• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj Jani,
jooooo, přesně na to se taky těším... udělá se plot a budu moct vypustit divou zvěř :slight_smile:... my máme tedy na zkoušku zasetý trávník jen na 50m2 před barákem a ještě ostatní nás čeká,ale už se těším:slight_smile:

No,a není to u Štěpánka třeba zoubkama? nerostou mu stoličky? Janí je taky vztekloun, ale má po kom :slight_smile: celá já :grinning: :grinning:
musím být pořád s ní nebo někdo jinej, jinak spustí a nedá pokoj, dokud jí nevezmem do ruky, nebo se nepostaví... prostě si neumí hrát sama, nebo vydrží jen chviličičku...

jééé koláčky, tak ty bych si tady dala :wink:
22. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stoličky to Jani nebudou. Už je má venku. On prostě takový je. Pozorovala jsem to už na tom úplně pidi miminku kdy se neuměl otáčet, ale vzteky se prohýbal jako blázen. U nás je nejhorší, když jsem s ním venku a on chce chodit a já ho dám do kočáru nebo ho vezmu zpátky domů. Nebo když chodí sám, přijde ke mě, chytne mě za ruku a já odmítám pokračovat s ním v chůzi. To si sedne na zem, položí si hlavu a vzteky brečí :sweat_smile: :angry: Teď chce být prostě pořád venku.

Jo a plot nám taky chybí. Ono by se toho ještě našlo... ale nejde všechno hned. My jsme nejdřív uvažovali nad tím, že si necháme udělat zavlažování do trávníku nebo jak se tomu říká. Ale stálo to docela dost, takže budeme zavlažovat my :wink:

A na koláčky můžete dorazit. Nejdřív jsem je chtěla dělat sama, jenže to bych musela dělat po nocích, takže tchýňka se nabídla, že jich udělá víc, když stejně bude péct. Tak jen půjdu pomoct.
22. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
dostaneš! Já stíhám plavčo v čas, já za to nemůžu, já jsem včas na svém místě :grinning:
Zítra tam snad dorazíme, doufám ,že se nic nevyvrbí!!!

JANI-MELI
vzteklík, to znám, je fakt, žeje to prostě nátura...
Koláčky nepeču, peču koláč na plech a je to. Ten (ty dva) budu dělat v pátek
22. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že holky mají nové fotky. Sluší jim to tam. A ty háčkované čepice se mi líbí. Ono se mi teda líbí víc věcí na holčičky, tam je vždycky z čeho vybírat.
22. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Jani, tak to budete mít veselo se vzteklounkem, ale my taky. PociŤuju to u Janí denně :slight_smile:
A radši tu nebudu ani vypisovat, co nám vše na zahradě chybí, to by byl román :slight_smile: Já budu ráda, až bude ten trávník a pak aspoň pískoviště pro prcka a ostatní holt časem. Tom se pouští do garáže, tak to mu sebere veškerý čas, tak budem moc jezdit s vámi kočárkovat :slight_smile:

a díky za pochvalu fotek i čepiček :wink: mě to trvá, než dodám další fotky, prostě mě to neba stahovat, zmenšovat atd....

dneska je venku tedy parádní zima. jsem tam byla 45 min a jsem ještě teď zmrzlá. BUdu muset kontrolovat Janí, aby se neodkopala v kočáru. Dnes jsem jí ráno našla u táty v posteli úplně obráceně hlavou, odkopanou, se zmrzlýma nohama a ještě spala na břiše, což nikdy nedělala. dneska vyfasuje na noc fusak a bude :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak stánkaři a kolotočáři se pomalu balí. Hurááá. Mám toho docela dost za ten víkend. A kolik peněz jsme utratili za koníky, mašinky, labutě a autíčka snad ani počítat nebudu :confounded: Dneska jsme se s Honzou bavili, že příští rok se sebereme a odjedeme na celý víkend někam na výlet.

Jani, nedivím se, že Tě nebaví zmenšovat fotky. Taky s ním mám problém :sweat_smile: Mám tady už víc jak dva měsíce před sebou 2 CD fotek, co mi vyfotili kámoši naše kluky v amatérském ateliérku a nemůžu se dokopat, abych z těch cca. 500 fotek vybrala nějaké na vyvolání.

Zítra i v úterý mám odpol. volno, nemáte někdo chuť společně kočárkovat, nebo se jen tak sejít?
26. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jsme se vrátili z Řípu (Meli viděla jsem tě tam i se všema tvýma klukama :grinning: ) a jsem teda ráda, že jsme doma i když jsme tam byli jen tak na otočku teď pozdě odpolko, kdy už to všichni balí.
Mám novinku - od včerejška Kristýnka chodí už opravdu sama bez přidržování a na jakémkoli terénu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Meli zítra můžeme, úterý taky, takže klidně přijedeme nebo se můžeme domluvit.
26. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak počkáme, jestli se během zítřejšího dopoledne někdo nepřidá. Nebo ráno rozešlu SMS. Je mi jedno kde se sejdeme, můžeme jezdit tady pod Řípem nebo zajedu do Roudnice.

Kristýnka je šikulka, že se odvážila sama do terénu. Takže začíná období odchytávání :wink: :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se všema deseti přidávám na kočárkování. S malou se totiž nedá doma vydržet,takže stejně musíme být venku a neba mě tu jezdit furt dokola...

jen máme plavčo, vyhrabem se z bazénu ve 12,30 a pak bude malá spát,takže bysme potřebovali klidnější zonu. třeba Říp:slight_smile:

My byly včera na Mělníku a malá zase nemohla usnout a byla vzhůru od 12,45 do 19,15 :confounded: :confounded: to bylo děsný... a večer jsem už explodovala já. brečela Teri, probudila jsem malou a pak jsem řvala i já... já to prostě už nezvládám. jestli to jsou ty zuby nebo nevím, ale malá za těch 11 hod. co je vzhůru min. 8 prořve :frowning2:, pokud jí nenosíme :frowning2:

tak mi kdyžtak písněte, jestli to kočíkování je... Já určo jedu do Rce s kočárem a budem někde shánět bačkůrky, když ne botky...
27. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak samozřejmě gratulace Týnce za chození... je to už velká šikula :slight_smile:

my na Řípu nebyly, krom toho čtvrtka a pojedem nejspíš až za rok, až bude malá chodit a bude z toho něco mít...

jinak měla včera super zážitek z obchodu. poprvé jsme jí posadily do košíku, jak je tam ta sedajda pro děti a ta z toho byla u vytržení. Takže už nemusíme tahat autosedajdu :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna věta, ať se mi pěkně zaokrouhlí počet příspěvků:slight_smile:
27. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak v kolik a kde????
27. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooj holky,

jak jsem psala Janě, já se na říp nemám ani jak dostat, neb nemám autiko a za chvíli by měl přijet truhlář se skřínkou tak ho ted musím očekávati....

Ale psala jsem Janě, co třebas zase ten čtvrtek holky? Já jsem z monitoru hotová kolem půl 10 vždycky, tak že bychom se mohli sejít kolem desáté nějak dopoledne????

A neboj jani, jak jsem psala..Jáááá neporodím :rolling_eyes: :grinning: Nechce holky někdo třebas doma uklidit???? :grinning: :grinning: :grinning: Já už nevím co všechno mám dělat...a doma vše uklizeno pořád, div střecha není vysmejčena a nic.... :grinning:

Ty jo a Ivet, gratuluju, to ted budeš doma mít honičku co, když Týnka začala chodit sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý jo, tak u nás už se rodí třetí miminko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dostala SMSku.....a Jani, snad se tady vokážeš...V kolik pojedeš do Rce?

Napadlo mě zda by jsi mě cestou nevzala.....a domů by mě hodila máma, nebo potom už Jarda...
Páč já autiko mít nebudu a budu veědt až večer jak je na tom Jarda v práci právě......

Jinak Meliss...Víš kolik Meliss je na ICQ? Mraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Deni ja kdyz mala nechtela ven, tak sme jeli na vecu a jeste tu noc sem zacla rodit - sem si myslela, co to dali za blaf do toho jidla ze mi je tak divne a ono porod hele.

Dnes v naci jsem myslela,ze rodim.Ale pohoda.Reknu vam loznice v patre a koupelna v prizemi nic moc.ale ma to jedno pozitivum,alespon nejak provizorne konecne po 3letech dodelame zachod a oblozime ho. :wink:

Jinac sraziky a kocarkovani si uzijte.Ja mohu jen zavidet - je to na me autem daleko.
27. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, dnešek byl ve srovnáním se včerejškem nebe a dudy.... Meliss, moc díky za pěkný odpolko. Přijely jsme dom a Janí byla pořád hodná, usměvavá, až do teď, kdy brečí taťkovi v ložnici a nechce spát... mi totiž usnula cestou od vás v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Deni, nějak mám chaos když píšeš Jana, nevím jestli myslíš mě nebo Melissku:slight_smile: A dnes jsem odjížděla už 10,30 na plavčo a pak rovnou k Melisce, takže nabrat jsem tě nemohla. Snad příště, když to nebude PO nebo ČT :wink:

A co plašíš, termín ještě nemáš, tak buď v kllidu :slight_smile: a nepomáhá snad nic, nebo aspoň mě to nezabralo.. jsme se s holkama z červencovek těšily na bouřky, že začnem rodit a prdlajs... ani červený víno, ani mytí oken, ani sexík :wink: oni ti prckové vědí, kdy je jejich čas :slight_smile:

Ale Deni, jestli chceš vzít zítra na sraz v 15 hod v Rci, tak tě s holkama vzít můžem.:wink: Dej vědět :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Andrej, ty už máš teprve daleko do porodu, tak radši tady nestraš že rodíš :wink:
no a mít zprovozněný záchod je taky fajn, ne? :wink: my máme taky dva a občas je i to málo :grinning:
27. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Jani,

tak já ti zítra přes den napíšu SMSku jo? Pokud by ti to nevadilo, tak že bych se s tebou do rce svezla, ale budu moct tak do 4 hodin, půl 5...Ale já stejně déle nevydržím, páč chodím furt čůrat, takže v okamžiku když vyjedeme od baráku, se mi bude chtít na záchod :grinning:
Dneska jsme byli nakoupit, byli jsme pryč cca 45minut z baráku a měla jsem co dělat, abych vydržela na záchod domů:grinning:

Jinak už mě nebaví večery, at piju či nepiju, chodím už 3noc každých 11 minut na záchod čůrat a to až tak do půl 4, do 4 do rána..Měla jste to taky některá tak? Já lehnu, zaujmu polohu...jdu čůrat...příjdu, zaujmu polohu a znovu..A to takhle tak cca 3hodiny po opravdu 11-15minutách, děs.Dneska se mi z toho čůrání chtělo až brečet

Teda ten vítr je hroznej!!!!!!!!!!
27. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divný, tady nikdo nééni :grinning: :grinning: :grinning:

Já neusnu a neusnu! Celá rodina spí, pes zažezává jak o život a já prostě nespím, na co taky, není potřeba že jo...Jsem se vzbudila v 1 a už se jenom převaluju....A zrovna když nemám čůrací noc a můžu spát :pensive: :pensive:

Ale je mi nějak divně holky, že by se už kruci prdel začlo něco dít? :grinning: Možná proto že nespím, ale bolí mě záda jako prase, ale zajímavý že jenom od půli nahoru :confused: , ne furt, jenom občas, je mi divně od žaludku jo a mám průjem, nechápu po čem teda!!!!Břicho mi taky tvrdne, ale tak tonení nic neobyvyklého že...

Já si ted půjdu dát rohlíka,mám hlad :grinning: a mám chut na pivooooo( a v lednici mám nealko tak si půjdu cucnout :grinning:) půjdu teda ještě zalehnout ale obávám se že mám stejně vyspáno, tak uvidíme cobude či nebude....

A dám ještě vědět jak odpo, zda dorazím či ne teda....
auuu, jdu se projít k tý lednici, zase mě bolej ty zádiška :sweat_smile: :grinning:
28. dub 2009 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky já umírám asi.....Neusnula jsem, od rána od tý jedný jsem prostě vzhůru, tu záda bolí čím dál tím víc, nepomáhá ani měnit polohy...
Teda vypadá to že se něco děje, bolí mě i břicho, tvrdne..Tak to vypadá že se asi začalo něco dít...Ted jdu do vany, budto se to zklidní nebo naopak rozjede pokud je to porod..Momentálně jsem zpocená až na prdeli a snažím se to rozdýchávat....

Jdu, nemůžu sedět, musím jít zase změnit polohu...

A je mi pěkná zima vám teda řeknu, mám normoš husinu, tak huráá do vany
28. dub 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, myslíme na tebe a držíme všechny palečky :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jestli umíráš, tak to vypadá, že rodíš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce, aby to už bylo ono a těším se na mimíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, budete dneska některá kolem třetí v tý Roudnici? My tam budeme určitě, chci koupit Vojtovi nějaký čarodějnický obleček na čtvrtek.
28. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tady se bude rodit, jo????
MELI
no v Rci budu já určitě, i ve 3h :slight_smile:
Ale v 15h musím dát Lenidlo na aerobic, v 15:55 jí vyzvednout a dát na dramaťák, mezi tím mám volno.
28. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,

zatím nic, jsem doma, akorát jsem se na 2hodiny vyspala na gauči, jinak změna žádná..
Bolí to furt, jenom jsem vypozorovala, že kromě horních zad se mi přidali trochu bolesti i do kříže ...

A pěkně blbě se mi dýchá, mi příjde že mám malýho až někde u krku či co :grinning: Možná i proto je mi chvilkama na zvracení že :rolling_eyes:

Tak já nevím :fearful:
28. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamči.. :astonished: tak jsem se tu dnes zaregistrovala..a doufám,že tu najdu fajn kamarádku z Litoměřic a možná i potom na občasný pokec u kafíčka ,cvičení, jízdu na kole, procházky venku s dětičkama ..atd mám dceru Verunku 2roky a 9měsíců .. :astonished: ahojky Renča :astonished:
28. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že tu bylo po ránu veselo, že Deni :grinning: :grinning: :grinning:
No, tak ti přejem, ať se ti to rozjede, když po tom tak toužíš, než být v nepříjemných bolestech a nevědět, co to je..

a jak s tebou odpo???? Troufáš si jet s námi na sraz, nebo budeš doma? Dej včas vědět, radši přes sms, ptž. tady už asi nebudu....
A já musím v Rci koupit aspoň pečivo a Janí konečně ty bačkůrky nebo botky, pokud seženem... jooo, a ještě musím na poštu...takže počítám s tou 15 hod u Zofu, snad tam nebudu s holkama trčet sama a vy si jezdit někde jinde :confounded:

Ahoj Renčo, z LTM sem už moc holky nechodí, aniž bysme věděli proč. Ale určitě se k nám připoj a nikde není psáno, že nemůžeš dorazit do Rce na sraz nebo my do LTM :wink:

TAk jdu vymyslet něco k obědu,ale nevím co:frowning2:
28. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovelo ahooooj!

JANI
tak to se nesejdu, to nestíhám, i když bych chtěla
28. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání.. :astonished: to je škoda, že sem nikdo z LTM nechodí..já měla založený chat na Babinetu holky z LTM ..a nějak se mi rozprchly :angry: tak jsem to zkusila tady u vás..jestli by tu někdo nebyl..
jsem nějak plná elánu :grinning: .. kila stále po poroudu jsou.. a tak ty občasné procházky mi chybí.. vysedávání na písku a ,,drbání" panelákových mamin mě už nebaví :unamused:
Koukám,že tu máte budoucí maminu a asi už čekatelku k porodu ..tak ti Deni přeji bezproblémové čekaní na mimíska :astonished:
28. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
My z LTM sem moc nechodime,protoze se to krapek zmenilo jen na roudnici.A napr ja RCI neznam - jen kdyz projizdim do PHA.

Lovela: Ahojky.
No ja jsem z Velkýho Újezdu - tedy jestli vis, kde to je.

Deni, tak co?jak to s tebou vypada?Zy by uz porod?Tak drzime pesti at je vse v poho a at mas pohodovy porod.

No a ja sem dnes byla na na gynde a uz jsem zacla sbirat body.Mam jeden za konsistenci.JInak si musim hlidat tvrdnuti bricha.Pry muze byt max - 5x za den.Coz ja uz od rana mela 3x, tak uvidime.
Ale co je mi divny, tak mam ve 29tydnu za sebou teprve 2ultrazvuky.Ted uz mi 2kontroly po sobe zadnej nedelala a nemam za sebou ani ultrazvuk jestli nema prcek rostep - na pusince a pateri se dela, mam pocit,ne?TAk premyslim jestli si mam nekam stezovat,nebo je to normalni.

Jo a deni - me bylo taky na zvraceni - pred porodem. :wink:
28. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek