• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj,
Gali, maminka taky, protože děcko pak spalo za celý den cca 30 minut a šla spát až po osmé večer, jak byla rozdováděná :angry: :grinning:
Katuleno, mně chodí okolo 15. na účet. :wink:
25. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja holky :slight_smile:

to je ale krááááásně,co? :wink: už tu vylezlo sluníčko a mě akorát vadí, že tu není kde jezdit :frowning2: malá už chrupčí v kočíku,já dojím a půjdu pověsit prádlo a něco kloudnýho dělat....

jinak mám zítřek vyřešený, takže na plavčo dorazíme :slight_smile: Tak se Ivet asi uvidíme zase mezi dveřmi :grinning:

a mě teď přišel rodičák poprvý a měla jsem ho 13. v pátek na účtě...
25. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bezva, tak neudělám nic, ptž. má slečna po 35 min zase vyspáno :angry:
25. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jen jsem si Vás tady našla protože mi ten konec těhu doma nějak neutíkal, už moc času nemám no teda než si zvykneme.
Na Valentýna se nám narodil Lukášek.
25. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko blahopřejeme k miminečku a Lukáškovi přejeme hodně štěstí a zdraví do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme ivee, hodně štěstíčka v životě i Vám.
25. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Majko, tak to také mooooc blahopřejeme a ať Lukášek krásně roste a hlavně jste všici v pořádku...

jsem si zrovna říkala, že ses tu jen mihla a nic a už víme důvod... přesto sem doufám zavítáš a ukážeš i fotky mimíska :wink:
25. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majko, velká gratulace jak tobě tak i Lukáškovi, snad nám ten svůj poklad i někdy ukážeš, to víš jsme tu baby zvědavý. :grinning:

A jaký byl porod a kdo tě rodil? Jsem zvědavá co? :sweat_smile:

Koukám maminy, jak jste to tu rozjely :confused: to nemá ani cenu dočítat.
25. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko véééliká gratulace k mimískovi,moc blahopřeju a přeju hodně zdraví !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám chvilinku snídám a kouám na vzkazy. To naše sluníčko není moc velký spáč asi jako všechna mimi. Zatím jsem nepřišla na to jak rozvrhnout čas´ani jak poznat prořč zrovna pláče.
Miluše rodila jsem tady v Ltm s paní doktorkou Podráskou byla prostě super, budu na ní vzpomínat jen v dobrém. Porod trošku jiný než jsem čekala, ale tak to někdy chodí. Ráno v sedm mi praskla voda když jsem vstávala Radek zavolal své mamce aby nás odvezla. Do půl druhé se nedělo nic na monitoru sice byly kontrakce a prý dost velké ale mě jen bolelo v zádech a pořád jsem se neotevírala. Paní doktorka mi dala dovnitř tabletku řekla že tomu pomůžem ať je mimi už na světě. O půl čtvrté hned stahy po 2-3 minutách a čím dál rychlejší a silnější v pět jsme šli na sál a malý byl ve čtvrt na světě. Potom to bylo trochu horší hodinu se mi nechtěla pustit placenta a paní doktorka se snažila to zvládnout bez nástrojů masáží břicha a jen rukou no na tohle vzpomínat raděj nebudu, ale za Lukáška to určitě stálo.
26. únor 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majko, konec sice trošku horší, ale Lukášek to určo všechno vynahradil. A máš pravdu paní doktorka Podrábská je super, ta mi dělala laparku napodzim a je moc hodná a příjemná.

Tak ať vám Lukášek dělá jen samou radost a jeho ať rodiče moc nezloběj :slight_smile:
26. únor 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
připojuji se ke gratulantům a rovněž přeji Lukáškovi hodně zdraví, lásky a úsměvů :dizzy_face:

Holky, jaké bylo plavčo? Doufám, že všichni ve čtvrtek dorazili :wink: :grinning: a dětem se líbilo. U nás už je rýma i kašel na ústupu, tak se snad v pondělí přidáme. Těším se.

Gali, a jak jste na tom s nachlazením u vás?

Deni, a co u Tebe nového? Máš tu nějakou špatnou docházku, jsem si všimla :wink:

Moje záda dostávají nosením Štěpulky řádně zabrat. Bolí mě neustále a fest. Opravdu bych chtěla chodit pravidelně plavat. Včera jsem na aerobik nešla, páč jsem se bála, že jak se prudčeji hnu, tak už tak zůstanu. A Honza mě dneska objednal ke známému na masáže. Moc se mi nechtělo, trochu jsem se styděla. Kdyby to byl cizí člověk, tak by mi to nevadilo, ale takhle jsem si připadala divně. Ale on ne :grinning: No nakonec jsem byla ráda, že jsem tam šla. Bylo to úžasné. Hodina, kdy jsem nemusela hlídat kde jsou kluci, vypnula a nechala se masírovat :dizzy_face:
26. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu sem s takovým delikátním problémem :sweat_smile: Naše děcko nejen, že skoro vůbec nejí (3 lžičky a je po obědě), ale navíc to, co sní, tak druhým koncem "vyplivne" takřka v nezměněné podobě tj. nestrávené. Takže je jasný, že prostě nepřibere, páč nemá po čem :frowning2: Nevíte, co by to mohlo být??? Jsem z toho už nešťastná a co jsem si našla na netu, tak jsou samý hnusný nemoci ( který doufám, že nemáme). Ráno chci volat dr., ale už jsem z toho fakt na nervy. :frowning2:
26. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak to je mi líto :frowning2: Netuším co by to mohlo být. Vím, že se říká, že takhle rychle projede tělíčkem nová surovina, kterou ještě neměli zařazenou v jídelníčku. Prostě tělíčko si zvyká. Ale to asi nebude váš případ. Držím palce, ať se zítra dozvíš, že je to jen nějaká "prkotina".
26. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, jenže nám takhle prochází takřka vše, včetně mrkve, těstovin atd. A to jsou věci, který má v jídelníčku už docela dlouho. Díky.
26. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, ještě mě napadlo. Nezačala teď Kristýnka baštit větší kousky? Myslím třeba krájené jídlo místo dřív mačkaného vidličkou.
26. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani moc ne, má to skoro pořád stejně velký. Ze začátku měla mixovaný, ale tak od 8. měsíce jí cucky. Takže to je docela dlouhá doba. Ráno budeme volat dr. tak uvidím. Ale díky moc.
26. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás to už vypadá líp, Lenča je na jeden den ve školce, tak mám jen Míšu...
IVETKO,
tý jo, to je blbý a divný teda... Držím moc palce a jsem zvědavá, co Ti na to řeknou, fakt mně nenapadá, čím by to mohlo být :unamused: :frowning2: :frowning2:
27. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak jsem tu jen na skok před úklidem,ale nedá mi to ten PC nepustit :wink:

Jani, plavčo bylo super!!!!! byly jsme tam jen 3, tak jsme si to pěkně užily a malá se začala pěkně chechtat, když jsem dělala bubliny do vody :slight_smile: to bylo kouzelný... moc nás to obě baví, si myslím :wink:
Jee, tak to věřím, že masáž byla fajn, to by se mi taky líbilo :wink:

Ivet, tedy to ti taky neporadím :frowning2: Ale určitě bych to už nenechávala být, když malá nepřibírá a vůbec nejí. Tedy aktivní je víc než dost, tak to je dobře, ale přeci jen bych k Dr. zašla, ať vám udělají nějaký testy... Držím taky palečky, ať je to nějaká prkotina...

Gali, je fajn, že už jste taky zdravý, tak ať se vám to už nevrátí a máte konečně klid...

tak a já jdu tedy něco dělat... Dnes jsme s Janí samy doma /Teri má dlouho školu, resp. roztleskávačky a pak jede k tátovi na víkend a Tom jel na pohřeb do Hořic :frowning2: )
27. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen v běhu nakukuju, jestli tu není nějaká zpráva jak dopadla Kristýnka.
27. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám na zprávu o Kristýnce...

JANi
my asi ani v PO plavat nepůjdeme, chci, aby se z toho Míša dostal pořádně. Ke všemu jsem se dozvěděla, že asi neblinkal od rýmy, jak jsem si myslela, ale že to řádilo, takže možná proto, chudák, nechce vůbec jíst
27. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, snad se nebude Ivetka zlobit, ale jdou ve středu na krev aby se dozvěděly víc :frowning2:

Gali,no, tak se z toho dostaňte, na plavču je fakt sranda a malá mi pak usne hnedle v autě, tak to je paráda :slight_smile:
příští týden budu mít sebou i Teri :wink:, děcka maj prázdniny....
27. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš, to jsem se, Jani, chtěla zeptat, jestli jí budeš mít s sebou... V to PO fakt nevím, uvidím, jak bude vypadat, ale ve Čt bych měla Lenču s sebou asi taky
už se ptá, kdy že to bude s tou Terinkou, jak pije vodu z kohoutku :slight_smile:
Míša pak taky spal přes 1,5h :slight_smile:

A Jani, jinak jim nic neřekla? Chudák IVetka, pořád samý trápení...
27. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem z toho nešťastná, dr. řekla, že se jí to vůbec nelíbí, takže ve středu máme jít na krev a moč a budou nám dělat kompletní rozbor :frowning2: doufám, že to nebude nic vážnýho, protože dr. vyhrožovala alergií na mléko :frowning2:
Díky, že na nás myslíte.
27. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, chápu že jsi z těch odběrů nešťastná. Taky bych byla. Ale bohužel jinak asi nejde zjistit co s Kristýnkou je :frowning2: Hlavně aby se ukázalo, že to není nic vážnýho. Držím palce a myslím na vás.

Jani, to je fajn, že je Jaňulce na plavání líbí. Jsem zvědavá na nás. Doufám, že nebude řev.

Gali, Míša je šikulka, ten už toho umí :dizzy_face: Štěpulka má snahu chodit bez opory. Za ručičky ho nevodím, takže začíná přebíhat mezi oporou (stolečkem) a mnou. Udělá tak 2-3 krůčky a padá mi do náruče :slight_smile: No má ještě co pilovat než to bude opravdová chůze. Jinak je děsně ukňouraný. Rostou mu stoličky. Jedna je teda už prožíznutá, ale další 3 jsou jen naběhlé.
27. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jéé Ivet to je mi líto, chuděrka malinká!!!!To co popisuješ, má náš synovec, nebo teda ted už ne, ale má taky nějakou alergii na mléko, jogurty, přesně nevím....Ted je mu 16měsíců, musí mít nějakou spešl výživu...A zjistili mu to, když mu byl rok..Tak nějak.....
Tak dej vědět, co Vám teda Mudři řekli, ale snad to opravdu nebude nic vážného!!!!!

Jinak já už moc nechodím ani do jiné diskuze, nějak nestíhám :grinning: a to jsem si myslela že se doma budu nudit :confused:
Jinak u nás nového nic, máme už doma kočár od včera, konečně :dizzy_face: :dizzy_face: , malej má už 1,6 kilo a včera Mudr poudal, že čípek se mi opět zkrátil na číslo 2 už a nějaká konzistence čípku se taky změnila a mám nahoře stále 5 kilo..Jinak nic holka....
28. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky,
mám na chvíli od TOma pujčený laptop,tak opět v rychlosti:slight_smile:

Dnes máme roční výročí svatby, toto ale uteklo :slight_smile: Jsem dostala pěknou tašku, abych prý furt netahala tu od kočárku:grinning:

Jooooooo, a ve středu bych s váma snad mohla jít plavat, Jani, Ivet.... Tom, jede k zubaři,tak by mohl pak hlídat. Tak dejte vědět, jestli půjdete:slight_smile:

Deniso, a co pořád celý dny děláš, že nějak nestíháš??? :wink: Malej už je "velkej", ale ještě si ho pěkně hýčkej a vykrm, ať je to pěkný klouček a můžeme se jít na vás podívat do porodky :wink:

Ivet, myslím na vás.....
1. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Jani já myslela že jste se brali v létě..Nevím proč, ale nějak to mám zafixovaný na léto :grinning:
Ale že to uteklo co ten rok ? :angry:

No já moc doma nejsem, furt někde trajdám, budto jsem někde na "kafi" :grinning: , na drbech, ve městě... :grinning: nebo v Rci u známýho v kanclu jak jsem psala, že mi nabídl že můžu u něho pomáhat...Tak jsem doma tak kolem 15 hodiny, ale jak kdy...Tenhle týden bude klídeček ale....

Zítra musím na poštu, musím do práce poslat nástup na mateřskou, to jsem zvědavá kdy to zase ta moje kravka doručí na socku! Páč od 2ledna jsem doma a do dnešního dne jsem neviděla ani korunu, to je super :angry:
1. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tééda to to uteklo, tak všechno nej k ročnímu výročí :wink:
2. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek