• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak mooooc gratulujem k prdouskovi.
Prejeme mu do zivota jen to nej.A tobe spoustu sil a trpelivosti. :wink:
3. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že vám sem lezu, ale jdu pogratulovat Denise...

Denis, veliká gratulace k mimískovi :slight_smile: hlavně zdravíčko a hodně štěstí celé rodince :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, ještě jednou gratuluju. Věřím, že to byla makačka, ale už to máte za sebou a Jaroušek je nedělňátko a to se říká, že jsou šťastný děti :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem lezu jen pogratulovat a popřát vše nej Denise
Denis připojuji se ke gratulantům a přeji hodně zdraví a štěstí malému a Tobě taky :slight_smile:
3. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblbněte, jakýpak lezu? Vždyť to není soukromá diskuze, takže klidně lezte :wink:
3. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen tak mimo tema.
Nevite nektera nahodou internetovy stranky na HM?Myslim tim hlavne katalog.Aby se tam dalo nakupovat pres net?Klidne i v nemecku.
3. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jdu pogratuovat a popřát ať má malej Jára ty nejlepší rodiče, který ho moc nebudou zlobit :wink:
3. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se jdu připojit ke gratulantům....

Denis, mocinky moc vám blahopřeji k Jarouškovi :wink: :slight_smile: Ať vám dělá samou radost.

A Jaroušku, tobě do života přeji mnoho zdravíčka, štěstíčka, hodné a poslušné rodiče :wink: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska,tiez Ti zelam vela radosti s malym Jaruskom,aby si rychlo zabudla na bolesti,lebo co boli to preboli...
3. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda žasnu, kolik holek sem najednou trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budu muset dávat bacha co sem píšu :sweat_smile: :sweat_smile:
mimochodem začínám být mírně nervozní z toho, že mám zpoždění s MS :confounded: :confounded: to by mi ještě tak scházelo...
3. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májiii, teď jsem si všimla čísla vedle jména, Ty jsi těhotná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No, gratuluju. Držím palce, aby všechno bylo v pořádku a ať se dočkáte toho chlapečka.

Andrej, tak o stránkách na HM nevím. Copak sháníš?
3. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, taky moc blahopřejeme k Jarouškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi úžasná, že jsi to zvládla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Včera jsem si všimla, že jsem po dlouhé době zavítala Pajdula, a hle co vidím, že Denisa už porodila!! Akorát jsme ocházeli, takže jsem neměla čas napsat!

Takže Denis moc Vám gratuluji k Jarouškovi, ať Vám dělá jenom radost!!!! A máš to zasebou ani to nebolelo co??
4. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a opět ticho................
4. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, že bylo za dnešek příspěvků :grinning:

Jak jsi na tom Jani? Nebudou Ti tady u jména taky naskakovat tt? :wink: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid, taky zasnu,kolik se toho tady napsalo.....

a jsem na tom Jani zatim bidne..... asi brzy pujdu pro tehu testy :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vydrz tady, Deni je on-line a pry k nam dorazi, tak se dozvime co noveho...:wink: mozna, kdyz na nas bude mit cas :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak to držím palce, aby testy dobře dopadly. Hlavně že jsme se o tom minulý týden bavily :wink:

Vidíš, já jsem ani ICQ nezapínala. Tak třeba Denis dorazí. Jo a víš co se mi stalo s tvým jménem? Zmizelo. Nechápu jak se to stalo. Takže si budu muset najít v IP tvoje ICQ číslo a znovu uložit.
4. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj díky Jani, co ti budu povídat. Už ani nespím a když jo,tak se mi zdají šílený sny... nejdřív jsem našla na testu // a pak jsme někam jely s Teri autem a vyletěly jsme ze silnice a padaly z obrovskýho mostu...jen vím, že jsem zakřičela, že tohle přežít nemůžem, že mě to mrzí a že jí moc miluju a víc nic :frowning2: brrrrrr

Tak já ti napíšu přes ICQ :wink:
4. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak to já se teda připojuju k čekajícím (hlavně na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fuj, to jsou tede sny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mně se zdálo tu noc, co rodila Denisa taky o porodech. Nejdřív se mi zdálo, že se jí narodil Matěj a pak zas Karolínka. O obouch jménech jsme uvažovali k našim dětem :wink:
4. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, myslím že jsme v pořadí. Nejspíš je teď u květnovek :wink: Ale nevím jestli tak brzo budou fotky. Mohly by :wink: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to bude, Deni pise roman:grinning:
4. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooj holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už jsu tu, Jarda mi sem přinesl notas at jsem ve spjení se světem :grinning: Nestíhám odepisovat :grinning:jak jsem zapla ICQ

Jardík je ted vykoupanej, nakojenej..a spokojeně si leží v postýlce...Jinak jsem koukala kretén, že jsem nenapsala čas :grinning: , takže když budu brát bolesti i z domova, tak 31 hodin a narodil se 3května ve 12,15.

Jinak Jarda byl celou dobu se mnou, na sále taky, sice na mě nesměl šahat, ale mě stačilo když mi dával jenom pít a otíral mě ubrouskem obličej a mluvil na mě..jo a při kontrakcích a porodu dýchal se mnou takže jsem fakt ráda, že byl se mnou ...Jinak porod nakonec kleštěma, že prej děloha po těch X hodinách byla unavená a když mi Mudra řekla tak tlačíme, tak sem tak ležela v klidu na tý koze a čekala na kontrakce :grinning:a koukali jsme po sobě se sestrama, PA a Mudrou :grinning:..
Píchali do mě všechno možný, ale děloha už nestačila, nepomáhali ani 2 PA který mi skákali po bříše - to jsem myslela že chcípnu teda.....A nakonec lezl dolů tak pomalu, že mu klesaly ozvy, tak hned kleště..
Ale když jsem viděla jak to sestra vytahovala všechno ty nástroje, tak jsem myslela že zdrhnu :grinning:, ale rodila mě Procházková a musím teda smeknout, uplně super, všechno opíchala, takže jsem necítila nic, ani šití, tak ještě že tak.....A mám jenom 5 stehů, takže je to holka šikovná co?????

A děkuju že jste na mě holky myslely!!!!!!!!!!!!!! A klidně se přijdte podívat, mám nadstandart, takže kdykoliv doražte..

Tak a je to, odeslat :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý woe Denis, Tys mi dala :wink: :slight_smile: Já nemohla ani spát. Ve snu si rodila i já rodila nebo co to bylo. Myslela jsem si, že na kleště došlo kvůli tomu, že to celý trvalo tak dlouho. No hlavně že už to máte za sebou. A co malej? Je krásnej viď :dizzy_face: A co Jarda?
4. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci videt uplny miminkoooooooo:slight_smile: vim ze se muze dorazit kdykoliv,ale to bych musela i s Jani a to nepujde... :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, já bych ho i vytlačila, ale prostě děloha a tahy řekly NE a dost..Tak ne no :grinning: :grinning: :grinning:

Ale ještě včera jsem mluvila jinak a dneska už je všechno OK a je pravda, že na to člověk zapomene..a rychle..Ani jsem nevěřila jak rychle, kor když je drobek u Vás... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Jarda je vyprdlej, to víš..Před porodem to bylo tamto nebudeme dělat a tamto...Jo...a malej se jenom zavrtí a už běží k posýlce co se jako děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to víte že je z něho vysranej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tak jak píšeš, strašně rychle se zapomene. Však je to od přírody dobře zařízený.

Denis, ale abysme nedorazily a tys neměla návštěvu. Možná by bylo lepší předem dát vědět, kdy nikdo nepříjde.
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neeejde no, jsem se ptala a děti do 6 let sem bohužel nepustí... :unamused: :frowning2:
v tomhle jsou Deni vsici chlapi stejni.. takovy drobci a jak si nas uz umi omotat kolem prstu,co? :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek