• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
tak pokus čís. 2, nějak mě to dnes zlobí :frowning2:

ahoj holky,
díky, snad už bude Teri a vlastně všem líp, je to fakt na budku :frowning2:

na golfky si budem muset počkat. Paní není doma a bude je posílat až v pondělí,tak snad příští týden. vybrali jsme nakonec jetý, zn. Leo, tak doufám, že budou tak dobrý, jak je paní chválí:wink:

JJ Andrej, u nás začíná být úklid už taky akční a to je Janí ještě prtě. Dnes mi šáhla na otevřený dveře do horký trouby. mě málem vomejvaly, ale naštěstí byly studený,tak se nic nestalo. Taky si oblíbila krb,ale teď netopíme, tak to tak moc ještě neřeším. Věřím, že máš doma tedy veselo...

Já jsem řídila vlastně až do porodu. A taky jsem vykřikovala, že když bude nejhůř odvezu se do porodky sama, ptž. manža zrovna pořád se sousedy nějak popíjel a já trnula, aby to na mě nepřišlo ten večer, co pil :sweat_smile: No dobrý,ale odjela bych taky sama, ptž. jsem jela bez kontrakcí :slight_smile:

Tak a teď ten sraz. Věřím,že sem každá nakukuje, jen nepíše..... Jinak Galinu uvidím zítra na plavču a Ivet a Meliss můžu napsat, pokud si to tu samy nepřečtou. Tak a teď jde o to kdy a kde. O víkendu hlásili náááááádherný počasí, až 19 stupňů v sobotu,tak co to spáchat právě o víkendu????? navrhuju 15 hod. a je mi teoreticky jedno,jestli Rce nebo Ltm. Mám to vzdálenostně skoro na stejno a teď jde o Andrej, jak bude ona moct...Tak se doufám k tomu vyjádříte...
1. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jeden dotaz či spíš prosba. Holky (roudničandy), nemáte domá některá náhodou na půjčení to "horský sluníčko"? Mám taky už střídavě měsíc rýmu a Bureš mi právě doporučil nahřívání, jenže nemám na čem :frowning2: tak jestli byste mi ho na pár dní nepůjčily... moc díky...
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni u simci sem taky rikala,ze se klidne odvezu sama.TAky sem totiz nemela kontrakce.
Jenze ted s tim tlakem sem mela spis strach jezdit se Simcou, preci jen nejsem sama.Byt tam jen ja, tak mi to je putna.
No ja a vikend teoreticky jo,ale RCI si asi jeste netroufnu, mam to tam jednou tak daleko.Ale mozna bych se podridila vetsine, nebo prijela az na dalsi sraz.Ja se dozvim az tak zitra, jak na tom o vikendu budu - musime s tim psem na operaci a jeste nevim kdy.

JAni mam doma dost veselo - a kamna mam jeste v zivy pameti - ta nase cacora nema vubec pud sebezachovy.Sahla si na rozpaleny krbovky a za par minut si sla sahnout znova, tak sme kolem nich dali drevenou ohradku a je vyreseno. :wink:

Dneska me prdola nadchla, kdyz sem si tu lestila zrcadlo a kdyz uz sem konecne byla spokojena, tak mi ho hned opatlala rukama od parku. :grinning:
1. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás se marodí a dost :frowning2: Štěpánek pokašlával už docela dlouho, ale nebylo to nic hroznýho, ale asi jsme to v pondělí na plavání přiživili a děsně kašle. Takhle jsem ještě dítě kašlat neslyšela. U dr. jsme byli v úterý a protože se stav nezlepšil, ale naopak zhoršil, tak jsme jeli ještě dneska. Moc z nás radost neměla. Nechápu, už tak tady padám na pusu (nechci být sprostá) a asi si ještě jen tak pro radost budu vyjíždět s nemocným dítětem mezi další marody do čekárny :angry: Bere dva sirupy a další dvoje kapky. Brečí už jen když mě vidí se lžičkou. Taky mě trochu mrzí plavání. Zase začíná nový kurz a my nepůjdeme alespoň 3x. Navíc se tam nemůžu dovolat, aby věděli, že jsme neskončili, že jen marodíme. Nemáte na ně někdo jiný kontakt než je na stránkách?

Jestli bude o víkend sraz, tak jestli přijedu, tak jen sama nebo s Vojtou. Ještě uvidím jaká bude situace doma.

Jani, je mi líto, že zas Teri marodí. Sama jsem jako dítě měla zastydlou rýmu, dokonce mě i píchali, takže vím jaký je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Horský sluníčko bohužel nemáme.

Andrej, mně se taky moc nechtělo řídit s dětma, ale jinak se to nedá. Kdybych čekala na Honzu až se vrátí z práce, tak bych byla pořád zalezlá doma. Takže řídím. Sice nerada, ale musím.

Deni, o mytí oken v těhu jsem slyšela ještě i jiný horory. Nevím jestli to jsou jen pověry, ale v každém případě pro jistotu bych je nechala. A co prcek, už je hlavičkou dolů?

Jdu něco dělat, protože až se vzbudí Štěpánek, tak už neudělám vůbec nic.
2. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak pokud bude srazík v sobotu, tak to nemůžu 100%, možná by šla jenom ta neděle, ale sobota je už obsazená, jedině dopoledne, ale to je zase blbý pro Vás a nevím jak to bude s autem :confounded:

Jinak dneska jsem se 2 hodiny slunila na zahrádce odpo a bylo fakt nádherně, jenom fakt doufám, že nám to počásko vydrží a nezkazí se! Už nechci zimuuuuu...

Meliss prcek je furt stejně, naštorc jak byl, takže změna žádná, prý mi bude dělat příští týden na poslední kontrole UTZ a podle toho mi prej řekne co a jak, tož se nechám překvapit, však ono to nějak dopadne.

A včera večer kolem 9 mi teda bylo pěkně divně Vám řeknu, Jarda furt chodil a ptal se, budeš rodit?? Tak jsem mu říkala copak já vím :grinning: , bolelo mě břicho, furt tvrdlo, bolely mě kříže děsně a nohy, no uplně jako když to mám dostat, ale přesně takový stavy jsem měla u menses...Je možný že by to byli poslíčci???
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Deni, vždyť už to je za dveřmi, tak se mimi připravuje na tu slávu :slight_smile:
Všem marodům přejeme brzké uzdravení.
U nás střídavě oblačno, Kristýnka je teď celkem hodná, jí a spí celou noc :slight_smile: ve čtvrtek nám umřela babička, tak je to teď takový blbý, znáte to.
Co ten srazík, když udeřily takový vedra?
5. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
jen v rychlosti, jak jinak :wink:
Deni, jj, to vypadá na poslíky,taky už to máš za pár :wink:
Iv, to je mi líto s babi, vím, jaký to je, u nás to taky teď nevypadá nejlíp s druhým dědou :pensive:
Jani, tak ať už jste co nejdřív zdravý, všichni!!! Vím o čem mluvím, bohužel má Janí UŽ ZASE šílenou rýmu a včera měla celý den horečku :frowning2: :frowning2: Takže bazén opět dnes musíme vypustit a doufat, že se to nerozjede a že ta horejda byla třeba jen k zoubkům :frowning2: Už mě to strašně nebaví... Zítra jdeme na kontrolu s Teri,ale taky ještě není úplně zdravá a já jsem na tom obdobně. Už mám zas dráždivej kašel,ale to je z tý pitomý rýmy,který se prostě nemůžu zbavit.... sakra...
co se týká srazu, tak už tomu mezi námi přestávám věřit... nakonec se sejdem fakt až u Denisy v porodce... jo a Deni, naplánuj si to tak, abys tam byla aspoň jeden den přes víkend,abych mohla přijet taky :grinning: :grinning: :grinning:
takže tak, jdu opět vysávat a mýt další okna...
6. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojte pážata,

Ivet to je mi líto s babičkou! :frowning2: Todle vždycky zabolí, ať je to z rodiny kdokoliv :pensive:

Jinak mě začaly pěkně natékat nohy :rolling_eyes: , co jste holky proti tomu dělaly??? Já chodím akorát se psem na 10minut ven a to je nadlidský ukon, jinak nikam nemůžu, jak mě ty hnáty bolej, děs!!!!!

Jinak Jani dobře, budu se snažit to nějak skorigovat na víkend a když by to nááhodou nešlo, budu držet co to dá, aby to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn Deni, tak to já tedy přijedu do porodky,když to tak pěkně zadržíš :wink: :grinning: :grinning:

nohy mi pěkně taky natékaly a o rukách ani nemluvě... v noci mě až chytaly křeče a ráno mi trvalo tak 15 min, než jsem vůbec mohla dát ruce v pěst,jak to bolelo...a to odeznělo až někdy ke konci šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlavně měj nohy pořád nahoře, výš než tělo.. mě pomáhalo si lehnout na gauč nohy odložit na ten gymn.míč... ono se s tím moc nedá dělat a kdyby ti to moc otékalo,tak ti napíše Dr magnezium..
6. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem se potkala v lékárně s Galinou. Takže jen tak na chvilku. Ale stačila jsem si všimnout, že Míša hrozně vyrostl. To to utíká... Musíme se sejít.

Ivet, upřímnou soustrast :pensive: My to máme s dědou taky takový nahnutý, navíc žádná naděje, že by se to někdy zlepšilo.
Ale raděj k tomu veselejšímu. Týnka je šikovná, že baští a že spinká celou noc. O tom si zatím můžu nechat jen zdát. Alespoň tak 1-2x za noc vstávám, abych ho položila nebo nasadila dudlík. Jídlo mu poslední dobou taky moc nejede, ale nejspíš to bude těmi všelijakými kapičkami a sirupy co má. Jinak už je mu docela dobře, zlobí jako zdravý :wink:

Jani, u vás je taky pořád nějaký bacil, co? :frowning2: Ale věřím, že teď s jarním počasím to bude lepší. Musí!

Dneska večer kolem desáté hodiny u nás zvonila sousedka, že potřebuje něco na horečku. Malá měla taky kolem 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý nejspíš zoubky. Jsou to potvory, takovýho trápení než vylezou a když jsou venku, tak dokážou taky natrápit víc jak dost.

Deni, viděla jsem pupíka :dizzy_face: Co s těmi otoky nevím. Řekla jsi to u doktora? Věřím, že je to otrava, ale vydrž a nikam malého nevyháněj :wink: Však má ještě čas.
6. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až teď jsem si všimla Kristýnky jako karkůlky. Je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem nakoukla.....

IVET,
tak to je mi líto, :frowning2: ALespon Kristýnka Tě rozveselí, co???

JANI
a jestli on byl dneska vůbec někdo plavat teda, Pavlína asi měla soukromou... Míša má do rána taky parádní rýmu, tak jsem to vzdala, radši 1x nejít než ho dorazit
já mám svojí rýmu pořád, teď zas víc...

DENIS
mně neotýkalo nic, takže v poho
jsem ráda,že jsem viděla bříško! Fakt vidím ten srazík bledě, když se pořád marodí, ale kočárkovat pak půjdeme

MELI
Štěpulka už je faky kus chlapa!!!
My taky v noci pořád vstáváme...
6. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
děkujeme za kondolence.
Jani, teda vy se s tou rýmou perete :frowning2: to je děs běs, když to pořád trvá.

Deni, neporadím, protože jsem nestihla natéct :grinning:

Holky jinak pro zlepšení nálady doporučuju návštěvu pražskké zoo, včera jsme tam strávily s Kristýnkou skoro celý den a malá byla naprosto unešená (a já taky :grinning: ). Zvířátek mraky, jsou takřka "na dosah", s některými se dá pomazlit a je to nádherná procházka. Vydržely jsme tam 6 hodin a klidně bychom pokračovaly, ale taťka potřeboval auto, tak jsme musely frčet domů. V pavilonu žirafiček (u nás nejoblíbnější zvíře, protože mazlíček plyšák je žirafa Ája), jsme byly asi tak půl hodiny a mají dvě malé žirafky ještě s pupečním pahýlkem a ty teda jsou :dizzy_face: a gorilí mládě si naprosto úžasně hrálo s kelímkem od jogurtu :grinning: Kristýnka byla tak hotová, že odpo vůbec nespala, ale celou dobu ječela radostí na ty zvířata a pořád na ně něco ukazovala a vykřikovala :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Teda reknu vam v tomdle vedru tahnot chlupatyho hafana hodinu a pul jen do klasterce a pak zase zpet v aute je sranda.Chudakovy je desny vedro.Simonka se ho boji, protoze ma oci nabarveny na zeleno a krunyr, porad ho vola a kdyz ho vidi, tak rve, ze se boji.

Jinak Ivee zoo zavidim.My se dostanem az buh vi kdy.Alespon loni sem manzu dokopala do usti do zoo,ale tam je to celkem o nicem - zvirata rozhazeny vsude a je tam desnej krpal.TAkze sme prosli max pulku,protoze to ani nejak neslo, tam litat nahoru, dolu do prava a do leva.Ale simce se zviratka taky libyly.
Ale rikala sem, ze tu prazskou musime jeste driv, nez budu mit pred sebou ranec.Tak uvidime.
Jinak bych taky rada jela do Chomutova do lesoparku.Ale to az pojedem t dedovy na chatu.

Jinak simi ma posledni dny nejaky prudu, bych ji nejradsi nekam zavrela.Provokuje a ted zacla list po vyskach, tak ssem sla do kuchyne pro talir s jidlem a koukam - ona si vylezla do stolicky a sedela tam - mame tu klasickou drevenou.Me malem kleplo.
7. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
my se chystáme do botanický na líhnutí motýlů :slight_smile: Do ZOO taky, někdy :slight_smile:

ANDY
mně se teda Ústecká líbí, byli jsme tam x krát... Nevím, jestli ještě jezdí nahoru ten vláček.. Až na ten kopec, to teda jo a Ty extra.
7. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Ivet, teda koukala jsem na fota a musím říct, že Týna je už velká ty jo... :confused: :confused:, máš pravdu Jani že to letí děsně, stejně jako vyrostl Míša když jsem ho viděla v obchodě.... Ale sekne jí to kočce v tom jarním oblečku :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já byla dneska u Mudra naposledy, malej je furt stejně, sice hlavou doolů, ale furt není v tom pánevním dně tak snad se narovná a ve čtvrtek jdu už na monitor, jinak na otoky mi nic nedal, prý nožky nahooře jak píše Jana, nebo ležet ležet a na boku hodně, ale prášky říkal že nepočebuju, že ruce nenatíkají, krev a moč v pohodě, tak není čeba..Jo a prý pomáhá potom porodit...šprýmař :grinning:

Jinak jani ráno, když mi třeba nohy nesplasknou přes noc, tak než to rozchodím, tak chodím jak 80ti letá bába, v předklonu a pomalu, než se nohy chytnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak venku je už ažuurově co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bude něco s tím srazem? Já jenom aby nám ta Denisa opravdu neporodila dřív, jak se pořád chystá :wink: Docela ráda bych si pohladila pupíka :slight_smile: Marodí ještě někdo? My jdeme zítra na kontrolu. Ven do kočárku jsme mohli, což jsem se divila. Myslela jsem, že s antibiotikama se nesmí. Horší, že zase vynecháme bazén. Už po třetí za sebou. Tzn. od začátku nového kurzu. Volala jsem tam a omluvila nás, ale i tak mám trochu strach, jestli s námi ještě počítají a nepřesunuli nám spoluplaváčky někam jinam.

A zoologická? My jsme snad byli ve všech v Čechách. Vojta má na zoologickou závislost :wink: Předloni jsem chtěla koupit na pražskou i permici, byli jsme tam pořád. Ale v Ústí se mi taky líbí. Je pravda, že je to jiné než v Praze, ale taky pěkné. V Chomutově je klid a celkově je to takové bližší k přírodě. No a co si udělat třeba hromadný výlet s dětmi do zoo?
8. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no u nás se marodí o 106 :frowning2: :frowning2: :frowning2: a mě z toho hrabe...

Včera na ORL jsme opět čekaly 1,5 hodiny a malá už byla unavená. Teri dal do nosu akorát zase vatu a řekl, že máme přijít zase v pátek!!! Myslela jsem,že mě šlehne. Takovou dobu čekáme a pak jsme za 30 vteřin venku. Tak jsem se zeptala,jestli se může podívat na malou, že má pořádnou rýmu, začíná kašel jako měla při laryngitidě minulý měsíc a on, že by to naše Dr. taky zvládla a nemusím u něj... No, tak jsem řekla, že když už jsme tam, tak to snad půjde, ptž. bych nerada, aby nás naše Dr. k němu zase vracela a já čekala další 2 hodiny... No síla, fakt. Ještě teď jsem vytočená.
No a nemýlila jsem se. Je to počáteční laryngitida :frowning2: :frowning2: Ale dal nám jen kapky do nosu a sirup, úplně to samý,co má Teri.. asi nic jinýho neumí předepisovat. Tak to snad pomůže a v pátek se kdyžtak zastavíme u naší. Je mi špatně už teď z tý představy,že tam zase budem čekat i s Janí a pak zase rychle dom aby se malá asˇpoň vyspala.. Děsně mě to ubíjí....

a dnešní noc jsem spala asi tak 3 hodin, když to posčítám... :confounded: měla jsem o malou strašnej strach, ptž. při zakašlání se občas i dusila a já hned panikařím.... noci jsou fakt nejhorší... uvidím jak jí bude a v pátek jdeme určo k naší. Jen se bojím, kdybych tam šla teď, že pošupajdíme do nemocnice :frowning2:

takže příští týden se z toho už všeho snad vyhrabem a Teri bude ve škole a tak na sraz dorazíme... Jinak s Janí jsme v kočárku co to jde a co vydrží, ptž. na vzduchu je jí samozřejmě líp... Jen jí chybí společnost,takže pro hromadný sraz jsem všema deseti.... Plánujeme taky ZOO v nejbližší době (možná v pátek, když bude už Teri ok a Tom dostane dovču)... A mě se tedy líbí i ústecká zoo. jeden čas tam bylo víc zvířat než v Pze,co vím.. myslím,že ty v Pze byly poschovávaný anebo strašně daleko ve výběhu a nebylo vidět.... do chomutova jedou za 14 dní světluchy a lákají mě sebou,ale to asi neklapne..:wink:
8. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY. NEVÍM JESTLI SI NA MĚ PAMATUJETE, ALE CHODILA JSEM MEZI VÁS JEŠTĚ JAKO TĚHULE. :slight_smile: DNES UŽ MÁM ROČNÍHO CHLAPEČKA A FAJKT TO STRAŠNĚ LETÍ. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

JEN JSEM VÁS TADY CHTĚLA POZDRAVIT A POPŘÁT HODNĚ PROKECANÝCH CHVIL. JÁ NEMÁM MOC ČASU, ALE OBČAS NAKOUKNU. :wink: :wink: :wink:
8. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rak co zeny?
Uz je vsude zdravo?nebo alespon lip?

To pocasi je uzasny.Sem rada kvuli simce,ale ja bych barla krapet chladneji.v lete asi umru.

K nateklym noham - u simci sem byla naprosto v pohode a ted mam nohy porad otekly - hlavne v noci, kdyz spim, me budi krece v litkach.je to des.no a zada ani nemluvim.a taky mi staci, kdyz chvili klecim a hned mam na kolenou bouli a modrinu.

A ahojky misulkaaja.pamatuju - teda spis podle fotek ale pamatuju. :wink:
9. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak dneska jsem byla na tom moonitoru, prej všechno OK a mám krásný rozměry pánve, tak nevím co tím chtěl Mudr naznačit :grinning:

Jináč hele holky, příští čtvrtek 16 dubna jdu zasejc- na narozky :dizzy_face: , pak jdu v půl 11 na barvu k holiči, co kdybychom se potom v Rci sešli někde? Kolem já nevím půl 12 až 12, déle tam nebudu, do hodiny budu hotova.
Co vy na to, budete moct v tuto dobu?
9. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
MISULAKAJA
já si pamatuju nick :slight_smile:

DENI
no buď ráda, hezký rozměry...
Za mně s Janou říkám, že v půl 12 nemůžeme, protože 11:20-11:40 plaveme a než my se vykodrcáme z bazénu - ale pak klidně, minimálně já jdu stejně přes námko :slight_smile:
10. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuuuus,

no hele mám tam být v 10,30, já počítám kolem půl 12 že budu hotová...

Záleží na okolnostech holky, budu bez auta, takže záleží jaký bude počásko, co nohy, jak dlouho vydržím nečůrat a tak :grinning: :grinning: :grinning: ale když tak si ještě písneme a uvidíme teda ju?

Nebo kdyby někdo mohl v tudle dobu, tak že bychom na Vás třeba někde počkali, kde se dá třeba sedět a pak můžeme jezdit......?
10. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babulky,boli sme na dovolenke a teraz sme na slovaci tak som tu dlho nebola a ani nestiham docitavat,Andrej ale koly tomu ze som si myslela ze to si bola ty tak som si povedala ze idem hladat na kona ci si to tu nespomenula a co nevidim-hej vykulena som bola tak som sa otocila za seba ci to ste nemavali dakomu za mnou :grinning: no vidis to tak sme sa videli uz aspon :wink: :grinning:
Ani nestiham docitavat a uz som mala davno hajat zajztra sa este skoro rano chystame do polska tak sa lucim :pensive: snad sa tu coskoro dostanem a skusim docitat-len sledujem vase terminy a je jeeee to sa ale blizi :fearful:
10. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky angie
Sem si rikala, co je s tebou.
Kde jste byli na dovce?My letos pojedeme zase asi tam kam kazdy rok - NIKAM.
Tatka je zavalenej praci.
Jinak ja uz te videla nekolikrat,ale poprve sem mela prilezitost na tebe zamavat.

Ke srazu - na me je RCI dost daleko.to si jeste netroufnu.A hlavne se nejspis dostanem konecne s manzou k oslave druhyho výroci.A navic mam ted honicku okolo psa - musim mu vykapavat a mazat nekolikrat dene oci a s nim je to na dyl, nez mu dojde, ze musi drzet v klidu.(kdyz sem mu je mazala poprve, tak to vubec nezna, tak sem na nem musela lezet a ten mamut se zvednul i se mnou a zacal odchazet.Asi ho to palelo to vykapnuti.)
10. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jdu jen popřát krásné Velikonoce a rozumné hodovníky :wink:
12. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme Vám hezké Velikonoce, bohatou pomlázku a doufám, že jste si koupily něco nového, aby vás nepokakal beránek :grinning:

PS Se srazem to moc nevidím, máme šestou nemoc :confounded:
12. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dnes byly v Pze v zoo a celkem dobrý. Jen malá byla totálně přetažená, ptž. odmítala spát, když byl kolem ní takový ruch...pak usnula s flaškou v ruce a spala cestou dom. Takže za celý den spala jen 2 hod,což je málo....

horší je, že nám před hodinou volal Tomíkův taťka, že dnes večer zemřel děda :pensive: :pensive: takže nás v týdnu čeká pohřeb....

jinak všem přejem pohodové velikonoce a bohatou pomlázku :wink:

Ivet, tak ať už jste brzy ok.. jakmile bude mít Týnka tu vyrážku, tak už to není infekční... ale snad se povede se co nejdřív vidět... už mi holky chybíte...
12. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
upřímnou soustrast.
Vyrážku už máme, ale prý máme ještě 4 - 5 dní radši zůstat doma, takže ten další týden SE UŽ DOUFÁM SEJDEME!!! :angry: :grinning:
12. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Jani nejdříve upřímnou soustrast :pensive:

Jinak mě beránek, spíš pěknej beran asi pokaká od zhoora až dolů, páč na sebe nového nemám nic od Vánoc asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky, u nás v květnu že se rodí, už máme první mimčo :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek