• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojky
Ivee drzim pesti,aby to dobre dopadlo.
S manzou jsme vcera vymysleli jmena,protoze se nejspis zitra dozvime,co cekame.JA sem si poridila novy kocarek - teda puvodne jen sportak pro simonku,ale pak sme zjistili,ze cekame,tak sem z toho udelala komplet pro prdolu.Musim se pochlubit - simonka je uzasna, porad mi liba a objima bricho a kdyz se ji zeptam jestli mi da pusu,tak na me se vyprdne,ale jde zvednout triko a dat pusu brichu. :slight_smile:
Jinak uz je to velka holka a cely dny je bez pleny a chodi pekne na nocnik.Uz celkem dlouho. :wink: TAk sme pysny rodice.Jinak je to desna rozumbrada a kdyz ji neco vysvetlujem , tak se na nas podiva vaznym vyrazem a rekne: nooo
A co vy jinak?co deticky?
2. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrej,

a kdyže to vlastně rodíš?? Páč podle toho tvého pasu to ted jaksi nejde poznat :grinning:
Pochybuju že v roce 2000 vid....Ale tobě to vycházelo nějak na červenec ne?

Ale nějak to letí co? Když si vezmu že je březen........................Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

Jdu to tady trochu pofackovat, příjde truhlář odpo, tak at to tady nějak vypadá...Jdu hodit prádlo do pračky a jdu si dát dohromady pultík a naskládat tam věci.....
2. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO puvodne sem mela terminy stejne jako u simci - konec cervence zacatek srpna,le ted uz mam terminy zacatkem cervence - 9.7
Leti to hrozne.To prvni tehu bylo uplne o necem jinym.Byl cas se mazlit s pupkem a ted nejak neni.

Me akorat pracka doprala - musim zapnout dalsi,ale az odpoledne - za chvili razime do prahy simce pro ponozky,tak se musime jit oblikat. :wink:
Jinak sem manzovi rikala,ze bych si ted chtela najit nakyho milionare, nakupovala bych na deti az bych brecela, ale to by tekli snad desetitisice.
Ted musim stahnout z pudy mini vecicky a zacit to pripravovat - se mi vubec nechce.Uz tak tu mam hromadu pradla jako blazen.
2. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste??A pak že jáááááááááááááá sem nechodím, že mám malou docházku :grinning:

Dneska je mi nějak difně holky :pensive: ....Ted na chvíli to přešlo, ale bolí mě záda kříže, nohy, třísla, tak uvidíme co toho nakonec bude :sweat_smile:

Co ivet, už něco víte někdo????
3. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj
DENI,
kdykoliv sem přijdu, tak žasnu, kolik tt už máš v indexu! Tý jo, no jooo, za 3 měsíce je Míšovi rok a Ty budeš máma!!!!

IVETKO
na zítřejší krev držím pěsti! Hlavně na ty výsledky!
3. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Gali už se to blíží.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme dneska jely na návštěvu do Terezína do MC a musím říct, že moc hezký, K. se tam líbilo moc :grinning: myslím, že zítřejší návštěva dr. se jí bude líbit míň. Mně je dneska celej den blivno, až jsem si musela jít lehnout :confounded: Takže se omlouvám, že jsem nešla na bazén. :sweat_smile: Děkujeme, že na nás myslíte, výsledky snad budou ve čt, tak dáme vědět.
Deni, taky mám vždycky šok :grinning: už 32.tt!!!!!!! Ty jo to je za pár :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
asi už to máte za sebou, co? Tak ještě dobrý výsledky!!!
Blivno? Ono to teď řádí

:frowning2:
4. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen vás jdu pozdravit a zalehnout do postele, dokud malá spí...

včera mě přepadl nějakej bacil,asi v Matýsku, ptž. jinde mezi lidma jsme nebyly :frowning2: pěkně mě bolí v krku a cítím že to už jde i na průdušky,tak se jen děsím, kdy začnu kašlat a pak budit v noci Janí...Tom má zase pro změnu rýmu,tak jen doufám,aby to nechytly holky...

takže, pokud se mi zázrakem neudělá líp, nejdem ani zítra na plavčo...

tak zatím a na Týnku taky myslíme :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Štěpánek usnul, tak rychle dočítám a pak musím pokračovat ve vaření. Dneska je nějaký ukňouraný. Nejspíš pořád ty zuby. 3 stoličky už jsou částečně prořízlé, ale ještě ne úplně, takže ho to asi bolí.

Denis, ty woe nevymýšlej si nějaký divně. Ještě máš čas, nech tam malého pořádně dopéct :wink:

Koukám, že skoro všude se marodí. Tak ať je vám brzo dobře. Malým i velkým. Pak bysme se mohli někde sejít. Co říkáte?

Kristýnka už má asi odběry za sebou, tak teď hlavně aby měla dobré výsledky.
4. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet blivno???? A není v tom něco jiného??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč dej vědět, jak dopadly výsledky ju??????Snad budou dobré :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jináš Jani, tydle stavy mám taky jednou týdně :sweat_smile: , je to cca 14dnů zpátky co jsem doma lezla po čtyřech v obýváku jak mě bylo blbě :grinning:, ale za půl hodiny to přešlo a klid...
Včera mě to chytlo hned ráno nějak kolem půl 8, tak mi Jarda pořád volal z práce jak mi je, jestli nemá přijet atd...

Jinak zítra jdeme s kamarádkou na plavčo, huž se těšíííím, ale to bude pohled na vorvaňa v plavkách :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč myslíš Jani že se stihne něco domluvit, než porodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak odběry máme za sebou, hlavně čekat na moč (až se vyčůrá do přilepeného pytlíčku, to bylo něco). Zítra by měly být výsledky, tak budeme opět vědět, jaký má kompletní krevní obraz a minerály a nově jaterní testy, hormony štítné žlázy a další, co už si ani nepamatuju. Tak doufám, že dobrý.
Jani, teda doufám, že ti bude brzy líp, protože jinak už těm bacilům nabacej :angry:
Deni, není v to, vůbec nic jiného než se se dostavily každoměsíční záležitosti :grinning: ale bylo mi tak strašně špatně, jako dlouho ne, musela jsem si jít lehnout. Ještě že byl M. doma, tak hlídal (tj, že zalezli s Kristýnkou taky do postele a představte si, že ona spala od 15,30 - 5,30 ráno jen s jednou přestávkou na mlíčko!!! Ani jsme nekoupali!) Takový hlídání to je teda pohoda :grinning: A ty Deni, koukej dopejkat, prcek má ještě hafo času, tak ať nezkouší takový fígle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voga, tak to spala pěkně co s tátou? :confused: :confused: To je pěkný teda!!!!!

Tak snad výsledky budou zítra dobrý Ivet a nebude to nic hroznýho, ale určitě písni co a jak!

Jináč dopejakt se snažím, ted jsem si udělala jablko-mrkvičkovou štávu, tak s sebou ted mrská jak o život... :grinning: Asi mu nechutná :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj....
IVET
tak to jsem zvědavá na zítra!!!!!! A držím pěsti!
Tý jo, takovej spánek, jo? To snad ani není možný!!!

JANI
tak to je mi líto, že marodíš.... Doufám, že to nemáš ode mně, ale já to fakt mám už 2 měsíce, už mně to s..., jinak děti z Matesa nic nemaj.
Jestli nepůjdete plavčit, tak bude Lenča zklamaná, už si vyzuzala foťák jako Teri

DENI
tak si hezky zaplavej!!! Máte to od 13h, že jo, zítra ne, ale někdy se tam určo potkáme. Mohla bys někdy dorazit dřív a dát si tam s náma spicha, my než se nadlábneme :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dievcata,tak mi maly este spinula tak vas idem pozriet,jee AAndrej aj my sme kupili nocnik ale nechce tam nejak sediet vydrzzzi tak 20-30sekund a padla kedze s avie uzstavat na nohy jaaj sledujem ze je uz hore a stoji :angry: mame veselo tak koncim :wink:
5. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

koukám, že zatím žádné zprávy.....

Tak já zase jdu :grinning: , jdu si ještě raději jednou zkusit plavky, at mi nerupne vršek :grinning: a jdu si zabalit taštičku...

No Gali mohli bychom se sejít, to zase jako jo, aspon JEDNOU do toho porodu, když už nic jiného, ted už hlásí i celkem pěkné počásko, tak můžeme na prochajdu, nebo si někam jenom s prďolama sednout.....
5. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak podle výsledků máme málo hormonu štítné žlázy. Zatím se s tím nebude nic dělat, jen sledovat, tak nevím :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ivet to jako že Týna už ted má hypofunkci??? :confused: :confused: :confused: :frowning2: Chápu to dobře?
5. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deni,
já tomu sama nerozumím - volal tam M., zkoušela jsem to zjišťovat na netu, co to znamená, ale moc mě to nepotěšilo. Ten hormon má prý pod dolní referenční hranicí, tak snad se to srovná samo a nebude potřeba léčba.
6. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já si myslím že to bude něco takového, ale tak snad se jí to srovná a nebudete muset do ní cpát hormony a různý jiný srágory!!!!!!
Hele a v rodině máte problémy se štítkou nebo ne?

Já ted studuju na netu nějaké cvičení na otočení mimíse..Někde píšou že cvičit, někde zase píšou že se cvičit nemá, že příroda ví co dělá..... :sweat_smile:
Tak teda doufám že ví co dělá a mimíse otočí tak jak má být, páč na císaře se mi fáákt nechce :unamused:
6. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie - my se placly pres kapsu a koupili sme v ltm v tom novym detskym - mama pocit,ze se jmenuje krtecek nocnik, ktery je jako kachna - kvaka, kdyz ji macka zobak - tak na ten se nam naucila - protoze tam mela zabavu a sedela tam.ale dej tomu cas.Nam chvili chodila, pak prestala a ted zase sama od sebe zacla.
Ivee neboj, to se urcite srovna.HOrsi by bylo, kdyby jste nevedeli, co to je - myslim, kdyby to nemohli zjistit.
Deni - neboj az bude chtit, tak se urcite otoci.A kdyz ne, tak je to vazne priroda.hlavne ze prdola bude zdravej. :wink: A naka jizva na brise nas preci nerozhazi.Ale urco se otoci.
6. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechno nejlepší k dnešnímu dni žen :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
OOO Ivet díky díky, tobě taky opožděně všechno nej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ted ve středu jdu zase na kontrolu, tak uvidíme co poví, ale ted se mi zdá že je od víkendu naštorc a kope do boku jak zběsilej, tak se třeba rotuje dolů, no uvidíme...

Jinak dneskááá oficiálně jsem nastoupila na mateřskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a stále čekám, kdy mi příjdou nějaké peníze, páč od ledna co jsem doma jsem stále a pořád neviděla ani korunu.... :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak už jsme doma z bazénu a dneska se brečelo :sweat_smile: :unamused: Nechápu, takovej milovník vody a on při potápění bulil. Třeba to byl jen šok z toho co se děje a příště bude v pohodě. Doufám. Protože už než jsme začali chodit plavat, tak jsme měla obavy, jestli není na začínání s potápění "starý" a doposud to snášel dobře.

Deni, malému se nechce na hlavu? Nedivím se. :wink: :grinning: Ale vážně, na otočení má ještě trochu času. Musíš mu domlouvat, třeba si dá říct. Jinak s těma penězma je to síla :angry:
9. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jim taky jani nedivím, si vem, být cca 3 měsíce hlavou dolů... :grinning: Děsná to představa :grinning: :grinning: :grinning:

No jo Jani, tak prostě třeba dneska na to nebyl dobrej den, neměl na nějaké potápění náladu :dizzy_face:
Ráno vypadalo že bude krááásně a sluníčko zalezlo a zase fouká o sto šest :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se u nás ještě spí :confused: Po tom bazénu se mu spí vždycky dobře. Já jsem zatím stihla upéct a stáhnout si do telefonu Čajkovskiho. Jak jsem ho slyšela v sobotu v Medvídkovi, tak se mi nějak zastesklo po vážné hudbě. Už jsem ji neposlouchala stráááášně dávno. Jenže na to jaksi musí být klid a toho se mi nějak nedostává :grinning:

Deni, já pořád vyhlížím to jaro a i když už je to venku lepší, tak pořád to není ono :unamused:

Áááá, junior je vzhůru :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se mu nedivím, mě se taky spalo dobže po tom koupání co jsme byli ve čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak na jaro si ještě asi nějakou tu dobu počkáme :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nedočítám, jen se hlásím,že jakžtakž žijem :confounded: (pokud by si náhodou dělal někdo starosti :wink:)
jsme na tom bídně obě s Janí... mě to složilo v tu středu a až do soboty jsem měla skoro pořád 39,5 horečku:confounded: k tomu rýma,kašel,klasika...vše je už lepší,jen zůstal nechutně dráždivý kašel,na který jsem krátká a nevím co s ním...neporadíte???? nejvíc mi vadí,že tím právě budím malou....

a Janí...ta to chudinka malá chytila v pátek ode mě... měla 2 dny horečky-skoro 39 taky a pak se jí spustila taková rýma,že nemohla ani dýchat,odsávat skoro taky nešlo a ani nespala...celou noc jsme jí nosili a brečela a brečela :cry: byly jsme u tchýňáčků,tak aspoň pomohli a my se střídali v nošení,ale když už ve 3 ráno malá nemohla ani dýchat a měla totálně zastřený hlas a pískalo to v ní jak ve fujaře, jeli jsme do Hradce na pohotovost a tam si nás hned chtěly nechat, že má laryngytýdu :confounded: nakonec jsme dostaly injekci na otok v hrtanu, antibiotika na domu a jely jsme,že když se to nezlepší, pojedem do nemocnice v Ltm doma.... no já za ty 2 dny řvala snad pořád.... po injekci malá konečn usnula a spala 2 hod v kuse,tak jsem byla ráda,ale já vůbec. ani na minutu jsem neuměla usnout,takže za noc jsem naspala 1,5 hod.. kdy jsem jedla naposled taky nevím,až mi z toho v neděli chytili křeče a průjem,tak jsem do sebe dostala suchý rohlík a trošku polívky....

no malý je snad líp, pořád to v ní tedy sípe,ale aspoň nemá rýmu a může spát. Že není ve svý kůži svědčí i o tom,že spí v posteli a nemusím s kočárem a ani jí to nedělalo problém usnout.

Takže zítra asi s námi bude taťka doma, ptž. jsem fakt hotová, nevyspalá, nevyléčená a když mě občas chytí ty křeče,tak malou ani neunesu,tak mi bude Tom pomáhat. Sám taky není ok, tak si aspoň odpočine...
tak se zatím držte a hlavně ať jste všichni zdraví!!!!!!!

a o bazénu si můžem minimálně 14 dní nechat zdát, jestli né dýl....:confounded:
9. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
DENI
no tak choď plavat denně a bude se Ti chrupat :slight_smile:

MELI
my dneska plavčo vzdali. Míša má ještě trochu rýmu (já tradičně pořád taky), máme stejně zaplaceno jen 5 lekcí ,tak je to nakonec i jedno, že nejdeme. Ale od dubna už chodíme pravidelně 2x týdně
Jak Vojtík se školkou??? Lenča vstávala v 6 a hned se oblíkala, že už půjdeme :slight_smile: Moc se těšila.

IVETKO
taky vše nej a nej :slight_smile: Co Kristýnka? Nebyli jste na nějakým převážení třeba? Jestli to nepřibírání taky není spojený i s rýmou, měla toho, chudinka, asi dost, kdo ví. Hlavně, že ta štítná není extra španá, že jen maličko pod, to se spraví

Mám tady nějaký Miší videa:slight_smile: Tak posílám....
http://www.stream.cz/video/264195-na-auticku
http://www.stream.cz/video/264200-z-auta-pryc
http://www.stream.cz/video/264208-brrr
http://www.stream.cz/video/264211-umim-to-otevrit
9. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janííííí, tý jo, to je mi Vás líto, to Vás obě asi sklátila fakt ta chřipka - je mi líto i Tebe, ale Jaňulinky samozřejmě víc, to jste si to teda "užily: :frowning2:
Na kašel zkus prostě nakrájet cibuli a dát na ní med nebo cukr a 5x denně lžičku tý šťávy, někdy to pomáhá
9. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek