• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahoj Jani, aspoň že jsi ty dorazila :wink:

NO, já už dnes byla v tom dešti venku 3x... ráno malá usnula,ale za 10 min. jí vzbudila od sousedů cirkulárka a pak už uspávání nebylo úspěšný, tak jsme za hodinu šly zase a a teď jsem se vrátila potřetí... a jako na potvoru zase začalo lejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak dlouho jste včera byly v porodce??? jsem si i cestou dom říkala, že bysme to ttřetí nějak zvládli, když jsem viděla toho spícího broučka....ale naštěstí to teď řešit nemusím :wink:

Jedeme sem :slight_smile: www.vranovnaddyji.cz moc se mi ten penzionek líbí, tak snad skutečnost bude stejná. V chorvatsku jsme byli předloni s Teri a to zvládla super. Usnula v ČR a ráno jsme jí budili už u moře :slight_smile: Ale už bych s obouma nejela, nebo ne s tou naší feldou bez klimatizace, to je úúúúúděsný....
A já se zařekla, že do Chorvatska vlastně nejedu. Když jsem byla poprvé, příští léto se narodila Terezka a teď jsme byli podruhý a opět v létě se narodila Janí, takže já říkám dost :grinning: :grinning: :grinning:

Tak doufám, že Štěpula nebude mít žádnou reakci. To je neštěstí těch očkování,ale co zmůžem, když se to musí a snad to i pomůže....

A Týnka doufám horečku ustála a dnes je jak rybička :wink:
6. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
Jardík byl fakt úúúžasnej, ještě doma jsem básnila o tom, jak už nutně chci další miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, penzion vypadá moc hezky, jsem zvědavá, co si přivezete z prázdnin :grinning: My letos jedeme první týden v červenci sem http://www.smradavka.cz/ do apartmánu, máme to napůl s kamarády z minulé dovolené :grinning: a pak prvních 14 dní v září, ale to se ještě uvidí, co jak bude.
Meli, doufám, že Štěpánek je bez reakce, protože u nás horečky trvají a navíc se zase celá osypala :rolling_eyes:
Holky chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jak je to s hexou, jakože jaké tam mají být rozestupy, protože podle očko. kalednáře má být mezi 3. - 4. dávkou odstup min. 6 měsíců ale nesmí být dána později než v 18 měs. a to my teda nestíháme ani smykem, tak nevím jak se to řeší???
6. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Gali, Míša je ničitel :confused: :confused: :confused: to dobře rozebral tu postýlku :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak ten vas apartman tedy vypada luxusne...to se neda s tim nasim porovnavat,ale hlavni je,ze vypadnem a nekam se podivame :slight_smile: a jen doufam,ze si nic neprivezeme, co nebudeme chcit :grinning:

jak je to s tema rozestupama nevim, kazdy Dr. totiz stejne rika neco jinyho...nam rikala dr.ze mezi 2, a 3. nesmi byt vic jak 2 mesice a jinejm holkam rikala ze muze byt az 6 mesicu,tak si vyber... fakt netusim :frowning2:
6. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé koukám, že obě míříte na Moravu :dizzy_face: Já mám pro ni slabost. Konkrétně teda pro Beskydy a Vranov. Děda se totiž narodil kousek od Hodonína a tak to svádím na to, že tam mám někde nějaký kořen :wink:

Štěpulka je zatím bez reakce, ono totiž na ty spalničky a spol. je reakce až za 7-10 dní. I když Vojta byl osypanej už po 5 dnech. A jak je to Ivet s rozestupem na čtvrtou Hexu nevím. My už ji máme napsanou na právě 18 měsíční kontrolu. Ale věřím, že by vám jí mudra nedala dřív než je správně. Chudák Týnka, že si takhle každé očkování protrpí :frowning2:
6. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam slabost pro moraváky...jsou to podle me klidný lidi a takový větší pohodáři :slight_smile:

Tak je fajn, že je Štěpulka v pohodě... Na Týnku taky myslím, aby už byla v pohodě bez horečky a bez vyrážky....
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to Jani souhlasím. My jsme kdysi jeli s Honzou do Velkých Karlovic ještě starou škodověnkou. Jeli jsme to snad 7 hodin. Ona byla holka spolehlivá, ale samo, že když člověk nejvíc potřebuje, tak se něco stane. Tenkrát jsme mysleli, že ani nedojedeme. Když jsme v místě ubytování jeli pro benzín, tak nám tam chlápek poradil co by s ní mohlo být a na celou dobu pobytu nám půjčil nějakou součástku, která nám auto zprovoznila. Chtěl jí zaplatit až budeme odjíždět, pokud si to budeme chtít nechat. Rozumíš tomu, taková důvěra v cizí lidi. Tady by Ti nikdo nic nepůjčil bez toho, abys hned zaplatila.
6. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Jani. to je přesně ono o čem mluvím... a na těch menších městech to je ještě víc znát než ve velkých... to samý bylo v Americe... V Kalifornii se na tebe každý smál, zdravili nás cizí lidi, ráno si šly zaběhat na pláž, prostě klid, pohoda a to na východě, New York atd. šíííííleně poevropštilý... nabubřelý lidi, co furt někam pospíchají, nic ti pořádně nevysvětlí a cítí se uražení, že jim ani nerozumíš :frowning2:

ale Teri první otázka na dovču, když jsem jí ukazovala, kam pojedem byla: a bude tam moře? :grinning: :sweat_smile: no, namlsala se holka brzy.... musí jí stačit Vranov :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tam bude krásně i bez moře. Když jsme byli s Honzou ještě sami, tak jsme jezdili jeden rok k moři a druhej do Čech. Na kola, na hory a líbilo se nám to stejně jako u té velké vody. Ale chápu že pro děti má moře jiné kouzlo. Plánovali jsme si, že Vojtu vezmeme k moři až mu budou min. 3 roky, aby z toho měl trošku rozum. Jenže 10 dní po jeho třetích narozeninách se narodil bráška a tak se zase čeká až trošku odroste ten mrňousek. Do toho čas a peníze kolem baráku, no však to znáš.
6. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, u nás to je stejný :slight_smile: Teri byla poprvé u moře ve 4 letech a pak v 7 s námi v tom chorvatsku. Taky jsme si říkali, že to budem střídat, ČR a cizina...a lonský rok se nepočítá, když jsem rodila :sweat_smile:
a i takhle nás to nebude stát málo, ale prostě chcem vypadnout a odpočinout si...

tak já jdu do postele, ráno se vždycky nemůžu vykopat a lituju, že se teri nevzbudí sama :wink: tak krásnou dobrou noc...
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už to balím. Dobrou
6. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skoro po 24 hodinach ani fn.... takze opet jen "dobrou"?? :confused: :confused:
7. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kluci vyrazili s taťkou ven a prý mám do oběda čas pro sebe. He, dobrá hláška a tu rajskou uvaří kdo? :confused: :wink: :slight_smile:

Jinak jsme byli včera v kině na Líbáš jako bůh. Kdo neviděl, tak můžu doporučit. Fakt jsem se nasmála. Všichni jsme se smáli ještě v autě, když jsme vzpomínali na různý hlášky. Klidně bych na něj mohla jít zas znova. Babička (tchýně) hlídala a prý bylo všechno v pohodě. Sama měla radost, že kluci byli hodní. A já samozřejmě taky, třeba bude mít teď babička chuť hlídat častěji :wink:

Hezký svátek všem maminkám :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooj holky,

jdu Vás taky jenom pozdravit, nějak nestíháme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nebo spíše když je volno, tak se mi nějak nechce dřepět u PC, když máme ted doma novou hračku a telku :grinning:

Já ted budu mít snad už trochu volněji, vypráno a vyžehleno mám, ještě musím vytřít, ale snad během dneška taky zvládnu..Je to hrozný, člověk byl na něho zvyklej a ted je doma chaoz, všude bryndáky, pleny atd :grinning:

Jinak mám váhu minus 1 kilo a pas mám štíhlejší než kdy předtím v životě :grinning: , ale nedivím se, když mě malej vysává..Sežere mámu, pak tátu... :grinning: :grinning: Začali jsme mu říkat otesánek, páč jenom furt je přisátej na koze :grinning:
Budí se po 2-4hodinách a třeba i hodinu a někdy i déle :angry: vydrží sosat..Hlavně ráno mezi 2 a 4hodinou :sweat_smile: :zipper_mouth:
Ale jinak tahle je hodnej, když má plný bříško a suchou plenu, je to hodný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ven s ním půjdeme až tak od uterý, zítra jdeme na tuberkulozu, tak se mi ho zatím nechce tahat raději ven, jenom ho vezmu do zavinovačky a projdeme se okolo baráku tak 5 minut a jdeme zasejc domů.

Tak se mějte krásně, jdu zavolat do porodnice na to očkování a mam tak ještě půl hodiny než bude krmení dravé zvěře tak půjdu dožehlit ty pidi mini vecičky. Já zase nakouknu...Ahojte.
10. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deniska,tak ako vidim uz ste doma,musim ti povedat,ze v tie fotky z porodnice,ked som videla,tak som si pripomenula na svoj porod,lezala som na tej istej posteli ako Ty :slight_smile: Jarousek je krasny,je na manzela vsak?A s tou vahou este pojdes dole uvidis,ja mam tiez po porodoch malu vahu 53-54 kg,naposledy som mala taku ,ked som zmaturovala :grinning: Kojenie si uzivaj,lebo ja som tu moznost nemala a do teraz ma to mrzi :unamused:Televizor budes asi najblizsiu dobu iba utierat od prachu :grinning:,ale najkrajsi program je pozerat sa na spiace male dietatko
:slight_smile:
Melissa-taak Ti zavidim to kino,ja som v kine nebola,ani neviem kedy.ale ked to bude na DVD tak si to urcite pozriem,lebo mam rada taketo humorne filmy,ze nevies kedy sa prestat smiat.nas Matej ma teraz divne obdobie,je velmi citlivy,place za vsetko a je na mne pricucany ako kliest,chodime spolu vsade aj na WC.Asi zuby.Minule som bola na pedikure a bola som tam cca 1,5 hod aj s cestou a reval cely cas,muz bol z neho hotovy,takze do kina sa nedostaneme,iba ak by mu dali narkozu
10. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata,idem len pogratulovat deniske...tak koonecne si sa dockala a mas svoj poklad pri sebe,tak si uzivajte kazdu chvilku,prajeme vela zdravicka stasticka a hlavne vela lasky,lebo tej nieje nikdy dost.Nejak tu uz nechodim,takze o dost opozdene,ale predsa :wink:
11. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac je prenadherny ten tvoj chlapcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sladucky,ach kde su tie casy ked sme boli malinky my :frowning2: v dobrom zavidim to cerstve miminecko,je krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je ale dneska ošklivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: I cestu do školky jsme tentokrát absolvovali s autem.

Denis, malej je úžasnej :dizzy_face: Nedivím se, že ho máte místo telky. A s tím kojením se neboj, však až bude trošku větší, tak už se nebude s tím papáním tak loudat. Pak bude za 10-15 minut nakojeno.

Korki, Ty už jsi tu dlooouho nebyla. Kdepak se touláš? A u nás kino bylo taky po víc jak roce, a pro mě byl relax už jenom to, že jsem na chvilku byla pryč od těch mých dvou draků :wink:
11. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissa-netulala som sa,som stale v RCE,len chlapci boli chori a manzel je stale v praci a chodi stale pozdejsie domov,tak nestiham ist na net :unamused: ,Adam dnes po 2 tyzdnoch siel do skolky,chvala Bohu,lebo uz som toho mala akurat tak dost.U Mateja mame asi alergiu,sme objednany k Dr.Hingarovi a berieme Aerius,ma neustaly kasel a rymu.Koncom mesiaca ideme uz konecne na tyzden na SK :slight_smile: To,ze tu nemam nikoho je pre mna velmi zle,lebo praca mojho manzela uplne pohltila :frowning2:,ked pride po 2 dnoch domov,tak je unaveny a na 2 den ide znovu da prace.Tento mesiac ma 8 sluzieb a buduci az 9.Takze sa dievcata nehnevajte,ze pisem len obcas,ale inak sa k tomu nedostanem :wink:
11. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

tak jsu zase tady po delší době.

Co je kde u Vás nového?????? My byli dneska na první prohlídce u tý procházkový a zatím dobrý, doufejme že budeme s ní spokojení, ale co k ní takhle choděj holky a co jsem slyšela tak zatím prý spokojenost...A má pěknou ordinaci :sweat_smile: :wink:
A máme už 3300kg, je prý čilej, má se k světu, tak jsme zdraví..A na další kontrolu jdeme v 6týdnech a máme s sebou vzít moč, to jsu zvědavá jak to budu odchytávat :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás nového extra nic teda, furt se budíme v rozmezí 3-4hodin, furt sosáme mámu tak hodinu....Tak půl hodiny sosá, usne u toho, pak si krkne, poblije se :grinning: :grinning: a chce sosat znovu a takhle třeba 2x až 3x...
Akorát moje bradavky.......auuuuuuuuuuuuuuuu to se mi kroutí i prsty u nohou, když ho přiložím, jak jsou holky ted citlivý!!!!nemáte nějaký recept, co používat, nebo nějaký přípravek?

jo a pobavím Vás, v neděli u nás byla tchýně, udělala přepadovku, takže když jsem jí viděla na zahradě, držkovala jsem jak špaček než vešla do dvééééři, páč jsem zase poslouchala kecy o krknutí, udušení, at ho necháme prohlídnout, že má divný zorničky, furt pčiká, že je nastydlej, ježiš jak ho to bereš, musíš opatrně..No málem jsem jí poslala doprdele.....
A na závěr nám přinesla jogurty a cukr a říká mi, to je pro malého, ale myslela jsem jako pro mě, když jááá kojím, tak aby měl jako vyživy jo z toho...A ona ne: to je pro malýho, jogurty a bobiky klidně může.....Takže jak 2 kreténi jsme na sebe koukali a prej proč by to nemohl, ona taky kluky krmila takhle od 3 týdnu a vyrostli
:rolling_eyes: , klidně mu to dávej!!! Jo a cukr proto, protože se dává do sunaru :confounded: :confounded: :confounded:

Mě z ní jednou vymejou z tý megery, ta mi vždycky zvedne tlak ty jo.
13. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já věděla už dááávno, že co se týká jídla a malýho, bude v rodině boj..Páč u nás v rodině je vyhlášená věta: TY jsi taky jedla tehdy a tehdy knedlíky,omáčky a podívej.......Vyrostla jsi......Nedělej z toho vědu.....Takže já s tím bojem počítám co se týká malýho a krmení od babiček :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ale já je pošlu doprdele všechny si nemyslete :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Korki, my se nezlobíme, že píšeš jen občas. Já to chápu. Ale koukám, že to nemáš jednoduchý, když jsi na všechno takhle sama a do toho ještě kluci marodí :frowning2: Držím palce, aby se vám už nemoci vyhly. Teď s jarem už to snad bude lepší.

Deni, Tvoje tchýně je exot :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápu, že dřív se všechno dělalo jinak, ale proboha snad občas přečte nějaké noviny, nebo zaslechne v televizi nebo v rádiu, že knedlíky už se ve dvou měsících nedávají. Musím říct, že i kluků prababička je v tomhle směru informovanější.
13. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisska-dakujem za podporu :slight_smile:

Deniska-drzim Ti palce v boji s babickami, ja som to v tomto smere mala lahsie,boli totiz 700 kilometrov od nas daleko :grinning: ,tie bobiky ma fakt pobavili :grinning: Na tie bradavky co viem je dobre davat stale Bepanthen,ale to urcite robis a este kamaratky si po kojeni nastriekli trosku mleka a natreli si bradavky,nechali zaschnut a hotovo.Hovorili,ze je to lepsie ako masticky.Tak vyskusaj :wink:
13. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, vykasli se na vsechny a delej si vse podle sebe.
S tema bradavkama - ja pouzivala bepanthen a dobry.A jestli te boli jedna vic nez druha, tak by si mela prvni prikladat k te, ktera boli min.
14. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
tak mám vytřeno, uffff, trochu poklizeno, ted peru druhou pračku a čekám kdy se probudí drak zase na jídlo a půjdeme ven, ale asi brzo, páč se z postýlky ozývají známé zvuky. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak jsem ráda, že jsem stihla vytřít, všude je samý mléko vylitý, kapky, jak vždycky někam položím tu "krytku" na bradavky a včera se mi povedlo vylít odstříkané mléko na zem :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak tu byl flek jak svina přes půlku obývaku...Děsný, všude samý mléko, ulepená, poblitá jsem, malej taky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

S těma bradavkama, postup máme dobrej..všechno sedí, pěkně saje, i porodce mi říkali všechno je OK..ale on jak se přisaje a má asi hlad, je nenažranej tak asi jak s nima škube..A mažu i Bepantenem, nechávám i mléko zaschnout, občas chodím doma i bez podprdy aby se holky větraly :grinning: a nic.....Někdy to bolí více někdy méně....

A dneska večer jsem myslela že malýho prodám :grinning: Večer jsme kojili 2apůl hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!a neměl dost, já myslela že je po mě a že ho hodím někam do kouta :angry: Ale po 3ráno UŽ zabral a spal zase až do cca 7hodin, tak měl odpuštěno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ještě s tou mojí tchýní, já jí ještě řekla že jedeme s malým k Mudrovi ježiši a to bylo!!A to jedeš autem? A sama, a nebude lepčí když s tebou pojede jarda?? Začíná ze mě dělat debila neschopnýho... :rolling_eyes:
Já ti říkám, že jí mám dost, celou dobu se nezajímala a najednou bude dělat pinda chytrou a furt sem lést a já nevím co všechno, todle nedopadne dobře, pokud sem pořád poleze a bude mít nějaký kecy a prupovídky.

To já ho nakojila a z kojícího polštáře jsem ho přendala do zavinovačky a nechala ho chvíli ležet, páč jsem se musela vymanit z toho polštáře že... a ona pořád, musíš ho nechat odříhnout, Deniso nech ho odříhnout!!! ted se najedl, byla by ŠKODA aby se udusil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak jsem vypěknila a říkám, ježiš nechám ho, ale musím se snad zvednout ne?! Tak čuměla kráva.
No je to debil holky co vám budu povídat :grinning:

Musím jít, malej si zase žere ruce, má hlad a půjdeme ven
14. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu nebyla dloooouho, Lenidlo celý týden marodí, teda marodí pořád, ale celej tejden měla 39 horečky (k Dr. jsme šli s 39,8) NO a k teplotě jí nic nebylo a dneska začala kašlat, se z ní zblázním!
a DENIS, Tys mně teda pobavila. No Ty máš teda tchýni, no to je teda síla!
Hele a Ty nedáváš jogurty? Že teda Jára neměl jogurta hned na sále, no co by mu to udělalo, že jo........
Tak to se teda máš, holka.
16. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, nikde nikdo... :confused: Se drží bobřík mlčení, kdo vydrží dýl? :wink:
18. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám pocit, že se tu nedožijeme ani 200tý stránky,natož pokračování v další diskuzi...

jinak hlásím super víkend. byli jsme u tchánovců a večer jsme se s Tomem na 1,5 hod vypařili a šli sami na pouť...poprvé od porodu...to bylo supeeeeeer....:wink:

tenhle víkend bysme Jani mohli něco podniknout. Teri není doma a Tom bude stavět garáž,takže na nás nebude mít čas a já tu rozhodně nechci tvrdnout...šílím tu a malá taky, když nemá kolem sebe lidi a nejlíp děti :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jste si Jani užívali. I když já už jsem nějaká praštěná či co. Vždycky se hrozně těším až budu chvilku bez dětí a když jsem, tak okukuju cizí děti a je mi bez nich smutno :sweat_smile: Ale je pravda, že moc často bez nich nejsem :wink: :grinning:

Dobrá, něco na víkend naplánujeme. Honza pořád zatepluje a pak taky nenápadně naznačoval, že by chtěl jít na fotbal.
18. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem Jani praštěná stejně jako ty....sice to bylo super, být chvíli jen ve dvou,ale stejně jsem pořád po očku koukala na mobil, kolik je hodin, jestli nevolala babi atd :grinning: a taky když vidím jiný díťátka, tak bych chtěla mít ty svoje u sebe....jak by řekl Tom, věčně nespokojená ženská :grinning: :grinning: :grinning:

no, já mám nabídku na víkendový setkání s kamarády,co jsem už min. 2 roky neviděla, ale to zvládnu i s tím, že bysme se viděli i my... jen jestli bude hnusně, tak mi Tom říkal, že rozhodně nemíní trčet sám doma, tak to ještě kdyžtak doladíme :grinning:

tak a já se pro dnešek loučím, jdeme si pouštět film na DVD...konečně stáhl Tom nějaký kloudný přehrávač, ptž. včera to DVD zkoušel spustil přes půl hodiny a furt to nešlo ani na stolním PC ani na notasu...tak přeju pěknou dobrou noc-...

jooo Jani a ve ČT budu zase kočárkovat v Rci,tak ti to snad už vyjde... a samozřejmě se můžou přidat i ostatní,pokud to tu někdo čte a nepíše :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek