• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Mě už se Gali naštětsí spánek vrátil ......je to něco užasného..Chodím spát kolem 23 hodiny, a večer jdu tak 2x na záchod a jinak spinkám tak do 7...Do 8...Někdy i do půl 10 :grinning: takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Jani, teda snad už je Vám doma lépe, všem!!!!Chudinka prďolka si vytrpěla teda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už aby ta zima fakt odtáhla!!!!!!!
Jinak s kašlem já neporadím, mě se to vždycky usadí na průduškách a mám to pak ještě 2 měsíce ale co mi pomáhá, ale hodně lidem nechutná je cibule s cukrem...
A to já miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :wink:
taaak tatka je s timmynkom na prechadzke tak mam chvilicku,Andrej my sme kupovali macka pooh co hraje ked sa vycura alebo vykadi je pekny no ale jeho nic nebavi proste,je moc akcne dieta neobsedi ani chvilku stale by len chodil a robil "poriadky" :unamused:
No vyckame snad sa dockame :wink:
9. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky angie.Dnes jsem te videla ve meste - nekdo jiny vezl kocarek - videla sem te kousek od sklipku, myslela jsem,ze se ozvu,ale bohuzel manzel ridi jako drak, a pospichal,tak nezastavil.

Jinak holky nechci byt zla, ale nejak moc se to tu zacina delit na Roudnicky a okoli.S ostatnima se tu nikdo moc nebavi.No nic.

Angie a jak pokracujete s hledanim baracku.tady u nas se ta starostka jeste navyjadrila.s ni je vse na dlouho.

Co ty deni?uz se tesis na porod? :wink:
9. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt???No to je skoda :unamused: bola som s babickou mangelovou kocarkovat,kedze tu nejak nemam s kym a samej sa mi necelo ta sme po nu zasli ale ona sla pak na obed do jedalne tak som kocarkovala potom sama,hmmm to poznam moj muz tiez ide jak blazon kazdych 100m mu musim hovorit nech spomali :angry:
9. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej a pokracujeme dost biedne,boli sme na vystave v prahe co sa tyka domcekov a paraaada,tolko moznosti je dnes ze je problem si vybrat no keby bolo toolko penazi ta by som sa rozhodla hned :frowning2: ako domcek mame cca vybrany jeden co vedie teda prizemny co muzik aj chcel-ja som bola za poschodaka ale ten som vybrala a aj koly cene ma oslovil aj to riesenie domku je fajn,ale su este dvaja dalsi kandidati ale cena bude trosku vyssia :unamused: ide teraz uz len o pozemok...cosi budeme riesit v pokraticiach,no neprikladam tomu velku nadej :confounded:
9. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
Angie, vždyť Timmy je ještě malej na to, abys po něm chtěla sedět na nočníku, neboj, on k tomu časem dojde, určitě je teď pro něj přednější objevovat svět než někde sedět a čekat na hudbu :slight_smile:
U nás to vždycky dopadne tak, že máme mánii, že bysme stavěli a pak si přiznáme, že jsme na to líbý a pohodlný :wink:
9. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Deni, prcek má ještě čas, neboj se, třeba se mu nechce být hlavou dolů už odteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je super, že dobře, spíš.

Meli, u nás je teď taky fáze "bazén teda nemusím". moc to nechápu, protože vodu vždycky milovala, ale teď se nechce potápět a jakmile tuší, že půjde pod vodu, tak se mě chytá :confounded:

Jani, to je teda hrůza s Jaňulkou, snad se to nebude opakovat. A koukejte se holky uzdravit, ať se k vám můžeme nakýblovat :grinning: (dělám si legraci, hlavně, abyste byli všichni brzy zdraví).

Gali, Míša je teda drak :grinning: :grinning: :grinning: To je sladký, jak ti dává pusinku. :dizzy_face:

Angie, na nočník je fakt dost brzy, mně řekla dr. až od 18 měsíců si děti většinou uvědomí, jak to vlastně "dole" chodí :grinning: . Teda taky ji tam posazuju, ale jen tak, aby věděla, že se na tom sedí :grinning:

Eandy, je to těžký, když sem nejvíc chodí Roudnice a okolí ... A s běháním za manželem s kočárkem je to všude stejný :grinning: já taky vždycky nadávám, že nejsme na honu, ale na procházce :grinning:

A když se bavíte o domečkách - já už jsem tak natěšená, že bych se stěhovala nejradši zítra (máme sice parcelu, ale na ní tak maximálně lebedu a kopřivy), ale stavět hned tak nebudeme. :frowning2:
9. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
ale néé, lebeda tam není, určitě nebyla, když jsme se tam byli kouknout :slight_smile:
Míša nepusuje, to jen tak vypadá :slight_smile:
Jak to, že Kristýnka vodu ne-e???? Že by se jí nelíbil tenhle bazén?
Klidně se můžeš nakýblovat k nám, když Janči takhle maroděj, brr, představa být s Míšou v nemocnici, Jani, chudáku.. Sis užila :frowning2:
9. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej holky je skoro jasne aby to chapal ze co od neho chcem,ale chcem ho zvykat a hlavne aby na chvilku aj on vypol a trosku si posedel :unamused: je to s nim fuska :angry:
Hmmm ja by som sa stahovala aj teraz keby bolo kde :angry: uz ma to tu stve a to hlavne preto ze som v tomto rozmaznana,nebola som zvyknuta na take nieco stale sme byvali v dome ci najprv u babky a pak v svojom na slovaci,tak teraz mi tu vadi vsetko ze susedia nad nami hraju tenis v noci ked timmy spi a ze jeden oproti nam preraba uz vyse roka co sme tu bud hned z rana alebo zacne o 19tej vecer a vedla nad nami prerabaju komplet a vrtaju a pilia takze mame o zabavu na cele dni ked brigaduju postarano a mna ide porazit :angry: jaaaj tak este viac tuzim po svojom :frowning2: no teraz aj dost riskantne to je...keb ybol ten pozemok tak do toho ideme...no len ho zohnat :confounded: Ivet tak vy uz aspon nieco mate tak to je supeer :wink:
9. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak vy uz vsetky asi spite,co???Asi by som mala ist aj ja,lebo u nas je uz pred 7mou budicek :frowning2:
9. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivee me se doktorka uz v roce divila, ze jeste nechodi sama na nocnik.Uz v pul roce se me ptala, jestli ji tam zkousime dat.Co doktor to jiny nazor.
Ja jim na to uz prdim a delam si vse podle sveho - stejne si myslim, ze kazda mama vi, co je pro jeji broucky nejlepsi.kazdy dite je jiny a kazdy pristup rodicu taky.Bylo by dost blby,kdyby se vsichni chovali podle knizek.Pak by z tech deti nebyli zadny osobnosti. :wink:

Angie - bez deti bych z fleku sla do vicepatroveho domecku,ale co jee mala a ja podruhy tehu,tak na tech spostu schodu nadavam.Zlaty bungalovy.Ale je pravda,ze tam pak neni tolik mistnost a tolik uloznyho prostoru - vetsinou nemaji pudu. :unamused:
9. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,no v mojom okoli kamosky maminky alebo zname co pocuvam tak okolo 7az 9mes davaju,jedna davala uz v 6tich a teraz jej uz peknu cura a kaka ale ma sikulku uz aj sam chodi a je o 2tyzdne mladsi nez timmyk :grinning: no nas je tiez riadna sikulka sam nechodi len s oporou ale aj tak je to dost skoro :wink: na nocnik ho aj tak davam zatial len obleceneho lebo koly tym par sekundam s ami nece ho zobliekat zatial len aby vedel ze tam sa sedi lebo on si ho berie jak hracku ten nocnik :grinning:
No mne by nevadil poschodovy ani s detmi,no mangel je zasadne proti lebo oni maju divny barak a tu aj take podivne robia co som videla ze schody jak na povalu :angry: chcem normal schody jak my sme mali teda my mame barak na medzi poschodia,tak na schodiska som zvyknuta-mame ich 4 v dome :grinning: :grinning: :grinning: a timmy ich uz teraz v pohodke zdolaval po 4roch :wink: no velky barak vela penazi a vela pratania takze ja chcem len 5+1 a ten bungalov je 4+1 a prave ze nema zadnu pudu ani priestor na uskladnenie :angry: ani garaz :unamused:
10. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda jste to tady nějak včera rozkecaly ne????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Venku je zase pěkná zima, fouká opět studenej vítr, tfuj :rolling_eyes: a včera jsem koukala na předpověd a jara se fakt asi jen tak brzo nedočkáme :rolling_eyes:

Dneska jsem spala od půlnoci do rána do 8 a ted se to obrátilo...Naopak mě ted večer nic neprobudí :grinning: :grinning: :grinning: Prostě usnu a neslyším nic, tak snad se to ještě otočí, at si natrénuju vstávání..Aby mě pak prcek vůbec probudil večer...I když, o to asi strach mít nemusím co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Andrej na porod se teda těším staršně co ti budu povídat :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako jooo těším, nevím do čeho jdu, tak se ani furt nebojím, furt si říkám, no nějak ven musí :sweat_smile:

Jinak my máme nízkej barák, nahoře připravená půda, která časem, když budou peníze( haha :sweat_smile:takže nic) by se pokoje daly udělat, tak 2místnosti +koupelna a WC, ale to se uvidí časem. Mě vyhovuje že nemusím lítat do schodů, švagrová má prcka nad sebou v patře a ta furt chudák lítá sem a tam a to by mě neba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Myslíš Andrej? Mě příjde že se tady mezi s sebou bavíme normoš ne?????? Nebo jak to myslíš?
Jinak jsem hodila do alba mého pučmelouna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Fuuuuuuuuuuuj, tak ted začalo pěkně lejt :confounded:
10. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co je to za bordel????!!!Kde jste??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Dneska jsem byla u Muudra, kontrola proběhla v pořádku...UTZ mi nedělal, páč mi dělal minulý týden jak to zvoral, takže jenom prohlížel a zkoušel hmatat hlavu, tak to vypadá, že se rotuje dolů, páč říkal, hlavička je tady a byla dole naboku,akorát prý není v tom dně, hrdle či v čem - zato ted momentálně je vylepej na boku :grinning: :grinning: Ale podle kopanců a žeber se mi to nezdá, uvidíme co za 3týdny na UTZ..Třeba nahmatal něco jiného a je přesvědčenej že je to hlava :grinning: :grinning: :grinning: ..

Jinak váha 6,5 kilo nahoře a dneska mi brala i krev a blbě mi to napíchla a bolí mě celá ruka doted...a mám tu žílu nateklou jako svině... :pensive: auuu. No ještě tam půjdu 2x a pak od 8 dubna myslím říkala do nemocnice už na monitor... :sweat_smile:
11. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,taak dnes som ani na net nemala casik kedze sme od rana v usti a mangel siel az o 15tej spat tak sme hned vypadli z domu,idu nam dalsie zubiska tak je timmysek protvecek tak doteraz sme brazdili po litaku ale ochladilo sa,tak som mrnuska musela zobudit a este ten moj bolavy chrbat to tiez nezvladal tak sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ma to aj vyhodu ten nizky ale je to take pr emna lepsie proste oddelene hore spalne dolu zitie cez den,no teraz uz neviem ako tak pozeram baracky uz postavene tak su dost zaujimave ceny,ako od stareho sa moc nehrniem no je to aj s pozemkom a tie pozemky dnes su tak drahe ako dom :angry:
11. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni tak to si na tom squele :fearful: :fearful: :fearful: ved si nic nepribrala len to co musis-to ja som mala na konci plus 18kg navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac sme zhanali noticky pre timmynka kedze uz chodi no nakoniec sme kupili len pevne papucky,co sa nam pacilo a bola za dobru cenu tak bolo mega drahe a takych topanok uz mal nike,umbro,vans asi 4 a su to zbytocne penizky vyrastol z nich za tyzden takze hladame dalej,no dam super tip pre tie co davaju sunar v tescu sme kupili za 179kc :confused: inak tu vcera kupoval muz za 139 :angry:
11. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
však máš Deni čas na otočení :wink: mě se malá otočila až po posledním UTZ co jsem byla u Mudra :wink:
a váhu máš parádní, to nebudeš mít ani co schazovat :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak si musim hned postezovat.TA nase vesnice uz me pekne stve.Sem rana vstala s malou a cela vesnice bez proudu.Vsichni tady cekaj, co se bude dit, starostku to nezajima, takze zase jedina ja sem musela obvolavat a vyrizovat,aby tu nasi diru nahodili.A samo uz jede kazdej. :angry:
Jinak angie ja nakupuju boty na mimibazar - koupila sem tam Simce adidas za cely 200Kc, coz je luxus - sice noseny, ale kdyz prisly, tak byli jako fungl novy a ted sem hodne zacla nakupovat v nemecku a anglii.
Jinak s tema botama pro prdoly je to vazne hrozny.I obleceni je kolikrat drazsi, nez na dospelyho. :confounded:
12. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

já si Jani zrovna říkala, že si pamatuju jak jsi taky bojovala s otočením vid, že se malá nechtěla otočit a nějak těsně před porodem se otočila...
Ale podle kopanců co dostávám to vypadá že se asi rotuje dolů no....

Jinak dneska jdu k holiči, šmarjááá já se těším jak malé dítě, barvu dávat nebudu zatím, to vydržím ještě a dám si jí za měsíc, ale musím to už nějak shodit, páč toto co mi vyrostlo na hlavě to už néééé, to je vopruz, se v tom vůbec necítím...
12. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemate nahodou nejaka k naskenovani navod ke quinny buzz.porad tam nemuzu prijit na to skladani.
12. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani, co se to do vás zase pustilo? Doufám, že dneska už je to o dost lepší než když jsi sem psala.

U nás se taky trochu marodí. Vojta začal na dnešek v noci strašně kašlat. Takže jsem ho nechala doma. Během dne to nebylo zas tak hrozný, ale spouští se mu i rýma, takže nejspíš někde nastydl. Očekávám, že si bacila budeme předávat po celé rodince.

Štěpánek zas na bazéně vykřikoval. Tentokrát hned od prvního potopení. Ale nečekala jsem nic jiného, vzhledem k tomu, že od neděle má opravdu vybranou náladu. Celý den kňourá, válí se po mě, chce na ruku a hned zas dolů, tahá mě za nohavice a dokonce dudlá (normálně během dne dudlík už moc nechce). Fakt takhle děsně protivný snad ještě od narození nebyl.

Denis, vidíš jak je maličký šikovný :slight_smile: Poslechl a už se otáčí do správné polohy. Váhu závidím, podruhé jsem byla jak hroch :sweat_smile: A k holiči bych šla hned taky. Vlastně bych šla kamkoliv kde bych chvilku neslyšela kňourání :wink: :grinning:

Řešily jste nočníkování? U nás nočník ještě není. Příjde mi to zbytečné. Taky počkáme. Vojtu jsem dávala na nočník až po roce a půl a do týdne byl bez plenek. Vlastně nejdřív kolem roku jsem ho dávala jen ráno, protože jsem věděla, že kadí a až později jsme učili opravdově nočníkovat.

Andrej, nedivím se, že jsi naštvaná, že musí zařizovat věci ve vesnici. Ono je to pro ostatní děsně pohodlné, čekat až to zařídí někdo jiný :angry: Kočárek quinny nemáme, takže bohužel ani návod.
12. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim dievcata :wink:
No Andrej tak to nezavidim :unamused: inac som sa chcela spztat minule si spominala ye si si melir sama robila aj ja si uy budem robit len som vzhodila capicu moyes mi poradit kde si ju kupovala a aj tu farbu na melir???
12. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak nakupujes v anglicku a nemecku???Su to nove veci?Ja nechcem obnosene,hoci par kuskov moja mamka kupila Timmznkovi ale to schztala kapkz hned,nechcem aby to nosil nejak :unamused: hoci niekedz to moye bzt dobra kupa ako spominas tie botaskz no nikdy nevies co ti pride a ci je to po jednom miminku alebo to nosilo uz 10deti.Mo daj nejakz tip na tie veci pozriem,mne segra y anglicka pokupila dost veci na maleho hlavne umbro a lonsdale znacku :wink: ale on je frajer vo vsetkom :sunglasses:
12. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nakupuju na ebay.maji tam dost i novych veci,ale musis porad prepocitavat euro a libru.
Jinak tu barvu na melir sem kupovala v Usti v OD LABE,ale meli by ji pry mit i tady v LTM na trznici, ze pry tam je uvnitr nejaka drogerie a tam by to meli mit.Tak se tam zkus kouknout.ja mam ted bohuzel s barvenim smulu.jediny, co me stve, ze se nemuzu nechat ani ostrihat,protoze se mi v kadernictvi dela silene.
Ja mit pribuzny v Anglii,tak nakupuju jako vztekla.
Jinak angie, ja si zati na nic neztezuju.Nemusim mit na malou vse nove - kalhoty a tak stejne znici, tak proc za to budu zbytecne moc utracet.No a boty - chtela sem pro ni znackovy,ale nechtela sem davat 1000 za jedny,tak sem zkusila todle a vazne v super stavu.Pomalu snad ani nenoseny.Prijit mi za ty 200 nejakej des osoupanej, tak je vyhodim.Ale znamy si mysleli, ze jsou funglovky. :wink:
12. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ydravim,ved hej Andrej suhlasim tie topanky su sialene ceny a sa divia potom ze deti maju ploche nohy,lebo maminky kupuju boticky od vietnamcov,no ale malokto ma na to aby kaydz mesiac kupoval dietatku nove topanocky ya 600kc :angry: ja mam stastie ze u mangela v praci su vypredaje takze ma znackove kvalitne botickz a niektore aj za rozumne ceny :wink: len teraz sme mali 2 do yasobz ale on tak rychlo rastie a jedne su moc tazke na nho nevie v nich cupitat vobec a len sa zlosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zhaname a nejake vzssie aby mal pevnz kotnicek :unamused:
jaaj z toho prepocitavania som total blba :wink: som mala dost ked sme boli na slovaci a to hlupe euro tak som prepocitavala na slovenske stare a pak na ceske ze ci sa to vobec oplati a este sme sli do polska-to mame kusok ta tam este zlotuvky do toho no som si jak blbecek pripadala :angry: na tom ebay to mi uy kamoska vravela ale ona zije v anglicku uy 5rokov ta jej sa povie no ja som jak teliatko bola kedze anglickz neviem teda len zaklady co som sa sama ucila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No to si mala stastie s tzmi botickami-jasne ja tiez keby ze predavam teraz po Timmzskovi veci co su mu male tak su to jak funglovkz lebo on nieco ani nemal tak len raz vyprate a pripravene ze si to vezme ale bo to mal par krat co ani neni vidno,no ale toprave malokto pise ze po jednom dietati,alebo radsej ani nenapise lebo to uz je asi generacne tak ja sa bojim a tiez neviem kto to predtzm mal,tak ja radsej kupim nieco v akcii a lacnejsie oblecenie ale nove :wink:
13. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz tam nemam nikoho teda len kamosku a ta mi veci kupovat nebude,no sestra mu nakupila riadne vecicky a ked mi hovorila za kolko tam kupi len olejcek johnsons a ked som tu pozrela tak rozdiel nenormalnz,teraz sa bijem po hlave lebo mz chceli dat jak vianocnz darcek let s nimi do anglicka len tak na 2dni na nakupy a ja som nesla koly malemu a muzikovi :frowning2:
A dik za ten melir skusim sa tam pozret ak sa tam dostanem bez Timmycka,aj ta capica sa da tam kupit?
13. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela by.Ale vazne nevim.Kde dela tvuj manza?Vzdyt si rikala, ze dela nocni, ne?V anglii je levnejsi jak co, ale kdyz odtamtuud nakupujes pres ebay, tak je tam silena palba za postovny do cech a ne kazdy to chce posilat.
Jinak kdyby si ji nemohla sehnat tu cepici, tak houkni a jestli budes chtit, tak ti ji pujcim.
Angie a dobre si udelala,ze si neletela, ja bych taky bez tech mych dvou pokladu nikam nejela.jednou sem jela sama na nakup a byla sem z toho nervozni, protoze byl LTM zasekany a me jeden blby nakup trval 2hodky - bylo to poprve co sem byla od maly.Ale ted sme se dohodli s manzou, ze az bude mit cas, tak nekam na pul dne sama vypadnu, protoze uz tyden nekojim, tak chceme vyzkouset jestli to tu sami zvladnou.
13. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se neuvěřitelně nudlí a kašle, takže plavání ani jiné aktivity nehrozí :frowning2: Kristýnka se pořád dusí, tak doufám, že to snad brzy přejde.
14. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no keby kamoska nebyvala tak daleko od londyna tak by sme sli aj s malym,jej sa narodilo tiez teda ma uz pol roka tak by bolo veselo :dizzy_face:
Hej robi nocne ale v skladoch so znackovymi vecami :wink: takze maly ma botasky od vans za par stovak,a kosielky lee a mikiny tiez ak sa trafi tak mame ale dost casto su tam uz na take 4rocne deti na male len minimum takze zas velmi vela toho nema,ale tak sestra mu je kmotra takze mu nakupila veci do bludu,ved jasne ze nie vsetko je v uk lacnejsie ale ked je tak to stoji za to-hej kamoska ma varovala ze za postovne su prirazky teda ak prekrocis urcitu sumu tak preplatis :angry: tak ja neriskujem zatial :wink:
A co ty Andrej?este stale mas take nevolnosti???Ani ja uz nekojim vobec :frowning2:
14. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek