• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Zdravim,fakt Andrej???Este ze som nakukla-malemu sa nechce spat bojovali sme tak cakam tak ze nakuknem po dlhej dobe zas-lebo vcera na mna mavala nejaka blondyna a som myslela ci to neni Jana tak ze pozriem ale teba Andrej som nevidela :grinning: vy ste stale v Litaku tak daj vediet niekedy a keby som nic nemala tak mozme dat spicha aspon na kratku prechadzku...no neviem kde sme utekali ani a pesky vcera???Vcera sme boli zas na vylete no hej maly uz vlastne nieje maly ale velky chlap az mi je taaak luto a nahovaram sestru nech uz popracuju na miminecku-budu mat teraz svadbu v sobotu tak by uz mohli zacat...take cerstve miminko ach jeeej chcela by som na pobavenie,ale vlastne este asi nie,mam dost prace s tym mojim huncutikom :wink:
No pozeram na tt a ty to mas tiez uz za par,ani nedocitavam tak neviem co je nove,neni cas a vy si tu uz aj tak pisete len medzi sebou co sa poznate tak je to jedno,ak by si tu niekedy sla a nevedela andrej co s volnym casom tak daj vediet ale asi radsej ip i ked ja tu uz vobec nejak nechodim len ked si cem vecer nieco precitat ohladom vyzivy deti a co varit,no ja som vonku vzdy s malym tak sa mozme prejst.
1. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se nám konečně udělalo pěkně co???? Ráno jsme vypli topení, zapli jsme ho aspon v obýváku, páč tu byla děsná klendra, Jardik spal v čepici a rukavicích :grinning: a dneska je tu už na chcípnutí tak jsme ho ráno vypli..Snad bude teplo a už to neklesne na sníh na horách :angry: :angry: :angry:

Ted jsme po kojo a spíme venku v kočáru, tak snad bude spát aspon 5hodin :grinning:

Jinak přes večer se budí už po 4hodinách, což je dobrý, přes den furt těch 2-3hodiny...Akorát že jak jsem naprogramovaná večer vstávat po 2hodinách, tak malej spí a já čumím do stropu nebo chodím po baráku a čekám kdy se vzbudí.. :grinning: :grinning:

Jinak Meliss já na tu svatbu nakonec nepůjdu, jde Jarda sám, mají to v pátek ve 12,30 a já nemám hlídání pro malýho a na večerní párty se mi nějak nechce, vzhledem k tomu, kolik hodin spím denně, docela i pořád dost krvácím :rolling_eyes:, tak jsem ráda že jsem doma v klidu-zatím :grinning: Nějak velkou společnost ted moc nevyhledávám, ale ono to určitě příjde :grinning:

Co ruka, už je to lepčí? Mě zase chytl zub a je zajímavý, že zrovna ten mrtvej :grinning: bez nervů, tak zítra až půjdeme od Vostrýho s malým, tak pokud to výjde časově, se stavím u zubáka, at mi na něho koukne, co se v tý hubě vlastně děje.

A už jsme velcí, máme 3 860kilo!!!! a 53cm a už má měsíc, neuvěřitelný jak to letí, vždyt si ještě živě pamatuju jak jsem byla v porodce..Hrozný..Se nenaděju a půjdu do práce :confused:

Jo hele holky, ještě dotaz, jak dlouho jste krvácely v šestinedělí? Mě příjde, že už by to mohlo skončit ne???A ono furt nic, někdy to mám málo, někdy více, ale furt ne a ne to konečně odtáhnout :cry:
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: Na den dětí tu někdo byl naposledy? Ach jo, diskuze se nějak vytratila.. :frowning2:

DENI zkoukla jsem fotky, super! Jára roste jak z mlíčka a kojení po 4h, to jsi na tom dooost dobře! :wink:
7. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Je to tu vazne mrtvy.
Co se deje?

Jinak deni - ja to mela cely sestinedeli.a pak kazdych 14dni
A fotky jsou vazne pekny - je to uz velikej chlapak. :wink:
7. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jednoduchy, kazda nakoukne a nic nepise...to pak neni divu,ze neni zadna diskuze.... Draky, ty se nemas co divit, kdyz jsi tu mesic nebyla :wink: asi....:slight_smile:

Jinak chceme poprat Ivetce vse nej a nej a nej k dnesnimu svatku....
7. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo, Jani, když oni jsou důležitější a zábavnější věci než sedět u PC :slight_smile: Znáš to.
Viděla jsem teď několikrát Teri a doufám, že zítra uvidím i Vás s Jaňulkou

IVET
vše nej a a nej k svátku! Hodně radosti a klídku!
7. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to chápu, že jsou důležitější věci, ale pak se nemůže nikdo divit, že to tu zkomírá..... sama se sebou si psát není zrovna žůžo....

a kdy jsi jako viděla Teri? v Rci na tom dětským dnu maximálně... no my zítra na plavčo jedeme, pokud nás nenechá auto ve štychu, jako ve čtvrtek nebo se neobjeví jiný zádrhel...
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
viděla jsem jí v Roudnici na dětským dnu a ve Vědomicích na dětským dnu :slight_smile:
My taky zítra plavat jdeme, doufám!! Už se táááákhle těším!
Já se nedivím, jen konstatuju :slight_smile: My máme rozbitou televizi, tak tu teď sem, páč koukáme na pidinu a já na ní nevidím ani s brýlema :grinning:
7. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ivet, vše nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdraví a spoustu radostí s Kristýnkou.
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

snad si to tady ještě někdo přečte než nám to tady zamknou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme přijeli akorát od doktora, tak malej dochrňuje v kočáru venku, tak mám ještě chvilku času..

Byli jsme na KO, ledvina a moč je v pořádku, další kontrola v říjnu, tak snad bude ledvina v pořádku a už tam nebudeme muset, jinak jsme v nemocnici potkali Galinu, ale museli jsme běžet páč i tak jsme šli pozdě, páč jsme jaksi zaspali :grinning: Jsem si schválně nedávala budíka, páč jsem věděla že malej se probudí na kojo tak vstanu včas a on zrovna jak na potvoru spal o hodinu a půl déle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já jdu v pátek na gyndu s tím krvácením, prej mě raději prohlédne, kdyby něco, páč krvácím furt stejně a dost tak raději at mě zkookne, páč už mě fááákt nebaví chodit s vložkama 6neděl :unamused: :angry: :confounded: Jako nic mi není, nebolí, unavená nejsem, takže to bude OK, někomu to holt trvá déle že :pensive:

Jinak jsem bez zubu, museli mi ho trhat minulej týden, tak jsem si celkem ten týden užívala minulý, tak mi bude zubařka dělat můstek, takže aspon vím, kam s porodným :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A co vy pážata?? co se děje kde, co nového? Andrej, tyjo ty za chvíli budeš koukám už rodit co????? :confused: :confused:

Ha začíná pršet, jdu uklidit prdolu, tak zatím pááááááááááááááááááááááááááá.
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENI
no, to jsme se fakt viděly v letu, ale stejně jsem Jardíka zahlídla :slight_smile:
No já nevím, já krvácela 8 týdnů, pak týden nic a pak zas, celkem 11 týdnů.
A teď bych se tam taky mohla objednat, od května to mám prakticky pořád :frowning2:
10. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já tedy taky napíšu, abyste neřekly :wink: :grinning: :grinning:

no to já přes Vetlou jezdím často a Deni jsem neviděla ani jednou a že se tedy rozhlížím :wink: a vy jste měli nějaký trápení s ledvinou? Vždyť jsi v porodce říkala, že sono dopadlo dobře....

já krvácela přesně 6 neděl...a to střídavě oblačno, hodně, pak málo, pak špinění a zase hodně....pak byl klid půl roku a od ledna nanovo, až jsem vysadila prášky a byl klid :grinning:

jinak u nás celkem vše při starým. Konečně po 2,5 měsících se Janí prodral na svět druhý zoubek,tak už není jednozubka, i když tak pořád vypadá. Přes den je to s ní už dobrý, ale záleží jaký má dny...Někdy si dovede hrát sama, někdy jen kňůčí a leze po mě... Spí už jen 2x denně asi 45 min, někdy 1,5 hod a to je co říct....

joooo a dnes si dala k obědu polystyren..:grinning: jsem otírala sezení za barákem a v nestřeženém okamžiku si kus utrhla a hned nacpala do pusy a náramně si pocucala, než jsem jí to vydolovala ven:slight_smile: a hrozně rádá hází písek z venku domů...:wink:

na víkend přijedou tchánovci a budem slavit narozky, tak snad klapne počasí, ptž. taky musíme využít prac. sílu :grinning:

a zároveň se chystáme s Tomem do LTM do kina v sobotu na Andělé a démoni. Jsem dostala knížku k vánocům a furt jsem si jí šetřila a pak jí před 14 dny zhltla za 4 dny, tak jsem moc zvědavá na film.... No hlavně, že se dostanem někam samy bez dětí :wink:
10. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás ani není nic nového. Ale kolegyně v práci vždycky říkala: "naštěstí nic nového" a něco na tom bude :wink:

Deni, všimla jsem si nových fotek. Jardík je kouzelnej :dizzy_face: A zubaře nezávidím :confounded:

Jani, u nás se polystyren jí dost často. Nechápu co mu na tom tak chutná. Vždycky děsně řve, když mu ho z té papulky vyndavám. No jo, to je tak, když si děti hrajou na stavbě :wink:

Kino závidím. Teda jako v dobrém, víš. Taky bych šla. A co to je knížka? Bejvávala jsem knihomol, ale to bylo kdysi.... tuším že ještě děti jsme neměli :wink:
10. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem říkala Tomovi, že bude muset ten kousek co nejdřív dobetonovat,abych neměla doma pískoviště a jemu nechyběl polystyren :grinning:

Tak Janí pojeď s náma :wink: jak jsi psala, není to na dlouho a Honza kluky pohlídá :slight_smile:

Já byla taky knihomol. Jen jsem četla a četla a nevnímala pak svět kolem sebe...to mám po našich, oba čtou jak o život pořád :slight_smile: za to ségra se nějak nevyvedla :sweat_smile: jestli přečetla 4 knížky, tak je to moc :slight_smile:

No je to od Dana Browna. Jestli znáš Šifru mistra Leonarda...taky to bylo zfilmovaný... tohle je něco obdobnýho. Přes 520 stran jsem zhltla fakt za 4 dny... ti pošlu odkaz aspoň pro představu..
http://www.mkz-ltm.cz/index.php?dokument=756
knížka je super, ale ty bývají vždy lepší než filmy..ale já mám zase slabost pro Hankse, takže to vidět chci :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Vim ze to sem nepatri, tak se na me nezlobte - ale zeptam se - jake krmivo kupujete pro sve psy?
Mame s manzou firmu a me napadlo, protoze mame 3psy zacit prodavat i krmivo.Ale znate to - zacatky jsou tezky, takze se chci dostat na nejaky super ceny, tak aby byly pro vsechny ostatni - zakazniky - zajimavy.Tak jste me napadly vy, co davate normalne za krmeni a hlavne za jakou cenu nakupujete - jestli by jsme nebyli treba levnejsi.

Jeste jednou se omlouvam, jestli sem tim nekoho nastvala.
11. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju za přání k svátku :dizzy_face: omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale Kristýnka marodila, od ní to chytil M. a já nakonec. Do toho se mi vrátily migrény, který jsem měla naposledy před 2 roky :rolling_eyes: myslela jsem, že už budu mít klid a ono tohle. Takže u nás je nálada pod bodem mrazu. M. jel dneska na kongres, vrátí se až v sobotu, takže tady válčíme samy. Nejradši bych malou nacpala rohypnolem a šla si taky lehnout :grinning: ale protože to nehrozí, tak musím fungovat a je mi bídně.
11. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojte,

no Jani, my jsme se viděly s Gali v nemocnici letmo a ve vesnici mě moc nepotkáš...To jedině cestou do Kyškovic :grinning: ..
Budto je kočár na zahradě, páč jsem líná chodit :grinning: , nebo jdu k našim a nebo jedu do Rce, když to výjde Jardovi nebo mi naši půjčí autiko..Ve vesnici fakt nechodím, vždyt tu není kde :confused:

Jinak Jani oni mi "zapoměli" říct, že něco s ledvinou prcek má víš...přišel nám dopis, když jsme přišli z porodnice domů, že se máme dostavit na nefrologii, vzali nám moč, dělali zasejc sono a má zvětšenou nějakou pánvičku na ledvině..Ale ted podle výsledků je to prý v normě, moč taky v pohodě, tak snad to bude OK a v říjnu tam půjdeme naposledy.

Jináč jsme byli na šestinedlní prohlídce a už má 4 470g, už je to macek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já zase jdu, za chvíli se probudí, tak se jdu převlíknout pomalu a připravit, páč až se nabaští, tak se chystám procházkou k našim..Tak se mějte hezky a zasejc někdy ahoooj.

Jinak Ivet, hlavu nezávidím, teda ty migrény myslím :grinning: , já na to trpěla hodně, zatím je klid, tak doufám že klid bude i nadále, páč to není nif mof.... :confounded: :confounded: :unamused: Tak snad už máš klid.
13. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andrej, omlouvat se určitě nemusíš, že jsi sem dala takový dotaz. Není důvod. Náš Bian tuším dostává Agil, ale jistá si nejsem, o jeho krmení se stará Honza. Ceny omrkni na internetu :wink:

Ivet, držím palce, aby se už u vás nemarodilo. Migrény bohužel taky důvěrně znám. Mně pomáhá si vzít hned na začátku prášek, ale jak to nevychytám okamžitě, tak pak už nezabere nic. Je mi zle od žaludku, nesnesu světlo, zvuk, prostě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, Šifru jsem viděla i četla a máš pravdu, knížky jsou vždycky lepší než film. Pamatuju si jak jsem byla jako malá (nebo možná už mladá :wink: ) zklamaná z filmu Bez dcerky neodejdu. V knížce to bylo popisovaný nesrovnatelně horší než jak to nakonec natočili.

Deni, gratuluju ke krásné váze. Tak přesně takhle velké dítě jsem rodila :wink: :grinning: Vojta měl 4470g a 54 cm. Ale tu jeho váhu jsem si bezprostředně po porodu nedokázala zapamatovat. Opakovali mi jí tam všichni na sále asi 5x. Jo a koukala jsem na nové fotky Jardíka, je to fešák :dizzy_face: Doufám, že nám ho někdy ukážeš live :wink:

No nic, jdu žehlit. Televize mě nebaví, Honza ještě dělá venku a u počítače nechci strávit celý večer. Jdu dělat něco užitečného.
14. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je síla...jsme už 15 dní na jedné stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:

Andrej, psa nemám a nechci,takže s granulema neporadím...

Ivet, tak doufám, že když už teď je konečně zase teploučko, tak budete brzy všici fit..

No, já jezdím ráno s kočárem akorát na konec ulice a zase zpět. Odpo vyjímečně do tý starší lokality, kde se staví a někdy, když je sucho, tak na pole.... jsem koukala, že vám tam naproti staví barák,tak to si taky pěkně užíváte stavebního ruchu,co?

Nám taky řekli, že má malá asi zmenšenou 1 ledvinu,ale pak na UTZ bylo vše ok a moč taky, tak už nás z evidence naštěstí vyřadili...tak snad to bude u vás obdobný :wink:

Jinak tu na víkend byli tchánovci. Trochu jsme slavili, já dostala kráááásnou venkovní kytku,tak snad nechcípne a pomlaskávali jsme si nad dortem. Objevila jsem bílý víno, co mi chutná a že jsem víno nikdy nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večer jsme pak vyrazili s Tomem do toho kina.... no já byla táááááááááááák otrávená...

Pokud jste někdo četl tu knížku,tak do kina snad ani nechoďte... úplně něco jinýho než knížka...pochopila bych, kdyby něco vypustlili, ptž. by to byl pěkně dlouhý film, ale oni to tam postavili úplně na hlavu.. nějaký postavy vypustili, důležitý info nebyli ani zmíněný no prostě síla... už mám ponaučení..nejdřív film, pak knížku,ne obráceně!!!!

Jo a Janí, mám tu šílenou hromadu na žehlení, pokud budeš mít chuť třeba zítra :wink: vůbec se mi do toho nechce a to už pěkně třídím, co vůbec žehlit budu a co dávám rovnou do skříně...

a dnes jsme odpo byli ještě v bazéně.no mám pocit, že zítra budu chválit, jak je voda teplá ve srovnání s normálním provozem. Fakt na kurzech je výrazně teplejší...Tak snad se dnes Janí zvykla a zítra konečně nebude klepat "zubama" :grinning: :grinning:

jdu brzy do hajan, dnes malá vstávala v 5,30 a to není při neděli nic pro mě :frowning2:
14. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mysllela, že to už bude konečně na další stránce a zase prdlajs :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, já jsem to napsala jinak než jsem to myslela :sweat_smile: Totiž ne že by mě žehlení bavilo, ale měla jsem pocit, že dělám alespoň něco užitečného. I když teď už zas chvilku neberu žehlení jako nutný zlo, ale tak trošku jako odreagování. Většinou je to tak, že Honza si vezme kluky, jdou na ryby nebo si dají svojí chlapskou chvilku :wink: a já se zavřu nahoře, pustím si hodně nahlas nějaký pěkný písničky a žehlím. A ono mi to docela uteče :slight_smile:

Dneska jsem byla v práci, kolegyňka měla zase výtečnou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Divím se, že jí baví být pořád takhle negativní. Vždyť musí být otrávená i sama ze sebe.

Tak co, jsme na nové stránce? :wink:
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ne. Nemáme my jí nějakou delší? :wink: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jani máme ji hoooodně dlouhou .... :wink:

jsem dožehlila, pro dnešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: pálí mě oči, bolí záda a nechce se mi svítit, takže už bych na to neviděla :grinning: :grinning: to je výmluv, co? ale stejně mě to nemine :sweat_smile:

to není tedy veselý, když jdeš do práce párkrát za měsíc a potácíš se s negací.... ale bohužel, já jsem taky taková a jsem otrávená sama ze sebe.....nevíš na to lék? já zatím na nic nepřišla :pensive:
15. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad není možný, ještě není nová stránka :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady se stejně nikdo neukáže, tak já jdu do betle..... už je tu skoro léto a mě postihla nějaká jarní únava či co...jsem věčně ospalá ....

tak dobrou....
15. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nová stránka?? Jani, kvůli tobě si dám tu práci... :grinning:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budu psát po větách, fakt je ta stránka sakra dlouhá...

:grinning:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO
tak kolegyňku negativno ještě nepřešlo, jo? To je blbý :frowning2: To se Ti tam pak fakt chce jet, co?

A jinak JANI
něco málo na plavču natočenýho je, ještě jsem to nezkoukla, ve Čt si to asi tchýňka zopakuje a kdyžtak ti to pak taky nechám udělat, jo?
15. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a stránka se nechce přehoupnout a nechce, tak to já už to pokoušet nebudu :slight_smile:
Dobrou!!!!!
15. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Jani, dala jsem do alba to aktivní chodítko. Ještě je doma, ale už je prodaný :wink:
15. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek