :grinning: )
22. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no Ivet, s těma maminama... to já budu v kurzu s Galinou , vychrtlinou :grinning: a dalšíma jí podobnýma... takže se můžu akorát tak uklidňovat tím, že mám ty děti už 2 a hlavně je Janí nejmladší a tudíž mám nejkratší dobu po porodu :grinning: :grinning:
chabá utěcha,ale aspoň něco :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, já už se neutěšuju, protože když jsem viděla některý maminky, jak mají naprosto dokonalou postavu a v ruce malé miminečko, tak na to kašlu! :angry: :grinning: Jo jo, přiznávám, bledá závist :grinning:
22. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou i horší věci na světě, než vytahaný břicho,co? :wink: ale jsem na tom jak ty, vidím a závidím :grinning:
22. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivet, jaký to byly stránky, kde jsi byla na těch trampolínkách pod mostem??? nemůžu to najít a prostě něco o víkendu chci zkusit, když jindy nemůžu.... a doufám,ž e se některá přidá :grinning:
22. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé už to mám :wink:
22. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsem chodila s Vojtou, tak s námi plavala maminka taková oplácanější, ale byla taková v pohodě, řekla bych že i spokojená sama se sebou, takže vlastně pak ji člověk taky vidí jinak. Ono je to asi i o tom sebevědomí a vystupování. Naštěstí je Štěpán velký, tak ho budu používat jako maskovadlo :wink: :grinning:

No, u nás bude asi veselá noc. Štěpulka se budí a fňuká jak nemůže dýchat :frowning2:
22. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
22. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, nemám vlastní zkušenost, ale znám dvě holky, co si ztěžovaly, že je z trampolín bolely záda. Ivet bude vědět.
22. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, sebevědomí hraje velmi důležitou roli... a Jani, vždyť vypadáš dobře, tak neplaš :wink:
tak ať to v noci zvládnete co nejlíp.. a čerstvý vzduch mu zítra určitě udělá dobře, to nám tedy pomáhá....
22. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no když mě ty záda taky občas bolí, jak furt tahám malou... a myslím, žče o víkendu v bazénu bude plno...nebo tam bude ta omladina,co dělá bordel a nedá se tam pak v klidu plavat..ale třeba ne, asi to někdy prubnu...
22. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nic, už jste asi šly taky do hajan a sama si tu psát nebudu :grinning: :grinning:

tak dobrou a doufám,ž e už brzy na viděnou :wink:
22. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem byla u Štěpulky. Asi si ho vezmu hned do postele, tohle nemá smysl, to bych se naběhala.

Jani, ještě k těm plavkám. Já jsem vůbec o dvoudílných neuvažovala. Tolik drzosti nemám :wink: Navíc se mi s plavkama ... nebo s postavou? stalo něco divnýho. Prostě mi nahoře v plavkách cosi chybí a dole přebývá. Brácha mi radil, abych se postavila na hlavu, že je možný že to přeteče :sweat_smile: :grinning: Je drzej co?

Jani a odkdy by jsi v týdnu mohla? Myslím jestli by Tom zvládl malou uspat? Nebo ty asi nemůžeš ani kvůli kojení, viď? Věděla bych totiž o cvičení, které začíná až od 19. hod. No a nebo se přidám k tobě někdy o víkend. U nás je to zas malinko složitější s víkendem, protože moc nejsme doma. Ale snad tam nějaké volno na cvičení vyjde.

Jdu do hajan. Dobrou
22. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobré ráno...

Jani, tak jak dopadla u vás noc? Byl Štěpánek klidnější? U nás opět horor... po 2 hod. se budila a mezitím se točila a mě věčně věků kopala až jsem z toho byla zoufalá..nemám kam před ní utéct, hned si mě najde a kope...už aby spala v postýlce :angry: :angry:

S tou postavou jsi mě pobavila, tedy spíš tvůj brácha :slight_smile: vtipálek :wink: ale asi bych taky dělala denně stojku, kdyby to pomáhalo :grinning:

A se mnou v týdnu to je horší...Tom přijíždí až v šest večer, někdy dokonce v sedm a malá s ním zatím nikdy neusínala sama v ložnici... prostě bez prsa zatím ani ránu. Jako chci s tím brzy (doufám,že do konce března to zvládnem) něco udělat,ptž. mě to deptá, tak bych mohla jezdit až právě později... Teď bohužel ne :frowning2:
Budu ráda, když se ti povede někdy se mnou vyrazit o víkendu...ale teď 2 za sebou nemůžu... první máme pohřeb a druhý budem v Hořicích...
23. únor 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak u nás je to špatný :frowning2: Noc nic moc, ale nečekala jsem lepší, když ho vidím. Od včerejška se to zhoršilo. Teď probíhalo horor uspávání. Křičel, brečel, vztekal se, kašlal... fuj bylo to o nervy.

Jani, neboj. Něco s tím cvíčem vymyslíme. Ve středu ale asi vyrazím. Buď na bazén nebo právě od 19. hod. na aerobik.

Jdu něco dělat, protože dlouho se spát u nás určitě nebude.
23. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a jejej Jani,tak to mě mrzí, že se to u Štěpulky zhoršilo:frowning2: Tak ať jste co nejdřív zdravoučký ať můžeme udělat ten sraz o prázdninách :slight_smile:

Zítra se chystáme do Matýska...Měla by jít i Ivetka s Týnkou, tak to bude fajn :wink: Galča prý ne, kvůli urýmovaný Lenče, tak se tam snad někdy sejdeme všechny :wink:

Jinak na plavču to bylo supeeeeeeeeeer :slight_smile: Všude mraky maminek s prťatama, šlo to jak na běžícím pásu,ale Janí to zvládla naprosto suprově :slight_smile:

A jsi Jani hodná, že na mě myslíš s cvíčem. Budu moc ráda, když něco podnikneme....
23. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teda koukám, že tu nejsem a hned mně tu někdo drbe, Jani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kdybys mi chtěla, třeba, dát dvě kilča, klidně, já bych je chtěla přibrat a nějak mi to nejde. Poté, co jsme dnes vyrazili v 10h a domů přišli před 18h (jj, fakt, až takhle pozdě!!! Míša usnul za bazénem, spal do půl 2, tak jsem za dveře dala plavací tašku, šla do LIDLU, Plusu, pořád spal, tak jsem dala nákup za dveře, jela pro Lenču, pořád spal, vyzvedla Lenču a vzbudil se, šla jsem na další nákup, pro Lenču na tanečky, tam jsme chvíli zůstali a domů šli po půl 6.. i bez oběda) :frowning2:

MELI,
to mně mrzí, že marodíte..

JANI
Lenču fakt mám doma, má rýmu docela dost, tak si jí nechám doma, Míša taky začal nějak kašlat, ale jen cestou z plavča, pak už ne.. Jenomže s Lenčou do Matesa nejdu, tak zas příště.. I když to jsou ty prázdniny, zase, uvidíme...
A Jaňulka na plavču byla suprová!
23. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a holky,
pozdravuju Vás od Korki, měsíc se nám tu neukáže, odjela na Slovensko a přijede až na jaře
23. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
plavání bylo super, mnohem lepší než na Mělníku. Jani, tak já na tebe počkám před Matýskem okolo 9,45 ju?
Holky já bych na ten aerobik šla ráda, ale Martin je do 9 v práci :frowning2: ale zítra asi půjdu si jen tak zaplavat. Nebo pokud budete chodit na plavčo v úterý nebo pátek večer, tak to bych mohla taky. Úterý od 3 hodin a pátek tak od 6 mám volno. :wink:
Gali, já ti taky klidně nějaký kilča přihodím :grinning: To se teda Míša krásně prospal :grinning:
Jinak marodům posíláme pofoukání a ať jste brzy v pořádku :wink:
23. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Co, tady je zájem o nějaká kila navíc? Gali, můžeš si klidně vybrat jaké kilčo by se ti hodilo, mám na rozdávání :grinning:

Ivet, zítra taky můžu plavat. Klidně hned od 17. Takže dej vědět, jestli máš chuť vyrazit.
23. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jooooooooooooooooooooooooooooooo
Ještěže jsem platila půlku toho plavání.........
Míša má rýmu, kašle, dáví se
Lenča má rýmu, kašle

:frowning2: :frowning2: :frowning2:

Takový zájem o rozdávání kil jsem teda nečekala, tak se podělte, stačej mi tak 2-3 :slight_smile:
23. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno holčiny....

Gali, já tě pomlouvala ale v dobrým :wink: a dám ti klidně i víc než 2-3 kila :grinning:
jste se pěkně courali dom :wink: se pak div, že nepřibíráš, když nejíš!!! A co Míšula, neříkej, že ho takhle dorazil bazén??? Panejo, tak ať máš obě dětičky fit... a proč jsi platila jen půlku? to šlo??? nebo jsi to tušila, že to nevybereš? No, já platila vše a dala to Tomovi, by mu to v práci měli proplatit, tak mě to tolik nepálí :wink:

Ivet, já dorazím do Matýska asi na doraz, jako minule.Tedy, minule jsme dokonce přijely pozdě,ale uvidím, jak se malá probudí abysme vyjely. Případně jí holt vzbudím ale fakt přijedem tak 5-10 min před desátou....

Jooo, a včera jsme byly ještě s holkama na Mělníku a z ahodinu jsem přišla o 3 litry :grinning: :grinning: Za brejle jsem naštěstí ještě dostalal slevu, když jsem platila kartou a další půlka zasvištěla v DMku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby přišla zase mateřská :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
JANI
já platila právě půlku proto, že Lenidlo včera už měla rýmu a šla s ní do školky a tušila jsem, že to Míša chytí a že Lenča bude zas dlouho doma... Tak jsem se dohodla s paní, jestli by šlo zaplatit půlku, že budeme chodit co to půjde a když si vychodíme těch 5 lekcí, tak normoš doplatím těch 6, když bude Lenča zdravá a nenakazí nás a tak. V noci jsme vesele odsávali, ale teď je zas Míšidlo v pohodě. Nedorazil ho bazén, Lenča - ačkoliv ostatní by ti řekli, že to má z bazénu. Ale nemá, už ráno jsem přemýšlela, jestli se mi zdá, že něco dostane nebo ne a pak se s ním unudlaná Lenča mazlila, tak aby to neměl, že jo.......
Ve čtvrtek uvidíme, jestli půjdeme.. Docela dost jsme toho Míšovi odsáli a vypadá v pohodě, ale za každou cenu nejdu, radši, ať se uzdraví.
A to je teda pěknej vítr v peněžence..

Užijte si cvíčo!
24. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
počkej, kam ve čtvrtek?????? neříkej, že to plavání není každý pondělí ??? :confused: :confused: :confused:
24. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, plavání je pondělí a čtvrtek :grinning:
24. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsme se právě vrátily ze cvičeníčka a Kristýnka byla nadšená :grinning: cestou domů ještě důležitě vykládala a teď čekám, až zabere.
Meli, na to plavčo to bude super, právě jsem koukala jak je otevírací doba - takže klidně můžeme rovnou od 17 hodin. Tak já budu čekat před bazénem. :dizzy_face:
Jo a s tím, že je plavčo pro prcky i ve čtvrtek - taky mi to nikdo neřekl! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali, teď už vím o tom plavání...ještě že jsme šly do Matýska, jinak bych nic nevěděla...hlavně že mi prej vše vyřídíš :grinning: :grinning:

Ivet, malá usnula v autě a už chrupká,tak jdu na to vytírání.. a k obědu jsem si dala buchtu s tvarohem a pudinkem :grinning: :grinning: pak mámněco shodit,co? :wink:
24. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
jsem v běhu.
Gali, je mi líto, že taky marodíte :frowning2: Snad se z toho ti naši marodi brzo dostanou.

Koukám, že plavání i cvičeníčko jste si hezky užili. Trošku závidím, ale snad už se brzo taky přidáme.

Ivet, v pět budu před bazénem.
24. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Škoda,
že jsme se na cvíču neviděli... Tak příště.. IVET, je fajn, že Kristýnka byla nadšená! Maminka taky???
JANI, jak neřekl, už to víš :slight_smile:)))))
MELI, my se taky zatím nepřidáme, Míša dneska byl jak průtokáček, odsávala jsem asi tisíckrát :angry:
24. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jen sem se chtěla zeptat, nevíte ke kterýmu dni tady v Rci ze sociálky rozesílají mateřskou. Jsem na mateřský teprve první měsíc a nevím, kdy to čekat:grinning:
25. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek