• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani, tentokrát na to kočárkování myslím :wink: Doufám, že bude dobrý počasí. Vojtovi už delší dobu slibuju Labe a kachničky, tak pokud proti tomu nic nemáš, tak bysme mohli k Labi.

Ten víkend ještě doladíme, když nebudeš mít čas tenhle, tak bude příští :wink:

Já taky jen sem tam nakukuju, žehlím. Sice mě to takhle večer neba, ale během dne s klukama to nejde.
18. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
jdu si postěžovat na souseda (ovšem nevím jestli to tady vůbec někdo čte :wink: ) Je to takový starší pán, je sám a je hrozně zvědavý. Jelikož naše pozemky zatím nedělí žádný plot, tak k nám krásně vidí a vše komentuje. Kdykoliv se sejdeme za barákem, tak spustí: paničko, copak tam sázíte?, co máte v tom řádku za vámi?, co to tam sbíráte? to už máte jahody?, co je to za sekačku? atd., atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt už z něj kvetu :angry: Zatím se snažím být slušná, ale asi to už dlouho nevydržím. Plot je v plánu, ale zatím ho nestíháme postavit. Taky se tam chystáme zasadit tuje, ale určitě nebudou tak veliký, aby k nám neviděl. Už jsem přemýšlela, že prozatím rozvěsím prostěradla :confused: , nebo nevím co. Vždyť si nemůžu dát v klidu za barákem ani kafe, aby k tomu neměl poznámku.
Tak jsem se vypovídala a jdu spát :wink: Zítra zas začne náročný den, Štěpán má supr náladičky. Nevím na co to svést :sweat_smile: jestli je to špičákama, nebo reakcí na Priorix a nebo prostě jen období. Dobrou...
19. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Meliska-tak ten pan sused byva asi dost casto sam a potrebuje sa asi s niekym porozpravat.Stari ludia su uz raz taki :confounded: Ale ak sa s nim nechces bavit,tak pri kazdej jeho aktivite predstieraj,ze musis niekam ist,ze mas surnu pracu,alebo sa tvar,ze nepocujes,daj si pri tej kavicke do usi volkmena a on casom pochopi,ze si ma hladat obet niekde inde.
Nas Metej je teraz velmi naviazany na mna.Teraz sme tu mali na 4 dni navstevu zo Slovenska a mali male 2 rocne dievcatko,no nemohla som ju ani pohladit,ani sa jej prihovorit,lebo maly ziarlivec bol hned nacucany na mne :slight_smile: V nedelu sme boli v ZOO Praha,pocasie nam vyslo a boli sme tam cca 5,5 hodin.Zazili sme pekny vikend,tatinka sme mali doma a teraz ho poriadne neuvidime do soboty :frowning2: ,len aby pocasie vydrzalo a mohli sme chodit vonku.
Stepanek moze mat kludne reakciu,lebo aj nas Mato bol po nej asi tyzden nekludny.
20. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
korki, já chápu že když je někdo sám, že si chce popovídat. Ale on zas tak sám není. Z druhé strany našeho pozemku má dceru s rodinou, takže jsou u něj dost často. Navíc kdyby si chtěl jen tak popovídat, tak je to taky něco jiného, ale on prostě vyzvídá. Např. dneska jsem sbírala kameny z trávníku a tak hned volal: paničko, copak tam sbíráte? vám tam rostou houby? Nebo Honza vylezl na střechu připevnit hromosvod a ještě než tam vylezl, jen vystrčil hlavu, tak už ho soused zmerčil a ptal se: vám nefunguje televize, to se divím. Ti kluci co to dělali vypadali že tomu rozumí. No, mohla bych opravdu denně vyprávět historky co my a soused :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

Jinak v zoologický je krásně. My tam jezdíme dost často a nejen do Prahy, ale i do Ústí, do Děčína, do Liberce a nebo do lesoparku do Chomutova. Vojtovi se to v zoo moc líbí.

Vy už asi taky brzo pojedete na Slovensko, viď? Pokud si dobře pamatuju, tak jsi psala, že koncem měsíce. Já vím, že se těšíte. A jak kluci zvládají cestu?
20. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Melisska-cestujeme iba v noci,lebo cesta trva 7 hodin,takze sa navecieriame,okupeme,do pyzamka,vecerne mliecko a cestujeme.Chlapci su zlati,hned zaspia a nepreberu sa ani,ked ich davame do postielok u babicky :slight_smile:
Nevies co je s Deniskou a ani Draky uz davno nepisala.No a ten sused to je ale tipek,mozes poslat namet do Bakalarov,to ziadny scenarista nevymysli :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

jani tak souseda pošli víš kam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ten by mě taky vytáčel :sweat_smile:

Jinak koki já bojuju s kojením, takže na pc není čas, jsem ráda, že zkouknu v rychlosti mejly.....

jdu kojit drak se dožaduje, tak zase achoooj a někdy se vokážu.

jinak já kočárkovat nemůžu, jak jsem psala janě, nemám autiko, tož já určitě ne. tak achoj.
21. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni,jestli jde o auto,tak mi vas nalozime....to neni problem. my mame jen skladny golfky a ten tvuj kocar se do combika snad vejde,ne?
kdyztak se ozvi...
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
korki, to jsou kluci šikulové, že takhle zvládnou cestu. Já bych ráda během dovolené jela na Moravu, ale mám z cesty docela strach. Škoda, že nemůžeme do hotelu nebo do chatky přijet v noci.

Koukám, že Denis se ozvala a co je s Draky? Zaslechla jsem něco o tom, že občas čte, ale moc nepíše :wink: To ale hádám, že nebude jediná :wink: :slight_smile:

Denis, všimla jsem si, že máš nové fotky. Malej je kouzelnej :dizzy_face: Ovšem nejvíc se mi líbí fotka, jak si tam "žere" ručičku :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak s Janou a Jaňulkou plánujeme sčuchnutí chvilku i během víkendu. Má někdo chuť se přidat?
21. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Achoj achoj pážata....

Dneska jsme měli štěstí, šli jsme s malým ven když se začalo zatahovat, a po cca 15minutách jsem se raději vrátila k baráku, a když jsme stáli u dveří baráku, tak slušnej slejvák teda!Ještě že mě napadlo to otočit a jet domů, jinak bychom pěkně zmokli, dobrej blázinec byl venku co????

Ted spí, tak čekám kdy se probudí, dáme nabaštit a až přijede Jarda, chci se jet kuknout do Rce a projít se, když jsme nebyli odpo venku.

Jinak Jani, když má hlad, tak si vždycky ruce narve do pusy a žere si ruce a strašně u toho mlaská :grinning: :grinning: akorát mu nic neteče, tak je mi ho vždycky líto chudinky :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj ahoj!
Jany, tak co, měly jste sraza???
Deni, Jarďoušek je supráckej!
23. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, jj, měly jsme Galino spicha a bylo to supeeeeeer :slight_smile:

ufff, tak jsem zvládla vyžehlit tu hnusnou hromadu hadrů. Aspoň 14 dní nechci žehličku vidět....

fotky jsou fakt pěkný Deni...a doufám,že je vše jak má být a tchýně už nezlobí :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Melissková Jani.
vše nej a nej k svátku!!!

Jani a Jaňulko,
krásný svátek, pohodu a klídek!!! Melissko, Tobě taky!!!
Míša posílá Jaňulce hubana...

Jani,
já to neriskovala, byli jsme ve městě dopoledne, tak jsem Lenču nechtěla tahat 2x. Uvidíme v pondělí, když bude zdravá...........
Hele, vlastně 30.5. je tu velký dětský den v parku :confused:
24. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
GAli díky za přání. Jaňule hubana předám,až se probudí....a co bude v pondělí?????? tedy kromě plavání :confused: :wink: a tam stejně s Léňou nechodíš....

na dětský den jsme ještě malý, si myslím...co by tam tak mohla, prd.... ale děsně jí teď začalo bavit kutálení míče :slight_smile:
a Teri ten víkend nebude vůbec doma...u nás je dětský den pro změnu v neděli....ale tam nejdu určitě :wink:
24. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Denisko: tak jsem se konečně dostala k PC, abych se podívala na toho tvého chlapečka...je opravdu úžasný :slight_smile: Mooooooooooooc gratuluji :slight_smile: Jaroušek se krásné miminko a ty jsi statečná maminka. :slight_smile: :slight_smile: Tak hodně baštěte,ať je z něj zachvilku velký kluk :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jen jdu popřát všem Janičkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ale truhlík....Meliss, taky přejeme všici jen to nej a nej k dnešnímu svátku :slight_smile:

Ivet, díky :wink:
24. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
JANI
v pondělí bude to, že zjistím, jestli je Lenidlo zdravá nebo ne :slight_smile: Do tý doby jsem jí na dlouhý cesty tahat nechtěla. Myslím, že bude v poho, ale radši-
Zároveň nejdeme plavat, ani zítra ani ve čtvrtek :slight_smile:
Tak to Míša na dětský den jde, na kukandu alespoň. Ale bez Teri, to je jasný, že co byste tam dělali.......
24. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za přáníčka. Taky Jani přeju Tobě i Jaňulce vše nej.
24. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky,

a já blbec včera přemýšlela jakou Janu znám a nikdo mě nenapadl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Janičkám taky přejeme všechno nejlepčíííí.

No my jdeme uspávat a pak na zahradu dokud není pažák, tak zasejc někdy ahoooooj.

Jinak tchýně je na pěst...mám další radu...když se prej malej budí po 2-3hodinách tak mám slabý mlíko a mám mu dávat vývar z rýže nebo z vloček... :confounded: :confused: :pensive: :angry:

Já jí něčím fláknu a bude klid ne? :angry: :angry: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malej spí venku, tak jsem poklidila, uvařila si papů a půjdu ještě vyžehlit, aspon něco co ještě stihnu než bude krmení divé zvěře zase... :grinning:

Jinak Meliss kojení už super, bradavky nebolej-už si holky asi zvykly, takže ted už fakt pohoda, měly jste pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Vám ještě musím napísat, že jsem byla včera u našich a nechala jsem malýho cca 5minut bez dozoru s mojí mámou.....A ta se mi pak chlubila, že mu dala několikrát cucnout melounu!!!!!!! prej když JENOM kojím a je vedro a nechci mu dát čaj, že prej musí mít taky žízen,že to mléko není na žízen. Jsem myslela že jí taky jednu fláknu :rolling_eyes: a ještě ted se mi zlostí zastavuje mléko :rolling_eyes: :grinning:

je prostě vidět že generace těch našich mamin jsou uplně mimo mísu a mámě jsem oznámila, že malýho měla naposledy bez dozoru a že než bude větší, tak ho sem prostě dávat nebudu.
Tak mi nakonec řekla, že jsme na dítě staří už, že prej všechno moc řešíme..Mě prej dala dudlíka s medem, udělala ten odvar z vloček... a spala jsem, já prej malýmu nechci nic dát, takže holt to moc řeším ve 3 týdnech a je to...

Joooo, bude to boj s oběma babkama co se týká malýho a stravy..Já to poudala už před rokem :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky - tak po delsi dobe vas vsechny zdravim.
A janickam dodatecne vse nej

Konecne mam dnes za sebou treti UTZ a porad nevime, co cekame.

Deni starosti s babinama nezavidim - ja se tomu uplne vyhla - manzel rodice nema a moje mama me uplne vypustila ze zivota - takze malou naposledy videla kdyz ji bylo pul roku.A do ty doby ji videla snad 3x
Takze vse sem si delala jak sem chtela.

Jdu neco delat - asi dat chrupat ditko a pustim se do zehleni na druhy ditko - zase ty malinky vecicky - neeeeeeeeerada je zehlim.
25. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska bylo venku tak krásně. Možná až moc :wink: :grinning: Klukům jsem napustila bazének a koupali se. Jenže oni tam moc dlouho nevydrží. To dýl tu vodu napouštím než se koupou. Taky ochutnávali první jahůdky ze zahrádky, na třešních jsme byli u babičky, prostě skoro celý den venku. Pak nechápu, kdo nám doma udělal takový bordel, když jsme tu vlastně téměř vůbec nebyli :sweat_smile: :grinning: A zajímavý je, že z takového dne jsem víc stahaná já, jak oni dva. Ten prťous řádil v postýlce ještě půl hodiny po večerce.

Zítra dopol. se chystám s kamarádkou na brusle na kanál. Ona jezdí pravidelně, já vůbec. Doufám, že přežiju.

Deni, co k těm babičkám říct :sweat_smile: Je pravda, že dřív se všechno dělalo jinak, taky jsem slyšela o vývaru z vloček a rýže (fuj tajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale musí přece respektovat Tebe. Kojení po 2-3 hodinách se mi zdá super. Já kojila první 3 měsíce každou hodinu a dalo se to vydržet. Navíc ať se zamyslí jak často ony jedí. Důležitý je, že Jardik prospívá a že už je pro vás oba kojení pohoda :wink: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej, týýý jo, už třetí utz? Nepřipisuješ si ty týdny těhoteství? A mimčo se vám nechce ukázat? Tak nakonec to bude překvápko, nebo ještě půjdeš na nějaký ultrazvuk? Mě žehlení těch pidi věciček bavilo, s těmi většími už je to horší.

Balím to, dneska jsem si slíbila, že půjdu včas spát. Tak dobrou
25. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No prý půjdu na dalsi UTZ,ale nevim.To mi rikala pokazdy.
Me zase baví víc ty větsi - ty malinky se mi porad krouti a pak jsou vyzehleny blbe.pred chvilkou jsme s malou vstavali, tak jdu neco delat.Mame tu desnej bordel - nesnasim uklid.Je to jak nekonecna hudba.
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak nejdřív... přejeme všechno nej a nej a nej Mišulkovi k prvnímu roku. Hlavně ať je pořád usměvavej, zdravej a veselej a rodiče ho nezlobí :grinning:

Deni, tak to budeš muset asi ten rok přetrpět, když jsou babi takový expertky a bojovat za svý... Já to dělám taky do dnes a i když říkaj, že by to už mohla, tak já říkám, že to nechci a hotovo..Jen doufám, že mi takový nebudeme, až budem babičkama samy :grinning: :grinning:

Andrej, tedy, to to letí, už 33. týden. Nějak jsem ztratila přehled, když jsi tu tak dlouho nebyla.. tak to vypadá, že budete mít až do porodu překvápko,co se vám vůbec narodí, viď? a co byste rádi?? :wink:

Meliss, tak ten bazének závidím:slight_smile: Jen kdyby ti lumpíci tam aspoň chvíli vydrželi,viď? My byly včera u sousedky v pidibazénu a malá řvala jak tur,nevím proč... tak to spravila až doma svačina.. no,snad to nebude takhle pořád.
Jinak včera na plávání to bylo naprosto super. Nejlepší lekce zatím.. Naše učitelka tam nebyla a ta náhradní s námi dělala věci, co jsme ještě nedělali a fakt dobrý... Malou hodila po hlavě do vody,jako na šipku, až jsem se ulekla, kde vůbec je, ale byla spokojená. Moc se mi to líbilo,tak snad i ve ČT to bude taky tak...:wink:

Joooo, a taky můžem někdy vyrazit na brusle.... Stačí napsat kdy a my tam dorazíme. Už to máme vyzkoušený :wink: Tedy, budeš mít sebou i Štěpánka??? Jinak držím palečky, ať ti to dobře jede a nemáš žádný karambol :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani leti to hrozne - taky sem se konecne dokopala k prani a zehleni vecicek.Mam hotovou - vyzehlenou jednu varku ze 3.
My by jsme radi klucinu,ale je nam to jedno - hlavne at je prcek zdravej.Horsi to bude se simcou, ta chce domu jenom brachu a segru pry nebrat.

Take prejeme Miskovy vse nej nej a hlavne hodny rodice :wink:
Jinak k bazenku - vcera sme si se simcou vlezli do velkyho - uz mel 22stupnu, takze parada - a ten drak zase naopak nechtel ven.Byla by tam porad - tak mozna dnes pujdem znovu :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky,

teda dneska byl hnus co venku? Ted jsme doma a jsem ráda že jsem ráda, fuj bylo vedro, jsme byli na nožkách na sonu na kyčlích, pak jsme trajdali po městě a přijeli jsme oba dva domů spařený, fuj..Ale už se to kazí, už je černo, fouká vítr, tak jsem zvědavá co k nám příjde.
Snad ne to, co včera ukazovali v tom Španělsku, jak padali ty velký kroupy a všechno to pomlátilo :sweat_smile:

Jinak Meliss kojení je už pohodááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , dokonce jsem se ho naučila už kojit i na ruce a ne jenom vleže, takže můžu vyrazit ven na dýl než na hodinu a můžu kojovat pěkně venku,nebo kdekoliv. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedeme o víkendu do Prahy, Jarda jde příští pátek na tu svatbu za svědka, tak jedeme koupit oblek, tak jsem zvědavá jak to bude probíhat :sweat_smile:

A Míša už má rok????? To néééni možný přece :fearful: , ale pokud tomu tak je-jsem nekoukala do pasu, tak taky přejeme všechno nééééjlepčí , hodně zdravíčka a hlavně ty rodiče no at má hodný :grinning:

A bazén závidím ty joooo, já chci takýýýý. Jinak včera psala tchyně večer zda jsme doma, že by přijela, tak jsme raději nereagovali na sms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A jinak Andrej, tyjofka ty budeš za chvíli rodit co???? Je fakt děsný jak to letí proboha, vždyt je to taky nedávno co jsi tam měla začáteční týdny... :confused:
26. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
taťka připravuje koupání, takže mám chviličku než začnou vyskakovat z vany.

Nejdřív gratuluju Míšovi k prvním opravdovým narozeninám. Ať je pořád šťastné a spokojené děťátko. Doufám, že nám pak Gali ukáže nějaké fotečky z oslavy :wink:

Andrej, tak to ti jde to prádlo hezky od ruky, když už máš třetinu hotovou. A jsem teda zvědavá, jestli ven vykoukne chlapeček nebo holčička.

Denis, vám držím palce na první opravdový výlet a kojení v terénu. Určitě to dobře zvládnete. Na svatbu bych taky šla, zítra nás čeká pravý opak svatby :cry: Už aby to bylo za námi.

Jinak Jani na bruslích jsem dopadla. Jako fakt dopadla. Po druhém kole už jsem měla pocit, že mi to docela jde, začala jsem se kochat krajinou a veslařema a najednou žuch... a byla jsem na zemi :grinning: Naštěstí jsem nepadala do zadu, ale na ruce. Ale nic to nebylo, nejsem ani sedřená, jen jsem si narazila špek na stehně. Škoda, že jsem si ho neurazila úplně :wink: :grinning:
26. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj angie - sem vas vcera celou rodinku videla ve meste - prochazeli jste kolem me u KB, ale nez jsem stihla bafnout zmrzky, tak jste byli fuc.Ste normalne bezeli - videla jsem vas jak jdete dolu na dlouhou a za chvili jste sli zase zpatky nahoru smerem ke sklipku, tak sem na vas z parkoviste mavala, ze bych prebehla a ze by jsme se konecne seznamili, ale ty jsi zahledena do manzi a nekoukas.Ale sluselo vam to spolu.A malej je uz pekne velkej - tedy dle toho, co jsem na dalku videla.

Melis taky jsem zvedava, co na ten svet vykoukne - kazdopadne netusime, co dame za jmena a uz si mam jit sepsat porodopis - tak bude sranda.

A vcera bylo opravdu desne - sileny dusno - tak sme znova hopli na chvilku do bazenu a pak hura dom, protoze se zvednul vitr.

Deni tak to je super, ze takhle to kojeni zvladate.Ja kojila pak i v restauraci - vsici na me koukali jak na magora a ja jim na to rikala, ze oni preci taky ji na verejnosti, tak nenecham dite hladovet.
Dokud byla malinka, tak to bylo super - jak byla vetsi, tak byla hrozne zvedava, takze se nekde neco sustlo a hned se slecna s kozou v puse otacela, kde se ce deje.To uz bylo desny. :wink:

Jinak holky prvni tehu bylo super - to jsem i spala, ted jsu spat treba v 23hod a od jedny do 6 sem vzhuru a porad se jenom prevaluju - teda otoceni mi trva tak 10min, tak to aspon utika. :grinning:

Zeptam se zkusenych mamin, co maji 2mimi - byl druhy porod pro vas lepsi, nez prvni?nebo horsi?
Ja ten prvni mela naprosto super, tak jen na co se mam asi tak pripravit.

Jinak prdolo ma 1741g a 33cm a doktorka nam dle tohodle posunula termin porodu az na 3.8, takze ted mam rozmezi od 9.7 do 3.8 - sem zvedava, kdy se teda narodi.
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tetky koníkovky,
kde se všechny touláte? Venku počasí nic moc :confounded:

Andrej, já jsem měla oba porody dost podobné. A protože první byl docela super, tak jsem se bála jestli jsem si to dobré nevybrala a nečeká mě nějaký děs. Naštěstí nečekal. U obou porodu mi začala plodová voda pomalu odtékat, takže jsem musela nastoupit do porodnice. Poprvé se porod rozjel sám, kontrakce hned po 2 minutách a za dvě a půl hodiny byl Vojta venku. Podruhé se bohužel porod sám nerozjel, takže jsem dostala tabletu na vyvolání porodu. Ale byl to pak fičák. Trval taky lehce přes dvě hodinky a málem jsem Štěpána porodila na záchodě. Na sál jsem sotva dolezla. Dr. přiběhla stejně s manželem a v podstatě jen Štěpána chytila. Jo, v tom to vlastně bylo jiné. Poprvé jsem tlačila skoro půl hodiny a bez pomocí sester, byl ho ven nedostala. Taky se vykrmil na krásný 4457gr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím palce, aby se ti to spaní zlepšilo.

Jinak jsem nějaká porouchaná. V pátek večer mě začalo bolet rameno, ale nic hroznýho. V noci jsem se skoro nemohla otočit a hnout bolestí. A sobota byla hrozná. Nemohla jsem vůbec fungovat. O děti se staral Honza a já si tu pravou ruku jen nosila. Pak mi mamka dala nějaký "nevímco" vypít a bylo to lepší. Dneska už jsem fungovala skoro normálně, ale ruku na hlavu nedám ani náhodou. Nejspíš je to od páteře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že to přejde samo, protože k doktorovi se mi fakt nechce.
31. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek