• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojte, teda tady to žije co? :grinning:

Já jsem ted akorát dovytírala, teda řeknu vám je to fuška :grinning: , kde jsou doby kdy za půl hodiny to bylo hotový, ted to dělám na etapy...mezi tím se protahuju, natahuju, snažím se dýchat :grinning: a ukusuju furt nějaký jídlo....

Ale mám hotovo, tak se půjdu dát do gala a chci razit do města..

A co je tady nového???
23. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky roudničanky, prosím vás, vám už přišla mateřská?? Já ji má dostat poprvé, jsem od února doma a furt mi nic nepřišlo, už sem zoufalá....
23. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, Katu gratuluji k Honzíkovi, koukám, že je čerstvoučkej, tak a´t vám dělá jen samou radost :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Milus:slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
kde jste kdo? :wink: :grinning:

Káťo, gratuluju k Honzíkovi. Hlavně ať se mu nemoci vyhnou a je veselé a spokojené miminko.
Jinak mně mateřská chodí. Ale pár holkám z únorovek nechodí a tak tam kdosi dal tenhle článek:
http://sip.denik.cz/zpravy/system-kolabuje-sefove-to-zatloukaji20090323.html#diskuse

Angie, máte doma kus chlapa. Už jste předběhli i nás a Štěpán taky není žádný drobeček. Jen je ještě o cenťák delší. To máš taky co nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už jsem byla se zádama na napravení a chodím na masáže.

Andrej, Simča je šikulka, když zvládla sama spinkat.

Denis, na vytírání je dobrý mop. K tomu se nemusíš tolik ohýbat. Jo a co ta jména? Už jste švištíka pojmenovali?
24. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

no nazdáááár, koukám sotva příjdeš domů a hned absták na net vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda tady se to počasí zbláznilo nebo co jako!!!!!!

Dneska jsem si uvařila maliník a teda, to je hnus velebnosti!!!!!!!!! Jenom jsem zvědavá zda mi k něčemu bude dobrej celej slavnej maliník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Jani, což o to, mopa mám, ale jak je něco na zemi, tak se musí krapet přitlačit :angry: a to víš, to už se musím ohnout, abych zabrala a měla sílu..Ale vytírám jednou týdně, takže ještě 4x vytřu a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem koupila kolotoč nad postýlku a už končím s nákupama, už mám všechno co jsem chtěla a už stačí
:grinning:

Jinak do papíru jsme Jani napsali Jardu, když něco vybereme, změníme to, když ne, necháme Jardu no..Nám se i obec pomstila adresou, takže o to to je horší, lepčí adresu nám dát nemohli..Třebas vítek se nám líbil, ale to by byl chudák, příjmení a ještě adresa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechápu starostu jak na ten název přišel :grinning:
24. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, s počasím musíme mít ještě pár dní trpělivost. Prý víkend by měl být lepší. Tohle je prý poslední vyhrožování od zimy. Doufám, protože už toho mám taky dost :angry: V sobotu Vojta jezdil na kole a teď mu jen těžko vysvětluju, že zas musí počat až bude líp.

A maliník? Mně se nezdál tak hrozný. To urologický čaje jsou větší hnus. A víc mi chutnal ten sypaný. Horší to je s lněným semínkem. To jsem nemohla pozřít. Jinak bych řekla, že pomáhá. Nevím jestli to bylo maliníkem nebo druhým porodem, v každém případě Čepulka vyjel jak na tobogánu :wink:

Tak nakonec bude Jarda? Kamarádka má dvouletýho Jardu. Tenkrát prý v porodnici říkali, že Jardu už dlouho neměli.

Štěpán je vzhůru. Páááá
24. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ten čaj když vystydne tak je dobrej :grinning: , jsem ho do sebe hodila a celkem jde, ale nechutná mi teda teplej, nebo je to třeba o zvyku..Jinak sypanej mám taky no.....Tak doufám že pomůže a malej vyjede sám :grinning: :grinning:

A vidíš, zrovinka urologickej co mám doma, mě šmakuje :grinning:
Jsem si ted měřila "pupíček" a mám 98cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ty jo od nás z května přišla o mimčo jedna holka..CCa měsíc před porodem, to je hrozný, měla nějakej help syndrom, prý může být ráda, že je tady aspon ona, a brali jí i dělohu, to je hrozný :cry: .....člověk by přitom řekl, že TED už se nic stát nemůže co :pensive:

Jinak s tím počasím doufám, že se umoudří, páč na ty okna a uklid se fáákt musím vrhnout
24. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
K miminku gratuluju. :wink:
Jinak deni - vy mate psa venku, nebo v baraku?My mame 2 v baraku a jednoho venku - zametu, vytru a jen se jdou vyvencit a je to jak kdybych nic nedelala.Uz psa domu ani nahodou.Od toho nejmensiho sme meli tak zechcanou chodbu, ze sme s manzou pokladali plovoucku, protoze tam byl desnej smardek
Jinak angie timmy uz je vazne chlapak. :wink:
Meli stepanek je teda taky chlapak - to tahani vam nezavidim - no ikdyz obcas taky jeste simcu nosim, ale uz spis nechce - od doby co umi chodit je desnej neposeda a noseni na ruce uz nee.
Deni - me nakupovani jeste ceka - musim koupit latkovy pleny a vanicku.Sice latkovych plen sem mela celkem dost,ale tydy byla vesnicka voda - desne rezava - jednou sem vyprala a mam je vsechny chyceny rezi - by me trefilo.A hlavne to nejde nicim dolu.
Jo a deni, pry je dobry zacit pred porodem pit gravimilk - ja ho pila az po porodu a je pravda, ze sem mela hodne mlika a myslim ze i dost sytyho.Kdyby sem to neutnula, tak jeste kojim.
A ted uz sem toho gravose zacla pit taky - protoze mi chutna - ale jen vanilkovej - ten cokoladovej chutna jak nedodelany kakao. :unamused:
24. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Andrej, my ho máme taky doma..Není to pes moc na ven a hlavně, 6let vyrustal v paneláku, tak ho nemůžu vyhodit do boudy...I když někdy mě tak sere, že mu pořád Jarda slibuje, že mu boudu postaví a dokonce je nakreslená i v plánech co už máme hotové na zahradu :grinning:
On je naštětsí v pohodě, bordel nedělá, to zase nemůžu říct ani slovo, ale prostě kapky na podlaze občas od něho jsou, tak holt při vytírání-kor když se déle nevytře to chce více námahy :grinning: :grinning: Kor ted, tak jedu prostě na etapy :grinning:

No já jsem si koupila čaje na kojení a pak nějakou sušenou syrovátku, to hodně maminy doporučovaly na mléko, tak snad to taky pomůže....A pít to budu až se vrátím z porodnice ne????

Jinak pleny už mám taky, i látkovky....ted zatím ani kupovat nebudu, páč každej (teda kromě tchýně, ta se za celou dobu nezaptala zda něco potřebujeme atd...) nakoupil pleny a samozřejmě 3-5 kg :rolling_eyes: , tak jsem zvědavá zda to vůbec vyberu, páč tady mám asi 8balíků a v každém balíku je tak 80-100 plen..Ale aspon pár látkovek bych koupit chtěla, ale to až později.....
24. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Deni, to si piš že mám absťák:slight_smile:)) nene, jen malej spí, tak koukám a zajímala mě ta mateřská jak to je, jak to chodí tady holkám z Roudnice. Fakt je to už nima na palici, protože ty blbci to nejsou schopni poslat. Dneska jsem byla na soc. žádat o porodný, tak sem se tam ptala, jak je to. Říkal mi, že mateřskou posílá OSSZ z Litoměřic a že si tam mám zavolat, dal mi číslo. dyž to do čtvrtka nepřijde, tak tam zavolám.

Meliss, díky za odkaz, ale moc mě nepotěšil, je to hrůza co se děje a proč tak lžou, když neplatěj, kdby přiznali, že nestíhaj tak to člověk ještě nějak pochopí, že jim ten systém kolabuje, lae proč zapíraj, to fakt nevím...
No snad se toho dočkám..
24. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - ty latkovy pleny se ti hodi hned od zacatku - na blinkani - my meli vzdy v postylce pod hlavickou.A taky k doktorce jsme je nosili.
S tema cajema zalezi na tobe.Jestli budes pit nejak pred porodem, nebo az potom.
Jo a jestli budes rodit v LTM, tak bacha na sestricky - nenech se od nich vytocit.Do me se tam porad jedna navazela, ze vse delam blbe a tak a ze malou moc hyckam, tak sem vse resila pres doktory, nebo pres jednu mladou sestricku, ktera byla super a tudle sem na plnou pusu poslala do pr...e!

Jinak ahoj angie.Ten typek, co ti maval z auta na prechodu u KB jsem byla ja.Sme se pak s manzou smali, jak si byla vykulena. :grinning:
24. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám doma látkovky, už čekají vyprané a vyžehlené..... :dizzy_face: zatím 20, tak ještě potom nějaké dokoupím.......Abych jich měla kolem 40, když to potom budu střídat na přebalování...

Jéé a ještě si musím koupit ty svrchní kalhotky jedny.....Jdu sito napsat, páž zapomenu
24. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak sme vcera byli odnyst vysledky pani doktorce, co simca byla na odberech krve a ted ji musim dopovat vitaminama.Ma malo cervenech krvinek a vysokou hladinu neceho.TAk mam radost.Vazne sranda do ni cpat prasky a jeste nejakej sirup, kdyz ji to vubec nechutna.
A to hned po prvnim dnu, co dostala prasky, tak mi vubec nechtela spat - byla porad namackla na me.
No a aby toho nebylo malo,tak musime jeste s tim nasim telatkem na operaci oka.
Me snad trefi.
25. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se za dlouhou odmlku, ale neustále nám haproval internet (pokaždé to byl vadný kabel a M. se zařekl, že už lišty ZASE sundavat nebude, takže ode dneška máme wifinu a je po starostech :grinning: )
Kristýnka už je zdravá a skvělá zpráva je, že začala taky konečně jíst, tak doufám, že něco přibere. Jinak chodí na nočníček (ráno a v poledne a už vysloveně čeká a neudělá to do plínky, tak bobky už končí jen v nočníčku :grinning: ).
Doufám, že se už zlepší počasí, abychom se ještě viděly, než bude mít Deniska poločas rozpadu :wink:
25. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslela jsem, že je naše diskuze zrušená :wink: Byla až na konci třetí stránky. Dlouho tady nikdo nebyl. Tak co nového?

U nás už se začalo opravdově chodit. Už víc jak dva měsíce udělal 5-6 krůčků a pak na kolena. Teď už přejde celou místnost. Pořád by chodil. Je u toho k sežrání jak se kývá ze strany na stranu a soustředí se :dizzy_face: Na plavání už taky přestal bulit. Asi to bylo jen těma stoličkama. Jsem ráda, že už je má venku. Ale pořád trochu pokašlává. Nevím co na to. Jinak mu nic není, jen občas ten kašel.

Ivet, jsem moc ráda, že Kristýnka začala baštit. Je to skvělá zpráva. A jinak je šikulka, že už čeká na nočníček.

Deni a co ty?

Tenhle týden má být krásně. Co se konečně sejít na nějaké to kočárkování a pokec?
30. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jdu k vám taky nakouknout. Koukám, že se to tu taky u vás někde zaseklo.

Melis, no vidíš jaký dělá Vojtíšek pokroky, to je už je ale chlapák.

Jinak u nás zatím moc žádné změny, už jsme klienty gennetu, čekájí nás všemožná vyšetření včetně genetiky a imunologie a poté rovnou IVF - tedy umělé oplození. Sice doktorka nevyloučila, že se nám to může povést i přirozeně, ale ta šance je tam malá.

Tak se mějte a já zase někdy nakouknu :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Milu, to jsem ráda, že jsi sem taky nakoukla. Můžu se zeptat, na co se dělá ta genetika a imunologie před tím uměl. oplodněním?
A co Nelča? Určitě se taky těší až se oteplí a budete mít delší vycházky co? To ten náš starej dědek nechtěl v zimě pomalu vůbec ven. Za to teď o víkend si pořád před barákem poštěkával. Sousedi mají takovýho ostřejšího psa a oni spolu přes plot kamarádí. Ovšem nevím co by na sebe říkali, kdyby se potkali venku na ulici. Náš Bian je vůbec rapl. Když potká venku psa, který je bez vodítka, tak i kdyby ten pes chtěl kamarádit, tak náš Bian útočí. Myslím, že to je nějaký komplex malého plemene. A tak nemám ráda, když potkáváme venku volně pobíhající psy. Páníčkové na nás většinou volají, ať se nebojíme, že ten jejich nekouše. Takže já vždycky hlásím, že ale náš jo. On fakt nemá rád, když k němu přiběhnou a začnou ho očmuchávat. Ale jinak by kuřeti neublížil. No, možná že jo, však už je to děděk :wink: :grinning:
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, ta imunulogie je snad kvůli tomu, zda já např. nemám nějaké protilátky vůči spermatu manži a zda má manža ty spermíky vpořádku. A genetika, ty jo, to asi moc dobře nedokážu vysvětlit, ale tuším, že je to kvůli nějakým dědičným nemocem a tak. Jinak jsem byla ale docela překvapená, že nás na tyhle vyšetření poslali hnedky, neb prý je dělají většinou až buď po 2 potratech nebo 2 neúspěšných pokusech IVF popř. inseminace.

Jo, Nelča na tom byla dost podobně, pokud tedy zrovinka nebyl napadnutej sníh, ten ona miluje, takže i tak jsem ji nemohla ráno dostat dom. Ale teďky je většinou v pohodě, ale je fakt, že venku se jí líbí. A někde u baráčku by si taky lebedila, anebo na balkoně, ale na oboje si musí nechat zajít chuť.
30. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no konečně někdo zavítal :fearful: :fearful: Už jsem si taky myslela že naše diskuze byla zatracena a zrušena :sweat_smile:

U mě Jani dobrý, dala jsem se na jarní uklid, tak si postupně myju okna a uklízím postupně i místnosti, no nevěřily by jste jak je přes ty okna vidět krásně, jak se přesně rok nemyly.. :grinning: :grinning:
Ve středu jdu na kontrolu předposlední tak uvidíme co mi Mudr řekne, ale popravdě by už malej mohl klidně za cca 14dnů chtít ven :sweat_smile:
Sice pupek moc velkej nemám, ale už překáží, obléknout si ponožky je nadlidský ukon :grinning: , večer se v posteli převaluju jak velryba z boku na bok , dýchám jak lokomotiva a vůbec jsem taková neohrabaná :grinning: A to mi začaly minulý týden natékat trochu nohy a prsty na rukách, takže jo, těším se na porod :grinning: :sweat_smile:

Dneska jsem byla na krvi kvůli štítce a teda čuměla jsem jako puk, byla jsem ve frontě-páč tam byl zase samej důchodce, bolely mě nohy tak jsem si klekla a opřela jsem se o zed..Lidi na mě blbě čuměli a nic, a paní co byla přede mnou mě normálně čapla za ruku, zvedla, řekla mi no to teda ne, přece tady nebudete takhle čekat! a šla se mnou do ordinace at mě vezmou, že mám stejně přednost a když tam v čekárně lidi remacali, tak se s nima ještě hádala za mě :grinning: že těhotný s dětma mají přednost, že tady jsou lidi neohrabaný děsně a každej se jenom bojí aby je nááhodou někdo o jedno místo nepředběhnul.
Fakt jsem čuměla a pak jsem tý paní děkovala, když jsem odcházela....Takový kdyby byli všichni co? :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak vidíš, je to šikula Jani, že už chodí, ale stejně to utíká co Vám řeknu!!!Jsem potkala v Bille Gali, mě tam přepadla u droždí když jsem hledala :grinning: a Míša už je taky velkej a z Leňule už je taky slečna, a jak jí to pořád mlelo hele :grinning:

Jinak Mílo ted by to už mělo být rychlý ne a mělo by se teda něco začít dít ne??? Sousedi u nás se snaží ted 5rokem a už jdou taky na tady to vyšetření, tak taky věřím, že do toho brzo zapadnou..

Tak jsem napsala všechno co jsem chtěla a jinak jani myslíš že něco se srazem bude???Já to spíš vidím tak, že mě možnáá navštívíte v porodnici dříve :grinning:
30. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska, za půl hodiny k nám přijedou po přesně 11 měsících urgencí vyměnit jedno křídlo u balkonových dveří!!PO skoro roce!!Uspěch... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Přesně poslední den, kdy máme záruku na kování!
A to jenom díky tomu, že když nereagovali na mejly, telefony, už jsem to nevydržela a volala jsem přímo na ustředí, stěžovala jsem si na toho pána který tady byl, a jak se to hnulo...

Přišly omluvné mejly hned že to napraví, platit nic teda nebudeme a najednou to jde!Najednou mají všechno!!
Děsný, už mě to fakt nebaví pořád poslouchat dokola nějaké výmluvy.......
30. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Milu, aha tak proto ta imunologie. Jedna známá měla alergii na manžela. Teda ne úplně jako na něj, ale na jeho sperma. A tenkrát snad měli chvilku zakázáno sexovat a tuším že brala ještě nějaký prášky. A o tý genetice jsem vůbec nevěděla. Ale je fajn, že půjdete na tyhle všechny vyšetření hned. Na co zase čekat a něco odkládat. Moc držím palce, aby všechno dobře dopadlo.

Deni, nechceš přijít uklízet k nám? :wink: :grinning: Ale okna bys dělat neměla, to ale asi víš. Jinak když píšeš o tom úklidu, mě minulý týden volala na služební telefon nějaká paní (podle hlasu pořád stejná) a chtěla nám uklízet. Jenže byla děsně zmatená, nebyla schopná mi říct ani jméno a kde chce uklízet. Jen když jsem ji ujistila, že v práci uklizečku máme a doma to fackuju já, tak vždycky bez rozloučení zavěsila. Volala 3 dny po sobě, než pochopila, že má asi špatný číslo :sweat_smile:

No a řemeslníci. My jich na baráku moc neměli, ale i tak to stálo za to :angry: Nejen že jsme na všechno strašně dlouho čekali, ale i výsledek jejich práce nebyl nic moc. Pořád člověk musel stát a hlídat je.

A co se srazem? Já se můžu srazit třeba hned dneska. Mně je to úplně jedno. Stačí napsat den a hodinu a když nebudu pro Vojtu ve školce, tak jsem tam.
31. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky venku je tak krááááásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt jaro. Dokonce jsem s chutí vyprala a prádlo pověsila ven. Taky bych šla něco dělat na zahrádku, ale to se Štěpánkem nějak nejde. Snad za pár týdnů... uděláme jim za barákem pískoviště a tak se snad zabaví tam.
31. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak dnesjka je venku opravdu nadherne.Pustila sem se do uklidu a pak pujdem ven.
Tak sem si najivne myslela,ze se dnes dozvime, co ze to vlastne cekame za potomka a ono nic - mi nedelala ultrazvuk.
Deni - kolik ty uz mas ultrazvuku za sebou?Ja mam 2 a zda se mi to malo - u simonky sem toudle dobou mela uz min. 4 za sebou.
Jinak me dnes chtela nechat hospitalizovat - je nejaka divna - se ji nelibyl muj tlak 80/60, ale s diky sem odmitla - ze je to normoska muj tlak.A hlavne se ted snazime s manzou rozjet firmu,tak si to stejne nemuzu dovolit.

no a k tem remeslnikum - nam tu znicili co mohli.Ted se dohaduju s typkem, ze kdyz nam delali ve vesnici vodu, tak byli na mych pozemkach, bez povoleni, znicili nam tam vozejk a pozemek zustal v desnym stavu.Tak sem ho vcera servala - az mi zvysil tlak na 90/60 :wink:
31. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám po srazu s vámi :frowning2: :frowning2: teď jsem se vrátila vyšťavená z polikliniky. lítali jsme 2 hodiny po doktorech a výsledkem je nemocná Teri s antibiotiky a min. týden doma... takže pokud uděláte sraz o víkendu, dejte mi vědět, jinak se holt nečapu.
jedu ještě do lékárny,dokud malá spí. tak se mějte líp než já ...
31. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši Jani, u Vás se zasejc marodí??? To je hrozný s těma nemocema teda...Tak snad už je to poslední nemoc a žádná nebude.......
Jako stejně sem nikdo nechodí, takže se to osttaní holky nedozví o srazu, to by chtělo jedině mobilama rozeslat zprávy kdo může a tak....

Dneska je fakt krááásně, Aron je od rána od 10 na zahradě a to znamená že teplo je :grinning: :grinning: :grinning:
Proč se Jani nesmí mýt okna? Mě to hlavně nedá, máma sice říkala že to udělá, ale já si to chci udělat po svém, páč i uklízím místnosti do čista, tak by se mi tu pletla :dizzy_face:
Umyla jsem si další pokoj, ještě mi zbývá ložnice, kuchyn a obývák, ale na ty velký okna přijede máma příští víkend, stačilo že jsem vypadla jednou z okna v kychyni, opakovat se to nemusí zatím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Jani napiš a přijedu uklidit, není problém, já mám ted nějak moc energie zase :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já všechno prádlo co jsem prala včera, tak nádherně uschlo, tak dneska vyžehlím, tak snad nám to počasí už vydrží a bude jenom lépe a lépe. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Andrej, já mám 9 UTZ, a ted bych měla jít ještě na poslední takže jich budu mít 10, ale asi každej Mudr to má jinak.
Mě zase vyšla pro změnu blbě štítka, nejdříve hyper..pak normoš stav a včera to zase vypadá na hypofunkci..Si ty hormony dělaj co chtěj :rolling_eyes: , akorát ke Kazetský musím osobně, páč co tam má tu novou sestru, vyvěsí ráno telefon a můžeš volat jak chceš...nechápu..

Jinak okno máme spravený, byl tu 10 minut!!!, vysadil, nasadil, pošteloval a hotovo, to bylo keců okolo toho za těch 11 měsíců!Ještě že to byli jenom jedny dveře který jsme tady nechali řemeslníkům k dispozici, páč někudy chodit musely že :grinning:
31. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, jsem holky z toho nějaká mimo. už mě to marodění fakt štve. Teri má tedy zastydlou rýmu, byla jsem v lékárně ve štětí a budu tam muset jet ještě 1x, ptž. nějaký kapky se teprve musí připravit. Nejhorší bylo, že jsem lítala s malou v sedačce sem a tam a teď necítím pravou ruku. Pak jsem jí pořád nosila po nemocnici a jen trnu, že nic nechytila. Za týden jdeme na kontrolu a nechci jí tahat sebou. Holt budu muset sehnat hlídání a pojedem, až malá usne.... :frowning2:

Já prádlo venku sušit nemůžu, ptž. vedle jezdili po poli s močůvkou a smrdí to tu jak v kravíně :grinning:

a Deni, okna se nemají mýt proto, aby ses nenatahovala a nevyvolala si předčasný porod. Já je myla až když jsem byla v termínu a stejně mi to nepomohlo a přenášela jsem :grinning: Tak to radši jednou nech na mamce a buď ráda za pomoc.

Taky se chystám na okna a jarní úklid akorát se mi teď bude tak trochu Teri motat pod nohy. Ani truhlíky nemám, prostě nic :frowning2:

Ale trochu radosti :wink: Včera jsem našla první zoubek :slight_smile: a dnes nám vrátili z reklamace foťák a dali nám ouplně nový, a hlavně novější typ, ptž. ten náš se už nevyrábí, tak máme lepší a novější, jupííí:slight_smile: to se bude fotit.

taky jsem si objednala přes net golfky, abysme je hodily do auta a mohly vyrazit na procházku a nemusela jsem se tahat s 16 kg. kočárem. Tak doufám, že brzy dorazí :wink: Malá měla premiéru ve sproťáku v neděli a byla nadšená z toho, že vidí ven :grinning:
31. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, co to tu čtu :confused: tak snad budete brzy v pohodě a zdraví, když už se konečně udělalo tak krásně, to by byl hřích to promarodit :wink:

Tak to věřím, že se Jaňulce líbílo koukat, tak určo golfky ocení :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak proto, no hele při mý smůle budu přenášet aspon měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale to bych fakt nechtěla, já chciiiiiiiiiiiiiiiii tak už za 3 týdny rodit....Mu budu domlouvat tak snad poslechne maminku :grinning:

Ty jo, už má zoubek jo? No jo ted koukám do pasu, že už má přes 8 měsíců :confused: :confused: tak to bude za chvíli žubatá :dizzy_face: a jaký jsi objednala golfky?

Já se jdu hodit do gala a pojedu za chvíli do Rce, musíme ještě do banky, tam nemáme změněnou adresu ještě tak at to změníme všechno v klidu.

Tak se mějte zatím kráásně a já se zítra ozvu, snad mi Mudr řekne že je už svišt otočenej, ale hele příjde mi, že už je více dole, je to už možný holky?
Páč se mi jakoby uvolnilo místo pod žebrama, už nebolí tolik a nahmatám sviště už více dole v břiše právě...
31. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - me s tema oknama bylo pri prvnim tehu receno, ze muzu prckovi omotat pupecni snuru kolem krku, takze ho muzu obesit.Ale stejne sem si musela okna umyt - nikdo jiny by to za me neudelal, tak sem pak jen trnula hruzou do UTZ.Ted si taky meju okna.

Jinak podle me uz svistatko muzes dole nahmatat.Vzdyt uz to mas za par, tak se pripravuje.Ale neboj - sam od sebe ven nepujde, prvni da vedet.A nebo taky muze mit obdobi, kdy se jeste chouli a setri misto.

Holky taky mate to uklizeni tak o nervy?Sem stala na pracce, ktera zdima a myla okno v koupelne, dotoho mi mala lezla do vsech skrinek mackala a zapinala mycku, pracku se snazila preprogramovat, veci na podlahu, jako savo a tak se mi snazila tahat a kdyz uz sem ukocirovala ji, tak se mi snazil pes skocit do okna - ze zahrady.

A pradlo venku vam zavidim - ja tam muzu davat jen malinky kratky veci, jinak mi to ten nas halama taha a trha - teda pokud mu nereknu, ze je to Simonky obleceni - to pak lezi pod susakem a hlida.

Jani, tak hlavne at se Terka uzdravi a neboj Janulka bude urcite v pohode. :wink: A jinak to s tim tahanim ditka v autosedacce to velmi dobre znam, proto sem se ted poridila Quinny buzz a na to autosedacku.At to netaham.

A s tim srazem sem pro.Tedy pokud bude cas.JInak do LTM uz jizdu zvladnu - vcera sem to vyzkousela. :sweat_smile:
Sic doktorku malem trefilo, kdyz se me ptala jestli ridim a ja ji na to, ze ted sem zase zacla - tak rekla, ze sem sebevrah.Njn a kdo v dnesni dobe neni, co?
Jinak kdyz bude mit tatka cas, tak na srazik prijedu pez prudatka - tatka pohlida :wink:
31. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek