• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ENADY
ale normálně jsou, pokud je vše v pořádku, za celé těhotentsví 3 UTZ - 12tt,20tt a kolem 32tt. Toť vše. Takže by to mělo být v poho.

DENI
průjmem a tak se chystaj porodní cesty, taky někdy :slight_smile: Protože jsem slyšela, že řádí i střevní...
28. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

tak se zasejc hlásím, a pořád nic, je to stejný...Ale mi neříkejte že todle je porod, to by se přece už dělo něco dalšího ne?????

Tak já nevím, ale malej si ze mě dělá asi prdel :confounded: Ale je to doost nepříjemný teda :confounded:

Jinak Andrej, to vyšetření co píšeš je screening a ten se dělá kolem 13 tt a pak jsem na něm ještě byla ve 20tt.
Ale určitě je prcek v pořádku neboj a na 3D UTZ půjdeš ne?
28. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani vubec nikam.Jdu na dalsi kontrolu az ve 33tydnu.A u simi sem ve 39rodila.
A co mi delala ona UTZ tak tam na rostepy nekoukala.jen na pusinku.A hlavne mi rika jak prvni tehu sem mela hrozny a pak mi neudela ani UTZ?A hlavne me zase desila porodem.

A na to 3D nechodi kazda,ne?Ale nejaky by mi uz udelat mohla.Porad mi rika priste a porad nic.

Jinak deni me to chytlo ve 3rano a rodila jsem az 16:49, takze to klidne porod byt muze.
28. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to ctu poradne - deni ty si byla ve vane, nebo jen ve sprse?
Vis, ze bys nemela do vany?Teda me to rikala doktorka - ze pak nemusim poznat,ze mi praskla plodovka.
A s tim prujmem - sem mela predevcirem v noci taky a do toho sem zvracela jako amina - tak sem musela uklidit celej zachod coz trvalo pres hodinu.Uzasny vam povim. :frowning2:
28. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tady se to trošku změnilo na Roudnici, protože holky z Litoměřic se nám přestěhovaly sem: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=57526&vGroupOffset=80&vOffset=0
A někdo prostě přestal chodit úplně. Sama dobře víš, že první sraz byl v Litoměřicích, ale nikoho sem nemůžeme nutit chodit. I když mě osobně je úplně jedno, jestli si píšu s holkou z Litoměřic nebo třeba z Brna :wink: Jen že potom je horší naplánovat nějaký ten sraz. A vůbec kde je Angie, taky už se tu dlouho neukázala?

Andrej, mně taky dělali v těhotenství jenom tři ultrazvuky. Na ten 3D uzt jít můžeš, ale nemusíš. Je placený a všude ho nedělají. A co jsi snědla, že ti nebylo dobře?

Deni, týýý jo, ten prcek tě teda zkouší. Ale neboj, jednou určitě ven vyleze :wink:

Jinak dneska jsme nakonec kočovaly zas jen s Janou, ostatním to nevyšlo. Tak doufám, že někdy příště...
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lovelo, klidně tady buď s náma, budeme rády :grinning: :grinning: :grinning:
Holky omlouvám se, že jsem včera nedorazila, ale potřebovala jsem si ještě zařídit nějaký věci bez malý ve městě (taťku jsme měly doma, tak jsem to využila) a hlavně se nám změnil totálně režim! :angry: Místo jednoho odpo spánku teď Kristýnka zase spí 2 x denně dopoledne a odpo okolo třetí, ale večer nechce jít vůbec spát :confounded: Takže včera zase vytuhla ve 3 a vzbudila se až v půl šestý :angry:
29. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hoďte mi prosím nějaký tipy na kratší výlety, abych to mohla absolvovat i s prďolou.... já fakt nevydržím v týhle díře jezdit sem a tam dokola :frowning2:
včera nespala celý odpoledne a pak se kroutila v noci a v šest měla vyspáno a od probuzení jen řvala a řvala a řvala, pokud neměla flašku v puse :angry: :angry: mi fakt hrábne...
29. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, co se týče toho, že tu jsme hlavně mi z Rce, tak mi za to nemůžem. Prostě litoměřičandy buď přestaly psát, nebo píšou jinde, nebo nechtějí... zůstává asi silné jádro :grinning:, tak se Lovelo pěkně přidej a třeba začnou psát i litoměřičandy :wink:

Ivet, u nás to je s režimem taky nějak divný a hlavně teď nechce vůbec jíst, takže jsme jen na nutrilonu :confounded: asi ty zuby, DOUFAM!!!!!!!

a doufám taky, že se příští sraz vydaří líp... né že by mi Meliska nestačila, to vůbec ne, ale čím víc na pokec, tím líp... jsme tam obě dojely a z domorodců nikdo nedorazil...:wink:
29. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak dneska to bylo znovu...Zase mě bolesti vzbudily po 2 hodině, v 6 jsem to nevydržela, když už nešlo chodit, ležet, klečet NIC....Tak jsem šla zase do vany...Tam to pomohlo a opět to zmizlo...
Takže poslíčci mě dávají pěkně zabrat Vám řeknu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dneska to bylo teda silnější..o hodně!!!!!!!A stahy jsem měla co 5-10minut.....Jsem chtěla už budit Jardu, jsem říkala to není možný, to přece musím rodit..Ale dala jsem si vanééčku a je zase klid..Jenom ted občas loubne v zádech a břicho ztvrdne...

Zítra jdu na monior ráno, tak doufám, že tam vůbec dojdu :grinning: pokud mě to zase chytne a že monitor bude vykazovat vyyysoké hodnoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řeknu to zítra i primářovi, doufám že tam bude a nebude tam Hroudnej!

Jinak Jani pokud jsme na mateřský, tak zlatý město co v tomhle? Já bych teda bydlet do města už nešla, ale co se týká toho kočárkování, tak v tomhle je město lepčí, páč jezdit po vesnici každej den tu samou trasu, to si buď jistá, že mě jebne 100%. Kam ještě můžu jít, je přes Brzánky kolem Labe k našim..Ale to mě taky bude bavit tak jednou měsíčně :rolling_eyes:
Taky mě Jarda bude muset aspon 1xtýdně vyvést mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Deni, ten mrňous ti dává o sobě vědět :wink: Tak pak nezapomeň napsat, že UŽ!!! teď by to bylo fajn, bych stihla i tu porodku, když je delší víkend :grinning: :grinning:

no, město na ježdění je, ale musel by tam být mrňous zvyklej od mala... mě včera malá totiž v tom rachotu nechtěla usnout a nespala pak ani v autě... a i tam si myslím, že máš za chvíli určitý trasy a jezdíš to samý dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak to jednou vezmeš přes pole k nám a jednou zase my k tobě a hned je program na 1 den zabitej :grinning:
29. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, je fakt že tou trasou k Vám a vy k nám máme na celej den program zabitej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale možná lepčí potkávat lidi, než pole louky háj :grinning: :grinning: :grinning: No jsem zvědavá na sebe, po jaké době mi hrábne :grinning: v těch lukách našich tady

Jinak zrovna jsem nad tebou uvažovala, ohřívala jsem si polévku, koukala do kalendáře a říkala si, no ještě maximálně ve čtvrtek, pátek že porodím aby to holky za mnou stihly :grinning: :grinning: Už mám normálně schýzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to tě chválím, že na mě myslíš :grinning: :grinning:

a já ti návštěvu u nás nenutím, když nechceš drantit po poli....ale věř, že i na pole dojde...:stuck_out_tongue_closed_eyes: mluvím z vlastní zkušenosti :grinning:
29. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to teda žije :confounded: :confounded: :confounded:

tak si užijte prodloužený víkend, pokud se tu někdo vůbec ukáže....a Deni, si myslím, že porodíš v sobotu,tak pak dej vědět :wink:
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivet, my máme problém opačný. Prďola se rozhodl, že stačí jeden spánek denně, ale jelikož vstáváme kolikrát i před šestou hodinou, tak celý dopolko prokňourá jak je unavený, ale v postýlce řádí jak drak. Takže jsem tímto přišla i o svou dopolední hodinku, kdy jsem mohla v klidu vařit, bez toho aby mi někdo stahoval tepláky a odstrkoval mě od linky. Teď spinká, ale zase si dá jen tu svou necelou hodinku a do večera budeme mít co dělat, aby udržel víčka otevřená. Ale budu ho stejně zkoušet dávat dopol. do postýlky, co kdyby si někdy nechal říct :wink:

Jani, tip na výlet v okolí bohužel nemám. Jen na vzdálenější výlety, a to se Ti asi nechce s malou absolvovat. Stejně ale myslím, že bysme se někdy mohly domluvit a dát si společně jedno odpol. v zoo, co říkáte?

No a s kočárkováním po vesnici je to bohužel špatný. Opravdu denně jezdím pořád jednu a tu samou trasu. Teď naštěstí už sluníčko vytáhlo lidi ven, ale přes zimu jsem si připadala, že jezdím ve vymřelé vesnici. Ve městě jsme přece jenom někoho potkali a pokecali jsme. Navíc tady je to špatný i s hřištěm, žádné tady není, takže Vojtu to se mnou a kočárkem moc nebaví. Teď teda už vytáhne kolo nebo koloběžku, tak je to lepší.

Deni, co dneska na monitoru?

Hezký prodloužený víkend všem
30. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj pážata,

jak jsem předpokládala, bude klid a taky že byl, děloha naprosto klidná!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zhubla jsem kilo, tlak mi klesnul...Tak prej může porod nastat každým dnem, ale to už mi poudal i minule.
Jinak jsem mu říkala o těch bolestech co jsem měla, tak se divil a pochválil mě :rolling_eyes: že jsem tak dlouho vydržela v bolestech a nejela do porodnice, ale když jsem mu říkala že to nezesilovalo, tak mi říkal, no je fakt, že by Vás poslali domů..
No, tak proč tam budu jezdit že, na to nepočebuju radu primáře :grinning:

Jako břicho mě bolí furt, ale primář poudal že u někoho prostě nastanou bolesi hned a u někoho si to prej děloha "nacvičuje"..Takže my zatím pořád nacvičujeme a zkoušíme co maminka vydrží :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A Jani, jinak bylo by to pěkný a děkuji za přivolání, ale škoda jen, že jsi nenapsala jakou sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak že bych nakonec do tý porodnice odjela dneska? :grinning: :grinning: :grinning:

Od rána od 3 mám bolesti-záda nebolí naštěstí zatím!!!!!, ale jde to jakoby do břicha a do podbřišku.......a mám průjem....
Dala jsem si vanu, kde jsem byla cca 45minut a nepřestalo to a koukáme s jardou na hodiny a opakuje se to po cca 5-10minutách..

Tak uvidíme co z toho bude, ale zatím to jde prodýchat a vydržet, některý bolí, některý trochu.... tak snad nebudou ty bolesti horší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jdu si dát něco k jídlu a připravit věci, kdyby nááááááááááááááááááááhodou - jau zas to tu je ...a nebojte se já se ozvu kdyby něco.

Ale už ted když to příjde, chodím po baráku a nadávám, jedno dítě a dost :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chvíli jedeme do porodnice holky...

Ty svině zesilují a už ted nadávám jak špaček tak to nevím co budu dělat potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale teče ze mě pomalu NECO s krví tak mi řekli at přijedu...

Tak holky: držte palce at to přežiju a já Vám napíšu SMSky na koho mám mobil. Tak ahoj
2. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniiiiiiiiiiiiii, já to říkala :slight_smile: :grinning: :grinning: myslela jsem přece tuhle sobotu, protože jsem Janí rodila ve 40tt+3 a dnes je to taky přesně 40+3 co je na světě...:slight_smile: A orientovala jsem se podle tvých týdnů,takže by to vycházelo.

Mooooooooc na tebe myslíme a přeju ti co nejrychlejší porod, ať už máš toho prďolu u sebe :slight_smile:

Ty jo, mám normálně husinu na zádech....
2. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzimeeeeeeeeeeee pestiiiiiiiiiiiiii, at vam prinesou stesti.
2. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska,drz sa,nech to mas uz rychlo za sebou,daj co najrychlejsie vediet som velmi zvedava :slight_smile: Drzim palceky :wink:
2. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deni,
zrovna dneska jsem na tebe myslela :grinning: držíme palečky, aby všechno bylo v pohodě :dizzy_face: . Doufám, holky, že sem pak hned hodíte oznámení po smsce :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, Deni,
tak fakt v porodce, jo? Ale vzhledem k tomu, kdy jsi psala, že odjíždíš a kolik je, tak Tě lituju teda, asi si užíváš teda dloooouho bolesti.
Ať už je malej na světě!
2. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nakukuju a pořád nic. Chudák Denisa, tak dlouho bolesti :frowning2: ale odměna bude sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad už brzy přijde smska, že je venku. :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořád nic. Naposledy mi psala kolem šestý hodiny večer tohle:

jsem na 3cm, dostala jsem klystyr a za chvili mi daji 2 cipky ktery to hrdlo jeste vice povoli a prej mi pichnou vodu. mam nejakou tenkou branku tak prej by porod mohl jit dobre. snad porodim dneska, i kdyz asi ne, zas tak rychly to nebude
2. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to si tedy fakt užívá :frowning2: Jestli má k tomu už bolesti, tak nic příjemnýho tedy....silně mi to připomíná můj porod. taky jsem dlouho byla pouze na 3cm... ale jestli dostala klystyr, tak už by se to mělo chystat a určo porodila ještě v noci a teď dospává :slight_smile: Tedy, doufám :slight_smile:

No, jen je jistý, že já se do porodky nepodívám, ptž. si to nevypočítala dobře a přes týden nemám hlídání :frowning2:
3. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo,
taky nakukuju, jestli na mně Denča s SMSkou nezapomněla a ono ne :frowning2: Chudinka....... Snad máš, Jani, pravdu, dospává. Ale upřímně si myslím, že asi né, napřed by Jára poslal zprávy a Denču nechal spát, to asi, chudinka, pořád trpí.
Dení, hodně síly!
3. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pořád nic????????????? Už jsem tu jak na trní a chodím nakukovat co 10 minut :sweat_smile: Chudáček Deniska, snad už to má za sebou a odpočívá.
3. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam u sebe porad mobil a zadna sms nedorazila :frowning2: no, snad už má prďolku u sebe a vyčerpáním spí...
3. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak konečně!!!
GRATULACE Denisko!!!!
A že sis to teda užila :frowning2: 3280g a 48cm
3. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Deni, moc a moc gratuluju k malému Jarouškovi :slight_smile:

Pro ty, kteří nemají info, tak Deni psala, že rodila 27 hod a nakonec porod byl zakončen kleštěma :confounded: hlavně, že jsou oba v pořádku....

Tak hlavně holka načerpej síly na pořádný kolotoč, co tě doma čeká :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou moooooooooooooooooooooooc velká gratulace :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek