• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahoj Market, tak to blahopreju... ted se rodi o sto sest,co? nam rikala dnes PA,ze maji uplne plnou porodnici a dokonce i obsazene luzka na gynekologii a na cervenec maji hlaseno 40 porodu :grinning: :grinning:
ale ubezpecila nas,ze nas urcite nikam jinam neposlou,tak uvidime,jak to dopadne...:wink:

no a konecne se to tu dnes po delsi dobe trochu rozjelo...jen doufam,ze to nebyl jen takovy zachvev a zase to tu neusne...

zehleni si necham asi na zitra. poprve nikam nemusim jezdit,tak az se vyspim,tak se do toho pustim...ted mi schne posledni varka pradla,tak at to mam vsechno najednou....

tak to rychle zvladni a doraz :wink:
30. čer 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét moc moc blahopřeju :dizzy_face:

Já jsem se právě dopatlala s kytkama na balkóně, pomalu ale jistě si tam dělám džungli :sweat_smile: začalo to bylinkama a teď už se tam skoro neotočím :grinning:

Meliss - šátek je právě super, že když prcka taháš na ruce a chce se hodně chovat (jako mrňavka), tak si ho uvážeš na sebe a ta tíha se rozloží na záda, což skoro není cítit (rozhodně míň jak v náruči) a máš volné ruce.

Jani, tak to jsem zvědavá, kdy se Jaňulka rozhodne se vykulit :dizzy_face: myslím na tebe, aby všechno proběhlo rychle a v pohodě :wink: docela ti závidím, že budeš mít úúúplně nový miminko :dizzy_face:

Denis, tak už víš??? Jsem zvědavice zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky tak som tu zas...rozhodla som ze budeme pratat cely zvysok dna takze drobceka som dala svokre a ja som prala zehlila a upratovala a dokonca som upiekla tortik tak sme kafickovali...a teraz dojedam-mangelik robil veceru a timmynkovi sa zas nechce spinkat tak sa spolu trapime dnes je cely den hore :sunglasses:
30. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky zvedava,Deni:slight_smile:

tedy, Ivet, tak tu dzungli ti zavidim:slight_smile: planuju taky sem pak vysazet bylinky,ale kdy to bude,netusim....koupila jsem si matu a obsypala se mi treberkama a tak jsem ji ostrihala a uvidime,jestli to pomuze nebo ne...

ja se taky uz tesim na mimi...dneska jsme se koukali na kurzu na techniky kojeni a uz se taaaak tesim,az budem kojit :wink:
30. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, dorta bych si dala Angie taky :wink: ale nemam doma toho hlavniho zroutika na sladky,tak ani nic nepecu...Tom tomu moc neda a akorat bych se tim cpala ja,coz nemam zapotrebi:grinning:
30. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak este nebol ani poriadne ztuhnuty a muzik zneskodnil pol pekaca :grinning: a to som svokru pozyvala na kafe a tortik... :wink:
30. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon te Angie muze tesit,zes to upekla dobry,kdyz hned pulka byla pryc :wink:

koukam nikde nikdo...vy jste nejaky zehlici snazivky...:slight_smile: bych vam tak y tu moji hromadku prihodila :grinning:
30. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a Meliss, dneska jsem pred nemocnici potkala uuuuplne stejny kocarek, jako mate vy :wink:
30. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nejsem zvykla si tu psat sama se sebou....asi jdu tedy spat a konecne zitra nemusim vstavat, jupiiiii:slight_smile:

tak dobrou noc babulky
30. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že mám hotovo a že jsem taky zvědavá :grinning: Já snad žehlila prádlo i sousedům co toho bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám radost, že jsem vyžehlila všechno. Protože když jsem viděla kolik toho je, tak jsem se zhrozila a uklidňovala se, že vyžehlím jen část. Ale nakonec mi to nedalo.

Ale frčím směr ložnice. Takže dobrou všem.
30. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, známá mi říkala, že někde na sídlišti u nemocnice takový jezdí. Ale ještě jsme se nepotkaly. Však já brázdím vody trošku jinde.
30. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :wink: mám hotovo
30. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám děkuji za gratulace,ona Jani rodila v Praze - Podolí ,ale ještě jsem sní nemluvila :frowning2: porod prý zvládla v pohodě,ale zůstalo vní kus palacenty a pupečníku a než se rozhodli pro operaci,tak hodně vykrvácela,takže jí musejí dávat transfůze a plazmu :frowning2: no ale co jsem mluvila se švárou,tak se prý na večer cítila docela už líp,tak se těším až sní budu moct zítra mluvit :wink:
30. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zeny.
TAk se po nejake dobe ozyvam.Jak se vubec vsechny mate?Nemam cas vas docitat.
Sme porad na zahrade - kutime plot, stavime kotec a boudu, protoze sem si vymyslela stenatko.Jen pro info to bude Šarplanincký pastevecký pes.
Tak ho Simonka dostane jakoby k narozeninam. :wink:
30. čer 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no to hej ten sa mi podari vzdy ten mame vsetci radi tak ho peciem vkuse :grinning:
jeee Andrej caooo to bola ale riadne dlha doba,takze taky stavitelia toho psika len tisko zavidim tych ja milujem a manza nee,ale slubil ze potom neskor mozno bude ale az bude vacsi bytik... :unamused:
30. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jeeeje pozeram ze Simca fakt rastie rychlo to uz bude mat rocik ale to leti my mame 6nedel za sebou a tiez mam pociit ze toto je uz chlapak a nie miminko :wink:
30. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždááááááááááááárek ženy...
1. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááá koukám že zase nějaká nádhera aktivní mi povymazala album..

No, když se jí uleví.... :rolling_eyes:
1. črc 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Denis :wink:

Stím povymazáním albumu,jsem tě nějak nepochopila - jako že ti tu chybějí fotky? :confused:
1. črc 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano........

Oni občas admini dělají to, že mažou a promazávají alba...Klasika...Nám to¨dělají i na beremku
1. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooooooooo a jinak měla jsem za jedna....

Jako jedna čárka....................Tak uvidíme................Ale já to hned poudala, že po měsíci je to blbost... :grinning:
1. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takle
no a uvidíš,ted záleží na ,,tetce'' :wink: pač ty testy nejsou 100% :confused:
1. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teta zatím nepřijela............................. :grinning:
1. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak at jí nenapadne vůbec jezdit :rolling_eyes: ,řekni jí že nejste doma :grinning: :wink:
1. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jse jí psala..Chtěla přijet, ale napsala jsem jí že v týdnu doma nejsme a o víkendu máme práci, tak at přijede jindy :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska vypadá že bude pažák zase... :dizzy_face:
1. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé at nejezdí vůbec :angry:

jojo,bude pažák,takže půjdeme zase k našim do bazénu :sunglasses:
1. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
se máte....

To já mám v pátek dovolenku, budu si dovolovat...Tak taky přemýšlím co vyvedu..................... :dizzy_face:
Ale asi nic...Páč mi psal Jarda, že příjde Valda....Takže mám po prdeli asi :grinning:
1. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek :wink:

tak jsem pred 15 min. teprve vstavala, to je vegaaaaac :grinning:

no Deni, treba to vyjde dalsi mesic....ale ty testiky ti stejne dam, co ja s nima -)

hlasili na dnesek 28, zitra 31 a ve ctvrtek dokonce 32 stupnu....to bude tedy sila!!! jeste,ze mame v tom baraku snesitelne,ze se mam kde schovat :wink:
1. črc 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, zadny hodny skritek za me v noci nevyzehlil, tak se do toho jdu pustit, at to mam z krku....

a Market, ten bazen tise zase zavidim ja...taky bych se nekam sla smocit,ale neni kam...na zahrade bude bazen asi az za rok :frowning2:
1. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
naždáááárek Janííí
1. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek