• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Inac ja uz som zvyknutejsia byt bez maleho teda ze je tu vedla u svokry ako aj teraz-ona mi ho stale brala az som z toho nestastna bola ked aj na noc si ho vzala a ted som stastna ked si mozem hoci len na 2hod od neho oddychnut :wink: jasne ze hned ked odide tak mi chyba no aspon si spravim poriadok,alebo pozrieme s muzikom film.
tu chorobu nezavidim :frowning2:
14. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas dobry, ze ti malyho takhle nekdo hlida.Mi nikoho takhle nemame a moje mama nema o malou vubec zadny zajem.Ted v rijnu se narodila holcicka segre, tak tam je mama pecena varena, ale na nas kasle.
Tvuj manzel dela v tech halach pred vjezdem do prahy, ne?Ze nereknes, ze tam maji super slevy. :wink:
No v ty anglii mas postovny od kila.Jsou to sileny palby - jen za poslani sem, kdyz mi tenkrat kamaradka posilala balik, tak sem dala jen za to 900 a to sem tam ani tak moc veci nemela a hlavne me na tolik nevyslo ani to obleceni.
Ale chysteli by jsme s manzou jen na otocku do UK na nakupy - jinak kamarad tam jezdi pracovne a rikal, ze vedle obchodu NEXT maji jakoby obchod bez znacky, ale maji tam uplne ty samy veci jako v NEXTU a je to tam ani ne za polovic.
14. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

včera bylo holky kráásně co :dizzy_face: , uuuplná paráda, taky jsme vydrželi venku na zahradě od rána od 10 do 4 hodin..Pak se suníško schovalo, foukalo a už byla kládička, ale jinak bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě dneska tak mohlo být :rolling_eyes:

Včera jsme byli u švárovců, vypadá to že se budou rozvádět tak jsme se tam byli kuknout a malej Martas je úžasnej, už je mu rok a půl, ale hele s tím je prdel hoky :grinning: Švára ho včera naučil mimi...Tak ke mě vždycky přišel,kouknul na mě, natočil hlavu, řekl mimi a hladil mi břicho, jak jsme mu ukázali jednou, fakt prdel :dizzy_face:

Dneska by měli přijet, chtěla jsem uklízet, ale když jsem včera koukala co už dokáže všechno, nemá to cenu :grinning:
15. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, pokud sem vůbec ještě někdo zajde...

hlásím, že nám je líp, ATB nám Dr. vysadila i když malá ještě pořád trochu kašle a má plný nos. Mě se to dnes nějak zase vrátilo a sotva dýchám přes rýmu,ale snad to nebude nic horšího.

nevím,zda jsem to psala,ale od minulý soboty nám Janí začala slabikovat a první začala s "mama mama" :dizzy_face: to si u mě šplhla holka :wink:

jinak se spaním je to furt na levačku, teď je to dokonce ještě horší,ptž. se přilepí k prsu a nechce se vůbec pustit a budí se co 2 hodiny a pak uprostřed noci je vyspalá a trvá 1-2 hod. než zase zabere. takže jsem k.o. ale ještě jí nechci dávat na zkoušku do postýlky,dokud není 100% zdravá. Má pořád hlas jak po flámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dnes jsem se zase pustila do háčkování čepičky a stihla jsem jí celou :slight_smile: stačilo větší háček a šlo to samo. Teď jdu ještě háčkovat pro Teri a pak holky vyfotím, pokud se mi ta větší zadaří :wink:

Tak doufám IVet, že jste už fit a zbavily se konečně rýmy....
Jani, chápu že to je náročný s umručeným Štěpánkem a doufám, že má to období už za sebou :wink:
Deni, tak snad to u švárovců dopadne dobře a rozvod se nebude konat...
17. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló... kde jste kdo?

Koukám, že Kristýnka zase marodila :frowning2: Na kluky taky vlítnul nějaký bacil, ale dneska už to bylo o dost lepší. Tak doufám, že u vás Ivet taky.

Holky, jak jste se bavili o nakupování v UK, kdysi jsem někde na netu četla (možná na MMB), že jsou maminky, které přijímají objednávky, nakoupí to, přivezou do Čech a potom tady rozpošlou dál.

Denis, jak je? Už je mimís hlavičkou dolů? A co jméno, máte už nějakého favorita?
17. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani, to jsme se sešly :slight_smile: Jsem ráda, že už je Jaňulce líp, ještě abys se toho zbavila i ty. A to spaní znám... dokonce moc dobře. Kolem půl roku to začalo a trvalo hoooodně dlouho. Však víš jak jsme se tady o tom bavily s Ivet. U nás nastalo zlepšení až s uzavřením mléčného baru na noc. Sice se 2-3x za noc vzbudí, ale obvykle zabere jen nasazení dudlíku. Jen když je nemocný, tak dudlík neplatí. To si ho beru k nám do postele.
17. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky ty vae deti porad marodi.Simca jeste nemocna nebyla - jen jednou sem myslela, ze ma kasel,ale ona se jen opicila po tatovi.
JInak s tim nakupovanim v UK si cetla melis dobre,ale das za to majlant.

My se spanim uz sme v poho - spinka krasne celou noc.ted nas ceka ji premystit do postele - jeji, tak sme zvedavy - to bude padu a tak.
17. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Jani, škoda že jsem chvíli nepočkala, jsme mohly aspoň spolu chvíli "pokecat", když jsme se tak vzácně shodly :wink:
je fajn, že už máte klidný noci, my tedy rozhodně ne... dneska mě donutila 2x vstát a udělat nutráč, aby mi ty prsa neokousala úplně:frowning2: No, však do měsíce jí chci odstavit,tak si to asi užívá :slight_smile:

Buď ráda Andrej, že je Simonka pořád zdravá, není nic důležitějšího, než zdravý a spokojený dítko :wink: Už aby bylo konečně teplo a bylo po těch virozách...

Teri mi spala taky suprově, sama v postýlce a pak i v pokojíčku, ale ve velký posteli byla asi až kolem 2 let, takže jsme jí pod postel dali pro jistotu molitan z postýlky,aby případný pád nebolel a kupodivu ani jednou nespadla :slight_smile:

Jak to bude s tou druhou treperendou radši ani nepřemýšlím, času moře :grinning:
18. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Marodící spolek :slight_smile: Lenča měla včera teplotu,tak jí mám doma, že prý jí bolí břiško. Dneska už dobrý, ale poneseme zítra ještě moč.
Takže, Jani, my taky neplaveme, ještěže jsem platila jen půlku. Ještě půjdu někdy jednou a pak další kruz.
Andrej, proč by Simča marodila, nemá to kde chytit, na rozdíl od těch našich dětí, neboj, až bude ve školce, tak budete taky pořád marodit a malý taky, i když Vám to nepřeju.... Jenomže to tak prostě je
:frowning2:
18. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj holky,

už jsem myslela že sem nikdo nechodí a chodit nebude :sweat_smile:
Já před chvílí od rána přitáhla domů, byla jsem u kamarádky tak jsme kecaly a kecaly, už se těším až vyjedeme s kočárama ven.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska je venku parádně, akorát škoda že fouká tak silnej vítr, ale mám závaží tak se nemusím bát že mě to odnese :grinning: , to spíš o barák mám strach, páč se chvílema zdá, že to vezme ten vítr i se základama a posune nás o zahradu vedle :grinning: :grinning:

Jinak Jani jestli se otočil nevím, na kontrolu jdu 1dubna, tak snad jo, ale žebra mě bolí děsně, čím dál tím více, večer uplně brní, tak těžko říct...Sice kopance jsou už do boku než do močáku, ale uvidím co mi řekne Mudr v tom dubnu.

Jinak Jani- Meliss hod mi do Ip tvůj mobil, na tebe nemám, když se bude něco dít, tak at ti taky napíšu...
18. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deníku,
už se chystáš na rozposílání krásných zpráviček, jo??? :grinning: Vždy připraven, co :grinning: Už se těším, když se to tak vezme, máš to už fakt za pár!
18. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jukněte na tu naší šikulku :wink:

http://www.stream.cz/video/269585-mama
18. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nevíte co se to děje s kadeřnicema? Moje "dvorní kadeřnice" a kamarádka v jednom mě objednala až na začátek dubna. Obvykle našla skulinku (večer) ještě v tom týdnu, kdy jsem jí zavolala a teď chudák padá na čumec, že nestíhá. I kolegyňky z práce si ztěžovali, že teď u svých kadeřnic dlouho čekají. Že by se chtěl každý zkrášlit na jaro?

Jani, držím palce ať se spinkání brzo zlepší. A ať je všem marodům už konečně dobře.

My když jsme stěhovali Vojtu z postýlky do velké postele, tak jsme mu dávali k posteli alespoň taburet, aby nežuchnul přímo na zem. Zezačátku se mu to nikdy nestalo. Ale později ano. Většinou to bylo ale tím, že se zamotal do peřiny a pak spadnul i s ní. Andrej a Simonka spinká u vás v posteli?
18. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Jaňulka je šikulka :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
meli - spinka - uz od malinka.Mela problemy s briskem, tak sem ji chtela mit porad u sebe a pak uz sem se ji nechtela vzdat.Ale je sikulka, tak verim, ze se to rychle nauci spat sama - jen se desne roztahuje.
TAk holky dnes mi dorazila i autosedacka ke kocarku a uz mam kocar komplet.A uz sem se ho naucila i skladat a pripevnit na nej hl.korbu.Sem to ale holka sikovna. :grinning:

Jinak melis ohledne kadernic vazne nevim.V dubnu to budou 2roky co sem u ni byla naposledy.Chtela sem jit,ale pak sem otehotnela a to uz tam nemuzu.Vsechno mi vsude smrdi.Des.

Uz se pomalu nemuzu hybat. :angry:
18. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak idem docitavat,maly spi v postielke uz 45minut :confused: ale snad este pospi lebo v noci zas buntosil ako poslednu dobu stale :angry: tak musi dospat,dnes ideme k mudr na poradnu tak som zvedava :sunglasses:
Hej tam Andrej robi presne v tych halach-no zlavy ako na co ked je vypredaj tak tam maju super veci ako na chlapov ale dospelakov-muzovi praskaju skrine,no na mna nic teda malokedy si daco kupim a ked uz tak po dome to nosim vacsinou,no a na deti vacsinou na starsie,no niekedy sa pritrafi minule tam zohnal krasne kosielky lee ta hned vzal 2rovnake len ine velkosti :wink: no da sa ale raz mi domov priniesol dievcenske leginy tak neviem co s nimi :grinning: pockaju na Nellynku asi :wink:
Hej ja som kamoske posielala balicek mini pre maleho pod stromcek a tiez som platila este viac za postu nez som dala za veci v nom :angry:
19. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak a je po spani takze nedocitam :angry:
19. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jako co to je venku?!!!! :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: Já už se chystám na jaro a ted todle!!!Jedinej kdo z toho jako vždy má radost je pes....Ale já už fakt chci teplo a myslím to vážně :rolling_eyes: :grinning:

Jani díky, mám tě uloženou :wink: a Gali to víš, nikdy nevíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak říkáš, vždy připravena :grinning:

Jinak Jani, super, Jaňula je šikula!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jooooo a holkýýý, Katka...Občas sem zašla-Katulena má už klukááááá.
Dneska ráno se jí narodil ve 4 hodiny, má 49cm a 3,3 kg- ideální :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem jí včera zastihla těsně před porodem a už se těším, až za ní vyrazím do porodky , tak už to má holka za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Andrej s kočárem se musím naučit, já ho akorát složím - podvozek, ale na tom nic není, páč zmáčknu čudlík a on se složí skoro sám :grinning: , ale musím se naučit dávat tam tu sedačku a korby, jinak mám peška a nikam nevyjedu :grinning: :grinning: :grinning:

A o hýbání mi něco povídej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak letmo som precitala a meliss ja som sa rozhodla ze ku kadernicke tu uz chodit nebudem :angry: vcera sme s manzou robili melir cez capicu skoda ze to chytlo slabo mala som nechat dlhsie posobit ano ale maleho trebalo kupat lebo bol uz protivecek tak som nechala len 30min :wink: usetrim aspon 800kc a budem aj spokojnejsia aj tak si to doma po nich musim prerobit ten melir je hrozny z vrchu ho mam uplne zliaty dokopy a zo spodu vlasy tmave sem tam nejaky ten svetly pruzok,ta prva bola ale lepsia ,no co uz,ale chystam sa na pravu slovensku svadbu takze chcem byt nejako podobna cloveku tak neviem co zas vymyslim asi pojdem zas na svetlejsiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Este ze aspon kadernictva praskaju vo svoch inak ja mam zas problem u zubarky tam sa treba 2mes skor objednat uz cakam a acakam a este mesiac si pockam,to bude zub rozpadnuty uplne :angry:
Jaaj zienky vy ste tiez tak hotove z tych deti moj cele dni len mama mama a mnam raz za cas aj baba povie no aj ked to opakuje cele dni tak som z neho namakko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasny pocitbyt mamou :grinning:
Denisek ty to mas fakt za par tak co vlades este chodit ci je to u teba v pohodke?Asi ani brusko tak velke nemas ked si ani nepribrala,to ja som sa uz posledny mesiac na porod tesila :wink:
19. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dik Andrej za radu v tej drogerke som zohnala vsetko k tomu meliru az na ten hacek no to mi zbehol mangel kupit do rosmannu :wink: ale spomenula som si na teba jak si pisala ze ti to chytilo do ciernych vlasov,tie moje vlasy jaaaj slahne ma z nich su uzz presvetlene a nic nevidno :angry:
Pozeram ti do pasu ze v kolkom si tyzdni ale nejak ti to tam asi hapruje co??? :wink:
19. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se těším, až porodí moje kadeřnice a někdy v září bude znovu v práci, páč ted jsem byla na námku a taky děs!!!!Když jsem od ní šla, pěkný..ale chtěla jsem to jenom sesekat a ona mi to vzadu celý zkrátila, takže z toho vznikla podkova...a ještě mi řekla, zkusíme to a když se Vám to nebude líbit, tak to ostříháme nakrátko :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Rok si držím délku, aby mi z toho šlo něco udělat a ona mi to ostříhala tak, že krk holej a mám tam 1cm DLOUHY vlasy...Takže ted v dubnu chci jít na barvu a holt to musím ostříhat na krátko, aby to nějak drželo a pak už k nikomu nejdu a budu čekat až v září příjde ta "moje"..

Jinak Angie, zatím všechno v pohodě, až na to že bolí žebra čím dál tím více, ale jinak v pohodě....
Akorát v posteli jsem jak velryba při otáčení ze strany na stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my jsme po plavču, kdy při potápění zas byly slzičky :frowning2: Škoda, jinak se mu tam děsně líbí. Ale z čeho jsem nechápala, že doma nechtěl spát. V postýlce si pořád stoupal, něco vykřikoval a odpadl až skoro po čtvrt hodině.

Denis, a to už měla Katka termín nebo rodila dřív? Jestli s ní budeš mluvit, tak že gratulujeme :dizzy_face:

Angie, to jsi dobrá, že si troufáš udělat melíry sama. Já jsem poleno, tohle bych nezvládla. Nabarvit celou hlavu ještě ano, ale s melírama bych dopadla určitě jak tříbarevná kočka. Navíc bych měla strach, že si vlasy spálím. A s těmi čekačkami u zubaře je to hrůza. Ale to je bohužel všude. Zubařů je nedostatek.

Jinak musím říct, že mě dneska to počasí pěkně naštvalo :angry: Ne že bych čekala už jen slunečné dny, ale sníh si tam nahoře klidně mohli nechat.
19. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani termín měla ted na pondělí a pořád chtěla porodit tento týden, tak jí to vyšlo parádně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A gratulace vyřídím :dizzy_face:

Jinak mi volala zase moje chytrá šefová, vypadá to že budu mít jiné číslo, tak Vám ho potom pošlu, páč mi zablokuje číslo....Prej kšefty nejsou, jsem doma a zbytečně mi platí telefon tak si musím sehnat simku ...

:rolling_eyes:
19. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vobec,ved melir je jednoduchy ja som si to sama robila cez alobal stale,no po dlhej dobe ze sa zas odvazim ku kadernicke po tych zlych skusennostiach som sa musela sama naucit :wink:
Deni este ze sa to tehu uz konci,co?Ja sa na druheho cipiska tesim,ale to tehu to je zabijak ani nie porod to sa este da,ale tych 9dlhych mesiacov :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spalit vlasy to snad nehrozi,ved mne teraz v kadernictve nechala melir snad hodinu co som sa bala ze ked da dolu alobal tak pojde rovno aj s vlasmi :angry: ze stale nechytalo tak pozerala a predlzovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: strihat sa uz necham len od mamky :grinning: raz som ale dopadla ja mam kucerave vlasy a doniesla som taky super strih a kadernicka to este na sr ma ostrihala na chlapca uplne jak debilek som bola,ofina sa mi vlnila no hruuuza a mne kym vlasy dorastu tak to trva a trva :unamused: mam stale rovnaku dlzku a uz ma to svte som muzovi vravela ze musime setrit a chcem si nechat vlasy predlzit :angry: su dost kratke a suche ze by to chcelo zzas skratit,no to by som zas vyzerala :confounded: inac o hodku ideme na poradnu tak som zvedava kolko ten valibuk meria a vazi :sunglasses:
19. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz to tu mam opraveny.Jinak uz sem pribrala 5Kg.
Angie,kdyz tam budou mit neco na chlapi za super cenu,tak dej prosim kdyztak vedet.Dekuji moc.
Jinak dnes sem jela poprve po pul roce autem a dobry - sice jen 4Km,ale uspech.
Angie a to prvni tehu byla pohoda, pockej litat kolem malyho a do toho je ti zle.To je teprve sranda. :grinning:
19. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiiha nasla som vas az na tretej strane :fearful:
Inac zdravim :wink:
Ako na tvojho muza hej???No dufam ze ja teraz bude vypredaj verejny teraz naposled po tej krize spravili az 2 a kazdy si m ohol clena rodiny vzat inac tam moze len muz a ten donesie domov kopu veci ale vacsinou len na seba a to co kupi mne aj tak nenosim proste chlap a nevie mi nic vybrat :grinning: ale ak bude verejny tak by mal byt teraz niekedy mozno o mesiac??? :confused: tak daj vediet aku velkost a ked tak sa po :confused: riem po niecom ak budem moct ist...
Inac vazime 11,99kg a meriame 82cm :sunglasses: :frowning2: niet divu ze mi platnicka vyskocila z tej vahy :unamused:
21. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej to ti verim,no nie kazdy to tak ma kamoska vravi co ma uz druhe ze teraz je to omnoho lepsie ze ma viac casu ako pri prvej,jasne ze ked mas nevolnosti tak to je o inom :confounded: a Simca je este malicka je pravda zze ona ma 3roky rozdiel tak ta prva uz bola docela rozumna ze aj ona sa s malou pohra tak aj to vela robi ja chcem tiez az neskor to dievcatko lebo s mojim sidlom je dost prace este stale :wink: i ked je to omnoho lepsie uz sa pekne sam hra teraz je uz polhodky v postielke a spieva a vykecava si chodi okolo nej a robi blbiny je uzasny :dizzy_face:
Dievcata,ak mate cas tak hlasujte
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/34661/soutezici-travnicek-timmy.html

Vopred dakujeme :wink:
21. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
teda tydy je zase mrtvo.
Simca uz ma svoji postel v loznici a je to holka sikovna - uz tam spinka.hned prvni noc zmakla celou.akorat pada dolu, tak sem ji tam naskladala snad vsechny deky co v baraku byly.
Jinak angie - chtela sem hlasovat,ale nejde mi to otevrit - sesipe se mi vzdycky cely komp.
Manza ma kdyztak velikost M
to pocasi me teda pekne stve.kor dneska - vychr hnusnej.Kdyby nefoukal, tak je tam krasne teplo.
23. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek