• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Denis a co kojení? Pamatuju si, jak mě poprvé zaskočilo jakou silou se umí miminko přisát :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale je fakt prdáckej a hodnej, snad mu to vydrží až do 18 let :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na dnešek už jsi měla malého u sebe? Nebo jsi odpočívala.
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nateseny babicky? nebo aspon tvoje mamka? jsou z malyho vyprdly, co? :wink:

jezis holky, to je takovy pekny... ale kdyz si vzpomenu na to vsechno ostatni, tak jsem rada, ze je Jani uz 9 mesicu :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nestraš :wink: Navíc někdo má hodné spavé miminko, které se vzbudí jen na papání. Začátky jsou možná náročný, ale krásný :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím Jani, vsechno ma svy pro a proti... Hlavne si to Deni uzij, ptz. ted teprve uvidis, jak ten cas s tim prckem poleti!!!!
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje máma dobrý, chodj sem každý den a chvíli co má, táta taky.. :grinning: :grinning: :grinning:

Tchýně babička???? Ta se ani neozvala :rolling_eyes: , ta at sem vůbec nechodí ani....

Jinak s tím kojením máš pravdu, dneska už se pevně přisál a zrovna dneska jsem říkala, kde se to v tobě beve??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jsem ho tady chtěla hned od porodu, takže na pokoj mě dali ve 2hodiny a už ve 4 mi ho sem sestra donesla......Jsem odpočívat nechtěla :grinning: , ale zatím jak je hodnej, tak když spí on..spinkám i já :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je lepší mít miminko hned u sebe. To je hned líp. I když vzpomínám si na první noc po porodu, kdy jsem si pořád sahala na břicho, tak jako vždycky doma, jestli kope :grinning:

Jinak jsem koukala na fotky. Na sále to klukům sluší :dizzy_face: A jak tam ležíš na příjmu, tak tam jsem strávila téměř celou noc před porodem Štěpulky, ale moc dobře mi nebylo. Nezdály se jim ozvičky.
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee fotka,ta tam jeste pred chvili nebyla... .jj. vypadaji oba spokojene.
4. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , tak na tom pokoji jsem si tedy taky uzila svy...s obouma holkama... a s Jani jsem pak najednou sotva dosla na sal, kdyz jsem zacala krvacet a konecne se to hnulo .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, je mi desna zima,takze ja jdu do pelechu a preju vsem krasnou klidnou noc...
4. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, malej je krásnej, ale je tam málo vidět :grinning: chceme víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt jsi dobrá, že jsi to tak zvládla :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dám pár foteček malýho.....Až budou další, novější, tak pošlu zasejc....Tady to je hned po porodu...
Ted už je vylouplejší a hezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, a ted se mi ho fotit nechce, páč na něho s bleskem nechci jít.

Tak se mějte, já se ozvu, ted jdu do sprchy a taky do hajan...

Ahoooj a snad se brzo uvidíme děfčata a všeeem děkuju za gratulace!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: - to je hudlan :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krásnej i čerstvoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobrou a klidnou noc
4. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, Jardík je náááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
deni malej je nadhernej.jinak samozrejme gratulace i tatinkovi - urcite si na nem dal zalezet. :wink:

A uzivej si obletovani od tatky. :wink:
4. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, malej Jardík je fakt nááádhernej, už se těším až ho uvidím na živo a pochovám si takovýho drobečka :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,

tak se snažím už 3 hodiny usnout a nic..Furt čumím do postýlky a ne a ne zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem Vám aspon hodila další fota, tak Jani koookni, je to z dneška, už je pěkně vylouplej, tak kukni aspon takhle, než ho uvidíš na ostro :grinning:

Jinak děkuju holky, taky to byla fuška se takhle snažit, vždyt to znáte ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt, že je rožtomilej co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je moc roztomilej Deni, uz jsem album objevila.... :slight_smile: moc se nanej tesim... a ted jdu nebo mi mala rozseka klavesnici :grinning:
5. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jí nech, at se učí s PC... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: Už včera jsem si ho prohlížela několikrát. Jestli je ve skutečnosti třeba jen z poloviny tak hezkej jako na fotkách, tak si ho hned beru domů :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, to nesmis rikat nahlas, ze si ho vezmes dom, to nam ho pak Deni nepujci ani na pochovani :grinning:
5. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Jani-Meliss, tak snad raději aby jsi zůstala doma ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přišla jenom Ivetka s Jančou.....
5. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsem tu sama a je to takový divný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
My ho vzali!!, ježiš to je hrozný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Snad brzo přijedou! Vzala ho sestra na sono na ledviny....
5. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kde jsteeeeeeeeeeeeee???? snad ještě nechováte Jardíka :grinning: :grinning: :grinning: Ten je fakt tak roztomilej:wink:

Jinak Janí se nám cestou dom úžasně proprděla, že šla hned do vany a já opět prala pos....punčocháče a body... Teď už spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janí, nechovám, ale klidně bych chovala, je nádhernej!!!!
Míša se taky po.. Babičce, tak přebalovala :slight_smile: A spí v náhradní postýlce, byl tak hotovej, že ani neceknul a usnul
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albu jsou fotky z dnešního demoličního rána :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Gali budem radši kolem Míši chodit velkým obloukem,když dovede takhle zřídit postýlku.... :slight_smile: se mi to nějak nezdá :wink:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já si tu klidně budu psát sama no :grinning:

abych nezapomněla, těhu testík není potřeba, dnes jsem TO konečně dostala, uffffffffffffff :grinning: :grinning: :grinning:

a máme zabukovanou dovolenou a zaplacenou zálohu na poslední týden v srpnu. Dokonce si to blokly i tchýňácci, tak to snad spolu vydržíme týden. máme každý vlastní studio, takže na sebe nejsme vůbec vázaní a občas třeba aspoň pohlídají, abysme si mohli vyjít sami s Tomem :wink:
6. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já jsem dneska nějaká děsně ospalá, kdyby to jen šlo, tak se skácím, jedno kam, a spím :pensive: Asi z toho počasí. Pořád prší a my jezdíme ve tři ven. No nevím, jestli dneska vyrazíme. Ale zítra a dál už se má zas oteplovat, tak se těším.

Jani, tak to jsi ráda, co. Já jsem si tak včera myslela, za kým půjdeme do porodnice příště :wink:

A kam se chystáte na dovču? U nás se o ní zatím jen mluví. Vlastně nevíme ani jestli pojedme někam do Čech nebo za hranice. Koketujeme s myšlenkou vyrazit autem do Chorvatska, ale zas na druhou stranu mám strach se vydat takhle s dětma autem. Naši známí tam před dvěma roky zůstali... skoro celá rodina.
6. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsme byli na očkování. Státem hrazená vakcína Trivivac není, takže Štěpán dostal Priorix. Sice o něm říkají, že je šetrnější, ale někde jsem vyčetla, že to není až tak úplně pravda, že obvykle má stejné reakce jako Trivivac. Jsem zvědavá, protože co si pamatuju Vojtu, tak ten měl vysoké horečky a opupínkované celé tělo, takže doufám, že Štěpán bude mít lepší průběh.

Ivet a jak je po očko Kristýnce?

MUsím, kluci se tu přetahují o píšťalku a brečí oba :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek